Dönüşüm Haberleri Ekim 2023

Psikedelik kullanma konusunda oldukça geçmişim var. Gençken başladım. LSD, meskalin, mantarlar ve daha birçok madde. Daha sonra ruhsal keşiflerime ketamin ve MDMA’yı da ekledim. Psikedeliklerle ilgili deneyimlerim bana gerçekten hayata ve dünyaya tamamen farklı bir bakış açısı kazandırdı.

Ben şanslı olanlardan biriydim sanırım. Hiç kötü bir deneyimim olmadı. Zamanımı hep doğadaki kutsal ilaçlara ya da Grateful Dead konserine ayırdım. Ben yalnızca Kaynak’tan gelen birliği ve koşulsuz sevgiyi deneyimledim. Bazen tamamen telepatik olabiliyordum ve insanların zihinlerini okuyabiliyordum.

30’lu yaşlarıma geldiğimde, 8 saat boyunca bir nehir kenarında oturabildiğim, 10 mil yürüyebildiğim ya da sadece müziğe ve gökyüzünün ritmine odaklanabildiğim yalnızca sevginin olduğu bu muhteşem ruhsal yolculuklardan çıktığımda bedenimin ağrıdığını fark edersim.

Benim için deneyimlerim bilincin öneminin ve evrendeki yerimize dair daha derin bir anlayışa duyulan ihtiyacın altını çiziyor.

33 yaşına geldiğimde bu zihin açıcı maddeleri almayı gerçekten bırakmam gerekiyordu. Hayatımı ve sonunda izlediğim yolu şekillendirdiler. Bu kutsal müttefiklerin sevgisiyle kucaklanarak geçirdiğim zaman için gerçekten minnettarım.

Daha sonra 1980’lerde diş hekimim  büyük bir müdahale için bana nitro oksit önerdi. Tabii ki evet dedim.

Daha sonra ortaya çıkan şey şaşırtıcıydı. Pek çok ruh benimle olabildiğince hızlı konuşmaya başladı. Kutsal bitkileri bıraktığımdan beri benimle istedikleri gibi konuşamadıklarını söylediler. Çok fazla ego ve sıradan gerçeklik yaşamı, böylesine muhteşem bir ruh grubunun konuşmasının güzelliğini duymanın önünde engeldi.

Öncelikle bunların hepsinin bir deney olduğunun farkına varmamı söylediler. Deneyin iyi sonuçlanmadığını görebildiğimi ve ne olması gerektiğini anladığımı söylediler. Gelecekte ne olması gerektiğini anladığımı söyledim. Bu ruhsal dostlarla birlikte olduğum dönemde elbette zamanın hiçbir anlamı yoktu.

Bundan sonra benimle paylaştıkları şey her gün düşündüğüm bir şey. Bana, özellikle kutsal bitkileri kullanarak bilinç düzeylerimizi genişlettiğimizde, bir Gerçeklik durumuna girdiğimizi düşündüğümüzü söylediler. Ama söyledikleri şey, eğer birisi İllüzyon perdesini geçip Gerçekliğe geçerse, düşünceleri anında tezahür edecekti. Herhangi bir düşünceyi saniyenin milyarda birinden daha kısa bir sürede ne kadar hızlı tezahür ettirdiğimizi açıklamanın hiçbir yolu yoktu.

Ve kim Gerçeklik seviyesine girip kaos yaratmayacak bilinç seviyesine sahiptir?

Elbette bunu anladım. Nasıl anlamayayım?

Birçoğumuz ruhsal uygulamalarımızı Gerçeklik duygusuna yaklaştığımız varsayımıyla yapıyoruz. Bazen pek çok gizemle dolu bu devasa evrende yaşadığımızı düşünmek iyi geliyor. Ve tek bir gizeme dokunmak bile gerçek bir lütuftur.

Bu evren her an her dakika yaratıyor. Yeni bir mevsime girdiğimizi sanıyoruz ama aslında mevsimler her geçen gün değişiyor. İzledikçe doğanın sadece ekinoks ve gündönümlerinde değil her zaman değiştiğini görüyoruz.

Hayatımızın mevsimleri de her geçen gün değişiyor. Hepimiz hayat nehrinde akarken değişim yaşanıyor ve nehrin akışını durduramazsınız.

Artık en büyük derslerimiz her gün toprağın üzerinde uzanmaktan ve her gün meydana gelen değişiklikleri fark etmekten gelebilir. Ne hissediyorsunuz, hangi kokuları alıyorsunuz, çevrenizdeki bitkilerin renklerinde ufak değişiklikler görebiliyor musunuz? Bazı kuşların beklenmedik zamanlarda göç ettiğini fark ettiniz mi? Hava kalitesi değişik mi? Ve kirlilikten bahsetmiyorum ama evet, kirlilik duyularımızı köreltiyor. Yaşadığınız sular nasıl sürekli değişiyor? Hiç direnç gösterdiklerini gözlemlediniz mi yoksa devam ediyorlar mı? Önümüzdeki günlerde, haftalarda ve aylarda güneş ışığındaki değişiklikleri nasıl fark edeceksiniz?

Doğaya tamamen uyum sağladığımızda yaşamda kendi ritmimizi yeniden buluruz. Ve yaşam ritmimizi yeniden bulduğumuzda, bizi yaşamın harikalarıyla dans etmekten alıkoyan hiçbir şey kalmayacak. Biz yaşam nehriyiz. Ve bir kez o akışın içine girip, inanılmaz evrenimizin saniye saniye düzenlediği değişimlerle dans ettiğimizde, bu bizi alçakgönüllü bir noktaya getiriyor ve evrenin büyüsüyle nasıl çalışacağımızı bilme isteğine yol açıyor. Çünkü evren her gün inanılmaz bir sihir ortaya koyuyor.

Mevsimler ve doğal dünya gibi sürekli olarak gelişip değiştiğimiz fikri, her şeyin birbirine bağlı olduğunun güçlü bir hatırlatıcısıdır. Doğaya ve onun sürekli değişen ritimlerine uyum sağlamanın, varoluşun muhteşem dokusunda kendi yerimizi bulmamıza yardımcı olabileceği doğrudur.

Evrenin büyüsünü kucaklamak ve onun değişimleriyle dans etmek, hayata tevazu ve merakla yaklaşmanın güzel bir yoludur. Devam eden yolculuğunuz keşif, büyüme ve varoluşun gizemleriyle daha derin bir bağlantıyla dolu olsun.

Eğlenceli bir şekilde, eşim ve ben kuş besleyicimizde “nadir bir kuş” gördük. Woods onun fotoğraflarını çekti. Ancak fotoğrafı yakalamak zordu. Boyalı Kiraz Kuşunun evimizde geçici bir ziyaretçi olduğunu doğrulamak için kuşun mavi kafalı olduğunu göstermemiz gerekiyordu. Yaklaşık bir hafta ortalıkta kaldı ve sonra arkadaşlarını bulma umuduyla uçup gitti.

Kasabadaki kuş dükkanı, insanların evimize gelip kamp yaparak bu nefis kuşu görmelerine izin vermek istiyordu. Neyse buna izin vermeyecektik. Ama eşim Woods yerel gazetemizde şöyle bahsetti:

Boyalı Kiraz Kuşu

14 Ağustos’ta Eski Santa Fe Yolu’ndaki besleyicide bir UFO görüldü! Muhteşem kuşun dudak uçuklatan bir gökkuşağı rengi vardı; parlak mavi bir kafa, yeşil bir gövde ve kırmızı kalça ve göbek. Evet, Boyalı Kiraz Kuşu, Santa Fe’ye nispeten nadir gelen bir ziyaretçi. Bunlar, 27 yıl önce ilk Boyalı Kiraz Kuşumu gördüğüm Güney-Orta ABD’de ve güneydoğu kıyılarında yaygındır. İlk Boyalı Kiraz Kuşunuzu gördüğünüz yeri ve tarihi asla unutmayacaksınız! New Mexico nüfusu, güney ve doğudaki dağınık nehir kenarı ve çöl çalılıklarıyla sınırlıdır. Santa Fe’de bir tane görmek ne kadar nadir bir zevk!

Dolunay 28 Ekim’de. Kutsal ve ruhsal enerjilerimizi, Kaynağın parlaklığı ve evrenin gücüyle dolu evrensel bir ışık topunda toplayalım. Bırakın parlak iç ışığımız, her şeyi koşulsuz sevgide tutulma duygusuyla dolduran yaşam ışığıyla dans etsin.

Dolunay törenimize yeniyseniz talimatların bağlantısını burada bulabilirsiniz:
https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Copyright 2023 Sandra Ingerman. All rights reserved.

Recommended Posts