Dönüşüm Haberleri – Mart 2023

Zaman daha da hızlı akıyor ve yeni bir mevsime giriyoruz. Bence hayatımızın birçok kısmı oldukça hızlı bir şekilde hareket etmeye başlıyor. Bugün insanların sağlığı ve iklim değişiklikleri ile devam eden tüm zorluklara rağmen, bizim için meydana gelenlerin bir kısmının üstesinden gelebilmemiz için bir şifa yolunda yürümeye zorlandığımızı hissediyorum.

Bu yıl, kendi şifa yolumda yürümeye adadığım bir yıl. 40 yıl boyunca başkalarının yürümesi için şifa yolları yarattım. Ve şimdi kendim için yürüyorum. Bunu yaparken, birçoğunuzdan e-postalar, mesajlar, FB, mektuplar aracılığıyla, ruhsal gelişiminizde hızlı değişimlere yol açan hızlandırılmış bir iyileşme yolunda olduğunuzu duyuyorum.

Bu, bedenlerimizde taşıdığımız o atalara ait ve kişisel travmaların derinliklerine dalmak ve onları salıvermek anlamına gelir. Ve birçoğunuz bunu harika şekillerde yapıyorsunuz.

Aldığım mesajlara göre, çoğumuz çevremizde yaşamaktan kaynaklanan bağışıklık ve toksik sorunlarla uğraşıyoruz. Ve başarılı iyileşmenin özünün, vücudumuzda toksik maddeler gibi hareket eden yüklerimizi salıvermek olduğuna inanıyorum. Sözlerimizi, düşüncelerimizi ve hayallerimizi gözlemleyerek Yeryüzü için Şifa transmutasyon uygulamalarımızı yapmalıyız.

Yaşamınızda neler olup bittiğini bilmek istiyorsanız, içinde yaşadığınız frekans üzerinde düşünün. Acı çekme yolunda mı yoksa şifa yolunda mı yürüyorsunuz?

Isis ile birlikte acı dolu bir hayat yaşamak için yaptığım sözleşmeleri araştırıyorum. Ve yolculuklarım boyunca, yaklaşık 40 yaşımdayken Isis’in bana bu yaşamda büyümek için acı çekmem gerekmediğini öğrettiğini hatırladım. Büyümenin başka yolları da var.

Ve bir neşe dolu bir yaşam frekansına geçtim. Ama tabi ki Doğa’nın değişen evreleri olduğu ve hayat sürekli değiştiği için bu frekansa tutunamadım.

Bu yüzden, Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa çalışmasının – dönüşüm ve şifa için yüksek frekansların formsuz enerjileriyle çalışması – çok önemli olduğu için, frekansları yükseltmeyi yeniden keşfediyorum.

Sözlerim, düşüncelerim ve hayallerimle kendimi kutsamak yerine kendime lanet ettiğimin farkına vardım. Bana zarar veren dış olayları aramaya devam ettiğim için bu büyük bir farkındalıktı. Orada çok vardı. Ama aynı zamanda konuşma ve düşünme tarzımın da iyileşme yolumu tıkadığıyla yüzleşmeliyim.

Her yıl Yeryüzü için Şifa toplantılarına liderlik ederdim. Ve bir yıl grup bana çalışmayı nasıl daha derine götüreceğimizi keşfedip keşfedemeyeceğimizi sordu. Bunun için Isis’e yolculuk yaptım. Çalışmanın daha derine inmesine gerek olmadığını söyledi. Transfigürasyon çalışması , alabildiğiniz kadar yüksek frekanstadır. Ama anahtarın insanların uygulamaları YAŞAMASI olduğunu söyledi. Öğrendiklerimizde ustalaşmadan daha derin uygulamalar istemeye devam ediyoruz.

Benim için noktaları iyileşmemin bir sonraki aşamasına bağlamak, acı dolu bir hayat yaşama ihtiyacıyla ilgili yaptığım kutsal atalardan kalma sözleşmeleri bırakmak. Ayrıca gerçek şifanın gerçekleşmesi için kendi ruhsal çalışmamı çok daha yüksek bir frekansa çıkarmam gerekiyor. Bu farkındalığa gelirken, bana yürümem için bir yol veriyor.

Doğada gördüğüm hızlı büyüme hakkında Facebook’ta bir yazı yazdım . Elma ağacımız bütün kış tomurcuklandı ve şimdi de diğer elma ağacımız dondurucu soğuklarda tomurcuklanmaya başladı. Ev bitkilerimiz bahar gelmiş gibi hareket ediyor. Bu yazıyı yazdıktan ve podcast’im The Shamans Cave’de bunun hakkında konuştuktan sonra, aynı hızlı büyümeyi gören dünyanın dört bir yanındaki insanlardan çok fazla mesaj aldım.

Bu konuda birçok düşüncem ve sezgim var. Ama bence bizim için önemli olan, hayat bizi çok zorluyor olsa da, herkesin yaptığı tüm iyi işlerden hızlı bir büyüme olduğunu görmemiz. Ve bu bizi birçok farklı düzeyde etkileyecek. Doğanın ayağa kalkıp zorluklarla yüzleşmek ve sonra onlardan büyümek için sahip olduğu gücü de gözlemleyebiliriz. Hepimizin sahip olduğu içsel güce kendimizi bırakarak daha fazla araç kazanıyoruz çünkü evrenin bize daha iyi yaşama ve davranma yollarını öğretmeye çalışmasının sona erdiğini düşünmüyorum.

Yeryüzü için Şifa çalışmalarını kendim ne kadar derinden sürdürdüğüme gerçekten odaklanıyorum . Onlar benim hayatım ve onları yaşıyorum. Ama dikkatim dağılıyor ve sözlerimin, düşüncelerimin ve hayallerimin frekansına odaklanmıyor muyum? Kendimle veya başkalarıyla hangi frekanstan iletişim kuruyorsam, anında tezahür ediyor. Eskilerin bize öğretmeye çalıştıkları şey buydu.

Yani bu ay için, sadece Rüyaların Hanımı veya Efendisi ile tanışma niyetinizi kullanarak yolculuk veya meditasyon yapabilirsiniz. Ve bir kez orada, doğanın içinde güzel bir manzarada oturun ve bu nazik , sevgi dolu ruhlarla, iletişim kurduğunuz frekanslardan neleri yarattığınız üzerine konuşun. Hayatınızda anında tezahür ettirdiğiniz şey nedir? Ve sonra bunu değiştirebileceğiniz yolları tartışın.

Ekinoks için Sylvia Edwards, ekinoksta veya net olabileceğiniz ve çalışmayı tüm niyetiniz ve kalbinizle yapmanız için kendinize uygun zamanda gerçekleştirebileceğiniz bir yolculuğu kaydetmeme yardım etti. Herkesin çalışmayı yapması durumunda bunun hayatınızı ve dünyayı olumlu yönde değiştireceğini söyleyebilirim. Çünkü şu anda insanlar sadece web’de ve çevrimiçi kurslarda geziniyor ama çalışmayı gerçekten yapmıyor.

İngilizce konuşamıyorsanız, bu yolculuk için yukarıda paylaştığım yazılı talimatları uygulamanız yeterli.

Yolculuğumuza katılmak için kayıt linki:

https://www.youtube.com/watch?v=GVFUcKV1blg

Bilin diye söylüyorum, Yeryüzü için Şifa materyalini hayatımızda daha yüksek bir frekansa taşımak için gözden geçirme üzerine kendi çevrimiçi kursumu yapmayı düşünüyorum. Bir organizasyon aracılığıyla çalışmayacağım. Bu benim açacağım özel bir kurs. Bunun gerçekleşmesi için daha düzenli hale geldikçe sizinle daha çok ayrıntı paylaşacağım.

Dolunay 7 Mart’ta. Tanık olduğumuz tüm trajedilerle birlikte, transfigürasyon çalışmamızı canlandırmak ve formsuz ilahi enerjilere ve daha yüksek bir frekansa geçmek için konsantre olmaya ve odaklanmaya söz verelim, sevgi ve ışığımızın inanılmaz bir şekilde zahmetsizce akmasına ve Dünya üzerinde şu anda desteklemek istediğiniz tüm alanlara ulaşmasına izin verelim.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, dolunay törenlerimizle ilgili talimatlar için lütfen ana sayfadaki Bir İnsan Işık Ağı Yaratmak sayfasını ziyaret edin.

Sylvia Edwards, Shamans Are Gardeners of Energy web sitesinde şimdiye kadar paylaşılan törenlerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda o sayfanın linki var.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

Lütfen çemberimizdeki herkese muhteşem bir ekinoks ve derin anlamlı öğrenme zamanı dilemek için bana katılın.

Uzun yıllardır Dönüşüm Haberlerini Portekizceye çeviren Sofia’ya çok minnettarım. Ama onun için yeni bir işe geçme zamanı geldi. Gerçekten de uzun yıllar çeviri yaptı ve çalışmayı Portekizce konuşan insanlara ulaştırdı. Sofia’ya iyi dileklerde bulunmak ve yaptığı her şey için ona teşekkür etmek için kalplerimizi birleştirelim.

Topluluğumuzdan herhangi biri Portekizce’ye çeviriye devam etmek istiyorsa, lütfen info@sandraingerman.com adresinden Sylvia Edwards ile iletişime geçin .

Layla Morgan Wilde’ın Dönüşüm Haberleri’ni Fince’ye çevirmedeki cömertliği için teşekkür ve şükranlarımı sunarken bana katılın .

Copyright 2023 Sandra Ingerman. All rights reserved.

Recommended Posts