Dönüşüm Haberleri Kasım 2018  

Toprak, Rüzgar, Su ve Ateş ile daha derin bir ilişkiye adım atmak için yaptığınız uygulamalarda ben de sizlere katılıyordum. Gerçekten farklılığı bedenimde hissedebiliyorum. Hem kendime hem de tüm yaşama daha derin bir bağlantı hissediyorum

Bir gün elma ağacımdan küçük bir elma yiyordum. Bir anda yediğimiz her yaşam formunun ruhu ile bağlantılı olduğumuzu hissedebildim.  Bedenimde köklerin büyüdüğünü ve doğaya daha derin bir bağlantı hissett,m. Bu da, elbette, hayalgücümün değişik bölümlerini uyandırdı ve her yemek yediğimizde yediğimiz yaşam formu ile nasıl bağlantı kurduğumuzu ve içimizde bağlantı iplikçiklerinin nasıl oluştuğunu düşünmeye başladım.

Ruhsal uygualamalarını bağlılıkla sürdürenlerimizin genellikle güne, ruhsal çalışmaya ve diğer şeylere şükrederek başlangıç yaptıklarını düşünmeye başladım. Ve Kasım ayında Amerika’daki insanlar Şükran Gününü kutlar.

Bu da bana yemeğimiz için teşekkürlerimizi sunmadan önce yiyeceğimizin geldiği araziden ve her şeyin ruhundan izin istemenin farkını merak etmeye yönlendirdi.  Dünya Ananın hava, su, güneş, ay ve takımyıldızlarla işbirliği içinde sunduğu armağanları yemeden önce izin isteyin.

Almadan önce izin istemenin içsel manzaranızı, duygularınızı, düşüncelerinizi, sağlığınızı ve yaşamla bağlantınızı nasıl değiştireceğini merak ediyorum.

Şükretmeye devam etmeyi ve hatta bunu enerji alanımızda daha derinlere getirmeyi isteriz. Fakat ya izin isteme uygulamasını ve hatta Gaia üzerindeki adımlarımzı hafifletmek için cesaretlendirilmeyi istemeyi de buna eklesek ne olur.

Bunu yaptığımızda doğa güçlerinin, ataların ve kadim olanların bize minnettarlık ve teşekkür şarkıları söylediklerini hayal ediyorum.

Bu uygulama, absorbe ettiğimiz enerjilerle daha derin bağlantı kurdukça yaşam tarzımıza ve diyetimizde de değişiklikler yapmamıza yardımcı olabilir.

Dolunay 23 Kasım’da.  Haydi daha derin bir farkındalık getirelim ve saf ışık olan içimizdeki ruha uyanalım. Onu kısıtlamayın. Işığınızı kısıtlamaya çalışmak yerine bırakın güçlü biçimde sizden aksın. Dönüştürücü ışığı Yeryüzü ve tüm yaşamla paylaşmak için birlikte çalışalım. Güneşin, ayın ve yıldızların büyümeyi nasıl dönüştürdüğünü düşünün. Işığınızı dönüştürü bir güç olacak kadar kuvvetle parlatabiliyo musunuz?

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, dolunay seremonimizin detayları için lütfen anasayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyunuz.

Bir yürüyüş esnasında bir mesaj aldım. Dünya yıkıldığında geriye yalnızca ruh kalır.  Şu anda yaşadığımız inisiyasyonlarla ruhsal benliklerimize çözünüyoruz.

Copyright 2018 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.
Çeviri: Simin Uysal

Recommended Posts