Transmutation News – February 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Şubat 2023

Dört Facebook sayfamda, içinde bulunduğumuz sürece dair algımın ne olduğuna dair bir yazı paylaştım. Küresel ve kişisel bir parçalanma sürecini başlattık. Parçalanma biraz zaman alabilir, çünkü hasta ve uyumsuz olan her şey ortadan kaldırılır, içinizde yeni ve parlak bir bilinç durumunun büyümesi için yer açılır. Bu, çoğumuzun yaklaşmaya çalıştığı ve birçoğumuzun da ulaşmaya çalıştığı evrim durumunu yaratır.

Bu, hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri yok etmek ve yüklerinden kurtulmak için güçlü bir süreçtir ve küresel düzeyde, dünyada artık işe yaramayan şeylerdir. Bu, bizi tamamen değiştiren güçlü bir inisiyasyondur. Yeni ahlak ve değerleri benimseriz. İnisiyasyon bittiğinde Kaynağa ve ışığa daha bağlı hissederiz.

İnisiyasyon bittikten sonra, biz hala hayattayken yeniden doğuş gelir. Ve bu, tuzağa düştüğümüz illüzyon ve içimizde ve dışımızda Kaynağa güvenme gerçeği hakkında farklı bir algı ve bilinçle hayatın içinden geçerken yeni fırsatlara ve potansiyele sahip olduğumuz yerdir.

Ama bizim durumumuzda, en azından çoğumuz için yeniden biraraya gelme süreci başlamadı. Yani bu bizi bir bekleme sürecine sokuyor ve Batı dünyasındaki insanlar hiçbir şey için beklemek istemiyor. Anında tatmin olma eğilimindeyiz ve manevi bir yol izlediğimizde biraz DEHB oluyoruz. Bu eğitimi alırsam ne kadar hızlı aydınlanabilirim?

Gerçekte zaten ruhsal aydınlanma içindesiniz. Ve her zaman öyleydiniz. Yeniden biraraya gelme sürecinde, her zaman kaynakla birlik içinde olduğumuzu ve asla zarar görmeyeceğimizi hatırlayan gerçek benliğimize gerçekten yeniden doğuyoruz .

Bekleme süresi bizim için rahatsız edici. Süreci hızlandırmak için bir şeyler YAPMAK istiyoruz. Ancak bu zamanı İç Dünyanıza girmek ve ne kadar korku, öfke ve travma taşıdığınıza bakmak için kullanmaktan başka yapacak bir şey yok. Seremoni yoluyla ihtiyaç duyulmayan şeyleri serbest bırakmanın yollarını bulun. Son iki yılda birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm seremonilerin listesine sahibiz.

Sylvia Edwards, Shamans Are Gardeners of Energy Facebook sayfasında şimdiye kadar paylaşılan seremonilerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda web sitemdeki o sayfaya bir bağlantı var. Her seremoninin ne hakkında olduğuna dair bir açıklaması bulunuyor.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

Neye doğru ilerlediğinizi hayal etmenize izin verin. Hayal gücünüzün çalışmasına izin verin. Hayal gücünüz sizi içine girebileceğiniz güzel boyutlara götürebilir, daha çok birlik ve huzurun olduğu bir yer bulabilirsiniz. Ya da hayal gücünüz sizi yaşadığımız şu anki kabusa götürebilir.

Pek çok kişi bu zamanı geçmiş yaralarını iyileştirmek için kullandı, böylece yeniden biraraya gelmek için zamanlama doğru olduğunda yeniden doğuşları kaçınılmaz .

Evet, bir bekleme süresi ve arada bir süre içindeyiz . Ve bu zamanın gücünü akıllıca kullanmak istiyoruz. Yolculuk yapın, terapiye gidin, www.shamanicteachers.com adresinde listelenen bir şamanik uygulayıcı ile çalışın veya çevrenizden tanıdığınız bir uygulayıcı seçin.

Yüklerimizden na kadar kurtulursak yeniden biraraya gelişimiz için yeni hayaller kurabileceğimiz, besleyici bir iç dünya yaratırız .

Ruhlarımdan “Zamanını anlamlı kıl, anlamlı bir hayatın olur” şeklinde bir mesaj aldım.

Yeni yılda hayatınıza anlam katan neye doğru yürüyorsunuz? İçsel ıstırabınızı içsel ışığa ve huzura dönüştürürken, hayata yeni bir bilinçle bağlanma esnekliğine sahip olmak için neyi salıveriyorsunuz?

Bir bekleme sürecinde olmak ve bundan sonra ne yapacağımıza dair bir yön bulamamak konusunda sabırsızız.

Bekleme zamanında, hareketsiz kalın, güneşin ve elementlerin gücünü içinize çekin. Kendi üzerinizde çalışın. Ve zamanla bekleme sürecinde olduğunuzu umursamayacak ve hayatın güzel bir akışına girdiğinizi fark edeceksiniz.

Dolunay 5 Şubat’ta. Sessizlik içinde olabileceğiniz kutsal bir alan yaratın. İnsanlığınızdan ışıkla dolu ruhsal bir varlık halinize yükselmek için davul çalmak, şarkı söylemek, dans etmek, çıngırak çalmak isteyebilirsiniz. Nasıl transfigürasyon yapmak isterseniz isteyin, bunu tutkuyla ve gerçek bir paylaşma ve sevgi alma arzusuyla yapın. Işığınızı yıldızlar, ay veya güneş gibi yayın. Dünyanın her karışının çemberimizin ışığını almasına izin verin.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak sayfasını ziyaret edin. https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Transmutation News – January 2023 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Ocak 2023!!

Hepiniz 2023’e hoş geldiniz! En azından buraya kadar geldik. Hepimiz ne çılgın bir yolculuktayız. Ve hayatın yapmaya çalıştığı şey, bizi sevgiye, beslemeye, içimizdeki ve dışımızdaki Kaynak’a, kendimize ve tüm hayata karşı onur ve saygıya yeniden bağlamak.

Son birkaç aydır, ruhsal çalışmamda daha da derinlere inebilmek için içsel bir güç durumuna geri dönmek için yaptığım uygulamalar hakkında yazıyorum. Şu anda dünyalar arasındaki perdelerin oldukça ince olduğunu düşünüyorum ve bizi neyin yönlendirdiğine, hayatımızın hangi bölümlerinden kaçtığımıza ve nereye gitmek veya ilerlemek istediğimize derinlemesine dalmak için çok fazla destek var. ile. Gerçekten hangi bilinç durumunu tezahür ettirmek istiyoruz?

Kendi adıma, daha önce hiç olmadığı kadar içsel ruhumun derinliklerine yolculuk ettiğimi hissediyorum. Ve hayatımdaki tüm travmalarla ve kendimden ve dünyadan saklamak zorunda olduğum yanlarımla nasıl başa çıkacağımı nasıl öğrendiğime dair pek çok sürprizle karşılaşıyorum. İç dünyamda yolculuk etmek için hiç zaman ayırmadığım yerler var ve sadece oturup gerçek sağlık için hangi beslenmenin gerekli olduğunu, vücudumun neye ihtiyacı olduğunu, zihnimin eski düşüncelere dönmek yerine iyileşmemi ve yaratıcılığımı nasıl destekleyebileceğini soruyorum.

Bazılarımız parçalanmamız tamamlanırken, dönüştüğümüz yeni varlıklara nasıl dönüşeceğimizi öğreniyoruz. Ve bu zaman alır. Yeni Yıla başlarken niyetiniz, dış dünyadaki bazı maceralarınızı, kendinizin gizli yanlarını keşfedebileceğiniz iç dünyanıza taşımak olsun ve onlara iyileşmek için ve  iyileşmeniz için nihai korumayı ve beslenme kaynaklarını elde edebileceğiniz iç ışığınızla ve Kaynağınızla bağlantı kurmak için neye ihtiyaçları olduğunu sormak olsun.

Dünyada bu süre zarfında ne kadar çok acı olursa olsun, evrenin bize göstermeye çalıştığı derin dersleri almanın büyüsü var. Ama inatçıyız ve direniyoruz. Gerçekte, evren yalnızca kendimizi koşulsuz sevdiğimiz bir yer bulmamıza yardım etmeye çalışıyor ve bu sevginin davranışlarımızda ve eylemlerimizde bize rehberlik eden enerji olmasına izin veriyor.

Bu saf içsel sevgi halinin nasıl en büyük şifacınız haline geldiğini izleyin.

Yeryüzü İçin Şifa çalışmasından bildiğiniz gibi, düşüncelerimizi ve hayallerimizi izlemenin daha basit uygulamalarının şu anda bulunduğumuz zaman için kritik olduğunu gerçekten hissediyorum. Çünkü yeni frekanslara açılıyorsanız ama en karanlık düşüncelerinizin ve hayallerinizin enerjisini tutuyor ve taşıyorsanız, dünyada bu şekilde var olmanın nasıl sonuçlar doğuracağını hissediyorsunuz?

Şükran Günü’nde kelimelerin gücü üzerine bir yazı yazmaya karar verdim. İçimden akan şey hoşuma gitti ve yazımdan bir alıntıyı burada paylaşacağım:

“Kelimeler sihirdir. Ve şamanların enerji bahçıvanları olduğunu tekrar tekrar paylaştığımı gördünüz. Şamanlar kelimeleri alır ve formu, bir kelimeyle yaşamınıza çağırdığınız enerji ve frekansa ayırır. Çünkü konuştuğumuzda çoğu zaman hayatımıza ve kollektife neyi çağırdığımızın farkında değiliz. Sözcükler, bitkilere dönüşen tohumlardır. İç bahçenizde hangi bitkileri yetiştiriyorsunuz?

Bu yüzden teşekkür etmekten bahsederken kullandığınız kelimelerin gerisindeki enerjiyi keşfetmenin sizin için ilginç olabileceğini düşündüm.

Bunu yapmanın en kolay yolu ise doğaya çıkıp “minnettarlık” ve “teşekkür ederim” enerjisini kucaklayan farklı kelimeler söylediğinizi hayal etmek ve çağırdığınız enerjiyi deneyimlemek ve enerjiyi hücrelerinize çekmeye çalışmaktır. Transfigürasyon çalışmamızı gerçekleştirirken ışığı soğurarak yaptığımız gibi.

Veya doğada yüksek sesle söyleyerek deneyimlediğiniz şamanik bir yolculuk gerçekleştirebilir ve kelimelerin yarattığı enerjinin dansını seyredebilirsiniz.

Konuştuğunuz kelimelerle enerji dolu ve beslenmiş hissetmelisiniz. Ve şükran hakkında konuştuğumuzda bunun sizin için daha derin bir anlamı olabilir.”

Günlük dağarcığınıza eklemek istediğiniz kelimeleri kaydetmeye başlayın. Bunlar, enerjiyi içinize çektiğinizde, bunun bir sakinlik, neşe, merak, ilham, umut hali oluşturması gerektiğini söyleyen sözler olmalıdır. Sözleriniz her zaman bir kutsama olmalı ve asla sizin ya dabir  başkası için bir lanet olmamalı.

Hayatınıza en güzel enerjileri çağıran gün içerisinde yaptığınız sohbetlerde söylemek istediğiniz sözleri kaydedin.

Benim için her şey akışımı incelemek, beni yaşam nehriyle ve içinde olmak istediğim yaşam akışıyla daha uyumlu hale getirecek uygulamalar yapmakla ilgili. Bunu yaptığımızda harika hissettiriyor ve mucizeler olmaya başlıyor.

Geçenlerde Google’a aradığım iki öğeyi yazdım. İhtiyacım olan birbirinden tamamen farklı iki ürün aslında mucizevi bir şekilde arama çubuğunda belirdi ve akışta olduğumuzda google’ın bile bizim için mucizeler yarattığını gösterdi.

Akışta kaldığımızda mucizeler gerçekleşir. Kendi akışınız nasıl gidiyor? Aklınızda yolunda gitmeyen her şey hakkında bitmeyen gevezeliği susturarak sakinleşiyor musunuz? Hayatın akışındaki yerinizi yeniden bulmanıza yardımcı olabilecek evrenin sevgi dolu gücüne teslim oluyor musunuz? Şu anda ne kadar esneksiniz? Kontrol sorunlarınız ne kadar gündeme geliyor? Suların gelgitleri savaşmak için çok güçlü olduğu için şu anda hayatlarımız üzerinde çok fazla kontrole sahip değiliz ve ayaklarımızı yere vurup evrene beni değiştiremezsin demek yerine hayatın bizi götürdüğü yere gitmek zorundayız.

Pek çok kişisel mucizeye sahip olabileceğimiz ve kendimizle ve hayatın geri kalanıyla daha derin bağlar kurabileceğimiz yeni bir yıla adım atarken, kendinize sormanız gereken zengin sorular bunlar.

3 boyutlu dünyadaki yoğun kollektife olan bağlılığımızı bırakırsak ve kişiselçalışmamızı  yapmak için kendimize zaman ayırmamıza izin verirsek, gerçek sihire doğru ilerleriz.

Son iki yıldır sizler için aylık kayıtlar yapmaktan büyük keyif alıyorum. www.shamanicteachers.com da birkaç öğretmenimin izniyle sizinle bir tören paylaştık. Artık iki yıllık yolculuklarımız ve seremonilerimiz olduğuna göre, biraz ara vermeye karar verdim. Ekinoks ve gündönümünde bir seremoni yönetebilirim ama yine de seremopniler için çok fazla kaynağımız var. Ve içimden geldiğinde, sizin için bir seremoni kaydedeceğim.

Sylvia Edwards Dönüşüm Haberlerinde şimdiye kadar paylaşılan törenlerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda web sitemdeki o sayfaya bir bağlantı var. Bağlantıya tıkladığınızda, geçmiş tüm kayıtları bir açıklama ile bulacaksınız.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia :

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

6 Ocak’ta yeni yılımızın ilk dolunayını kutluyoruz. Lütfen gerçekten genişlemiş bir duruma geçmek için hazırlık çalışmalarında bana katılın. Pek çok insan bana, bir süredir uygulama yapan bizler için doğal olan, transfigürasyon çalışmalarının daha da derinleştiğini hissettiklerini yazıyor . Ama aynı zamanda enerjilerde de bir değişim var ve bunun şu anda çalışmamızı desteklediğini hissediyorum. Süregelen, kesintisiz disiplin ve odaklanma ile 3D dünyasının daha da dışına çıkıyoruz gibi görünüyor.

Şamanik kültürlerde ay ve yıldızlarla yakından çalışmak çok önemliydi. Yaşamlarımız üzerindeki etkileri her zaman anlaşılmıştır. Yaşam ağına ışık ve sihir dokuyarak dünyanın içinde ve boyunca dolaşan güzel bir ışık ağı yaratmak için biraz zaman ayıralım. Ayın, yıldızların ve güneşin altın ışığını varlığınızın özünde deneyimleyin ve bu ışığın bir kısmını kendiniz için içinize çekin ve yaşam ağında yayılmasına izin verin.

Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyun.

Brabcova’nın Transmutation News’in Çekçeye çevrilmesine yardımcı olmak için devreye girdiğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum . Lütfen birlikte yaptığımız çalışmaya çok bağlı olan ve aylık köşemde paylaştığım araçları başkalarının öğrenmesine yardımcı olan Alexandra’yı onurlandırmamıza izin verin. Alexandra’ya hayatı ve Yeni Yıl için kutsamalar vermek için kalplerimizi birleştirelim. Hayatın sunduğu tüm güzellikleri yaşasın.

Kaynak’ın sevgisini ve gücünü bildiğiniz, ilahi zamanlamaya güvendiğiniz ve hayatın iyiliğini deneyimlediğiniz bir yıl dileğiyle, lütfen bana katılın!

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Transmutation News – December 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberler Aralık 2022

Bugün yazarken ve öğretirken kendimi kelimeleri bulmakta zorlanırken buldum. Yolculuk yaptığımda yardımcı ruhum bana bunun bir yenilenme ve salgın ve dünya çapında yaşanan onca şeyden sonra iyileşme zamanı olduğunu söylüyor. Elbette hem bizim ve hem de gezegenin karşı karşıya olduğu sorunlar çetin. Ve tabii ki, Covid hala burada.

Ama yolculuk ettiğimde, yardımcı ruhlarım bana bunun bir bekleme zamanı olduğunu söylüyor. Hangi eylem ve hareketlerin yapılacağına dair bilgiler henüz bilinmiyor. Şu anda alınacak çok fazla bilgi yok.

Bir tanıdığımla, dünyadaki tüm savaşlara odaklandığımı ama içimde dönen savaşa bakmadığımı hissettiğimi paylaştım. Çünkü Yeryüzü için Şifa çalışmasının temel öğretilerinden biri yukarıda ne varsa aşağıda o vardır, içeride ne varsa dışarıda o vardır. Kendi dışımızda deneyimlediğimiz her şey içsel durumumuzu yansıtır. 

Neredeyse nükleer maddeye benzeyen muazzam miktarda serpinti olan bir savaş gibi bir olaydan geçmiş gibi hissediyorum. Çernobil hakkında bir makaleye yönlendirildim. Ve makale, felaketten sonra bitkilerin ve ağaçların ne kadar hızlı büyüdüğünü paylaşıyordu. Bugün, arazi hala harap olmasına rağmen, bazı orman fotoğraflarına bakmak oldukça sıra dışı. Yazıda, bitki ve ağaçların tek bir yerde durdukları için şifa için dış kaynaklardan nasıl yardım alamadıkları paylaşılıyordu. Yani ayaktayken iyileşmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahipler. Bir bitki, güneşe ulaşan bir gövdeyi daha uzun süre büyütebilir veya köklerini toprağın daha derinlerine gönderebilir. Hayatta kalmak ve gelişmek için her türlü içsel hareket yapılır.

Çernobil gibi bir bölgeye bakarken kilit nokta dinlenme, yenilenme ve onu beslemek ve hayata döndürmek için gereken tüm unsurlardır.

Covid hala burada olmasına ve gezegene ilişkin birden fazla sorunumuzun daha yıkıcı hale gelmesine rağmen, bir şekilde bir savaştan geçtiğimizi hissediyorum.

Ve her şey için daha fazla zamana ihtiyacım olduğunu fark ettim. Çalışmaktan ve o kadar çok kişiye yardım etmekten o derece bunaldım ki, vücudum çizgiyi çiziyor ve daha fazla çalışmaya devam etmeden önce yenilenme zamanının geldiğini söylüyor.

Aynı mesajı sosyal medya aracılığıyla başkalarından birçok kez okudum. Birçoğumuz bunun yanıtları ve çözümleri aramayı bırakmanın gerçekten zamanı olduğunu anlıyoruz. Bunu yapmak için biraz yalnızlığa ve sessizliğe ihtiyacımız var. Herhangi bir tükenmişliği iyileştirmemiz gerekiyor.

Şu anda, burada doğanın kış olan evresiyle bütünleşebileceğimiz bir zamana doğru ilerlediğimiz Kuzey Yarımküre’de yaşamaktan mutluyum. İlkbaharda filizlenecek tohumların bu süre zarfında topraktan ve sıcaktan beslenmesine izin verme zamanıdır.

Ve Güney Yarımküre’de ilkbahara doğru ilerleyen sizler, hayatın odaklanıyor olabileceğiniz farklı bir aşamasını keşfedebilirsiniz. Doğa olduğumuza göre, hayatımızda uyumu bulmak için mevsimlerin evresi ve ay ile bir olmalıyız.

İşte koruyucu ruhumun, hissettiğim her türlü tükenmişliği veya bunalımı iyileştirmek için sevgiyle dolu iyileştirici bir iç manzara yaratmaya devam etmeye odaklanmam için bana verdiği bazı egzersizler:

Yıllar önce uyku sorunları yaşamaya başladım. Hala yaşıyorum. Ama o zamanlar kendimi bir mağaraya inerken ve sevimli güç hayvanlarımdan biriyle uyurken hayal ederdim. İşe yaradı. Ve kendimi güvende hissettim. Ve gece boyunca iyileştirici enerjileri emerdim. Koruyucu ruhum şimdi bunu tekrar yapmamı söylüyor.

Koruyucu ruhum bana her şeyin enerji olduğunu hatırlattı. Ve içsel manzaram üzerinde çalışırken, ihtiyacım olan şifa frekanslarını elde etmek için biraz fazla form kullanıyorum. Renkleri çok sevdiğim için onlarla çalışmam gerektiğini çünkü paylaşacak çok fazla şifa enerjileri olduğunu söyledi. Renkleri gerçekten seviyorum. Bazı renkler çok güzel.

Ayrıca, bana şifalı gelen bir rengin enerjisinin şifalı ışığıyla hücrelerimi doldurduğunu hayal etmemi söyledi. 

Koruyucu ruhumun bana verdiği bu son araca gülmek zorunda kaldım. Bana Healing Your Thoughts (Düşüncelerini Şifalandır)  Uygulamamla daha çok çalışmamı söyledi. Her iki saatte bir alarm zillerinin çaldığını duyduğumda düşüncelerimi yeniden şekillendirdiğimi söyledi. Ama kelimeyi, kutsamayı, cümleyi, fotoğrafı okumam, kelimelerin, görüntülerin, renklerin enerjisini almam gerektiğini söyledi. Uygulamayla gerçekten amaçlandığı gibi çalışmam gerektiğini söyledi.

Bu ay, zihninizde olup bitenlerden dolayı enerjik olarak tükenmiş veya bunalmış hissediyorsanız, vücudunuzun iyileşebilmesi için size yardımcı olabilecek bazı araçlar üzerinde yolculuk yapın.

Şu anda yolunda gitmeyen bir dünyayı iyileştirmek için çözümler bulmaya çalışırken zihinlerimiz biraz kontrolden çıkıyor. Dünya iyi. Ama insan bilinci mücadele ediyor ve şu andaki bölünme çok ezici.

Az önce anlattığım gibi uygulamalarla çalışırsanız, içinizdeki savaşı iyileştirebilirsiniz.

21 Aralık’taki kış/yaz gündönümü için, bize hizmet etmeyen ve bize yük olan şeyleri bırakmamız için bizi cesaretlendirmek istiyorum. 2023’e yüklerle dolu olarak girmek istemiyoruz. Bu eski acıları bırakmanın ve hayatın iyiliğine izin vermeyen her şeyi bırakmanın zamanı geldi.

Bu ayki seremoni için, Yeni Yıl’da geçmişte taşıdığımız herhangi bir acı veya travmadan etkilenmeyen yeni deneyimlere ve derslere hazır olarak yürümemizi engelleyen şeyleri bırakmak için birlikte bir ateş seremonisi gerçekleştireceğiz.

Bu seremoniye katılmak isterseniz bu bağlantıya tıklayabilirsiniz: Yeni Yıla Yüksüz Girmek
https://www.youtube.com/watch?v=TBM9zlud_WA 

Zamanın dışında çalıştığımız için ne zaman dahil olursanız olun fark etmez. Görünmeyen alemlerde zaman yoktur.

A Fall To Grace’i yazdım . O zamanlar yapması kolay bir şey değildi ama kendi kendime yayınladım. Kitap iyi sattı. Burada hala kopyalarım var, dağıtımcı New Leaf’te satıyorum. Ve ayrıca Smashwords’te . Kitap iyi sattı ve bir süre gençler arasında bir kült klasik oldu.

Her neyse, kitapta devam eden bir tema, Lao Tze ile Hayat Nehri hakkında yaptığım konuşmalar.

Ve bu sütunun adı Dönüşüm Haberleri olmadan önce, kitaptan alıntılar paylaşacağım A Fall to Grace olarak adlandırılıyordu. Ve sonra 2000 yılında köşe, Dönüşüm Haberleri oldu.

Çalışmalarımı bir süredir takip ediyorsanız, en sık kullandığım metaforun Hayat Nehri olduğunu bilirsiniz.

Bu ay İsis bana Hayat Denizi’nde yüzmek için yolculuk yapmamı söyledi. Bunu henüz kendim deneyimlemedim. Ama bir yolculukta kendiniz deneyin ve nasıl hissettirdiğini görün

Dolunay 8 Aralık’ta.  Haydi , dünyada iyiliğin ve sevginin gücü olmak için canlı yüksek frekanslı ruhsal ışığımızı birleştirelim. Işığımızın içimizde ve ayrıca güzel gezegenimiz Dünya’nın içinde ve her yerinde akmasını öncekinden daha derin hissetmemizi sağlayan sremonimizi gerçekleştirelim.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfamızdaki “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmakyazıyı okuyun.

Çevirmenlerimizin Dönüşüm Haberlerini kendi ülkelerindeki İngilizce bilmeyen insanlara ulaştırma konusunda ne kadar tutkulu ve özverili oldukları benim için şaşırtıcı. Bu çok iş ve bazı çevirmenler ayrıldı ve bazıları 20 yıla yakın bir süredir çeviri yapıyor.

Veronika Kucharská haber bültenini Çekçeye çeviriyor ve kendisine yardım edecek birini arıyoruz. Yardım etmek isterseniz lütfen info@sandraingerman.com ile iletişime geçin.

Ve elbette, her ay Dönüşüm Haberlerini size ulaştırmak için benimle ve tercümanlarla yakından çalışan en yakın arkadaşım Sylvia Edwards var.

Bu gerçek bir sevgi eylemidir ve lütfen tercümanlarımıza ve ailelerine sağlık ve tüm iyi şeylerin bolluğu için hayırduaları gönderirken bana katılın .

İşte tercümanlarımız. Onlara şükranlarımızı sunarken, hepsini ilahi ışıklarında görmek için bana katılın.

2022’de katkıda bulunan çevirmenler ve Webmaster:

Sylvia Edwards – harika web yöneticimiz
Veronica Kucharská – Çekçe
Peter Almanca _ – Çekçe
Sabine Menon – Fransızca
Catherine Meyer – Fransızca 
Barbara Gramlich – Almanca
Astrid Johnen – Almanca
Flavia Cavallaro – İtalyan
Nello Ceccon – İtalyan
Miha Masuda – Japon
Ai Suzuki – Japon
Els de Graaff – Hollanda
Sandra Koning – Hollanda
Sofia Frazoa – Portekizce
Tatiana Starikova – Rusça
Ines Fermoso – İspanyolca
Lena Anderheim – İsveççe
Simin Uysal – Türkçe

Ve Dönüşüm Haberlerini okuyan ve ondan ilham alan ve dünyada ışığın ve sevginin varlığı olmayı içinizin derinliklerine çeken ve/veya çalışmayı başkalarıyla paylaşan hepinize teşekkür etmek istiyorum.

Size ve ailenize güzel bir gündönümü dilemek için küresel topluluğumuza katılıyorum!!

Yeni yılda görüşürüz!!!

Telif Hakkı 2022 Sandra Ingerman . Tüm hakları Saklıdır.

 

 

Transmutation News – November 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Kasım 2022

Ruhkarım bana değişimlerin hızlıca geldiğini söylüyor. Değişimler halihazırda oluyor. Bu yüzden, içimizde hakiki bir denge sağlamak önemli. Ki böylece değişimlerle başa çıkabilelim ve savrulmayalım.

Shamans Cave programında bu konudan kısmen bahsettim. Tüm zirveler, podcastler, ücretsiz sunumlar, ve eğitimlerin tümü bizim için işe yarayan bir ruhsal uygulamada köklenebileceğimiz bir yere getirmek ve yaşadığımız tüm değişimlerde akıl sağlığımızı koruyabilmemiz için orada .

Her şeyi görmüş ve gittiğimiz yeri görebilen ruhlara danışabilmek benim için çok büyük önem taşıyor. Çünkü çok stresli olduğumuzda zihnimiz kontrolü ele alabiliyor ve aniden kendimizi yaşamın akışının dışında ve kime güvenebileceğimizi bilemez durumda bulabiliyoruz. Zihinlerimiz, korku nedeniyle, nasıl yaşayacağımız, nasıl sağlıklı ve güvende kalabileceğimize dair çözümler aramaya başlıyor.

Ama ruhlara teslim olduğumuz zaman onlar bizi sevgiyle tutabilir, korkumuzu yatıştırabilir ve nasıl merkezlenmiş, tutarlı ve güvende kalabileceğimize dair pratik önerilerde bulunabilirler. Bu çok öenmli. Şamanik yolculuk bizim iyi bir akışta ve hem kendi yaşamlarımız hem de kolektif için olumlu değişimlere giden iyi bir yolda kalmamız için muhteşem bir araç. 

Ve ilahi benliğimizi evrenin yaratıcısı ya da evrenin yaratıcı güçleri ile birlik haline getiren seremonilerimiz var. Ve seremoni yaparken onları yaptığımız görünmeyen alemlere güçlü bir bağlantı oluşturuyoruz ve yaşamın gerçek güçleriyle öylesine uyumlanırız ki hayallerimizi gerçekleştirmeye yardımcı olurlar.

Sözcüklerimizi, düşüncelerimizi, hayallerimizi takip ederek ve bunların kendi hayatımız ve gezegenimizde neleri tezahür ettirdiğini keşfederek ruhsal bir hayat yaşamamızı sağlayan Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifalanma çalışmamız var. Muhteşem gücünü ve hayatlarımıza getirdiği mucizeleri anlatmama hiç de gerek olmayan transfigürasyon uygulamamız var. Biliyorum ki bu çalışma biçimi geçmişte ve günümüzde kullanılan şifa yöntemlerini aşacak ve gelecekte de müdahaleci olmayan yollarla çalışmanın bir yolu olacak bir çalışma.

Görebildiğim kadarıyla, ruhsal çalışmalarında en derine giden insanlar, doğayşa güzel ve canlı bir ilişki kurmaya odaklanan ve dünyada yaşadığımız ama engellememizin mümkün olmadığı dramalarla pek ilgilenmeyenler.  Öğrencilerim ve arkadaşlarımdan kaç tanesinin yaşadığımız bu çılgın 3 boyutlu gerçeklikten uzaklaşıp yaşamın güzel bir boyutunda yaşamaya başladığını görmek harika.  Bunu ruhsal uygulamaları, çalışmalarını yaşamaları ve doğanın gerçek bir parçası olarak yapıyorlar.

Yaşayabileceğimiz birden çok gerçeklik boyutu olacağı öngörüm gerçekleşiyor. Bunu detaylıca Walking in Light kitabımın sonunda okuyabilirsiniz. Korku ve acı boyutunda yaşayanlar insanları ve ruhsal uygulamaları hayatlarının bir parçası haline getirerek bu boyuttan muhteşem bir boyuta adım atan insanları görüyorum. 

Çalışmayı yaşamalıyız. Medicine for the Earth adlı kitabımda bir Haiti atasözünü paylaşmıştım.  Özeti: “Yaşamı incelemek onu yaşamak değildir ve dolayısıyla hiç sihiri yoktur.”

Gerçekliğin hangi boyutunda yaşamak istediğimizi seçebiliriz. Sonra bunu doğayla ve tüm yaşamla ve kendimizle bütünleşerek inşa edebiliriz.  İçsel bahçenize ektikleriniz yaşadığınız dünyayı yaratır. Güzel bir iç dünya yaratmaya devam edin ve yaşadığınız gerçeklik boyutunun nasıl değiştiğini görün.

Dolunay 8 Kasım’da. Gezegende altın bir ışık yaymak için bir çember olarak biraraya gelerek ruhsal enerjilerimizi birleştirelim.  Tüm yaşam sevgi ve ışığın varlığına tepki verir. Ve transfigürasyon çalışmamızla da görünmeyen alemlerde gerçek değişimler yaratırız ve bunlar da ilahi zamanlamaya bağlı olarak gerçeklik olarak tezahür eder.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizin detayları için lütfen anasayfadan “İnsanlardan OLuşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz. 

Bu ay pek çok kişi Şükran Gününü kutluyor. Her yıl yazdığım gibi hayatın her gününü şükran günü olarak yaşamalıyız.  Şükran enerjisini güçlendirmek ve kolektifi de sarmasını sağlamak için kolektife siz de katılın lütfen.  Görünmeyen alemlerdeki tüm bu eylemler gelecekteki zamanlardayeni bir gerçeklik olarak tezahür edecek. 

Medicine for the Earth kitabımı yazarken Mısır tanrısı Osiris bana gelerek çalışmanın önemli bir parçasının sözcüklerin gücü ile çalışmak olduğunu söylemişti.  Bu uygulamayı geçmiş yazılarda okudunuz ve tabii tüm eğitimlerimde de bu pratiği öğretiyorum.

Sözcükler sihirdir. Ve kullandığımız sözcüklerin titreşimini ve frekansını gerçekten keşfedebildiğimiz zaman, yaşamlarımıza ve yaşam ağına olumlu enerjileri getirebiliriz. Sözcükler kutsama ya da lanet olabilir. Bu ayın yolculuğunda bunu inceleyeceğiz. İngilizce bilmeyenleriniz bir yardımcı ruhunuza kullandığınız sözcüklerle içsel bahçenize ve dışınızdaki dünyaya ektiğiniz frekansları  göstermesini isteyebilirsiniz. 

BU ayın yolculuğu için lütfen tıklayınız:

https://www.youtube.com/watch?v=uv7G1P2aiPo

Copyright 2022 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Transmutation News – October 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Ekim 2022

Hepimiz dünyadaki yoğun iklim değişimlerinin farkındayız. ABD’deki eyaletler ve şehirler yıkıcı sellerle boğuşurken dünyadaki bazı yerler resmen kuruyor.  Dünyadaki pek çok nehir öylesine kurumuş durumdaki yataklarında yürüyüşe çıkabilirsiniz.

Su bu dünya üzerinde denge içinde nasıl yaşanacağına dair öğretilere uyanmamız için bize ulaşmaya çalışıyor gibi görünüyor. Çünkü havanın bu derece dengesiz olması insanlık kolektifinin içinde gerçekleşen birşeyin yansıması.

Bildiğiniz gibi, iklim değişikliğine inanmayan ve tartışmalara, çözümlere katılmak ve eyleme geçmek istemeyen sonsuz sayıda insan mevcut. 

Yıllardır paylaştığım mesaj, eğer her gün uyandığımızda hepimiz yaşamlarımız için hava, su, toprak ve ateşe teşekkür etsek, şamanik karşılıklılık ilkesi gereği herşey çabucak değişirdi.  Çünkü biz elementleri onurlandırdığımızda onlar da karşılığında bizi onurlandırırlar, ki bu her zaman doğa varlıklarıyla ilişkimizde olması gereken.

Öyle davransak da bu gezegende yaşayan yegane hisseden varlıklar biz değiliz. Nehirlere insanlarla aynı hakları veren ülkeler mevcut. Durum değişiyor ve tür olarak hayatta kalmayı istiyorsak doğayla uyum içinde bir denge oluşturmalıyız.

Kurumuş ama hala bir şarkısı olan nehirle ilgili rüyamı Dönüşüm Haberlerinde birkaç kere paylaşmıştım. Daha once okumamış olanlar için yeniden paylaşıyorum.

Gezegendeki her şey şarkı söyler ve yas tutar. Her yaşam formunun yiyecek ve barınağa erişebildiği bir hayata hakkı vardır. Ve doğa gerçekten de şu anki en büyük öğretmenimiz. Doğadaki işaretleri takip etsek, hem kendimizi hem de gezegenimizi nasıl kurtaracağımızı bilirdik.  Ve bunun çoğu da onur, sevgi, saygı ve nezaket göstermekle ilgili. Dışarı çıkıp sağlıklı doğa varlıklarına ve biraz sevgi ve şifaya ihtiyaç duyanlarına da şarkı söylemek o kadar da zor değil.

2000 yılından bu yana öğrettiğim derslerin tümünde transfigürasyonla çalışan pek çok kişinin mucizevi şekilde şifalanmalarını entegre etmekte hala zorlanıyorum. Bu çalışma çok uzun zamandır mevcut ve yaşam ağını aydınlatmak ve yaşamın ışığını beslemek için pek çok kişi tarafından kullanılmış.  

Şarkı söylemek, dans etmek, transfigürasyon, yaşayanlar ve ölmüşler için onurlandırma seremonileri icra etmenin hepsi dramatic iklim değişiminin gidişini değiştirmenin yolları. Ama yaşadığınız yerde dışarı çıkıp çalışmayı yapacak toplulukları oluşturacak insan gruplarına ihtiyacımız var. Kulağa çok kolay geliyor ama bin yıldır görülen bir gücü var.

Gördüğüm rüya görünürde ölmüş olan ama kıyısında yürüdüğüm zaman şarkı söylediğini duyduğum bir nehir hakkında.

Daha once okumamış olanlarınız için rüya aşağıda:

Rüya 11 Aralık 2014

Bu sabah erken saatlerde çok sıradışı bir rüya gördüm. Rüyanın ilk böümü karmaşık ve derindi ve hatırlamıyorum.  Bir şehirdeki bir apartman dairesinde birileriyle derin bir konuşma yaptığımı biliyorum, ve sanırım konu ölümdü.

Her neyse, konuşmanın gidişatı oradan ayrılmam gerektiğini bildiğim bir noktaya geldi. Şehire açık mavi mascara almaya gelmiştim. Bu nedenle, çıkıp işime bakmaya karar verdim.  

Şehrin sokaklarında yürürken bir inşaat alanına vardım. Ticari alanlar ve dükkanlar inşa ediliyordu. 

Projenin ilerlemesi için bir nehrin kurutulması gerekiyordu. Tuhaf geldiğini biliyorum ama rüyaydı işte.

Rüyanın sonraki bölümünü asla unutmayacağım. Kuru nehir yatağında yürüdüm. Kumlar hala ıslaktı.  Yaşadığım yerde yürüdüğüm kuru nehir yatakları gibi değildi. Nehrin kumu hala nemli ve ıslaktı.

Yürüdüğüm esnada nehir bana şarkı söylemeye başladı. Şarkısı muhteşemdi. Ve vardığım her kıvrımında şarkı değişti. Nehrin bir bölümüne vardığımda şarkıyla birlikte kumda semboller belirmeye başladı. Nehir yatağı boyunca ileri geri yürüyerek bu güzel şarkıyı dinledim. Bulunduğum yere bağlı olarak şarkı sabit kalıyordu.  

Artık suyunun akmamasına karşın nehrin hala söylediği şarkının güzelliği beni çok etkilemişti. 

Bir grup işçinin yanına gittim. Ve aralarında iki çok uzun saç örgüsü olan uzun boylu bir Amerikan yerlisi vardı.  Belki de beni dinler diye düşündüm. Ona nehrin şarkı söylediğinden bahsettim. Bana baktı ve ağlamaya başladığımda benimle yürüyeceğini ve şarkıyı duymaya çalışacağını söyledi. 

Nehir kıyısına gittik ve nehir boyunca yürümeye başladık. İlk başta yalnızca sessizlik hakimdi. Sonra bir şarkı duyulmaya başladı. Tek başıma yürürken duyduğumdan farklıydı ama bir şarkıydı. Adama duyuyor musun diye sordum. İlk başta duyamadı. Ama sonra şarkı güçlendi ve sesi yükseldi. Adam şarkıyı duyduğunda bana hayret içinde baktı. Ve nehrin şarkısını dinleyerek birlikte yürüdük.

Adam inşaat işçilerinin yanına gitti ve projeyi durdurmaları gerektiğini çünkü nehrin hala hayatta olduğunu ve şarkı söylediğini anlattı. Projeyi durduracaklarını bilerek onlardan ayrıldım.

Sonrasında açık mavi mascara almaya gittim.

Rüyadan ve nehrin şarkısından derinden etkilenmiş halde uyandım. 1970 lerin başında Mazatlan’da okyanusta boğuldum ve bir tünelden geçerek bir ışığa ulaştım. Kendimi sıradışı bir bahçede buldum ve anlatmaya kelimelerin yetmeyeceği ve bu dünyada asla duymadığım muhteşem bir müziği dinledim

Nehrin şarkısı da böyleydi. Yaşamdaki herşey şarkı söyler ve şarkı ölümsüzdür.

Bu ay geçmişte Dönüşüm Haberleri okuyucuları için yaptığımız gibi dünyadaki sular için bir transfigürasyon seremonisi yapmayı düşündüm.

Eğer bir sunak yapabilirseniz bir bardak ya da bir kase su da koyun. Sunağınız alanınızı kutsal Alana dönüştürür. İsterseniz bir mum yakabilirsiniz. İsterseniz kutsal bitkiler yakabilirsiniz. Şamanik bir enstrüman kullanın ya da insan olma halinizden çıkıp aslında olduğunuz ilahi varlık haline adım atmanıza yardımcı olacak spiritual bir müzik çalın. İçsel güneş ışığı, ay ışığı ya da yıldız ışığınızın gücünü hissedin ve altın bir ışığa dönüşerek bütün hücrelerinizi doldursun. Ve sonra bu ışığın içinizden gelen bir su kütlesine yayılmasına izin verin. Bunu yaparken niyetiniz bu su kütlesini onurlandırmak ve onu ilahi kusursuzluğunda görmek.

Çalışmanızın tamamlandığını hissettiğinizde sunaktaki sudan bir yudum içebilir ve sonrasında yaşadığınız yerdeki su kütlesine götürüp dökebilirsiniz. İlahi ışıkla dolu olan bu su dünyadaki tüm sulara kavuşmak için yolunu bulacaktır.

Bu ayki seremonimizde size bu egzersizde rehberlik edeceğim. Bu yüzden çalışmamızdan once sunağınızı, suyunuzu ve eğer çalışma esnasında şarkı söylemek ya da dans etmek isterseniz şamanik enstrümanınızı hazır bulundurun. 

Seremoniye katılacak olanlarınız için, hem danışan hem de uygulayıcı olaabileceğiniz bir transfigürasyon seremonisine de liderdik yapacağım.

Bu seremoniye ne zaman katıldığınızın bir önemi yok zira zamanın dışında çalışıyoruz ve çalışmamızdan herkes faydalanacak.

Kaydın başında konuyu biraz dağıttım ama sonrasında decam ettim. Seremoni aslında iki bölümden oluşuyor. Ve Sylvia ile kaydı yaptıktan sonra çoğunuzun seremonileri teker teker yapmak isteyebileceğinizi fark ettim. Dinlediğiniz zaman ne demek istediğimi anlayacaksınız.

Bir sağlık sorunundan dolayı bu ayın seremonisi yalnızca ses kaydı. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak dinleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=Wjkv1VkvODc

Ve sonrasında 9 Ekim’de Yerkürenin içi ve çevresine sevgi ve ışığımızı yaymak için enerjilerimizi birleştirdiğimiz çalışmamızla devam edeceğiz. Bu seremonilerde bana katılın çünkü gerçek değişim yaratmak için çok büyük güce sahipler.   

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizin detayları için lütfen ana sayfadan İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyun.

Copyright 2022 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Transmutation News – September 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Eylül 2022

Bugün pek çoğumuzun yaşadığı inisiyasyonlardan geçmekte olan harika bir dostum var. Ve o her zaman zorlukları nasıl aşacağını bilir. Öğretilerini seviyorum. Anna tanıdığım en inovatif eğitmen ve şifacılardan bir tanesi.

Bazı zamanlar birbirimize destekleyici emailler gönderir dururuz. Anna yakın zamanada gönderdiği emaillerden birinde kalbime tarifi imakansız bir şekilde dokunan bir hikaye paylaştı.

Bu öyküyü, çalışmamızı topluluklarımızla nasıl paylaşacağımız konusunu işlediğimiz için,  en son şamanik yolculuk eğitimimde paylaştım. Öykü o kadar güzel ki, sizinle de paylaşmak istedim.  

Doğa gerçekten de en büyük öğretmenimiz. Umarım bu öykü size de etkiler ve siz de elele tutuşmak için birilerini bulursunuz. Açıkçası, bu küresel topluluğu oluşturduğum 1990’ların sonlarından bu yana bunun bir çeşidini yaptığımızı hissediyorum. Ve belki de uygulamamızı derinleştirmenin bir yolunu bulabiliriz.

Anna’dan:

“Ateş karıncaları hakkında çemberlerde paylaştığım birşey. Hayatlarını karınca işlerini yaparak sürdürürürler. Ve bir karıncayı yok eden bir sel geldiği zaman hepsi biraraya gelerek karınca “patilerini” birleştirirler ve binlercesi bir sal oluştururlar. Ve sel suları çekilip kendilerini yeniden kuru toprakta buluncaya dek aylarca bu şekilde suyun üzerinde kalabilirler. Ve karada “patilerini” bırakır ve yeni bir koloni oluştururlar.”

Anna’ya gore inisiyasyon yolunda yürüyen bizler de ateş karıncaları gibi sel suları çekilene dek elele tutuşabiliriz. 

Ben şahsen bunu düşünmeyi, hissetmeyi, hayal etmeyi ve olmayı seviyorum.

Anna danışanlarla çalışıyor ve görmüş geçirmiş bir öğretmenle çalışmayı isteyenler için büyük bir armağan olduğunu hissettiğim bazı yeni ve çok yenilikçi çemberler açıyor. Kendisi hayatı daha derin ve daha anlamlı biçimde keşfedebilmemiz için bizlere yardımcı olabilir.

https://thedreamingotter.com

Dolunay 9 Eylül’de. Çok güçlü bir Hasat Dolunayı. Haydi kendimizi Anna’nın anlattığı bir karınca Salı gibi elele tutuşan küresel bir topluluk olarak hayal edelim. Ve bu kutsal sevgi ve birlik alanından ışığımızı, gece göğündeki yıldızlar gibi parlayarak yayalım.  Işığımızı yerkürenin içinde ve yüzeyinde yayarken kolektifte beliren çatlakları da içimizdeki ve dışımızdaki Kaynak’ın saf ışığı ile doldurmaya başlarız. Kuru zemin bulana dek tüm yaşamı yükselten bir ışık salıyız. 

Eğer çembere yeni katıldıysanız dolunay seremonilerinin detayları için lütfen ana sayfadan İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyunuz.

Ekinoks 22 Eylül’de. En çok kutladığım mevsim elbette sonbahar. Havadaki keskinliği, bitkilerin ve ağaçların bıraktığı eski yaşamı yeni yaşam yeşermesi zamanı gelene dek derin ve zengin bir toprağa kompost yapmak için almaya hazırlana Yeryüzündeki renklerin değişimini seviyorum.  Ve Güney yarıkürede kışın uzun bir dinlenme döneminden sonra büyümenin yeniden başlaması ile kendini gösterneye başlayan Yeryüzünün yeni bir döngüsünü onurlandırmanın zamanı.  İlkbahar yaklaştıkça çoğunuzun neşelenmeye başladığınızı biliyorum.

Mevsimler değişirken neler hissettiğinizi gözleyin. Çünkü yaşam yeni bir mevsimi getirirken eylem ve davranışlarınızı nasıl değiştireceğiniz hakkında bilgi alacaksınız. 

Eski bir tanıdık bir zamanlar benimle bazı Kuzey Avrupa gelenklerinde yapılan ritüellerden bahsetmişti. Beni en çok etkileyenlerden biri yılın belirli zamanlarında gerçekleşmeyen hayallere, duygulara, travmalara, olumsuz düşüncelere, yeşermemiş tüm tohumlara odaklanarak evi süpürmekle ilgili olandı. Yeni bir zaman için alanı temeizlemede güçlü bir yol olabilir.

Ayrıca, Kuzey Avrupa’da ritüel ve seremonilerin nasıl mevsim değişimi zamanlarına odaklandığını da anlatmıştı. Batıdaki şamanizm çalışmalarımızda bunun çoğu şamanik kültürde geçerli olduğunu görüyorum.

Bu ayki yolculuğumuzda size hayat planınızda bırakılması gereken örgüleri çözmeye başlamanız ve hem kendiniz hem de tüm yaşam için yeni planlar ve hayaller örmeniz için rehberlik edeceğim.

Bu yolculuğa katılmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız:

https://www.youtube.com/watch?v=sjuWh85o5Ag 

Herkese mutlu bir sonbahar ve ilkbahar ekinoksu diliyoruz!

Copyright 2022 Sandra Ingerman.Tüm hakları saklıdır.

Transmutation News – August 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Ağustos 2022

New Mexico’daki yangınlar nedeniyle bir trajedi yaşamış olan yakın bir dostumla buluştum. Orman Müdürlüğünün son derece kuvvetli bir rüzgar esnasında başlattığı kontrollü bir yangın nedeniyle ne kadar kıymetli arazinin yandığını görmek çok üzücü.  İktidarda olanlar ya ileri derecede ruh kaybı yaşıyorlar ya da bazı mental sağlık sorunları mevcut. Çünkü bu yangın asla çıkmamalıydı! Burada yaşayan toplulukta ilk yerleşimciler de yaşıyor ve hiçbir şeyleri yok.

Eşim ve ben yangınlardan, duygusal olarak hariç zira kadim toprakların alevlerde kaybolduğunu gördük, etkilenmedik.

Bu da Arazi ve Yeryüzü’nden bana yeni bir vizyon gelmesine yol açtı. Üzerinde yaşadığım arazinin nasıl bir örgü olduğunu gördüm. Hatırlayabileceğiniz gibi iplik eğiriyorumi bu yüzden örgü benim için büyük anlam içeriyor.

Arazinin örgü ipine benzer bir şeye örüldüğü inanılmaz bir vizyon gördüm. Beni gerçekten etkiledi. Ama beni en çok etkileyen şey kendimi de araziye örülmüş olarak görmekti. Ayaklarım araziye örülmüştü.

Ve bu da pek çok anlayışa, ilhama yol açtı ve bu vizyonu hala sindiriyorum. Çünkü 30 yıl önce eşimle birlikte evimizi aldığımızda, araziye adım attığım anda buranın ölene dek yuvam olacağını biliyordum.

Eşimle birilkte araziye bakmak için çok şey yaptık. New Mexico’da 6 milyon ağacı öldüren ağaç kabuğu böceklerinin istilası sırasında her gün transfigürasyon yaptık. Spiritüel çalışmamızı yaparak uzun günler geçirdik ve ağaçlarımız hayatta kaldı. 

Arazide yürüyüş yapıyoruz, sunular bırakıyoruz, araziyle konuşuyoruz ve liste uzar gider.

Dönüşüm Habererini okuyan çoğunuzun şehirlerde yaşadığınızı ve arazinin yaşayan bir parçası  olma kinestetiğini anlamadığını biliyorum ama aslında öylesiniz. Brooklyn, New York’ta büyürken bile yaşadığım araziye örüldüğümü hissederdim.

Üzerinde yaşadığımız yer bizim yuvamızdır. Orta Asya’daki bazı şamanlar güçlerini kaybetmemek için yaşadıkları yerden ayrılmazlar.

Hayatımda pek çok kez evsizliğe çok yaklaşmış olmama rağmen ev benim için daima önemli olmuştur.

Eğitim vermek için seyahat ettiğim zamanlarda, yanımda küçük bir sunak ve peluş oyuncak hayvan arkadaşlarımı taşır ve workshop için kaldığım odamda alanımı oluştururdum. When I traveled for teaching. Wokshopu düzenleyenlerden birinin yatak odamı nasıl da bir yuvaya dönüştürdüğümü seyretmekten nasıl haz aldığını söylediğini hatırlıyorum. Kutsal nesnelerimi yatağın çevresine dizişimi seyretmeye bayılırdı.

Her yerde kendimi yuvamdaymış gibi hissedebilirim. Bu daima sahip olduğum bir yetenekti.

Ve düşünmeye başladım ki eğer yaşadığımız yer bizim gerçek yuvamız ise ve ona örülü isek, evlerimize nelerin girmesine izin vermek isteriz? Bayağı ilginç bir soru.

Günlük yaşamınızda belirli bir yiyecek, bitki, kutsal nesne, kişi ya da enerjiyi evinize kabul etmeyi isteyip istemeyeceğinizi düşünerek çok zengin bir pratik geliştirebilirsiniz. Evinizde ve yaşadığınız yerde hangi enerjileri istediğinize odaklanmak bize bu gezegeni yeniden sağlığına kavuşturmak için gereken bilgiyi verebilir. Çünkü kendi evimizi kirlettik ve yarattığımızı temizleyecek olan da bizleriz.

Elbette bu temizlik işini elementlere de bırakabiliriz. Onlar güçlü rüzgarlar, seller, yangınlar ve depremler yoluyla bu temizlik işini gayet güzel yapıyorlar.  Dünya Ana kendisini nasıl temizleyeceğini bilir ve bunu yapmaya da devam edecek. Kaçımızın gereken seviyede katılım göstereceğini merak ediyorum.

Enerji temizliği yapmak için yeni yollar bulmak ve evinizde (bedeniniz, fiziksel eviniz ve yaşadığınız yer)  hangi enerjileri istediğinize odaklanmak. Bunlar hayatımızın geri kalanında odaklanabileceğimiz büyük bir çalışma. 

Dolunay 11 Ağustos’ta. Kolektifteki ayrışmayı şifalandırmaya başlayacak sevgi ve ışık dolu enerjiler için güçlü bir araç olmak için kalplerimizi ve niyetimizi birleştirelim. Odaklanma, konsantrasyon ve niyetin bizim düşündüğümüzden çok daha fazla gücü var. Bu ay kalbinizi ve ruhunuzu seremoniye katın ve farklı hissedip hissetmediğinizi fark edin.  

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, dolunay seremonilerimizin ayrıntıları için lütfen ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyun.

Ai ve Miha’ya Dönüşüm Haberlerini Japonca’ya çevirmiş oldukları için teşekkür edelim. Danışanlarına yardımcı olacak ruhsal uygulamalar buldular ve tam zamanlı olarak bu işi yapıyorlar. BU yüzden biz de şimdi yeni bir Japonca çevirmen arıyoruz. Eğer Dönüşüm Haberlerini Japon okuyuculara sunmak isterseniz lütfen info@sandraingerman.com adresine mail yazın.

Bu ayın videosunda yaşadığınız araziye örülmenin anlamını keşfedeceğimiz ve benim de üzerinde çalıştığım bir başlık olan elementlerle ilgili bir yolculuk yapıyoruz. Videoyu aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=lZXBWULvJ1o

Copyright 2022 Sandra Ingerman.  Tüm hakları saklıdır.

Transmutation News – July 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Temmuz 2022

Bildiğiniz gibi insanlar çok huzusuz hissediyor ve herşeyin görünürde normal olduğu önceki hayatlarına dönmek istiyorlar. Tabii ki hiçbir şey uyum içinde değildi. Öyle olsaydı bugün gördüğümüz şiddetli parçalanmayı görmeyecektik.

Dostlarım ve bana yakın olan öğrencilerimin yorumlarını fark ediyorum. Hayata yeniden katılmaya hazırlar. Ve katı bir meditasyon, yoga ve şamanik uygulamaları olanlar ise yaşama yeniden  dönmek için daha çok zaman harcadıklarını ve uygulamalarını bıraktıklarını ya da zaman bulduklarında yaptıkları şekilde ikinci plana düştüğünü söylüyorlar. 

Bazı tanıdıklarım ise yaşamlarını yıllar boyunca şekillnedirmiş ve şifalandırmış uygulamalar yerine, güne haberleri okuyarak başlıyor.

Bir kere daha önceliklerimizi şaşırmış duurumdayız.

Hepimiz hayatın yeniden normale döneceğine inanmak istiyoruz ama tandığım kimsenin normalin ne olduğunu tanımlayabilceğini düşünmüyorum. 

Ben ise iyimser olmaya çalışıyor ve çok uzun zamandır yardımcı ruhlarımla çalıştığımdan, olanlara daha geniş perspektiften bakabiliyorum.  Bu da bana kolketifin çılgınlığında kaybolmak yerine kendi yolumda yürümeye nasıl devam edebileceğime dair ipuçları sağlıyor. Ruhsal çalışmama sadık kalarak ve huzursuz duyguların beni ele geçirmesine izin vermeyerek çevremde kaos ve trajedi olduğunu bilsem de merkezimde kalabiliyorum. Ömrüm boyunca yaratabileceğim tek huzurun içimdeki huzur olduğuna inanıyorum. Dünyanın kendi kaderi olduğuna inanıyorum.

Tekrar tekrar paylaştığım gibi, dünya büyümemizi sağlamak ve önceliklerimizi değiştirmek için karşılaştığımız tüm trajedileri içselleştirmek için çok büyük. Bir adım geri gitmeli ve kendi hayatlarımıza ve topluluklarımıza nasıl katkıda bulunabileceğimize bakmalıyız. 

Shamans Cave podcastımızda Renee Baribeau ile “hassas insanlar” hakkında çokça konuştuk.  Zirve sunumlarımda da bu konuda konuşuyorum ve yazılarımda da çokça değiniyorum

Hassaslığımız bizim gücümüz, zayıflığımız değil! Şaman, mistik, kahin ve şifacı olarak topluluklara hizmet edenler her zamaan hassas insanlardı.

Fakat hassas olan insanlar haberlerin içinde kayboluyor ve kolektife bir şifa mevcudiyeti olan yeteneklerinden kurtulmanın yollarını bulmak için durmadan dersler alıyorlar.

Yani, eğer hassas olduğunuzu hissediyorsanız, eğer dünyada olup bitenlerin size etkilediğini hissediyorsanız, ruhsal çalışmanızı yapın. Bizim gerçekliğimizin hemen ardında tümüyle uyum ve denge içinde olan ve insanla doğanın işbirliği içinde olduğu başka bir gerçeklik boyutu mevcut.  Ruhsal çalışmamızı yaparak ve doğanın yalnızca güzelliğin olduğu bu gerçeklik boyutuna bir geçiş kapısı olmasına izin vererek, tüm bu çılgınlığın ortasında bile o güzel enerjileri hayatımıza taşıyabiliriz.  

Dolunay 13 Temmuz’da. Kendimizi ruhsal çalışmamıza yeniden adayalım. Hayat bize biraz daha tembel, izole, korkmuş vs. hissettiriyor olabilir. Ama daima eve yani kendimize dönebiliriz.  Ruhumuz gerçek evimiz ve evrenin yaratıcı güçleriyle bir olmak da yaşamak istediğimiz şey.

Dünyada bir ışık olabilir ve hem kendimiz hem de yaşam ağı için değişim yaratabiliriz. Ama bunun için hevesle, tutkuyla ve derin hazırlık yaparak aktif biçimde çalışmamızı yapmamız gerek. 

Tam bir bütünsellik içinde güzel, ışıl ışıl ve parlak ışığımızı Yeryüzünün karanlık yerlerine ışığımızı yaymak için bana ve çemberimize katılın.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başlayanlar lütfen ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Sylvia, bu ay bana denge ve uyumu yeniden sağlamak için dişi enerjileri gezegenimize ve hayatlarımıza davet ettiğimiz bir yönlendirmeli şamanik yolculuk kaydetmeme yardımcı oldu.  Video kaydının linki aşağıda:

https://www.youtube.com/watch?v=lD_CM2lJlDE

Copyright 2022 Sandra IngermanTüm hakları saklıdır.

Transmutation News – June 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberleri Haziran 2022

Dünya bizleri inisiyasyon deneyiminde tutmaya ve bilincimizin cilalanması süreci bizi yeni bilinç durumlarına taşırken insanların şifalanması gerekenin ne olduğunu keşfetmek ve ortaya çıkarmak için kendi iç dünyalarında daha da derinleştiklerini görüyorum. 

İnsan nüfusu gitgide daha fazla ayrışırken ve iklim değişimi bizleri hayatta kalmak için yeni yollar keşfetmeye zorlarken, kaosun ortasında iç huzurumuzu bulmak için yollar arıyoruz.

Önümüzde büyük bir iş var ve bizi tüm düzeylerde en sağlıklı halimizi sağlamamız gerekiyor.  

Nisan’da saatlerce süren büyük bir rüya gördüm. Rüya bana son derece anlam ifade eden metaphor ve imajlarla doluydu.  Fakat rüyanın asıl mesajı, bedenimde tuttuğum ve bana sağlık sorunları yaratan gerginliğin hayatım boyunca yargılanmaya duyduğum öfkeden kaynaklandığıydı.

Bu yargılamanın bir kısmı elbette kişiseldi. 3 ½ ya da 4 yaşıma kadar konuşmadım. Müdür annemi okula çağırıp, benden bir şey olmayacağını ve beni meslek okuluna vermesinin daha iyi olacağını söylemiş.  Bundan sonra, hiç de ait olmadığım sınıfa verildim. Ve yargılandığım durumların listesi uzar gider. Hatta şarkı söylemek, dans etmek, sanat, yazmak ve bana mutluluk veren herşey. Bana tutku ve anlam hissettiren ve ruhum için önemli olan etkinliklere devam edip etmemeye değer olduğumu yargılayan otorite figürleri daima vardı.

Geçenlerde Shamans Cave’de, Renee Baribeau ile podcastımda bir kurbağayı kesmeyi reddettiğim için psikiyariste gönderildiğimi paylaşmıştım.  

Toplumun hepimizi nasıl acımasızca yargıladığı ve ruhumuz başka bir rolü oynamak istiyor olsa daoynamamız için bir rol yarattığı hakkında düşünmeye başladım

Hayatımız boyunca ve bizden önce nesiller boyunca var olan ataerkil güçler bizi kontrol etmek için yargılamayı kullanıyor. Çünkü dünyadaki nüfusun en yüksek yaratıcılığı ve yaşama olan tutkusuyla bağlantısını kontrol etmeden toplumsal düzeni nasıl sağlanabilir ki?  

Ve cevabın varolan dikey yapıyı dengelemek ve dişi enerjilerin yeniden gezegenimizde ve canlı olan herşeyde akmasına izin vermek olduğunu biliyoruz. Hiçbir şey dişi gücü durduramaz – bu evrende dengeyi oluşturmanın bir parçası. Kendi hakikatimizle yaşamamız, kendi enerjimizi takip etmemiz ve yaşam nehriyle birlikte akmamız için bizi güçlendiren o yatay enerjiye ihtiyacımız var.

Yeniden doğuş ya da yıkım biçimde gelebilecek dişi enerjilere araç olmak için istekli olabilecek daha fazla insana ihtiyacımız var. Bildiğimiz gibi, dişinin pek çok yönü mevcut. 

Rüyamda, hayatımda acımasızca yargılanmaktan kaynaklanan benzersiz bir öfke deneyimledim. Ve çoğumuzun böyle bir öfkeye sahip olduğunu veya kontrol edilmenin yargılanmaktan ve dolayısıyla başını derde sokmaktan korku olarak da ortaya çıkabileceğini ya da yaratıcılığımızı özgürce ifade etmeye izin vermeyecek biçimde derinlere gömmenin depresyona neden olabileceğini de biliyorum. 

Cevap, toplumun üzerinizdeki projeksiyonlarını bırakmak için seremonilerinizi yapmayı sürdürmek ve seremonilerinizde en büyük hayallerinizin gerçekleşmesini istemek. Toksik düşüncelerimizi, sözcüklerimizi ve hayallerimizi nasıl kullandığımızı şifalandırmak için transmutasyon çalışmamıza devam ettikçe dişinin bizi daha çok sarmasına da izin veririz. Ve aynen güneşin yaptığı gibi,  içsel ışığımızın merkezinden gelen ışıkla parladığımız zaman eril ve dişi enerjileri birleştirir ve bir sevgi frekansı ve her gün daha da ayrışan kolektifi dönüştürebilecek yeni bir sonsuz sevgi akışı yaratabiliriz. 

Ve şimdi kuzey yarımkürede yazı ve güney yarımkürede kışı karşıladığımız yaz gün dönümünü karşılıyoruz. Bize hayatlarımıza ve yaşamlarımızdan akan toprak, hava, su ve ışığın frekansını etkileyecek Yeryüzünün döngüleriyle birleşme fırsatını veriyor. Değişen yeni enerjilerle birleşirken kendi akışımızı buluruz ve çoğumuz için engellerle dolu olan bu yaşam yolunda ilerlemek için ruhumuzun bizden istediği eylem ve davranış değişikliklerine uyanmaya başlarız.  Öyle görünüyor ki yol biraz daha zorlu olmaya başladı ve hepimiz saniye saniye yürümek ve ileriyi çok da düşünmemek için içsel spiritüel gücümüzü bulmak zorundayız. 

Çünkü şifalanma şimdide kalmak ve dünyanın da bu mevsim değişiminde yaptığı gibi, yapabildiğiniz en derin çalışmayı yapmaktır. Bu derin bir büyüme, muhteşem bir güzellik akışı zamanı ve ayrıca derinlere gidip karanlığın hazinelerini ve kışın tesellisini keşfetme zamanı. 

Pek çoğunuzun, benim de olduğum gibi, asi olduğunuzu ve toplumun bizden yapmamızı istediklerine ya da bizden beklediği davranışlara uymayı reddettiğinizi biliyorum. Kendi asi doğamızı bulmalıyız. We need to find our rebellious nature and this a time to truly allow ourselves to follow the journey of our soul. Ve şimdi ruhumuzun yolunu izlemek için kendimize izin verme zamanı.

Ama bunu yapmak için kendinizi kendi nehrinizin akışına bırakmalısınız!

Dolunay 14 Haziran ve Süperay. Haydi dolunayın o muhteşem dişi enerjisini  yaşamlarımızda şifalanmamız için bir annelik gücü ya da kabuğumuzdan çıkıp aynen doğanın dünyada bir güç olduğu gibi,  bir güç olmak için Kali enerjisi olarak davet edelim. Doğanın kendisi olduğumuzu ve güce sahip olduğumuzu anımsayın.

Egonuzu ve zihinsel gevezeliğinizi yoldan çekmek için hazırlık çalışmanızı yapın ki böylece ilahi olan için doğrudan araç olabilin. Ki böylece gezegenimize yağan ilahi enerjiler için güçlü bir bağlantı olun. Şu anda gerçekleşmekte olan ilahi dansa katılın. Işığın enerjisiyle hareket edin, ışığın sizden akarak gezegenin her bir santimine ve yaşam ağındaki her yaşama dokunmasına izin verin. 

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizin detayları için lütfen ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyun.

Gün dönümü 21 Haziran’da. Bu ay bir günü doğada medaitasyon yaparrak geçirin ve kendi akışınızı düşünün. Kendi nehrinizin akışında mısınız yoksa toplumun bu zamanda yarattığı kaotik nehrin akışına mı katıldınız? Yaşamınızda neyi büyütmeye çalışıyorsunuz? Hangi yönünüz çiçeklenmeye hazır? Veya şimdi içe dönme ve karanlığın ve dünyanın içsel ateşinin ekmiş olduğunuz tohumları beslemesi ve böylece her türlü engele rağmen yaşamın muhteşemliğinde ayakta durmasının zamanı mı?

Işığın ve sevginin yüreklerimizden ve bedenlerimizden aktığı güçlü bir çember olarak biraraya gelerek küresel çemberimizin gün dönümünü kutluyoruz! 

Sylvia Edwards gün dönümü için bir şifa ve basit bir seremoniyi kaydetmem için bana yardımcı oldu. Mümkün olan olumlu sonuçları yaratmak için doğayla yeterince güçlü bir ilişki geliştirmediğimiz zaman karmaşık seremoniler yapmaya çabasında kendimizi kaybediyoruz. 

Dünyanın içinde olduğu halden ve empati sahibi kişiler olarak dünyanın tüm acılarını taşıyamayacağımızdan ve kişisel çalışmamızı yapmamız gerektiğinden ve hayatımızda dünyanın içinde bulunduğu durumu etkileyecek adımlar hakkında iyi rehberlik almak gerektiğinden bahsediyorum. 

Hazırlık için biraz davul çalacak, dans edecek ve şarkı söyleyeceğiz. Bu yüzden kullanabileceğiniz bir şamanik enstrümanı hazır bulundurun. Ayakta durarak davul çalmayı seviyorum. Fakat bilgisayarımı beni ayakta davul çalarken kaydetmesi için ayarlamadım. Yalnızca teknolojiye pek ilgim yok. O yüzden videonun bu bölümü biraz tuhaf görünebilir. Ama yine de benimle birlikte davul ya da çıngırak çalarsanız bunu fark etmeyeceksiniz.

Bu güçlü gün dönümü zamanında çemberimizi desteklemek ve Yeryüzünden mesajlar almak için bağlantıya tıklayabilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=cAvvKGo7_xU

Copyright 2022 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Transmutation News – May 2022 – Turkish

Dönüşüm Haberleri  Mayıs 2022

Geçenlerde eşimin bana gönderdiği Women’s Health dergisinden bir makaleyi dostlarımla, uygulayıcılarla ve eğitmenlerle paylaştım.  Çoğumuza hitap eden ilginç bir makaleydi. Makale “hassaslar” olarak andıkları hassas kadınlara odaklanmıştı. Bu bir kadın dergisi olduğu için kadınlara odaklanmıştı ama tanıdığım çoğu erkek de “hassas” tanımına uyuyor. Hepinizin bildiği gibi, insanları etiketlemeye inanmıyorum.  Fakat makaledeki bilgiler çok ilginçti.

Makale topluluklarının şamanları, şifacıları, mistikleri ve sanatçıları olarak konumlara sahip hassas kadınlar hakkındaydı. Tekrar etmek gerekirse, bunun erkekler için de geçerli olduğuna inanıyorum.

Ama yukarıda anıldığı gibi yollarla topluma hizmet etmesek de, yarattığımız yoğun kolektifteki hayatlarımız pek çok zorlukla dolu. Bizler empatlarız ve çok fazla şiddet, ayrışma ve kirlilik dolu bugünün dünyasında yaşamak pek çoğumuz için bir meydan okuma.

Sosyal medyada takip ettiğim bir kadın doktor var. Ve kendisi hastalarının ne denli hassas hale geldiklerinden ve çoğu takviyeyi artık alamadıklarından bahsediyor. Ve durumun kendisi için de geçerli olduğundan bahsediyor. Almamı istediği zararsız bir takviyeyi alamayacağımı doktorlarımdan birine açıklamaya çalıştığımda gözlerime bakıp “seni anlamıyorum” dedi. Ama o denli hassaslaştım ki az bir ilaç bile kendimi acil serviste bulmama neden olabiliyor.  

Dünyanın durumu belli. Ve evrensel güçlerce yeniden yapılandırılma sürecinin de içindeyiz. Tüm ruhsal uygulayıcılar kendi “cilalanma” süreçlerini yaşıyor. Ve bunun bir bölümü de geçiş zamanında bir dünyada ve kaosun içinde nasıl yaşanacağı. Bunu nasıl sırtlanabilir ve hazmedebiliriz?

Yıllar önce astrolog bir dostumun eczanelerdeki antasit raflarının bolluğundan bahsettiğini yazmıştım. Kendisiyle bu sohbetimiz 90’lı yılların başındaydı. Şu anda raflarda o zamanın iki ya da üç katı antasit ürün bulunuyor. 

Astrolog dostum bunun hayatı artık sindiremediğimizin bir metaforu olduğunu belirtmişti.

Ve söylediklerinin, şu anda 90’ların başına göre çok daha fazla insan için geçerli olduğunu görüyoruz.

Hayatın bize tüm düzeylerde getirdiği sorunları dönüştürmeyi öğrenirken üzerime aldıklarımızı ışığa dönüştürebilmemiz için araçlar paylaşıyorum. Ve transfigürasyon, mental, duygusal, fiziksel ve spirtiüel tüm düzeylerde hazmettiklerimizi nötralize etmek için tüm spiritüel uygulamalarda kullanılmış ve hala kullanılmaktadır.

Doğada zaman geçirmek şifalandırır. Ve parasempatik yerine sempatik sinir sisteminizi harekete geçirmek için nasıl nefes alacağınızı öğrenmek de sağlığınız için çok önemli.

Yani kullanabileceğimiz araçlara sahibiz. Bahsettiklerimin yanında, bize artık hizmet etmeyen şeyleri bırakmak, dileklerde bulunmak, dua etmek ve kendimizi merkezlemeki içsel huzura kavuşturmak, evrenin gücüyle ve yaratıcı güçlerle bir olmak için kullanabileceğimiz seremonilerimiz var.  Geçiş dönemlerinde ve değişen zamanlarda bizi dengeye getirecek en güçlü yol seremoniler.

Dans etmek ve şarkı söylemek de var ve liste uzayıp gidiyor. Bu köşede sizinle yıllar boyu pek çok araç, uygulama ve seremoniler paylaştım.

How to Heal Toxic Thoughts (Toksik Düşünceleri Nasıl Şifalandırmalı) adlı kitabımın yayıncısından satışların çok iyi gittiğine dair bir eposta aldım.   Kitabı sanırım 2006 yılında yazmıştım ve yalnızca 100 sayfaydı. Editörümle çalıştığım sırada, paylaştığım araçları öğrenmeleri için yayınevinin tüm çalışanlarından kitabı okumalarını istemişti. Kitap, çalışan arasında çok popüler olmuştu.

Harika bir kitap ve Medicine for the Earth and Walking in Light adlı kitaplarımda paylaştıklarımı içeriyor ama ana akım okuyucu için yazıldı.

Bu konuda ek olarak paylaşmayı istediğim tek nokta kendi içimizde güvende hissetmeyi öğrenmemiz gerektiği. Ve elbette transfigürasyon bunun için mükemmel bir yol.

Kendinizi en sevdiğiniz renkte bir yumurtanın içinde hayal ettiğiniz imgeleme çalışmaları yapabilirsiniz. Ben mavi bir yumurta kullanıyorum. Yazdığım herşeyde ve How to Heal Toxic Thoughts kitabımda da pek çok kere okudunuz.  

Ve kendinizi bir yumurta içinde güvende hissettiğiniz zaman yardımcı ruhlarınız, çalıştığınız ilahi varlıklar ya da evrenin gücüü tarafından oluşturulmuş başka bir balonda daha olduğunuzu hissedin.

Bir gece uyumadan önce bu imgelemeyi yaptım ve dengemi bozan enerjilerden nasıl yalıtılmış hissettiğim inanılmazdı. Yarattığımız bir dünyada yaşamayı öğrenmemiz gerek ama hayat pek çok düzeyde sağlığımızı yıprattığı için dışımızdaki dünyanın çılgınlığından kendimizi nasıl koruyacağımızı ve içsel huzuru nasıl bulacağımızı öğrenmek de önemli. Ancak bundan sonra, eğer bunu seçersek, hayata daha fazla katılabiliriz.

Spiritüel uygulamalar yoluyla içsel huzuru bulma yolunu seçen bazıları kolektiften izole olma yolunu ve bazıları dad aha fazla haşır neşir olma yolunu seçiyor.  Bu tamamen ruhunuzun arzusuna ve nasıl bir yaşam tarzının sizi beslediğine bağlı.

Dünya çapında olumlu değişimleri görmemize daha çok uzun bir yol var. Sizi içsel huzura götüren yollar ve uygulamalar bulmanız  ve Yaradan ile bir olduğunuz ve zarar görmeyeceğiniz gerçeğini hatırlatamanız önemli.  Çünkü hepimiz Ruhuz ve Ruh ölümsüzdür.

Dolunay 16 Mayıs’ta. Haydi kalplerimizi ve ruhsal güçlerimizi birleştirelim ve birbirimizle ve evrenin yaratıcı güçleri arasında güçlü bir bağlantı oluşturalım.  Bunu yaptığımız zaman, uygulamamız pozitif değişim yaratmada üssel bir güç haline geliyor.

İnsanlardan oluşan tek bir ışık ağı haline gelelim. Işığımız her bir canlı varlığı besler.  Ve ışığımız Yeryüzünün içinde ve çevresinde bir şifa ağı oluşturur.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız lütfen ana sayfadaki “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyun. 

Please check out my announcement on digital courses that are now available to purchase at any time.  The course on the Dark Night of the Soul is so relevant to all of us right now as we walk through the dark and challenging times together.

Heather O’Connell verdiğim en son Eğitmen Eğitimi’ndeydi. Mezuniyetinden bu yana çalışmalarını takip ettim ve kendisi son derece parlak ve yenilikçi bir eğitmen. Web sitesi için onun hakkında harika bir değerlendirme yaptım çünkü doğuştan bir eğitmen olduğuna inanıyorum.  Web sitesinin adresi: https://hearthoftheheart.org/

Heather bu ay için bize harika bir seremoni hazırladı:

Adı: Ateş Seremonisi ile Gücünüzü Yeniden Kazanmak

Mayıs ayı YouTube Shamans Are Gardeners of Energy video linki burada:

https://www.youtube.com/watch?v=LePmh7H5hGY

Heather’ın taşları orman, su, ateş gibi fiziksel olarak bir elemente nasıl bırakılacağını açıkladığı pdf bağlantısı aşağıda:  

https://www.sandraingerman.com/wp-content/uploads/2022/04/reclaiming-your-power-with-fire-ceremony.pdf

Copyright 2022 Sandra Ingerman.  Tüm hakları saklıdır.