Transmutation News – December 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Aralık 2023

Yıllar geçtikçe, uğraştığım bir rahatsızlıkla ilgili yardım almak için pek çok hekime ulaştım. O kadar bilgiyle doldum ama hiçbir tedavi benim için işe yaramadı.

Bir gece Isis yanıma geldi ve neden iyileşemediğimin nedeninin geçmişimin şimdiki zamana taşınması olduğunu söyledi. Geçmişimde benim için ne kadar kötü şeyler olursa olsun, onları bırakmam gerektiğini, çünkü geçmişimi hâlâ yanımda taşırken iyileşemeyeceğimi söyledi. Ve bunun aynı zamanda çoklu boyutlar ve bunlar arasında nasıl seyahat edebileceğiniz hakkında bilgi edinmek için onunla devam eden çalışmamız için de geçerli olduğunu söyledi. Geçmişimi taşırken bunu yapamayacağını söyledi.

Isis artık tamamen şimdiki zamana geçmem gerektiğini paylaştı. Bu harika bir tavsiye. Ancak her anın içinde olmak benim en büyük yeteneklerimden biri olmadı. Ama yapıyorum. Beni yeni bir yola yönlendiren Isis’in önerisinin güzelliğini takip etmek istiyorum.

Yaptığım şey şu anda nasıl hissettiğime uyum sağlamak için bir dakika bile olsa zaman ayırmak. Ve aniden bedenimin benimle konuştuğunu ve neye ihtiyacı olduğu konusunda bana talimat verdiğini duyuyorum. Ayrıca vücudumun ihtiyaçlarına göre nasıl daha güçlü sınırlar koyacağımı da öğreniyorum.

İç sesinizi nasıl dinleyeceğinizi daha önceki yazılarımda yazmıştım. Ve eğer iç sesinizi dinlemenin bir zamanı varsa, sıralanamayacak kadar çok nedenden dolayı zamanı şimdidir.

Doğa bizi bugüne getiriyor. Bir meditasyon ya da nefes alma pratiği bulmak da, elbette şamanik yolculuğun yanı sıra sizi şimdiki zamana da getirebilir. Gün içinde biraz zaman ayırıp duruyorum ve bedenime neyi paylaşması gerektiğini, hangi duyguları yuttuğumu, tüm dertlerim için kimi suçladığımı soruyorum. Sadece uyum sağlamak için zaman bulmak, suçlamayı ve yargılamayı bırakmak ve tam olarak şimdiki ana geçmek, en büyük şifanın olduğuna inandığım yer.

Llyn Roberts’la birlikte yazdığım kitabımda sezgilerinize güvenmeyi yazmıştım. Adı Karanlıkta Yürüyüş: Doğaya Dayalı Bir Gezinme Yolu, Acı ve Kayıp . Sterling tarafından yayınlanmakta. Şubat ayında piyasaya sürülecek, ancak şu anda ön sipariş verilebilir.

Bildiğiniz gibi, elementlerin bize hayat verdiği fikrine güçlü bir şekilde bağlıyım ve bize verdikleri her şey için onlara teşekkür etmenin yollarını bulmalıyız. Sevginin, yemeğin, Dünya için güzelliğe dalmanın kalp atışını yaşıyoruz ve ona nasıl teşekkür ediyoruz? Rüzgârın bizi okşadığını hissetmeyi seviyoruz. Bize solumamız gereken havayı getiren kadim bir varlık. Üzgün olduğumuzda bizi güldürür. Ve bizi yanında taşıyor. Güneş bize ihtiyacımız olan tüm enerjiyi verir. Ve güneşi seviyoruz, onun sıcaklığını bedenimizde ve yüzümüzde hissetmeyi, onun dertleri ve acıları bizden nasıl uzaklaştırdığını, tüm enerjileri sevgiye ve ışığa dönüştürmesini seviyoruz. Ve bizi doğuran kıymetli denizimiz, bize kattığın hayat için seni çok seviyoruz, güzelliğini seviyoruz, farklı su kütlelerinin şarkısını seviyoruz. Bizim için yaptığınız her şey için size teşekkür ediyoruz. Şimşek dokunduğu her şeyi kutsal toprağa dönüştürür ve negatif enerjinin bizden ve topraktan temizlenmesine yardımcı olur. Elementlerin yaratıcı tanrılarımız ve tanrıçalarımız olabileceği üzerine nasıl düşündüğümü geçmiş sütunlarda yazmıştım.

İyileşmem ve hayatta gelişmem için bana verdiğin her şey için sana sevgiyi nasıl geri verdiğim sorusunu sormaya başladığımızda, kutsal karşılıklılığın en kutsal temel şamanik ilke olduğunu anlamaya başlarız.

Ama bize verdikleri her şey için onlara nasıl teşekkür edebiliriz? Cevabı biliyorsunuz. Peki iklim değişikliğine neden bu kadar şaşırıyoruz? Her sabah biraraya gelsek, her canlı uyanınca şükretse ne olur…

Bir ağacın tepesindeki kuşların güneşin doğuşunu selamlamasını ve ardından güneş batarken, yüzleri güneşe bakarken o son sıcaklığı almalarını izlemeyi seviyorum.

Tüm canlılar kutsal bir karşılıklılık içinde yaşarlar.

İnsanlara ne oldu? Kutsal karşılıklılığı kendi yaşamınızda nasıl gerçekleştiriyorsunuz? Kendinizi her zaman verdiğiniz insanların yanında mı buluyorsunuz? Aynı kişiden olmasa bile karşılığında bir şeyler almanın zamanı geldi mi? Kutsal karşılıklılık böyle işler. Onurlu, uyumlu ve dengeli bir hayat yaşadığınızda, beklenmedik bir kişiden veya durumdan size geri dönen teşekkürler gelebilir.

Kutsal karşılıklılık dengeli bir enerji alışverişi ile ilgilidir. Ve bizim kültürümüzde karşılık vermek genellikle bir şeyin bedelini ödemek anlamına gelir. Peki ya parayı bu karışımdan çıkarsak ve sevgi ve teşekkür sunmanın bir yolu olarak enerji alışverişinde bulunmanın başka yollarına baksak?

Hepimizin kutsal bir zaman olarak kabul ettiği Aralık ayı için – içsel manzaranızı derinleştirmek ve beslemek için içinize dönme zamanı. Dengeli bir şekilde yürekten teşekkür etmeyi düşünün. Eğer verdiğinizden daha fazlasını alma eğiliminde olan biriyseniz, gündönümünde bazı teşekkür sözcükleri sunmayı deneyebilirsiniz.  Aşırı veriyorsanız, doğadan almaya ve özümsemeye ve elementler, doğanın tamamı, gökyüzündeki varlıklar, insanlar vb.başkaları tarafından size hangi hediyelerin sunulduğuna odaklanın. Bunu yaparken hayatınızda ne gibi değişiklikler olduğunu izleyin.

Gerçekten hayattaki her şeyle olan ilişkilerinize odaklanın. Ve her zaman teşekkür etmeyi unutmayın ama yürekten. Bu kültürde çok yüzeysel teşekkür ediyoruz. Aslında “teşekkür ederim” ifadesinin konuşma şeklimizden çıkarılması gerektiğine inanıyorum, çünkü bu günlerde sözcüklerin dilinizden uçup gitmesi ve hiçbir tutku ya da gerçek duygunun ifade edilmemesi pek bir anlam ifade etmiyor. Size geri gelecek veya verilecek bir hediyenin nasıl görüneceğini hayal etmek için yaratıcılığınızı kullanın.

Gündönümü 21 Aralık’ta ve bu tür çalışmaları yapmak için özel bir zaman İster kışı, ister yazı kutluyor olun, bunu yürekten teşekkür sunularının sunulduğu bir zaman haline getirin ve bunu, kutsal karşılıklılık uygulamanızdan aldığınız tüm iyiliği özümseyerek dengelediğinizden emin olun.

Ayrıca, eğer sevginin ve doğanın güzelliğinin bazı olumlu ifadeleriyle beslenmeniz gerektiğini hissediyorsanız, Shamans as Gardeners of Energy  Facebook sayfasının gerçekten beslenmek için çok güzel bir şekilde büyüdüğünü de paylaşmak istedim.

Hayatta o kadar çok kişisel ve kolektif zorluk var ki, gün içinde o sayfaya dönmeyi ve hayatın güzelliğinin neyle ilgili olduğunu hatırlamayı seviyorum. Katılmak isterseniz özel bir gruptur. Parola “transfiguration”. Grubun adı Shamans are Gardeners of Energy.

Dolunay 26 Aralık. Gezegende öyle derin bir çalkantı içerisindeyiz ki. Ve herkesin etkilenen farklı toplulukları kalbinde taşıdığını biliyorum. Bu yüzden lütfen zihninizi ve egonuzu dışarıda bırakarak en kutsal yollarla hazırlanın, böylece bedeninizin elbiselerini tamamen çıkarabilir ve içinizde yaşayan kör edici ışığa karşı huşu içinde olabilirsiniz.

Ve bu ışıkla, kendiniz için ihtiyacınız olan her şeyi absorbe edin ve sonra yaşam ağına dokunan ışıltılı ışığı stimüle eden bu ışığı Dünyanın her yerine yaymak için çemberimize katılın.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadan İnsanlardan Oluşan Işık Ağı Yaratmak yazısını okuyun.

Bu yılı bitirirken tüm çemberimize ve sevdiklerine güvenli ve güzel bir zaman geçirmenizi ve verilen yardım mesajlarının her zaman mevcut olduğu şimdiki zamanda kalmamızı engelleyen şeyleri geride bırakmamızı dileyerek bana katılın. sadece durup dinliyoruz.

Çevirmenlerimize Dönüşüm Haberlerini pek çok ülkeye ulaştırmak için gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etmek istiyorum. Dünyanın her yerindeki insanların Dönüşüm Haberleri’nde paylaşılanlardan ilham alabilmesi için harcadıkları zaman ve enerji için kalplerimizde gerçek koşulsuz sevgiyle onlara teşekkür edelim.

  1. yılımıza giriyoruz!!

Sylvia Edwards olmadan hiçbiri olmazdı. Birincisi, odaklanmamı ve aklı başında kalmamı sağlıyor! Kolay bir iş değil. Ve sütuna çok fazla güzellik, sevgi ve ışık katıyor. Onun kalbi sütunu canlandırmaya gerçekten kararlı. Sylvia, gezegende benim öğrettiğim çalışmayı ve daha fazlasını hayatının her gününde gerçekten yaptığını söyleyebileceğim bir insan. Ve bu, dünyada yaptığı olağanüstü çalışmalardan da anlaşılıyor.

Sylvia Edwards ve
Çevirmenlerimiz

Veronika Kucharská – Çekçe
Alexandra Brabcova – Çekçe
Layla Morgan Wilde – Fin
Sabine Menon – Fransızca
Barbara Gramlich – Almanca
Astrid Johnen – Almanca
Nello Ceccon – İtalyanca
Flavia Cavallaro – İtalyan
Els de Graaff – Hollanda
Sandra Koning – Hollanda
Cristina Ferreira – Portekizce
Tatiana Starikova – Rusça
Ines Fermoso – İspanyolca
Lena Anderheim – İsveç
Simin Uysal – Türkçe

Büyümek, öz sevgimizi derinleştirmek, ışığımızın ne kadar parlak olduğunu deneyimlemek ve içi boş bir kemik olup sevgiyi, güzelliği ve ışığı tüm dünyayla paylaşmak için fırsatlarla dolu bir Yeni Yıla adım atalım!

Telif Hakkı 2023 Sandra Ingerman. Her hakkı saklıdır.

Transmutation News – November 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Kasım 2023

2024 yılında sadece yüz yüze bir İleri Şamanik Şifa Uygulayıcısı eğitimi vereceğimin resmi olduğunu duyurmaktan mutluluk duyuyorum.

Birçoğumuzun içine doğduğumuz kolektifte büyürken karşılaştığımız sorunlardan biri, başkalarını suçlama ve yargılama eğiliminde olmamızdır, ancak çoğu zaman kendimize karşı en sert olan biziz. Kendimize karşı şefkatli olmayı öğrenmek derin bir şifa getirebilir.

Bir terapist olarak farklı şifa modellerini araştırmaya devam ediyorum ve bazı aile sistemlerinin işe yaradığını ve diğer terapötik uygulamaların 1980’lerde yüksek lisansta öğrendiğim bir uygulamayla bazı benzerlikler taşıdığını görüyorum. Bir yıllık psikosentez dersi aldım. Gerçekten sevdim. Psikosentez, Roberto Assagioli adlı İtalyan bir psikiyatrist tarafından yaratıldı .

Sanırım bu terapi biçimini sevmemin nedenlerinden biri de bazı uygulamaların çok şamanik olması. Roberto Assagioli, sorularınızı cevaplayabilecek bilge bir insanla veya öğretmenle tanışmanız için sizi bir dağın tepesine yolculuğa çıkarıyor.

Egzersizlerinden birini burada sizlerle paylaşacağım. Bunu yapmayı sevdim. Ve buna bir şamanik unsur daha ekledim. Roberto Assagioli hepimizin alt kişilikleri olduğunu öğretir. Bugün diğer modellerin bu konsepti getirdiğini biliyorum.

Kendimizde seven bir parçamız var, yargılayan bir parçamız, suçlayan bir parçamız, huzuru korumaya çalışan bir parçamız, yargıç, eleştirmen, hassas bir parçamız……. Demek istediğimi anlıyorsunuz.

Ve gerçekleştireceğimiz güçlü bir uygulama, tüm alt kişiliklerinizi, yardımcı ruhlarınızın “modere ettiği” bir partiye davet etmek.

Bu uygulamayı yaptığımda, tüm alt kişiliklerimle odaya sığamadığımı fark ettim.

Buna bir mizah anlayışını da katmak gerekiyor. Çünkü mesele, içinizden gelen farklı seslerin hayatınızda nasıl kararlar aldığını ve yolunuzu nasıl şekillendirdiğini görmek. Örneğin, değersiz olduğunuzu düşünen bir alt kişiliğiniz varsa, hayatta arzu ettiğiniz şeyi nasıl yaratacaksınız?

Yaşam yolculuğumuzda bizi destekleyen ve engelleyen yanlarımız üzerinde düşünmek güzel.

Bu uygulamaya yolculuk yaparak, meditasyon yaparak, günlük tutarak, bilgi toplamak için doğa yürüyüşleri yaparak başlayabilirsiniz; bunların hepsi iç dünyanıza gerçek bir bakış sağlayacaktır. Orada neler oluyor? Hangi iç sesler sürekli döngü halinde konuşuyor?

Ve sonra yardımcı ruhlarınızın yardımıyla bir parti oluşturmak için hayal gücünüzü kullanın. Tüm alt kişiliklerinizin yer aldığı bir yolculuk oluşturmak için onlardan yardım isteyin. Onlarla konuşun ve ne söyleyeceklerini öğrenin.

Ve sonra, kendinize ve yaşamın kendisine yönelik koşulsuz sevgiyle dolu bir hayata ulaşırken, yardımcı ruhlarınızdan, iç dünyanızda sizin en yüksek yararınıza çalışmayan enerjileri dönüştürmeye yardım etmelerini isteyin.

Uygulamayı deneyin. Bu sizin için düzenli bir uygulama haline gelebilir.

Dolunay 27 Kasım’da. Lütfen, hiçbir egosal parçanızın sizi gerçekten olumlu sonuçlar üretebilecek ve olumlu değişim yaratabilecek daha derin çalışmalardan alıkoymadığından emin olmak için hazırlık uygulamalarınızı yapın.

Vücudunuzu bir kostüm olarak hayal edin. Ve kostümü çıkarmak için kendinizi izin verin ve içinizde dolaşan ve kolektife yayılan, bu büyük Dünyanın her yerine dokunan en parlak ışığı deneyimleyin.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen dolunay seremonimizle ilgili talimatlar için İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyun. Bu yazıya ana sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Dünyanın bazı yerlerinde bu ay Şükran Günü’nü kutluyoruz. Bir çember olarak bir araya gelerek birbirimize sevgi, şükran ve sevgi dolu bir topluluk ve aile birlikteliğiyle dolu, sıcak ve neşeli bir Şükran Günü dileyelim. Gününüz mutluluk ve birliktelik dolu anlarla geçsin. Ve hepimiz kendi içimizde kendimize ve hayatımız boyunca bizi şu anda bulunduğumuz yere getiren her şeye şükran duyduğumuz içsel yerleri bulabiliriz; daha yüksek bir bilinçte yaşamak ve etrafımızda olup biteni bilmek, bir yanılsama hepimizin değiştirme gücüne sahip olduğumuz bir rüyadır.

Telif Hakkı 2023 Sandra Ingerman. Her hakkı saklıdır.

Transmutation News – October 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Ekim 2023

Psikedelik kullanma konusunda oldukça geçmişim var. Gençken başladım. LSD, meskalin, mantarlar ve daha birçok madde. Daha sonra ruhsal keşiflerime ketamin ve MDMA’yı da ekledim. Psikedeliklerle ilgili deneyimlerim bana gerçekten hayata ve dünyaya tamamen farklı bir bakış açısı kazandırdı.

Ben şanslı olanlardan biriydim sanırım. Hiç kötü bir deneyimim olmadı. Zamanımı hep doğadaki kutsal ilaçlara ya da Grateful Dead konserine ayırdım. Ben yalnızca Kaynak’tan gelen birliği ve koşulsuz sevgiyi deneyimledim. Bazen tamamen telepatik olabiliyordum ve insanların zihinlerini okuyabiliyordum.

30’lu yaşlarıma geldiğimde, 8 saat boyunca bir nehir kenarında oturabildiğim, 10 mil yürüyebildiğim ya da sadece müziğe ve gökyüzünün ritmine odaklanabildiğim yalnızca sevginin olduğu bu muhteşem ruhsal yolculuklardan çıktığımda bedenimin ağrıdığını fark edersim.

Benim için deneyimlerim bilincin öneminin ve evrendeki yerimize dair daha derin bir anlayışa duyulan ihtiyacın altını çiziyor.

33 yaşına geldiğimde bu zihin açıcı maddeleri almayı gerçekten bırakmam gerekiyordu. Hayatımı ve sonunda izlediğim yolu şekillendirdiler. Bu kutsal müttefiklerin sevgisiyle kucaklanarak geçirdiğim zaman için gerçekten minnettarım.

Daha sonra 1980’lerde diş hekimim  büyük bir müdahale için bana nitro oksit önerdi. Tabii ki evet dedim.

Daha sonra ortaya çıkan şey şaşırtıcıydı. Pek çok ruh benimle olabildiğince hızlı konuşmaya başladı. Kutsal bitkileri bıraktığımdan beri benimle istedikleri gibi konuşamadıklarını söylediler. Çok fazla ego ve sıradan gerçeklik yaşamı, böylesine muhteşem bir ruh grubunun konuşmasının güzelliğini duymanın önünde engeldi.

Öncelikle bunların hepsinin bir deney olduğunun farkına varmamı söylediler. Deneyin iyi sonuçlanmadığını görebildiğimi ve ne olması gerektiğini anladığımı söylediler. Gelecekte ne olması gerektiğini anladığımı söyledim. Bu ruhsal dostlarla birlikte olduğum dönemde elbette zamanın hiçbir anlamı yoktu.

Bundan sonra benimle paylaştıkları şey her gün düşündüğüm bir şey. Bana, özellikle kutsal bitkileri kullanarak bilinç düzeylerimizi genişlettiğimizde, bir Gerçeklik durumuna girdiğimizi düşündüğümüzü söylediler. Ama söyledikleri şey, eğer birisi İllüzyon perdesini geçip Gerçekliğe geçerse, düşünceleri anında tezahür edecekti. Herhangi bir düşünceyi saniyenin milyarda birinden daha kısa bir sürede ne kadar hızlı tezahür ettirdiğimizi açıklamanın hiçbir yolu yoktu.

Ve kim Gerçeklik seviyesine girip kaos yaratmayacak bilinç seviyesine sahiptir?

Elbette bunu anladım. Nasıl anlamayayım?

Birçoğumuz ruhsal uygulamalarımızı Gerçeklik duygusuna yaklaştığımız varsayımıyla yapıyoruz. Bazen pek çok gizemle dolu bu devasa evrende yaşadığımızı düşünmek iyi geliyor. Ve tek bir gizeme dokunmak bile gerçek bir lütuftur.

Bu evren her an her dakika yaratıyor. Yeni bir mevsime girdiğimizi sanıyoruz ama aslında mevsimler her geçen gün değişiyor. İzledikçe doğanın sadece ekinoks ve gündönümlerinde değil her zaman değiştiğini görüyoruz.

Hayatımızın mevsimleri de her geçen gün değişiyor. Hepimiz hayat nehrinde akarken değişim yaşanıyor ve nehrin akışını durduramazsınız.

Artık en büyük derslerimiz her gün toprağın üzerinde uzanmaktan ve her gün meydana gelen değişiklikleri fark etmekten gelebilir. Ne hissediyorsunuz, hangi kokuları alıyorsunuz, çevrenizdeki bitkilerin renklerinde ufak değişiklikler görebiliyor musunuz? Bazı kuşların beklenmedik zamanlarda göç ettiğini fark ettiniz mi? Hava kalitesi değişik mi? Ve kirlilikten bahsetmiyorum ama evet, kirlilik duyularımızı köreltiyor. Yaşadığınız sular nasıl sürekli değişiyor? Hiç direnç gösterdiklerini gözlemlediniz mi yoksa devam ediyorlar mı? Önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda güneş ışığındaki değişiklikleri nasıl fark edeceksiniz?

Doğaya tamamen uyum sağladığımızda yaşamda kendi ritmimizi yeniden buluruz. Ve yaşam ritmimizi yeniden bulduğumuzda, bizi yaşamın harikalarıyla dans etmekten alıkoyan hiçbir şey kalmayacak. Biz yaşam nehriyiz. Ve bir kez o akışın içine girip, inanılmaz evrenimizin saniye saniye düzenlediği değişimlerle dans ettiğimizde, bu bizi alçakgönüllü bir noktaya getiriyor ve evrenin büyüsüyle nasıl çalışacağımızı bilme isteğine yol açıyor. Çünkü evren her gün inanılmaz bir sihir ortaya koyuyor.

Mevsimler ve doğal dünya gibi sürekli olarak gelişip değiştiğimiz fikri, her şeyin birbirine bağlı olduğunun güçlü bir hatırlatıcısıdır. Doğaya ve onun sürekli değişen ritimlerine uyum sağlamanın, varoluşun muhteşem dokusunda kendi yerimizi bulmamıza yardımcı olabileceği doğrudur.

Evrenin büyüsünü kucaklamak ve onun değişimleriyle dans etmek, hayata tevazu ve merakla yaklaşmanın güzel bir yoludur. Devam eden yolculuğunuz keşif, büyüme ve varoluşun gizemleriyle daha derin bir bağlantıyla dolu olsun.

Eğlenceli bir şekilde, eşim ve ben kuş besleyicimizde “nadir bir kuş” gördük. Woods onun fotoğraflarını çekti. Ancak fotoğrafı yakalamak zordu. Boyalı Kiraz Kuşunun evimizde geçici bir ziyaretçi olduğunu doğrulamak için kuşun mavi kafalı olduğunu göstermemiz gerekiyordu. Yaklaşık bir hafta ortalıkta kaldı ve sonra arkadaşlarını bulma umuduyla uçup gitti.

Kasabadaki kuş dükkanı, insanların evimize gelip kamp yaparak bu nefis kuşu görmelerine izin vermek istiyordu. Neyse buna izin vermeyecektik. Ama eşim Woods yerel gazetemizde şöyle bahsetti:

Boyalı Kiraz Kuşu

14 Ağustos’ta Eski Santa Fe Yolu’ndaki besleyicide bir UFO görüldü! Muhteşem kuşun dudak uçuklatan bir gökkuşağı rengi vardı; parlak mavi bir kafa, yeşil bir gövde ve kırmızı kalça ve göbek. Evet, Boyalı Kiraz Kuşu, Santa Fe’ye nispeten nadir gelen bir ziyaretçi. Bunlar, 27 yıl önce ilk Boyalı Kiraz Kuşumu gördüğüm Güney-Orta ABD’de ve güneydoğu kıyılarında yaygındır. İlk Boyalı Kiraz Kuşunuzu gördüğünüz yeri ve tarihi asla unutmayacaksınız! New Mexico nüfusu, güney ve doğudaki dağınık nehir kenarı ve çöl çalılıklarıyla sınırlıdır. Santa Fe’de bir tane görmek ne kadar nadir bir zevk!

Dolunay 28 Ekim’de. Kutsal ve ruhsal enerjilerimizi, Kaynağın parlaklığı ve evrenin gücüyle dolu evrensel bir ışık topunda toplayalım. Bırakın parlak iç ışığımız, her şeyi koşulsuz sevgide tutulma duygusuyla dolduran yaşam ışığıyla dans etsin.

Dolunay törenimize yeniyseniz talimatların bağlantısını burada bulabilirsiniz:
https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Copyright 2023 Sandra Ingerman. All rights reserved.

Transmutation News – August 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Ağustos 2023

Son birkaç aydır insanların şu anda yaptıkları seçimler hakkında yazıyorum. İnsanların hayatlarına ve yaptıkları seçimlere daha derinden bakmaya başladıkları çok rahatsız edici zamanlardan geçtik. Ve şimdi haberleri izler, dinler veya okursanız daha da tedirgin edici zamanlardayız. Ve yine kısa bir süre içinde insanlar daha fazla seçim yapıyor. İklim değişikliği ile ilgili bazı sorunlar zorunlu değişiklikler yaratıyor.

Ama benim ilgilendiğim seçimler, insanların yaşam tarzlarını nasıl değiştirmeyi seçtikleri ve hayallerinin peşinden gitmeye nasıl karar verdikleri, çünkü hayat, istemediğiniz bir hayatı yaşamak için çok kısa.

Yeryüzü için Şifa çalışmasında, Sevgi+Birlik+Niyet+Uyum+Konsantrasyon+Odaklanma+Hayal Gücü eşittir mucizevi olaylar ve büyük dönüşümler formülüne sahibiz.

Kendi ruhsal çalışmamı yaparken bir duvara çarpmış gibi hissettim. Ayrıca çalışmayı yaşıyormuşçasına uygulamalarla an be an yeterince derinlemesine çalışmadığımı da hissettim.

Bu noktada Isis devreye girdi ve ilerlemeye devam ederken beni gitmek istediğim yere götürmek için gerçekten harika yolculuklar ve törenler önerdi. Olağanüstü iyi giden yeni eğitimim Yeryüzü için Şifa İleri Düzeyi bu şekilde oluşturdum.

Fiziksel olarak tezahür edecek görünmeyen alemlerde yeni bir durum inşa etmek için niyetlerimizin yeterli güce sahip olmasına izin vermek için konsantrasyonu sürdürmek ve odaklanmak zordur. Gerçekten sadece Kaynak ile bir olmamalıyız, aynı zamanda Kaynağın içimizde yaşadığını da anlamalıyız. Ve hayatımızı olumlu yönde değiştirebilecek işleri yapmaktan heyecan duymak için kendimizi yeterince sevmeliyiz.

Bu da bizi hayal gücüne götürür ki Yeryüzü İçin Şifa’da hayal gücünün gerçekliğimizi nasıl yarattığı hakkında yazdım. Medicine for the Earth (Yeryüzü için Şifa)  kitabımda Caroline Casey’nin bu konudaki yazısından ve Neville Goddard’ın inanılmaz derecede güçlü çalışmasından bahsettim .

O sırada en iyi arkadaşım Brooke Isberg London, Medicine for the Earth kitabım için yaratılış hikayelerini araştırmama yardım ediyordu. Bir gün evimdeydi ve beni Neville’in kitaplarına bakmam için teşvik etti. Yeryüzü için Şifa için mucizeler üzerine bu kadar araştırma yaptığım için daha önce duymadığım kaynaklara sahip olduğum için çok mutluydum.

Ve defalarca paylaştığım gibi, Neville’in çalışmaları tamamen hayal gücünün gücüyle ilgili.

Neville’in alıntılarından bazılarını uzun yıllardır sizinle zaten paylaştım. Geçenlerde Facebook’ta bir Neville alıntısı paylaştım:

“Düşünceler geçmişe sığınmaz. Aksine, bizimle yüzleşmek için geleceğe ilerliyorlar, böylece akıllıca ya da akılsızca ne ektiğimizi görürüz.”

Bu sözün tamamen doğru olduğunu biliyorum. Ama alıntının bana ilham verdiği şey, evrenin gücüne yüksek sesle söylediğim sözler ve düşüncelerle dolu büyük niyetleri yansıtmaktı.

Bu da beni paylaşmaktan keyif aldığım bir hikayeye götürdü . Sanırım benim için bu kadar anlamlı olmasının sebebi, 7 yaşında yaptıklarımın kaderimi nasıl şekillendirdiğini görebilmem.

İnsanların anavatanlarında bir tür zulümden kaçınmak için ABD’ye göç ettikleri Brooklyn’de çok mutsuz bir mahallede yaşıyordum. Çok fazla intihar ve çok fazla üzüntü vardı.

Kanepemde oturuyordum ve evrene yüksek sesle söylediğim bir vizyon deneyimi yaşadım, “Herkes bu konuda yanılıyor. Dünya pek çok rengi olan çok güzel bir gezegen. Buraya mutlu olmaya geldik. Hayatımı insanları mutlu etmeye adayacağım.”

Yaratılış ve tezahür üzerine ilk lise makalemi yazdım ve bu, bugüne kadar tüm hayatım boyunca ilgi konusu oldu.

1980’lerde evsiz kalacağımı görünce sabah 3’te kalktım ve yine inanılmaz derecede güçlü bir karar verdim, o kadar güçlü ki bir portalın açık olduğunu gördüm. Sonra vizyonumdaki portalın hızla kapandığını gördüm. Belirttiğim karar, tüm enerjimi nasıl kira ödeyeceğime değil ama olabileceğim en yaratıcı insan olacağımı düşünmeye harcayacağımdı.

Tüm şifa seanslarım, atölye çalışmalarım, konferanslarım, kitaplarım, kaydettiğim ses programları ile evrenin benim kararımı dinlediğini ve son derece yaratıcı olma seçimimi desteklediğini biliyordum. Ayrıca 20 yılı aşkın bir süredir Dönüşüm Haberlerini yazıyorum. Bazı şeyleri dışarıda bıraktığımı biliyorum. Ama hepiniz benim görünmeyen alemlerde ne çok şey yarattığımı ve inşa ettiğimi biliyorsunuz ve bu projelerin yeryüzüne gelemsine ve fiziksel olarak tezahür etmesine izin verdim.

Kaderimi şekillendiren niyetlerimi belirleyerek başıma gelen buydu. Peki şimdi siz ne olacaksınız? Sizin niyetinize ne oldu?

Bu ay, erken yaşta belirlediğiniz niyetleri keşfedin ve bunların nasıl tezahür ettiğini görün.

Tüm dünya sizin dışarı itilmiş haliniz. Projeksiyonlar – kendinizi seviyorsanız, dünyadaki ve bu harika Dünya üzerinde yaşayan her canlı üzerindeki en iyiyi yansıtırsınız. Hayatın tamamı bir projeksiyondur.

Bu ay bize bir mavi ay hediye edildi. Dolunay hem 1 Ağustos’ta hem de 31 Ağustos’ta. Transfigürasyon uygulamanıza başlamadan önce aynada kendinize bakın ve kendinize şunu söyleyin: Kutsal bir alandayım ve içsel ışığımın tamamen parlamasına izin vermeye hazırım. Bunu yaparken kendinizi aptal mı hissediyorsunuz? O zaman pratiğinize başlamaya hazır değilsiniz. Sizden gelen ruhsal güç ve ışığa hayran kalarak aynada kendinize bakabildiğinizden emin olmak için biraz daha davul çalın, çıngırak çalın, şarkı söyleyin ve dans edin. Ve şimdi çalışmaya hazırsınız.

Ruhsal ışığımızı önce içsel manzaramıza, sonra tamamen kollektife ve dışsal manzaralarımıza yaymak için bir araya gelirken, çevremizdeki herkesle birlik ve sevgi içinde bir araya geliyoruz.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen bu sitenin ana sayfasındaki “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” bölümünü ziyaret edin.

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Her hakkı saklıdır.

Transmutation News – July 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Temmuz 2023

Son birkaç aydır, insanların hayatlarını nasıl yaşamak istedikleri konusunda nasıl farklı seçimler yaptıkları hakkında yazıyorum. Hepimizin içinden geçtiği parçalanma, bir şekilde bir yeniden biraraya gelme aşamasına yol açtı . Ve hatırlarsak, “parçalanma” bizi gerçek benliğimize geri getirmek ve kaderimiz olan varlığa doğru şekillenmektir. Parçalanma, ruhlarımızın parlatıldığı bir süreçtir.

Şu anki biraraya gelişimizde, insanların hayat hakkında neyin gerçek ve anlamlı olduğu ve nasıl uyumlu hissettiren ve iyi bir hayatın akışını takip eden bir hayat yaratabilecekleri hakkında yaptıkları birçok farklı hayat seçimi var.

Tabii ki değişmek istemeyen ve hayatı büyük bir partiymiş gibi yaşayan insanları da görüyoruz. Ama ben daha dengeli bir hayat yaşamak istedikleri konusunda daha bilinçli değişiklikler yapan insanlar hakkında yazıyorum.

Sanki jetonlar havaya fırlatılmış ve artık herkes farklı bir hayat yaratmak için kendine has jetonunu arıyor. Bir You Tube podcast’inde duyduğum bir terimi ödünç alacak olursak – “Mücadele otobüsünden inme zamanı.”

Farklı yayınlarda ve sosyal medyada insanların yaptığı değişiklikler hakkında çok ilginç makaleler okuyorum. Önceki bir haber bülteninde, bazı insanların nasıl sıkı bir destek sistemine sahip oldukları küçük topluluklara taşınmayı seçtiklerini yazmıştım. Bazı insanlar ise şehirlere taşınmayı seçiyor.

Ve göçebe olan pek çok öğrencim var ve şimdilik yaşamak istedikleri hayat bu gibi görünüyor, böylece doğada olabilirler ve hayatlarında ve dünyada meydana gelen her şeyin bütünleşmek için biraz zamana sahip olmasına izin verebilirler.

En büyük sürprizim, 30’lu yaşlardaki insanların e-posta ve sosyal medya içeren cihazlarından nasıl kurtulup flip telefon satın aldıklarından bahseden bir makaleyi okumak oldu. Flip telefonların teknolojiyle uğraşmak istemeyen insanlar tarafından satın alınan piyasadaki en başarılı telefonlardan biri olduğunu öğrendiğimde şaşırdım. Görüştüğüm bu genç kuşaktan insanlar, bütün gün Instagram’da ve Tik Tok’ta kalmaktan yorulduklarını söylediler. Dışarı çıkıp bir hayat yaşamak istiyorlar. Telefon numaralarını sadece birkaç arkadaşlarına veriyorlar ve bu onların topluluğu. Kulağa eski günlerdeki gibi geliyor.

Bu aslında e-posta adresimi aldığım günden beri hayalimdi. Bir tören yapmayı ve iPhone, iPad ve bilgisayarımdan kurtulmayı hayal ettim.

Ayrıca yapay zekanın gücü hakkında görmüş olabileceğiniz makaleler ve bilim adamlarının yapay zekanın düşündüğümüzden daha hızlı yaygınlaşacağına dair tahminleri var. Bir öğrenci bana, yazdığı bir şeye bir yapay zeka botunun girdiğini ve onun için düzenlemeyi teklif ettiğini bildirdi. Düşünmesi biraz çılgınca!!

Aylar önce, bir yapay zeka robotuyla telefonda kavga ettim ve telefonu suratıma kapattı. Geri aradığımda yapay zeka “Az önce aradınız” dedi ve kapattı.

İnsanların izlediği tüm bu farklı yollarda, kolektifimizin nasıl farklı boyutlara bölündüğünü görmek çok ilginç olacak çünkü insanların hayatlarının bir sonraki aşamasını nasıl yaşamayı seçtiklerine dair pek çok harika paradoks var . Yapay zekalarla mı yaşayacaksınız, küçük bir topluluğa mı taşınacaksınız, bir kapaklı telefon alacak mısınız, yoksa kendinizi ruhsal uygulamalarınızı yapmaya adayacak ve dünyanın kendi yolunu bulmasına izin mi vereceksiniz?

Devam etmeyeceğini umduğum bir seçenek var. You Tube’da çok kısa bir podcast dinliyordum, çılgın konuşmacı X kuşağının dans etmeyi nasıl sevmediğini paylaşıyordu! Bu, ellili yaşlarında ve kendisi de bir  X kuşağı olan bir adamın gözlemiydi.

Pekala, sanırım bu ayın mesajı, hayatınızı nasıl yaşayacağınız konusunda yapabileceğiniz her türlü seçim olduğudur. Hayatınızın nasıl görünmesini, hissetmesini, tadının, kokusunun ve sesinin nasıl olmasını istiyorsunuz? Yeryüzü için Şifa çalışmasının doğasında var olan yaratma ve tezahür ettirme çalışmasında öğretmeye devam ettiğim için hepimiz çok fazla fırsata sahibiz.

Çünkü hayal gücümüz gerçeğimizi yaratır.

Dolunay, Amerikan Bağımsızlık Günü’nden hemen önce 3 Temmuz’da! Şu anda en derin transfigürasyon çalışmanızı yapmak için içinize yolculuk etmek için pek çok iyi neden var. Bu nedenle, çalışmanızı bize öğretildiği gibi, hayatlarımızda ve başkaları için mucizeler yaratacak şekilde yapmaya karar verin. Binlerce yıldır bu böyle oldu. Neden şimdi işe yaramasın? Olduğunuz ruhsal ışığı içinize çekin ve sonra onun Dünyanın her köşesine akmasına izin verin.

Ve bu dünyadaki tüm varlıklar özgür olsun!

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, dolunay törenlerimizle ilgili talimatlar için lütfen ana sayfadaki  İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak bölümünü okuyun.

Mayıs ayı boyunca geceleri gerçekten ilginç mistik deneyimler yaşadım. Ve hepsi, 7 yaşımdayken aslında evrene yüksek sesle dile getirdiğim niyeti anlamamı ve gözden geçirmemi sağladı. Ve bununla hayatımın yol haritasını ortaya koydum. Bu yaşamda ne yapacağıma dair niyetimi belirlediğim bu tek mistik deneyimi yaşadım.

Lisede yazdığım ilk makalenin Yaratılış ve Tezahür üzerine olduğunu hepinizle paylaşmıştım. Tüm bunlar, 7 yaşımdayken koyduğum niyeti besliyor. Ve şimdi hayatımın çalışmasının ne hakkında olduğunu tekrar hatırlıyorum. Gelecekteki Dönüşüm Haberlerinde bu konuda daha fazla yazacağım.

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Her hakkı saklıdır.

Transmutation News – May 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Mayıs 2023

Mayıs ayı bana her zaman yumuşak ve feminen bir ay gibi gelmiştir. Neden bilmiyorum ama her zaman doğadan ve hayattan daha çok beslendiğimi hissettiğim nazik bir ay olarak görüyorum.

Yeryüzü için Şifa araştırmamı yaparken, birçoğunu zaten bildiğim mucizevi şamanik şifa öykülerini araştırdım. Ama dünyaya getirmekte olduğum Yeryüzü için Şifa çalışmasına olan tutkum, beni pek çok olağanüstü şifa hikayesine götürdü. Temelde okuyabildiğim her spiritüel uygulamadan mucizeler, dönüşüm ve başkalaşım hikayelerini araştırdım . Ve yıllar boyunca yardımcı ruhlarımdan öğrendiğim şeylerle çok fazla eşzamanlılık buldum.

Çalışmamı destekleyen pek çok tarihi spiritüel hikayeye rastladığımda gerçekten çok heyecanlandım , okuduğum her ünlü kitaptan alıntılar eklemek istediğimi hissettim. O kadar heyecanlıydım ki, kendi yolculuklarımda öğrendiğim öğretilerin aynısı olan eski geleneklerden alıntılar ekledim.

Yeryüzü için Şifa: Kişisel ve Çevresel Toksinleri Nasıl İyileştiririm adlı ilk taslağımda 200’den fazla alıntı yaptığımı düşündüğüm için çok heyecanlıydım . Şamanizm eğitimi almış editörüm benden alıntıların çoğunu çıkarmamı ve kendi sesimden konuşmamı istediğinde şok oldum.

O zamanlar 1990’lardı ve 1998 ve 1999’da Mısır’a yaptığım iki seyahatte ve kendi yolculuklarımda yaşadıklarımla tam olarak eşleşen çok fazla materyal okumak beni çok etkiledi. Yeryüzü için Şifa Mısır’a ilk seyahatimden önce başladı ve kitabı 1999’da Mısır’a bir grup götürmemden sonra bitirdim.

Kutsal tapınaklar ve piramitlerdeki hiyeroglifler, piktograflar ve enerji gerçekten o kadar çok spiritüel bilgiye ilham verdi ki, hepsi yapbozun parçalarını bir araya getirmek için kolayca biraraya geliyor gibiydi.

Bu yüzden , Mısır’da geçirdiğim süre boyunca ve şamanik yolculuklarım boyunca öğrendiğim öğretileri yansıtan kitaplar bulmak beni çok heyecanlandırdı. Bazı yönlerden çalışmamı “kanıtladıklarını” hissettiğim için alıntıları gerçekten çıkarmak istemedim. Hâlâ oldukça gençtim ve akıl hocam yoktu. Hakkında yazdığım ve öğrettiğim her şey doğrudan bilginin gücüyle geldi.

Alıntıları çıkardım ve sesime sahip çıktım. Ama beni simya pratiğine götüren Manley Hall dahil başkalarının çalışmalarından, insanlara yaratıcı sürecin sihrini öğreten Neville’in çalışmasından ve Tanrı, Kaynak ve tanrıçayla aynı güce sahip olduğumuzdan gerçekten ilham aldım. Jack Schwartz’ın harika şifa hikayelerinden ve çalışmalarından da etkilendim. Şamanik edebiyatın yanı sıra İncil’e, Kabala’ya, Hindu öğretilerine, Taoizm’e, Budist öğretilerine döndüm ve liste uzayıp gidiyor.

Manley Hall’un The Secrets of the Ages kitabı, her zaman ilgi duyduğum simya pratiğine tam olarak giriyor. Güneşe, her seviyede paylaştığı ışık için tapınılırdı. Manly Hall, güneşin görünmez ruhsal güneşin ışığını -gerçek ışık kaynağını- yansıttığını söylüyor.

Caroline Casey, simyada Büyük Çalışmanın, içinden hayatın parlayabileceği yarı saydam bir kap olarak insan kişiliğinin tam olarak geliştirilmesi olan Güneşin Operasyonu olarak adlandırıldığını ekliyor. Simyacıların bahsettiği canlı altın, Güneş’in ışıltılı enerjisinde kendini gösterir. Güneş bizim yol gösterici ışığımızdır ve bize tanrıların enkarnasyonları olduğumuzu hatırlatır. Ruhumuzun tüm güçleri,  tüm gezegenler ve tanrı güneşi yansıtır.

Pek çok kişinin simya hakkında yanlış anladığı öğreti, simyanın kurşunu kelimenin tam anlamıyla altına çevirme şeklindeki eski bir uygulamaya atfedilmesidir. Ama gerçekte simyaya olan inanç, hepimizin içinde güneşteki altın gibi bu altın tohuma sahip olduğumuzdur. Ve biz her zaman ağır kurşuni bilinci altın ışık bilincine dönüştürme gücüne sahibiz.

Simyanın asıl amacı buydu . Kitabımda ve eğitimlerimde insanlara simya sürecinin şu anda yaşadığımız gibi parçanlama pratiğiyle nasıl bu kadar iç içe olduğunu öğretiyorum.

On yedinci yüzyıl mistiği Jacob Boehme, çarmıha gerilmenin sembolizmini parçalanma olarak tanımlar. Tanımında, evrensel bilincin özgürleşebilmesi için insanın kendisini ayrı olarak deneyimleyen yanını feda etme temasını görüyoruz.

Her kültürde, insanlığımızın veya dünyevi benliklerimizin, hepimizin geldiği ilahi ve Kaynak ile bağlantımızı hatırlamamızı engelleyen tüm yönlerini temizlemek ve çözmek için gerekli bir süreç olarak parçalanma hakkında hikayeler vardır. Bu, dönüşüm yoluyla dünyayı iyileştirmesi için ilahi olanı çağırmak için esastır.

Hayatın gerçek doğasını ve çevremizdeki doğal dünyadan saflığı öne çıkarırken gerçek doğamızı hatırlamalıyız.

Mucize yaratabileceğimize inanmamızı engelleyen iki şey, ayrılık algımız ve mucize yaratabileceğimize inanmamamızdır.

Simyada inisiyeler, ayrılıktan birliğe nasıl geçtiklerine dair inanılmaz güçlerini göstermek zorundaydılar ve ağır kurşuni bilinci altın ışığa çevirebiliyorlardı. İnisiyasyonlar kolay değildi ve çoğumuzun geçmeyi düşünebileceğinin ötesindeydi. Böylece evrenin gücü tarafından inisiyasyon süreçlerine sokuluruz.

Manley Hall’un derslerinden birinde duyduğum bir inisiye hikayesi vardı. Detayları hatırlayamıyorum ama önemli olan nokta şuydu: bir inisiye, bütün gün ve bütün gece çalan bir tapınak çanının altına yerleştirilmişti. 7/24 bu çalan çanın altındaki bu inisiye, çevresinde ne olursa olsun oturup iç huzuru nasıl bulacağını öğrenmek zorundaydı. Bu inanılmaz bir hikaye.

Şu anda yaptığımız gibi zorlu inisiyasyonlardan geçtikten sonra dünyada nasıl bir barış yaratabileceğimizi hayal edin.

Sizinle hayatımı yaşamaya çalıştığım ve Neville’in her zaman paylaştığı bir alıntıyı paylaşmak istiyorum : “Bütün dünya senin dışarı itilmiş halindir.”

Hangi parçanız dünyaya doğru itiliyor – etraflarında ne olursa olsun kalbinde sevgi ve barışı tutan biri mi yoksa öfke ya da korku dolu bir dünya mı? Hepimizin hangi dünyada yaşamak istediğimizi seçme şansımız var. Her şey, içinizdeki ve dışınızdaki güzelliğinizin gerçek yansıması olan güzel bir manzara yaratmakla ilgili. 

Dolunay 5 Mayıs’ta. Eskilerin inisiyasyonlarının derinliklerinden geçmemiş olabiliriz ama hepimiz kayıplar yaşadık ve ışığın nasıl iyileştirebileceğini öğrendik. Kutsal hazırlık çalışmamızı yapalım ki kendi içinizde kutsal bir tapınakta çalışabilesinizz. Güneşin gücünün, sizi Kaynak’tan ayrı tutan şeyi bırakmanıza ve kendi iç ışığınızı içinize yansıtmanıza ve ışığı soğurmaya izin vermeniz için size ilham verdiğini hayal edin. Ve sonra hazır olduğunuzda, bu ışığın Dünyanın içinde ve her yerinde serbestçe akmasına izin verin.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak bölümündeki dolunay törenlerimiz için talimatları okuyun.

Lütfen yeni Portekizce tercümanımız Cristina Ferreira’yı karşılamak için bana katılın. Çalışmayı Portekizce konuşanlarla paylaşmaya yardımcı olabilecek birine sahip olmak büyük bir nimet. Dönüşüm Haberlerini çevirmek çok zahmetli bir iştir. Bu yüzden lütfen Christina’ya topluluğumuzu genişletmek için yapmaya istekli olduğu muhteşem çalışma için teşekkür etmeme yardım edin. Cristina’ya hayatın sunduğu tüm güzellikleri diliyoruz.

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Her hakkı saklıdır.

 

Transmutation News – April 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Nisan 2023

Kolektifimizde işlerin ne kadar vahşileştiğini deneyimlemek için bir yaşam gözlemcisi olmanıza gerek yok. Hayatın nasıl sürekli bir değişim içinde olduğunu hep yazdım. Ama benim hayatımda doğanın kanunlarına göre doğanın ve hayatın nasıl değiştiğine dair bir düzen var gibiydi.

1980’lerde Santa Fe’ye ilk taşındığım zamanı hatırlıyorum, havayı sihir gibi tahmin edebiliyordum. İlk karın 31 Ekim’de ya da civarında başlayacağını biliyorduk. Sonra rüzgarların baharda gelip sürekli toz ve alerjilerle herkesi çıldırtacağını biliyorduk. Kar her zaman ilkbaharın sonlarında dururdu. Ve sonra tabii ki uğraşmamız gereken çamur mevsimi vardı. Sonra yaz musonlarımız her yıl saat gibi başladı.

Şimdi geldiğimiz noktaya bakın. Açıkçası örnek olarak Santa Fe’yi kullanıyorum. Ancak artık doğada veya hayatta güvenebileceğiniz belirli aşamalar yok. Görünüşe göre olan her şeyi ilk kez görüyoruz ve doğadaki enerji bile tüm gezegenimizi kaplayan en çılgın fırtınalar ve travmatik olaylarla saf bir kaos gibi geliyor.

Ev bitkilerinde, ağaçlarda ve doğadaki bitkilerde gördüğümüz aşırı ve hızlı büyüme hakkında yazdım. Ancak devasa karı, buz fırtınalarını, tayfunları, kasırgaları, depremleri, yangınları ve selleri görmek dikkatinizi çekiyor olmalı.

Doğa, insanların içinde bulunduğu inanılmaz kaotik durumu yansıtıyor. İnsanların yaşadığı bölünme miktarı tek kelimeyle çılgınca. İnsanlar akıllarını kaybetmişler. Virüsle, savaşla, iklimle, kültürümüzle, inançlarımızla ilgili verilen kavgalar sağlıksızın da ötesinde, doğa kanunlarına da aykırı.

Peki doğanın davranışlarını izlerken ne kadar delirdiğimizin bir yansımasını mı görüyoruz? Hepsi bağlantılı. Ve iyi ya da dengeli bir yerde değiliz.

Ne yapıyoruz ve bir normallik duygusuna nasıl geri dönebiliriz? Ruhsal uygulayıcılar için Dönüşüm Haberlerini yazıyorum. Yapabileceğimiz bariz siyasi ve sosyal eylemlerden bahsetmiyorum. Herkesin tutku duyduğu şekillerde çalıştığını ve çevremizi korumak için önemli projelere zaman ve enerji ayırdığını biliyorum.

Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa çalışmasının bir parçası olan uygulamaları gözden geçirmenin önemli olduğunu düşünüyorum. Hepsini burada yazmak istemiyorum çünkü birlikte geçirdiğimiz yirmi yıl boyunca ne zaman büyük bir zorlukla karşılaşsak Yeryüzü için Şifa çalışmasının pek çok özetini yüzden fazla kere yazdım.

Aşağıda üzerinde düşünmeniz için bir dizi soru paylaşıyorum. Üzerinde düşünmenizi istediğim her soru Yeryüzü için Şifa çalışmasıdır.

Yeryüzü için Şifa: Kişisel ve Çevresel Toksinler Nasıl Dönüştürülür kitabım harika bir kaynak. Bu kitap, bu güçlü çalışmayı doğurdu. Oldukça ezoterik ve satırlar arasındaki sihir oldukça sıra dışı. Bu kitap ve Soul Retrieval: Mending the Fragmented Self benim en önemli kitaplarım olarak görülüyor.

Yeryüzü İçin Şifa çok güçlü bir kitap ve yazarken gücü neredeyse canımı alıyordu. Ama beni getirdiği durumu sevdim.

Çalışmayı daha erişilebilir hale getirmeye çalıştım:

Şamanların Alet Çantası
Zehirli Düşünceler Nasıl İyileştirilir?
Işıkta Yürümek: Şamanik Yaşam Sizi Günlük Yaşamda Nasıl Güçlendirir. Bu kitapta Yeryüzü İçin Şifa Eğitiminin tamamını yazdım.

“Düşüncelerinizi Nasıl İyileştirebilirsiniz” uygulamam, sizi her gün Yeryüzü için Şifa çalışması alanında tutar.

Ve sonra kurslarım var:

“Spiritüel Işıkla Şifa” Colorado, Estes Park’ta öğrettiğim Yeryüzü için Şifa atölyesinin tam bir videosu.

https://product.soundstrue.com/healing-with-spiritual-light/?sq=1#a_aid=5d2e32ffc1326&a_bid=e629fb5a

Manevi Bağışıklık, Shift Network aracılığıyla çevrimiçi olarak öğretilen bir kurstur.

Spiritüel Bağışıklık için Şamanik Uygulamalar: https://shiftnetwork.isrefer.com/go/spSI/ingerman/

Sylvia Edwards, Shamans Are Gardeners of Energy web sitesinde şimdiye kadar paylaşılan seremonilerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda o sayfanın linki var. Orada tüm geçmiş kayıtları birer açıklama ile bulacaksınız.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

İlham verici hikayeler ve görseller yayınlamak ve ayrıca topluluğumuzun paylaştıklarından moral almak için Şamanlar Enerji Bahçıvanlarıdır Facebook sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın. Shamans Are Gardeners of Energy Facebook grubuna katılmak için şu adrese gidin: https://www.facebook.com/groups/991720834662313 . Parola “Transfiguration” dır.

Bu çalışmaya inancım tam. Ama hayattaki dikkat dağınıklıkları nedeniyle işin tüm potansiyeline ve derinliğine adım attığımızı topluluk olarak hiç hissetmedim. Bu çalışmanın parçası olan mucizeleri görmek için gereken disiplin, her gün odaklanmış konsantrasyonu kullanmakla ilgilidir.

Niyet, sevgi, birlik, konsantrasyon, odaklanma, uyum ve hayal gücünü tamamen uygulamamıza getirecek disipline ihtiyacımız var çünkü bu, Yeryüzü için Şifa çalışmasında öğretilen mucizeler yaratmanın formülüdür.

Kaynak ile tamamen bir olduğunuzu hissediyor musunuz? Yoksa yaratımınıza ne kadar sevgi kattığını görmek için yaratılış hikayesi yolculuğunu tekrar gerçekleştirmeniz mi gerekiyor? Kaynak, kendisinin yaptığı gibi mucizeleri nasıl yaratabileceğiniz konusunda size rehberlik etti mi?

Sözleriniz, düşünceleriniz ve hayalleriniz aracılığıyla sizden yayılan titreşim nedir? Kendinizi kutsamak veya kendinizi ve başkalarını lanetlemek için kelimeler kullanıyor musunuz?

Transfigürasyon çalışmanız ne kadar derin? Ve eğer derin değilse, neden olmasın?

Atalarınızla ve gelecek nesillerle bağlantı kurdunuz mu?

En büyük hayallerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan tüm uygulamaları ve seremonileri hatırlıyor musunuz?

Görünmez duyularınız ne kadar canlı? Hayatla haşır neşir ve tamamen canlanmış değilseniz, hangi dünyada yaşıyorsunuz?

Hayallerin hanımına ya da efendisine bir yolculuk yaptıysanız, gerçekten çalışmanızın eksik olduğu noktalara odaklandınız mı ve bu yolculuğu gerçekleştirdikten sonra hayatınızda ne gibi değişiklikler yaptınız?

Yaşadığınız toprağın ruhuna, elementlere ve doğa varlıklarına ne kadar bağlısınız?

Her gün size sunulan işaretlerin yol haritasını takip ediyor musunuz?

Günlük uygulamalarınızla hangi enerjiler besleniyor? Hangi enerjileri beslediğinize bağlı olarak, yaşadığınız haritayı çizmek için hayal gücünüzü kullanın. Beslediğiniz enerjiler, yaşadığınız hayatı yaratıyor.

Hayattan hangi enerjileri alıyorsunuz? Bu bakmak için iyi bir şey. Çünkü zehirli enerjileri emmenin sonuçlarını biliyorsunuz.

Bu çalışmayı yapmak için şimdi bir seçim yapmalısınız. Bu ilkeleri gözden geçirerek kendi çevrimiçi eğitimimi vereceğim, onları test etmenin yollarını bulacağım ve birbirimizle en yüksek ışık noktamızdan onları gerçekten uygulayacağım. Haziran ayında bu kursu vereceğimi hayal ediyorum.

6 Nisan’da dolunay var. Dolunay seremonilerimizi gerçekleştireceğiniz alanınızı hazırlamaya başlayın. İçinizdeki ve dışınızdaki ilahi olan ile güçlü ve doğrudan bir temas kurabilmeniz için egonuzu yoldan çeken herhangi bir ruhsal aktivite yaparak kendinizi hazırlama konusunda gayretli olduğunuzdan emin olun. Ve hazır olduğunuzda, binlerce kişilik bir çemberin size katıldığını hatırlayarak transfigürasyon çalışmanızı gerçekleştirin. Herkesle tam bir eşitlik içinde ayağa kalkmaya ve ruhunuzun en derin yerinden ışık ve sevgi yaymaya karar verin.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, bir çember olarak nasıl birlikte çalıştığımıza dair talimatları okumak için lütfen İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak sayfasını ziyaret edin. https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Hayatı incelemenin hayatı yaşamak olmadığını ve bu nedenle sihri olmadığını unutmayın. Bu haber bülteninde sorduğum soruları gerçekten derin düşünün ve hayatınızı yaşayın ve ona daha fazla sihir katın.

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Her hakkı saklıdır.

Transmutation News – March 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri – Mart 2023

Zaman daha da hızlı akıyor ve yeni bir mevsime giriyoruz. Bence hayatımızın birçok kısmı oldukça hızlı bir şekilde hareket etmeye başlıyor. Bugün insanların sağlığı ve iklim değişiklikleri ile devam eden tüm zorluklara rağmen, bizim için meydana gelenlerin bir kısmının üstesinden gelebilmemiz için bir şifa yolunda yürümeye zorlandığımızı hissediyorum.

Bu yıl, kendi şifa yolumda yürümeye adadığım bir yıl. 40 yıl boyunca başkalarının yürümesi için şifa yolları yarattım. Ve şimdi kendim için yürüyorum. Bunu yaparken, birçoğunuzdan e-postalar, mesajlar, FB, mektuplar aracılığıyla, ruhsal gelişiminizde hızlı değişimlere yol açan hızlandırılmış bir iyileşme yolunda olduğunuzu duyuyorum.

Bu, bedenlerimizde taşıdığımız o atalara ait ve kişisel travmaların derinliklerine dalmak ve onları salıvermek anlamına gelir. Ve birçoğunuz bunu harika şekillerde yapıyorsunuz.

Aldığım mesajlara göre, çoğumuz çevremizde yaşamaktan kaynaklanan bağışıklık ve toksik sorunlarla uğraşıyoruz. Ve başarılı iyileşmenin özünün, vücudumuzda toksik maddeler gibi hareket eden yüklerimizi salıvermek olduğuna inanıyorum. Sözlerimizi, düşüncelerimizi ve hayallerimizi gözlemleyerek Yeryüzü için Şifa transmutasyon uygulamalarımızı yapmalıyız.

Yaşamınızda neler olup bittiğini bilmek istiyorsanız, içinde yaşadığınız frekans üzerinde düşünün. Acı çekme yolunda mı yoksa şifa yolunda mı yürüyorsunuz?

Isis ile birlikte acı dolu bir hayat yaşamak için yaptığım sözleşmeleri araştırıyorum. Ve yolculuklarım boyunca, yaklaşık 40 yaşımdayken Isis’in bana bu yaşamda büyümek için acı çekmem gerekmediğini öğrettiğini hatırladım. Büyümenin başka yolları da var.

Ve bir neşe dolu bir yaşam frekansına geçtim. Ama tabi ki Doğa’nın değişen evreleri olduğu ve hayat sürekli değiştiği için bu frekansa tutunamadım.

Bu yüzden, Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa çalışmasının – dönüşüm ve şifa için yüksek frekansların formsuz enerjileriyle çalışması – çok önemli olduğu için, frekansları yükseltmeyi yeniden keşfediyorum.

Sözlerim, düşüncelerim ve hayallerimle kendimi kutsamak yerine kendime lanet ettiğimin farkına vardım. Bana zarar veren dış olayları aramaya devam ettiğim için bu büyük bir farkındalıktı. Orada çok vardı. Ama aynı zamanda konuşma ve düşünme tarzımın da iyileşme yolumu tıkadığıyla yüzleşmeliyim.

Her yıl Yeryüzü için Şifa toplantılarına liderlik ederdim. Ve bir yıl grup bana çalışmayı nasıl daha derine götüreceğimizi keşfedip keşfedemeyeceğimizi sordu. Bunun için Isis’e yolculuk yaptım. Çalışmanın daha derine inmesine gerek olmadığını söyledi. Transfigürasyon çalışması , alabildiğiniz kadar yüksek frekanstadır. Ama anahtarın insanların uygulamaları YAŞAMASI olduğunu söyledi. Öğrendiklerimizde ustalaşmadan daha derin uygulamalar istemeye devam ediyoruz.

Benim için noktaları iyileşmemin bir sonraki aşamasına bağlamak, acı dolu bir hayat yaşama ihtiyacıyla ilgili yaptığım kutsal atalardan kalma sözleşmeleri bırakmak. Ayrıca gerçek şifanın gerçekleşmesi için kendi ruhsal çalışmamı çok daha yüksek bir frekansa çıkarmam gerekiyor. Bu farkındalığa gelirken, bana yürümem için bir yol veriyor.

Doğada gördüğüm hızlı büyüme hakkında Facebook’ta bir yazı yazdım . Elma ağacımız bütün kış tomurcuklandı ve şimdi de diğer elma ağacımız dondurucu soğuklarda tomurcuklanmaya başladı. Ev bitkilerimiz bahar gelmiş gibi hareket ediyor. Bu yazıyı yazdıktan ve podcast’im The Shamans Cave’de bunun hakkında konuştuktan sonra, aynı hızlı büyümeyi gören dünyanın dört bir yanındaki insanlardan çok fazla mesaj aldım.

Bu konuda birçok düşüncem ve sezgim var. Ama bence bizim için önemli olan, hayat bizi çok zorluyor olsa da, herkesin yaptığı tüm iyi işlerden hızlı bir büyüme olduğunu görmemiz. Ve bu bizi birçok farklı düzeyde etkileyecek. Doğanın ayağa kalkıp zorluklarla yüzleşmek ve sonra onlardan büyümek için sahip olduğu gücü de gözlemleyebiliriz. Hepimizin sahip olduğu içsel güce kendimizi bırakarak daha fazla araç kazanıyoruz çünkü evrenin bize daha iyi yaşama ve davranma yollarını öğretmeye çalışmasının sona erdiğini düşünmüyorum.

Yeryüzü için Şifa çalışmalarını kendim ne kadar derinden sürdürdüğüme gerçekten odaklanıyorum . Onlar benim hayatım ve onları yaşıyorum. Ama dikkatim dağılıyor ve sözlerimin, düşüncelerimin ve hayallerimin frekansına odaklanmıyor muyum? Kendimle veya başkalarıyla hangi frekanstan iletişim kuruyorsam, anında tezahür ediyor. Eskilerin bize öğretmeye çalıştıkları şey buydu.

Yani bu ay için, sadece Rüyaların Hanımı veya Efendisi ile tanışma niyetinizi kullanarak yolculuk veya meditasyon yapabilirsiniz. Ve bir kez orada, doğanın içinde güzel bir manzarada oturun ve bu nazik , sevgi dolu ruhlarla, iletişim kurduğunuz frekanslardan neleri yarattığınız üzerine konuşun. Hayatınızda anında tezahür ettirdiğiniz şey nedir? Ve sonra bunu değiştirebileceğiniz yolları tartışın.

Ekinoks için Sylvia Edwards, ekinoksta veya net olabileceğiniz ve çalışmayı tüm niyetiniz ve kalbinizle yapmanız için kendinize uygun zamanda gerçekleştirebileceğiniz bir yolculuğu kaydetmeme yardım etti. Herkesin çalışmayı yapması durumunda bunun hayatınızı ve dünyayı olumlu yönde değiştireceğini söyleyebilirim. Çünkü şu anda insanlar sadece web’de ve çevrimiçi kurslarda geziniyor ama çalışmayı gerçekten yapmıyor.

İngilizce konuşamıyorsanız, bu yolculuk için yukarıda paylaştığım yazılı talimatları uygulamanız yeterli.

Yolculuğumuza katılmak için kayıt linki:

https://www.youtube.com/watch?v=GVFUcKV1blg

Bilin diye söylüyorum, Yeryüzü için Şifa materyalini hayatımızda daha yüksek bir frekansa taşımak için gözden geçirme üzerine kendi çevrimiçi kursumu yapmayı düşünüyorum. Bir organizasyon aracılığıyla çalışmayacağım. Bu benim açacağım özel bir kurs. Bunun gerçekleşmesi için daha düzenli hale geldikçe sizinle daha çok ayrıntı paylaşacağım.

Dolunay 7 Mart’ta. Tanık olduğumuz tüm trajedilerle birlikte, transfigürasyon çalışmamızı canlandırmak ve formsuz ilahi enerjilere ve daha yüksek bir frekansa geçmek için konsantre olmaya ve odaklanmaya söz verelim, sevgi ve ışığımızın inanılmaz bir şekilde zahmetsizce akmasına ve Dünya üzerinde şu anda desteklemek istediğiniz tüm alanlara ulaşmasına izin verelim.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, dolunay törenlerimizle ilgili talimatlar için lütfen ana sayfadaki Bir İnsan Işık Ağı Yaratmak sayfasını ziyaret edin.

Sylvia Edwards, Shamans Are Gardeners of Energy web sitesinde şimdiye kadar paylaşılan törenlerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda o sayfanın linki var.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

Lütfen çemberimizdeki herkese muhteşem bir ekinoks ve derin anlamlı öğrenme zamanı dilemek için bana katılın.

Uzun yıllardır Dönüşüm Haberlerini Portekizceye çeviren Sofia’ya çok minnettarım. Ama onun için yeni bir işe geçme zamanı geldi. Gerçekten de uzun yıllar çeviri yaptı ve çalışmayı Portekizce konuşan insanlara ulaştırdı. Sofia’ya iyi dileklerde bulunmak ve yaptığı her şey için ona teşekkür etmek için kalplerimizi birleştirelim.

Topluluğumuzdan herhangi biri Portekizce’ye çeviriye devam etmek istiyorsa, lütfen info@sandraingerman.com adresinden Sylvia Edwards ile iletişime geçin .

Layla Morgan Wilde’ın Dönüşüm Haberleri’ni Fince’ye çevirmedeki cömertliği için teşekkür ve şükranlarımı sunarken bana katılın .

Copyright 2023 Sandra Ingerman. All rights reserved.

Transmutation News – February 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Şubat 2023

Dört Facebook sayfamda, içinde bulunduğumuz sürece dair algımın ne olduğuna dair bir yazı paylaştım. Küresel ve kişisel bir parçalanma sürecini başlattık. Parçalanma biraz zaman alabilir, çünkü hasta ve uyumsuz olan her şey ortadan kaldırılır, içinizde yeni ve parlak bir bilinç durumunun büyümesi için yer açılır. Bu, çoğumuzun yaklaşmaya çalıştığı ve birçoğumuzun da ulaşmaya çalıştığı evrim durumunu yaratır.

Bu, hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri yok etmek ve yüklerinden kurtulmak için güçlü bir süreçtir ve küresel düzeyde, dünyada artık işe yaramayan şeylerdir. Bu, bizi tamamen değiştiren güçlü bir inisiyasyondur. Yeni ahlak ve değerleri benimseriz. İnisiyasyon bittiğinde Kaynağa ve ışığa daha bağlı hissederiz.

İnisiyasyon bittikten sonra, biz hala hayattayken yeniden doğuş gelir. Ve bu, tuzağa düştüğümüz illüzyon ve içimizde ve dışımızda Kaynağa güvenme gerçeği hakkında farklı bir algı ve bilinçle hayatın içinden geçerken yeni fırsatlara ve potansiyele sahip olduğumuz yerdir.

Ama bizim durumumuzda, en azından çoğumuz için yeniden biraraya gelme süreci başlamadı. Yani bu bizi bir bekleme sürecine sokuyor ve Batı dünyasındaki insanlar hiçbir şey için beklemek istemiyor. Anında tatmin olma eğilimindeyiz ve manevi bir yol izlediğimizde biraz DEHB oluyoruz. Bu eğitimi alırsam ne kadar hızlı aydınlanabilirim?

Gerçekte zaten ruhsal aydınlanma içindesiniz. Ve her zaman öyleydiniz. Yeniden biraraya gelme sürecinde, her zaman kaynakla birlik içinde olduğumuzu ve asla zarar görmeyeceğimizi hatırlayan gerçek benliğimize gerçekten yeniden doğuyoruz .

Bekleme süresi bizim için rahatsız edici. Süreci hızlandırmak için bir şeyler YAPMAK istiyoruz. Ancak bu zamanı İç Dünyanıza girmek ve ne kadar korku, öfke ve travma taşıdığınıza bakmak için kullanmaktan başka yapacak bir şey yok. Seremoni yoluyla ihtiyaç duyulmayan şeyleri serbest bırakmanın yollarını bulun. Son iki yılda birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm seremonilerin listesine sahibiz.

Sylvia Edwards, Shamans Are Gardeners of Energy Facebook sayfasında şimdiye kadar paylaşılan seremonilerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda web sitemdeki o sayfaya bir bağlantı var. Her seremoninin ne hakkında olduğuna dair bir açıklaması bulunuyor.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

Neye doğru ilerlediğinizi hayal etmenize izin verin. Hayal gücünüzün çalışmasına izin verin. Hayal gücünüz sizi içine girebileceğiniz güzel boyutlara götürebilir, daha çok birlik ve huzurun olduğu bir yer bulabilirsiniz. Ya da hayal gücünüz sizi yaşadığımız şu anki kabusa götürebilir.

Pek çok kişi bu zamanı geçmiş yaralarını iyileştirmek için kullandı, böylece yeniden biraraya gelmek için zamanlama doğru olduğunda yeniden doğuşları kaçınılmaz .

Evet, bir bekleme süresi ve arada bir süre içindeyiz . Ve bu zamanın gücünü akıllıca kullanmak istiyoruz. Yolculuk yapın, terapiye gidin, www.shamanicteachers.com adresinde listelenen bir şamanik uygulayıcı ile çalışın veya çevrenizden tanıdığınız bir uygulayıcı seçin.

Yüklerimizden na kadar kurtulursak yeniden biraraya gelişimiz için yeni hayaller kurabileceğimiz, besleyici bir iç dünya yaratırız .

Ruhlarımdan “Zamanını anlamlı kıl, anlamlı bir hayatın olur” şeklinde bir mesaj aldım.

Yeni yılda hayatınıza anlam katan neye doğru yürüyorsunuz? İçsel ıstırabınızı içsel ışığa ve huzura dönüştürürken, hayata yeni bir bilinçle bağlanma esnekliğine sahip olmak için neyi salıveriyorsunuz?

Bir bekleme sürecinde olmak ve bundan sonra ne yapacağımıza dair bir yön bulamamak konusunda sabırsızız.

Bekleme zamanında, hareketsiz kalın, güneşin ve elementlerin gücünü içinize çekin. Kendi üzerinizde çalışın. Ve zamanla bekleme sürecinde olduğunuzu umursamayacak ve hayatın güzel bir akışına girdiğinizi fark edeceksiniz.

Dolunay 5 Şubat’ta. Sessizlik içinde olabileceğiniz kutsal bir alan yaratın. İnsanlığınızdan ışıkla dolu ruhsal bir varlık halinize yükselmek için davul çalmak, şarkı söylemek, dans etmek, çıngırak çalmak isteyebilirsiniz. Nasıl transfigürasyon yapmak isterseniz isteyin, bunu tutkuyla ve gerçek bir paylaşma ve sevgi alma arzusuyla yapın. Işığınızı yıldızlar, ay veya güneş gibi yayın. Dünyanın her karışının çemberimizin ışığını almasına izin verin.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak sayfasını ziyaret edin. https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Transmutation News – January 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Ocak 2023!!

Hepiniz 2023’e hoş geldiniz! En azından buraya kadar geldik. Hepimiz ne çılgın bir yolculuktayız. Ve hayatın yapmaya çalıştığı şey, bizi sevgiye, beslemeye, içimizdeki ve dışımızdaki Kaynak’a, kendimize ve tüm hayata karşı onur ve saygıya yeniden bağlamak.

Son birkaç aydır, ruhsal çalışmamda daha da derinlere inebilmek için içsel bir güç durumuna geri dönmek için yaptığım uygulamalar hakkında yazıyorum. Şu anda dünyalar arasındaki perdelerin oldukça ince olduğunu düşünüyorum ve bizi neyin yönlendirdiğine, hayatımızın hangi bölümlerinden kaçtığımıza ve nereye gitmek veya ilerlemek istediğimize derinlemesine dalmak için çok fazla destek var. ile. Gerçekten hangi bilinç durumunu tezahür ettirmek istiyoruz?

Kendi adıma, daha önce hiç olmadığı kadar içsel ruhumun derinliklerine yolculuk ettiğimi hissediyorum. Ve hayatımdaki tüm travmalarla ve kendimden ve dünyadan saklamak zorunda olduğum yanlarımla nasıl başa çıkacağımı nasıl öğrendiğime dair pek çok sürprizle karşılaşıyorum. İç dünyamda yolculuk etmek için hiç zaman ayırmadığım yerler var ve sadece oturup gerçek sağlık için hangi beslenmenin gerekli olduğunu, vücudumun neye ihtiyacı olduğunu, zihnimin eski düşüncelere dönmek yerine iyileşmemi ve yaratıcılığımı nasıl destekleyebileceğini soruyorum.

Bazılarımız parçalanmamız tamamlanırken, dönüştüğümüz yeni varlıklara nasıl dönüşeceğimizi öğreniyoruz. Ve bu zaman alır. Yeni Yıla başlarken niyetiniz, dış dünyadaki bazı maceralarınızı, kendinizin gizli yanlarını keşfedebileceğiniz iç dünyanıza taşımak olsun ve onlara iyileşmek için ve  iyileşmeniz için nihai korumayı ve beslenme kaynaklarını elde edebileceğiniz iç ışığınızla ve Kaynağınızla bağlantı kurmak için neye ihtiyaçları olduğunu sormak olsun.

Dünyada bu süre zarfında ne kadar çok acı olursa olsun, evrenin bize göstermeye çalıştığı derin dersleri almanın büyüsü var. Ama inatçıyız ve direniyoruz. Gerçekte, evren yalnızca kendimizi koşulsuz sevdiğimiz bir yer bulmamıza yardım etmeye çalışıyor ve bu sevginin davranışlarımızda ve eylemlerimizde bize rehberlik eden enerji olmasına izin veriyor.

Bu saf içsel sevgi halinin nasıl en büyük şifacınız haline geldiğini izleyin.

Yeryüzü İçin Şifa çalışmasından bildiğiniz gibi, düşüncelerimizi ve hayallerimizi izlemenin daha basit uygulamalarının şu anda bulunduğumuz zaman için kritik olduğunu gerçekten hissediyorum. Çünkü yeni frekanslara açılıyorsanız ama en karanlık düşüncelerinizin ve hayallerinizin enerjisini tutuyor ve taşıyorsanız, dünyada bu şekilde var olmanın nasıl sonuçlar doğuracağını hissediyorsunuz?

Şükran Günü’nde kelimelerin gücü üzerine bir yazı yazmaya karar verdim. İçimden akan şey hoşuma gitti ve yazımdan bir alıntıyı burada paylaşacağım:

“Kelimeler sihirdir. Ve şamanların enerji bahçıvanları olduğunu tekrar tekrar paylaştığımı gördünüz. Şamanlar kelimeleri alır ve formu, bir kelimeyle yaşamınıza çağırdığınız enerji ve frekansa ayırır. Çünkü konuştuğumuzda çoğu zaman hayatımıza ve kollektife neyi çağırdığımızın farkında değiliz. Sözcükler, bitkilere dönüşen tohumlardır. İç bahçenizde hangi bitkileri yetiştiriyorsunuz?

Bu yüzden teşekkür etmekten bahsederken kullandığınız kelimelerin gerisindeki enerjiyi keşfetmenin sizin için ilginç olabileceğini düşündüm.

Bunu yapmanın en kolay yolu ise doğaya çıkıp “minnettarlık” ve “teşekkür ederim” enerjisini kucaklayan farklı kelimeler söylediğinizi hayal etmek ve çağırdığınız enerjiyi deneyimlemek ve enerjiyi hücrelerinize çekmeye çalışmaktır. Transfigürasyon çalışmamızı gerçekleştirirken ışığı soğurarak yaptığımız gibi.

Veya doğada yüksek sesle söyleyerek deneyimlediğiniz şamanik bir yolculuk gerçekleştirebilir ve kelimelerin yarattığı enerjinin dansını seyredebilirsiniz.

Konuştuğunuz kelimelerle enerji dolu ve beslenmiş hissetmelisiniz. Ve şükran hakkında konuştuğumuzda bunun sizin için daha derin bir anlamı olabilir.”

Günlük dağarcığınıza eklemek istediğiniz kelimeleri kaydetmeye başlayın. Bunlar, enerjiyi içinize çektiğinizde, bunun bir sakinlik, neşe, merak, ilham, umut hali oluşturması gerektiğini söyleyen sözler olmalıdır. Sözleriniz her zaman bir kutsama olmalı ve asla sizin ya dabir  başkası için bir lanet olmamalı.

Hayatınıza en güzel enerjileri çağıran gün içerisinde yaptığınız sohbetlerde söylemek istediğiniz sözleri kaydedin.

Benim için her şey akışımı incelemek, beni yaşam nehriyle ve içinde olmak istediğim yaşam akışıyla daha uyumlu hale getirecek uygulamalar yapmakla ilgili. Bunu yaptığımızda harika hissettiriyor ve mucizeler olmaya başlıyor.

Geçenlerde Google’a aradığım iki öğeyi yazdım. İhtiyacım olan birbirinden tamamen farklı iki ürün aslında mucizevi bir şekilde arama çubuğunda belirdi ve akışta olduğumuzda google’ın bile bizim için mucizeler yarattığını gösterdi.

Akışta kaldığımızda mucizeler gerçekleşir. Kendi akışınız nasıl gidiyor? Aklınızda yolunda gitmeyen her şey hakkında bitmeyen gevezeliği susturarak sakinleşiyor musunuz? Hayatın akışındaki yerinizi yeniden bulmanıza yardımcı olabilecek evrenin sevgi dolu gücüne teslim oluyor musunuz? Şu anda ne kadar esneksiniz? Kontrol sorunlarınız ne kadar gündeme geliyor? Suların gelgitleri savaşmak için çok güçlü olduğu için şu anda hayatlarımız üzerinde çok fazla kontrole sahip değiliz ve ayaklarımızı yere vurup evrene beni değiştiremezsin demek yerine hayatın bizi götürdüğü yere gitmek zorundayız.

Pek çok kişisel mucizeye sahip olabileceğimiz ve kendimizle ve hayatın geri kalanıyla daha derin bağlar kurabileceğimiz yeni bir yıla adım atarken, kendinize sormanız gereken zengin sorular bunlar.

3 boyutlu dünyadaki yoğun kollektife olan bağlılığımızı bırakırsak ve kişiselçalışmamızı  yapmak için kendimize zaman ayırmamıza izin verirsek, gerçek sihire doğru ilerleriz.

Son iki yıldır sizler için aylık kayıtlar yapmaktan büyük keyif alıyorum. www.shamanicteachers.com da birkaç öğretmenimin izniyle sizinle bir tören paylaştık. Artık iki yıllık yolculuklarımız ve seremonilerimiz olduğuna göre, biraz ara vermeye karar verdim. Ekinoks ve gündönümünde bir seremoni yönetebilirim ama yine de seremopniler için çok fazla kaynağımız var. Ve içimden geldiğinde, sizin için bir seremoni kaydedeceğim.

Sylvia Edwards Dönüşüm Haberlerinde şimdiye kadar paylaşılan törenlerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda web sitemdeki o sayfaya bir bağlantı var. Bağlantıya tıkladığınızda, geçmiş tüm kayıtları bir açıklama ile bulacaksınız.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia :

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

6 Ocak’ta yeni yılımızın ilk dolunayını kutluyoruz. Lütfen gerçekten genişlemiş bir duruma geçmek için hazırlık çalışmalarında bana katılın. Pek çok insan bana, bir süredir uygulama yapan bizler için doğal olan, transfigürasyon çalışmalarının daha da derinleştiğini hissettiklerini yazıyor . Ama aynı zamanda enerjilerde de bir değişim var ve bunun şu anda çalışmamızı desteklediğini hissediyorum. Süregelen, kesintisiz disiplin ve odaklanma ile 3D dünyasının daha da dışına çıkıyoruz gibi görünüyor.

Şamanik kültürlerde ay ve yıldızlarla yakından çalışmak çok önemliydi. Yaşamlarımız üzerindeki etkileri her zaman anlaşılmıştır. Yaşam ağına ışık ve sihir dokuyarak dünyanın içinde ve boyunca dolaşan güzel bir ışık ağı yaratmak için biraz zaman ayıralım. Ayın, yıldızların ve güneşin altın ışığını varlığınızın özünde deneyimleyin ve bu ışığın bir kısmını kendiniz için içinize çekin ve yaşam ağında yayılmasına izin verin.

Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyun.

Brabcova’nın Transmutation News’in Çekçeye çevrilmesine yardımcı olmak için devreye girdiğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum . Lütfen birlikte yaptığımız çalışmaya çok bağlı olan ve aylık köşemde paylaştığım araçları başkalarının öğrenmesine yardımcı olan Alexandra’yı onurlandırmamıza izin verin. Alexandra’ya hayatı ve Yeni Yıl için kutsamalar vermek için kalplerimizi birleştirelim. Hayatın sunduğu tüm güzellikleri yaşasın.

Kaynak’ın sevgisini ve gücünü bildiğiniz, ilahi zamanlamaya güvendiğiniz ve hayatın iyiliğini deneyimlediğiniz bir yıl dileğiyle, lütfen bana katılın!

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Tüm hakları Saklıdır.