Dönüşüm Haberleri Ağustos 2023

Son birkaç aydır insanların şu anda yaptıkları seçimler hakkında yazıyorum. İnsanların hayatlarına ve yaptıkları seçimlere daha derinden bakmaya başladıkları çok rahatsız edici zamanlardan geçtik. Ve şimdi haberleri izler, dinler veya okursanız daha da tedirgin edici zamanlardayız. Ve yine kısa bir süre içinde insanlar daha fazla seçim yapıyor. İklim değişikliği ile ilgili bazı sorunlar zorunlu değişiklikler yaratıyor.

Ama benim ilgilendiğim seçimler, insanların yaşam tarzlarını nasıl değiştirmeyi seçtikleri ve hayallerinin peşinden gitmeye nasıl karar verdikleri, çünkü hayat, istemediğiniz bir hayatı yaşamak için çok kısa.

Yeryüzü için Şifa çalışmasında, Sevgi+Birlik+Niyet+Uyum+Konsantrasyon+Odaklanma+Hayal Gücü eşittir mucizevi olaylar ve büyük dönüşümler formülüne sahibiz.

Kendi ruhsal çalışmamı yaparken bir duvara çarpmış gibi hissettim. Ayrıca çalışmayı yaşıyormuşçasına uygulamalarla an be an yeterince derinlemesine çalışmadığımı da hissettim.

Bu noktada Isis devreye girdi ve ilerlemeye devam ederken beni gitmek istediğim yere götürmek için gerçekten harika yolculuklar ve törenler önerdi. Olağanüstü iyi giden yeni eğitimim Yeryüzü için Şifa İleri Düzeyi bu şekilde oluşturdum.

Fiziksel olarak tezahür edecek görünmeyen alemlerde yeni bir durum inşa etmek için niyetlerimizin yeterli güce sahip olmasına izin vermek için konsantrasyonu sürdürmek ve odaklanmak zordur. Gerçekten sadece Kaynak ile bir olmamalıyız, aynı zamanda Kaynağın içimizde yaşadığını da anlamalıyız. Ve hayatımızı olumlu yönde değiştirebilecek işleri yapmaktan heyecan duymak için kendimizi yeterince sevmeliyiz.

Bu da bizi hayal gücüne götürür ki Yeryüzü İçin Şifa’da hayal gücünün gerçekliğimizi nasıl yarattığı hakkında yazdım. Medicine for the Earth (Yeryüzü için Şifa)  kitabımda Caroline Casey’nin bu konudaki yazısından ve Neville Goddard’ın inanılmaz derecede güçlü çalışmasından bahsettim .

O sırada en iyi arkadaşım Brooke Isberg London, Medicine for the Earth kitabım için yaratılış hikayelerini araştırmama yardım ediyordu. Bir gün evimdeydi ve beni Neville’in kitaplarına bakmam için teşvik etti. Yeryüzü için Şifa için mucizeler üzerine bu kadar araştırma yaptığım için daha önce duymadığım kaynaklara sahip olduğum için çok mutluydum.

Ve defalarca paylaştığım gibi, Neville’in çalışmaları tamamen hayal gücünün gücüyle ilgili.

Neville’in alıntılarından bazılarını uzun yıllardır sizinle zaten paylaştım. Geçenlerde Facebook’ta bir Neville alıntısı paylaştım:

“Düşünceler geçmişe sığınmaz. Aksine, bizimle yüzleşmek için geleceğe ilerliyorlar, böylece akıllıca ya da akılsızca ne ektiğimizi görürüz.”

Bu sözün tamamen doğru olduğunu biliyorum. Ama alıntının bana ilham verdiği şey, evrenin gücüne yüksek sesle söylediğim sözler ve düşüncelerle dolu büyük niyetleri yansıtmaktı.

Bu da beni paylaşmaktan keyif aldığım bir hikayeye götürdü . Sanırım benim için bu kadar anlamlı olmasının sebebi, 7 yaşında yaptıklarımın kaderimi nasıl şekillendirdiğini görebilmem.

İnsanların anavatanlarında bir tür zulümden kaçınmak için ABD’ye göç ettikleri Brooklyn’de çok mutsuz bir mahallede yaşıyordum. Çok fazla intihar ve çok fazla üzüntü vardı.

Kanepemde oturuyordum ve evrene yüksek sesle söylediğim bir vizyon deneyimi yaşadım, “Herkes bu konuda yanılıyor. Dünya pek çok rengi olan çok güzel bir gezegen. Buraya mutlu olmaya geldik. Hayatımı insanları mutlu etmeye adayacağım.”

Yaratılış ve tezahür üzerine ilk lise makalemi yazdım ve bu, bugüne kadar tüm hayatım boyunca ilgi konusu oldu.

1980’lerde evsiz kalacağımı görünce sabah 3’te kalktım ve yine inanılmaz derecede güçlü bir karar verdim, o kadar güçlü ki bir portalın açık olduğunu gördüm. Sonra vizyonumdaki portalın hızla kapandığını gördüm. Belirttiğim karar, tüm enerjimi nasıl kira ödeyeceğime değil ama olabileceğim en yaratıcı insan olacağımı düşünmeye harcayacağımdı.

Tüm şifa seanslarım, atölye çalışmalarım, konferanslarım, kitaplarım, kaydettiğim ses programları ile evrenin benim kararımı dinlediğini ve son derece yaratıcı olma seçimimi desteklediğini biliyordum. Ayrıca 20 yılı aşkın bir süredir Dönüşüm Haberlerini yazıyorum. Bazı şeyleri dışarıda bıraktığımı biliyorum. Ama hepiniz benim görünmeyen alemlerde ne çok şey yarattığımı ve inşa ettiğimi biliyorsunuz ve bu projelerin yeryüzüne gelemsine ve fiziksel olarak tezahür etmesine izin verdim.

Kaderimi şekillendiren niyetlerimi belirleyerek başıma gelen buydu. Peki şimdi siz ne olacaksınız? Sizin niyetinize ne oldu?

Bu ay, erken yaşta belirlediğiniz niyetleri keşfedin ve bunların nasıl tezahür ettiğini görün.

Tüm dünya sizin dışarı itilmiş haliniz. Projeksiyonlar – kendinizi seviyorsanız, dünyadaki ve bu harika Dünya üzerinde yaşayan her canlı üzerindeki en iyiyi yansıtırsınız. Hayatın tamamı bir projeksiyondur.

Bu ay bize bir mavi ay hediye edildi. Dolunay hem 1 Ağustos’ta hem de 31 Ağustos’ta. Transfigürasyon uygulamanıza başlamadan önce aynada kendinize bakın ve kendinize şunu söyleyin: Kutsal bir alandayım ve içsel ışığımın tamamen parlamasına izin vermeye hazırım. Bunu yaparken kendinizi aptal mı hissediyorsunuz? O zaman pratiğinize başlamaya hazır değilsiniz. Sizden gelen ruhsal güç ve ışığa hayran kalarak aynada kendinize bakabildiğinizden emin olmak için biraz daha davul çalın, çıngırak çalın, şarkı söyleyin ve dans edin. Ve şimdi çalışmaya hazırsınız.

Ruhsal ışığımızı önce içsel manzaramıza, sonra tamamen kollektife ve dışsal manzaralarımıza yaymak için bir araya gelirken, çevremizdeki herkesle birlik ve sevgi içinde bir araya geliyoruz.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen bu sitenin ana sayfasındaki “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” bölümünü ziyaret edin.

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Her hakkı saklıdır.

Recommended Posts