Dönüşüm Haberleri Şubat 2023

Dört Facebook sayfamda, içinde bulunduğumuz sürece dair algımın ne olduğuna dair bir yazı paylaştım. Küresel ve kişisel bir parçalanma sürecini başlattık. Parçalanma biraz zaman alabilir, çünkü hasta ve uyumsuz olan her şey ortadan kaldırılır, içinizde yeni ve parlak bir bilinç durumunun büyümesi için yer açılır. Bu, çoğumuzun yaklaşmaya çalıştığı ve birçoğumuzun da ulaşmaya çalıştığı evrim durumunu yaratır.

Bu, hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri yok etmek ve yüklerinden kurtulmak için güçlü bir süreçtir ve küresel düzeyde, dünyada artık işe yaramayan şeylerdir. Bu, bizi tamamen değiştiren güçlü bir inisiyasyondur. Yeni ahlak ve değerleri benimseriz. İnisiyasyon bittiğinde Kaynağa ve ışığa daha bağlı hissederiz.

İnisiyasyon bittikten sonra, biz hala hayattayken yeniden doğuş gelir. Ve bu, tuzağa düştüğümüz illüzyon ve içimizde ve dışımızda Kaynağa güvenme gerçeği hakkında farklı bir algı ve bilinçle hayatın içinden geçerken yeni fırsatlara ve potansiyele sahip olduğumuz yerdir.

Ama bizim durumumuzda, en azından çoğumuz için yeniden biraraya gelme süreci başlamadı. Yani bu bizi bir bekleme sürecine sokuyor ve Batı dünyasındaki insanlar hiçbir şey için beklemek istemiyor. Anında tatmin olma eğilimindeyiz ve manevi bir yol izlediğimizde biraz DEHB oluyoruz. Bu eğitimi alırsam ne kadar hızlı aydınlanabilirim?

Gerçekte zaten ruhsal aydınlanma içindesiniz. Ve her zaman öyleydiniz. Yeniden biraraya gelme sürecinde, her zaman kaynakla birlik içinde olduğumuzu ve asla zarar görmeyeceğimizi hatırlayan gerçek benliğimize gerçekten yeniden doğuyoruz .

Bekleme süresi bizim için rahatsız edici. Süreci hızlandırmak için bir şeyler YAPMAK istiyoruz. Ancak bu zamanı İç Dünyanıza girmek ve ne kadar korku, öfke ve travma taşıdığınıza bakmak için kullanmaktan başka yapacak bir şey yok. Seremoni yoluyla ihtiyaç duyulmayan şeyleri serbest bırakmanın yollarını bulun. Son iki yılda birlikte gerçekleştirdiğimiz tüm seremonilerin listesine sahibiz.

Sylvia Edwards, Shamans Are Gardeners of Energy Facebook sayfasında şimdiye kadar paylaşılan seremonilerin bir listesini cömertçe derledi. Aşağıda web sitemdeki o sayfaya bir bağlantı var. Her seremoninin ne hakkında olduğuna dair bir açıklaması bulunuyor.

Bize bu listeyi hediye ettiğiniz için teşekkür ederiz Sylvia:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

Neye doğru ilerlediğinizi hayal etmenize izin verin. Hayal gücünüzün çalışmasına izin verin. Hayal gücünüz sizi içine girebileceğiniz güzel boyutlara götürebilir, daha çok birlik ve huzurun olduğu bir yer bulabilirsiniz. Ya da hayal gücünüz sizi yaşadığımız şu anki kabusa götürebilir.

Pek çok kişi bu zamanı geçmiş yaralarını iyileştirmek için kullandı, böylece yeniden biraraya gelmek için zamanlama doğru olduğunda yeniden doğuşları kaçınılmaz .

Evet, bir bekleme süresi ve arada bir süre içindeyiz . Ve bu zamanın gücünü akıllıca kullanmak istiyoruz. Yolculuk yapın, terapiye gidin, www.shamanicteachers.com adresinde listelenen bir şamanik uygulayıcı ile çalışın veya çevrenizden tanıdığınız bir uygulayıcı seçin.

Yüklerimizden na kadar kurtulursak yeniden biraraya gelişimiz için yeni hayaller kurabileceğimiz, besleyici bir iç dünya yaratırız .

Ruhlarımdan “Zamanını anlamlı kıl, anlamlı bir hayatın olur” şeklinde bir mesaj aldım.

Yeni yılda hayatınıza anlam katan neye doğru yürüyorsunuz? İçsel ıstırabınızı içsel ışığa ve huzura dönüştürürken, hayata yeni bir bilinçle bağlanma esnekliğine sahip olmak için neyi salıveriyorsunuz?

Bir bekleme sürecinde olmak ve bundan sonra ne yapacağımıza dair bir yön bulamamak konusunda sabırsızız.

Bekleme zamanında, hareketsiz kalın, güneşin ve elementlerin gücünü içinize çekin. Kendi üzerinizde çalışın. Ve zamanla bekleme sürecinde olduğunuzu umursamayacak ve hayatın güzel bir akışına girdiğinizi fark edeceksiniz.

Dolunay 5 Şubat’ta. Sessizlik içinde olabileceğiniz kutsal bir alan yaratın. İnsanlığınızdan ışıkla dolu ruhsal bir varlık halinize yükselmek için davul çalmak, şarkı söylemek, dans etmek, çıngırak çalmak isteyebilirsiniz. Nasıl transfigürasyon yapmak isterseniz isteyin, bunu tutkuyla ve gerçek bir paylaşma ve sevgi alma arzusuyla yapın. Işığınızı yıldızlar, ay veya güneş gibi yayın. Dünyanın her karışının çemberimizin ışığını almasına izin verin.

Dönüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak sayfasını ziyaret edin. https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Telif hakkı 2023 Sandra Ingerman’a aittir. Tüm hakları Saklıdır.

Recommended Posts