Transmutation News – February 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Şubat 2023

Dört Facebook sayfamda, içinde bulunduğumuz sürece dair algımın ne olduğuna dair bir yazı paylaştım. Küresel ve kişisel bir parçalanma sürecini başlattık. Parçalanma biraz zaman alabilir, çünkü hasta ve uyumsuz olan her şey ortadan kaldırılır, içinizde yeni ve parlak bir bilinç durumunun büyümesi için yer açılır. Bu, çoğumuzun yaklaşmaya çalıştığı ve birçoğumuzun da ulaşmaya çalıştığı evrim durumunu yaratır.

Bu, hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri yok etmek ve yüklerinden kurtulmak için güçlü bir süreçtir ve küresel düzeyde, dünyada artık işe yaramayan şeylerdir. Bu, bizi tamamen değiştiren güçlü bir inisiyasyondur. Yeni ahlak ve değerleri benimseriz. İnisiyasyon bittiğinde Kaynağa ve ışığa daha bağlı hissederiz.

İnisiyasyon bittikten sonra, biz hala hayattayken yeniden doğuş gelir. Ve bu, tuzağa düştüğümüz illüzyon ve içimizde ve dışımızda Kaynağa güvenme gerçeği hakkında farklı bir algı ve bilinçle hayatın içinden geçerken yeni fırsatlara ve potansiyele sahip olduğumuz yerdir.

Ama bizim durumumuzda, en azından çoğumuz için yeniden biraraya gelme süreci başlamadı. Yani bu bizi bir bekleme sürecine sokuyor ve Batı dünyasındaki insanlar hiçbir şey için beklemek istemiyor. Anında tatmin olma eğilimindeyiz ve manevi bir yol izlediğimizde biraz DEHB oluyoruz. Bu eğitimi alırsam ne kadar hızlı aydınlanabilirim?

Gerçekte zaten ruhsal aydınlanma içindesiniz. Ve her zaman öyleydiniz. Yeniden biraraya gelme sürecinde, her zaman kaynakla birlik içinde olduğumuzu ve asla zarar görmeyeceğimizi hatırlayan gerçek benliğimize gerçekten yeniden doğuyoruz .

Bekleme süresi bizim için rahatsız edici. Süreci hızlandırmak için bir şeyler YAPMAK istiyoruz. Ancak bu zamanı İç Dünyanıza girmek ve ne kadar korku, öfke ve travma taşıdığınıza bakmak için kullanmaktan başka yapacak bir şey yok. Seremoni yoluyla ihtiyaç duyulmayan şeyleri serbest bırakmanın yollarını bulun. Son iki yılda birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm seremonilerin listesine sahibiz.

Sylvia Edwards, Shamans Are Gardeners of Energy Facebook sayfasında şimdiye kadar paylaşılan seremonilerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda web sitemdeki o sayfaya bir bağlantı var. Her seremoninin ne hakkında olduğuna dair bir açıklaması bulunuyor.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

Neye doğru ilerlediğinizi hayal etmenize izin verin. Hayal gücünüzün çalışmasına izin verin. Hayal gücünüz sizi içine girebileceğiniz güzel boyutlara götürebilir, daha çok birlik ve huzurun olduğu bir yer bulabilirsiniz. Ya da hayal gücünüz sizi yaşadığımız şu anki kabusa götürebilir.

Pek çok kişi bu zamanı geçmiş yaralarını iyileştirmek için kullandı, böylece yeniden biraraya gelmek için zamanlama doğru olduğunda yeniden doğuşları kaçınılmaz .

Evet, bir bekleme süresi ve arada bir süre içindeyiz . Ve bu zamanın gücünü akıllıca kullanmak istiyoruz. Yolculuk yapın, terapiye gidin, www.shamanicteachers.com adresinde listelenen bir şamanik uygulayıcı ile çalışın veya çevrenizden tanıdığınız bir uygulayıcı seçin.

Yüklerimizden na kadar kurtulursak yeniden biraraya gelişimiz için yeni hayaller kurabileceğimiz, besleyici bir iç dünya yaratırız .

Ruhlarımdan “Zamanını anlamlı kıl, anlamlı bir hayatın olur” şeklinde bir mesaj aldım.

Yeni yılda hayatınıza anlam katan neye doğru yürüyorsunuz? İçsel ıstırabınızı içsel ışığa ve huzura dönüştürürken, hayata yeni bir bilinçle bağlanma esnekliğine sahip olmak için neyi salıveriyorsunuz?

Bir bekleme sürecinde olmak ve bundan sonra ne yapacağımıza dair bir yön bulamamak konusunda sabırsızız.

Bekleme zamanında, hareketsiz kalın, güneşin ve elementlerin gücünü içinize çekin. Kendi üzerinizde çalışın. Ve zamanla bekleme sürecinde olduğunuzu umursamayacak ve hayatın güzel bir akışına girdiğinizi fark edeceksiniz.

Dolunay 5 Şubat’ta. Sessizlik içinde olabileceğiniz kutsal bir alan yaratın. İnsanlığınızdan ışıkla dolu ruhsal bir varlık halinize yükselmek için davul çalmak, şarkı söylemek, dans etmek, çıngırak çalmak isteyebilirsiniz. Nasıl transfigürasyon yapmak isterseniz isteyin, bunu tutkuyla ve gerçek bir paylaşma ve sevgi alma arzusuyla yapın. Işığınızı yıldızlar, ay veya güneş gibi yayın. Dünyanın her karışının çemberimizin ışığını almasına izin verin.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak sayfasını ziyaret edin. https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Transmutation News – January 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Ocak 2023!!

Hepiniz 2023’e hoş geldiniz! En azından buraya kadar geldik. Hepimiz ne çılgın bir yolculuktayız. Ve hayatın yapmaya çalıştığı şey, bizi sevgiye, beslemeye, içimizdeki ve dışımızdaki Kaynak’a, kendimize ve tüm hayata karşı onur ve saygıya yeniden bağlamak.

Son birkaç aydır, ruhsal çalışmamda daha da derinlere inebilmek için içsel bir güç durumuna geri dönmek için yaptığım uygulamalar hakkında yazıyorum. Şu anda dünyalar arasındaki perdelerin oldukça ince olduğunu düşünüyorum ve bizi neyin yönlendirdiğine, hayatımızın hangi bölümlerinden kaçtığımıza ve nereye gitmek veya ilerlemek istediğimize derinlemesine dalmak için çok fazla destek var. ile. Gerçekten hangi bilinç durumunu tezahür ettirmek istiyoruz?

Kendi adıma, daha önce hiç olmadığı kadar içsel ruhumun derinliklerine yolculuk ettiğimi hissediyorum. Ve hayatımdaki tüm travmalarla ve kendimden ve dünyadan saklamak zorunda olduğum yanlarımla nasıl başa çıkacağımı nasıl öğrendiğime dair pek çok sürprizle karşılaşıyorum. İç dünyamda yolculuk etmek için hiç zaman ayırmadığım yerler var ve sadece oturup gerçek sağlık için hangi beslenmenin gerekli olduğunu, vücudumun neye ihtiyacı olduğunu, zihnimin eski düşüncelere dönmek yerine iyileşmemi ve yaratıcılığımı nasıl destekleyebileceğini soruyorum.

Bazılarımız parçalanmamız tamamlanırken, dönüştüğümüz yeni varlıklara nasıl dönüşeceğimizi öğreniyoruz. Ve bu zaman alır. Yeni Yıla başlarken niyetiniz, dış dünyadaki bazı maceralarınızı, kendinizin gizli yanlarını keşfedebileceğiniz iç dünyanıza taşımak olsun ve onlara iyileşmek için ve  iyileşmeniz için nihai korumayı ve beslenme kaynaklarını elde edebileceğiniz iç ışığınızla ve Kaynağınızla bağlantı kurmak için neye ihtiyaçları olduğunu sormak olsun.

Dünyada bu süre zarfında ne kadar çok acı olursa olsun, evrenin bize göstermeye çalıştığı derin dersleri almanın büyüsü var. Ama inatçıyız ve direniyoruz. Gerçekte, evren yalnızca kendimizi koşulsuz sevdiğimiz bir yer bulmamıza yardım etmeye çalışıyor ve bu sevginin davranışlarımızda ve eylemlerimizde bize rehberlik eden enerji olmasına izin veriyor.

Bu saf içsel sevgi halinin nasıl en büyük şifacınız haline geldiğini izleyin.

Yeryüzü İçin Şifa çalışmasından bildiğiniz gibi, düşüncelerimizi ve hayallerimizi izlemenin daha basit uygulamalarının şu anda bulunduğumuz zaman için kritik olduğunu gerçekten hissediyorum. Çünkü yeni frekanslara açılıyorsanız ama en karanlık düşüncelerinizin ve hayallerinizin enerjisini tutuyor ve taşıyorsanız, dünyada bu şekilde var olmanın nasıl sonuçlar doğuracağını hissediyorsunuz?

Şükran Günü’nde kelimelerin gücü üzerine bir yazı yazmaya karar verdim. İçimden akan şey hoşuma gitti ve yazımdan bir alıntıyı burada paylaşacağım:

“Kelimeler sihirdir. Ve şamanların enerji bahçıvanları olduğunu tekrar tekrar paylaştığımı gördünüz. Şamanlar kelimeleri alır ve formu, bir kelimeyle yaşamınıza çağırdığınız enerji ve frekansa ayırır. Çünkü konuştuğumuzda çoğu zaman hayatımıza ve kollektife neyi çağırdığımızın farkında değiliz. Sözcükler, bitkilere dönüşen tohumlardır. İç bahçenizde hangi bitkileri yetiştiriyorsunuz?

Bu yüzden teşekkür etmekten bahsederken kullandığınız kelimelerin gerisindeki enerjiyi keşfetmenin sizin için ilginç olabileceğini düşündüm.

Bunu yapmanın en kolay yolu ise doğaya çıkıp “minnettarlık” ve “teşekkür ederim” enerjisini kucaklayan farklı kelimeler söylediğinizi hayal etmek ve çağırdığınız enerjiyi deneyimlemek ve enerjiyi hücrelerinize çekmeye çalışmaktır. Transfigürasyon çalışmamızı gerçekleştirirken ışığı soğurarak yaptığımız gibi.

Veya doğada yüksek sesle söyleyerek deneyimlediğiniz şamanik bir yolculuk gerçekleştirebilir ve kelimelerin yarattığı enerjinin dansını seyredebilirsiniz.

Konuştuğunuz kelimelerle enerji dolu ve beslenmiş hissetmelisiniz. Ve şükran hakkında konuştuğumuzda bunun sizin için daha derin bir anlamı olabilir.”

Günlük dağarcığınıza eklemek istediğiniz kelimeleri kaydetmeye başlayın. Bunlar, enerjiyi içinize çektiğinizde, bunun bir sakinlik, neşe, merak, ilham, umut hali oluşturması gerektiğini söyleyen sözler olmalıdır. Sözleriniz her zaman bir kutsama olmalı ve asla sizin ya dabir  başkası için bir lanet olmamalı.

Hayatınıza en güzel enerjileri çağıran gün içerisinde yaptığınız sohbetlerde söylemek istediğiniz sözleri kaydedin.

Benim için her şey akışımı incelemek, beni yaşam nehriyle ve içinde olmak istediğim yaşam akışıyla daha uyumlu hale getirecek uygulamalar yapmakla ilgili. Bunu yaptığımızda harika hissettiriyor ve mucizeler olmaya başlıyor.

Geçenlerde Google’a aradığım iki öğeyi yazdım. İhtiyacım olan birbirinden tamamen farklı iki ürün aslında mucizevi bir şekilde arama çubuğunda belirdi ve akışta olduğumuzda google’ın bile bizim için mucizeler yarattığını gösterdi.

Akışta kaldığımızda mucizeler gerçekleşir. Kendi akışınız nasıl gidiyor? Aklınızda yolunda gitmeyen her şey hakkında bitmeyen gevezeliği susturarak sakinleşiyor musunuz? Hayatın akışındaki yerinizi yeniden bulmanıza yardımcı olabilecek evrenin sevgi dolu gücüne teslim oluyor musunuz? Şu anda ne kadar esneksiniz? Kontrol sorunlarınız ne kadar gündeme geliyor? Suların gelgitleri savaşmak için çok güçlü olduğu için şu anda hayatlarımız üzerinde çok fazla kontrole sahip değiliz ve ayaklarımızı yere vurup evrene beni değiştiremezsin demek yerine hayatın bizi götürdüğü yere gitmek zorundayız.

Pek çok kişisel mucizeye sahip olabileceğimiz ve kendimizle ve hayatın geri kalanıyla daha derin bağlar kurabileceğimiz yeni bir yıla adım atarken, kendinize sormanız gereken zengin sorular bunlar.

3 boyutlu dünyadaki yoğun kollektife olan bağlılığımızı bırakırsak ve kişiselçalışmamızı  yapmak için kendimize zaman ayırmamıza izin verirsek, gerçek sihire doğru ilerleriz.

Son iki yıldır sizler için aylık kayıtlar yapmaktan büyük keyif alıyorum. www.shamanicteachers.com da birkaç öğretmenimin izniyle sizinle bir tören paylaştık. Artık iki yıllık yolculuklarımız ve seremonilerimiz olduğuna göre, biraz ara vermeye karar verdim. Ekinoks ve gündönümünde bir seremoni yönetebilirim ama yine de seremopniler için çok fazla kaynağımız var. Ve içimden geldiğinde, sizin için bir seremoni kaydedeceğim.

Sylvia Edwards Dönüşüm Haberlerinde şimdiye kadar paylaşılan törenlerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda web sitemdeki o sayfaya bir bağlantı var. Bağlantıya tıkladığınızda, geçmiş tüm kayıtları bir açıklama ile bulacaksınız.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia :

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

6 Ocak’ta yeni yılımızın ilk dolunayını kutluyoruz. Lütfen gerçekten genişlemiş bir duruma geçmek için hazırlık çalışmalarında bana katılın. Pek çok insan bana, bir süredir uygulama yapan bizler için doğal olan, transfigürasyon çalışmalarının daha da derinleştiğini hissettiklerini yazıyor . Ama aynı zamanda enerjilerde de bir değişim var ve bunun şu anda çalışmamızı desteklediğini hissediyorum. Süregelen, kesintisiz disiplin ve odaklanma ile 3D dünyasının daha da dışına çıkıyoruz gibi görünüyor.

Şamanik kültürlerde ay ve yıldızlarla yakından çalışmak çok önemliydi. Yaşamlarımız üzerindeki etkileri her zaman anlaşılmıştır. Yaşam ağına ışık ve sihir dokuyarak dünyanın içinde ve boyunca dolaşan güzel bir ışık ağı yaratmak için biraz zaman ayıralım. Ayın, yıldızların ve güneşin altın ışığını varlığınızın özünde deneyimleyin ve bu ışığın bir kısmını kendiniz için içinize çekin ve yaşam ağında yayılmasına izin verin.

Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyun.

Brabcova’nın Transmutation News’in Çekçeye çevrilmesine yardımcı olmak için devreye girdiğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum . Lütfen birlikte yaptığımız çalışmaya çok bağlı olan ve aylık köşemde paylaştığım araçları başkalarının öğrenmesine yardımcı olan Alexandra’yı onurlandırmamıza izin verin. Alexandra’ya hayatı ve Yeni Yıl için kutsamalar vermek için kalplerimizi birleştirelim. Hayatın sunduğu tüm güzellikleri yaşasın.

Kaynak’ın sevgisini ve gücünü bildiğiniz, ilahi zamanlamaya güvendiğiniz ve hayatın iyiliğini deneyimlediğiniz bir yıl dileğiyle, lütfen bana katılın!

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Tüm hakları Saklıdır.