Dönüşüm Haberleri Mayıs 2020

2000 yılında Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa adlı workshopumu uluslararası düzeyde öğretmeye başladım. Bu çalışma, öğrenenler için çok etkili oldu. Katılımcılar bu çalışmanın bizi sadece kişisel olarak iyileştirmediğini aynı zamanda bilimsel çalışmaların da gösterdiği gibi çevremizdeki toksinleri nasıl dönüştürebileceğimizi de öğrendiler.

Çalışmayı anlatırken her zaman iki aşaması olduğunundan bahsederim. Davranışlarımıza ilişkin sağlıksız alışkanlık örüntülerimizi değiştirmek için yapmamız gereken kişisel çalışma vardır. Hepimizin içinde yaşayan öfke, korku, eski yaralar gibi gölge durumlar bulunur. Ve hayatımızı yaşarken geçmişten iyileşmek ve olabileceğimiz en iyi kişi haline gelmek isteriz. Kendimize ve tüm yaşama nezaket, onur ve saygılı davranmak için bilincimizi değiştirmek için yapmamız gereken günlük spiritüel uygulamalar vardır.

Çalışmanın ikinci aşaması ise birlikte yapabileceğimiz seremoniler. Seremoniler şamanın değişim yaratma aracıdır. Ama yapmamız gereken günlük kişisel çalışmalarımızı entegre etmeden yapılna seremoniler iyi sonuç almakta başarılı olamaz. Kendinizi daha evrimleşmiş birine dönüştürmek için gereken kişisel çalışma ve bu çalışmayı yaparken icra edeceğiniz seremoniler başarılı sonuçlar görmek için mükemmel kombinasyondur.

İnsanların hayatı bu çalışmaları yaparak olumlu yönde değişti. Ve öğrenciler hem email hem de sosyal medya yoluyla benimle iletişim kurarak koronavirüse bağlı değişim rüzgarında nasıl güzelce seyrettiklerini, sakin ve güçlü kaldıklarını anlatıyorlar. Günlük uygulamaları yapmayı çok seviyorlar.

Geçen ay sizinle paylaştığım gibi, şamanizmdeki öğretilerden biri salgınların kolektifin negative düşünce formlarıyla doldurulmasından kaynaklandığı. Ve yazmış olduğum gibi, tüm insanlığın içindeki pek çok şeyi tetikleyen bir travmalar zinciri yaşadık. Hepimiz aynı fikirde değliz ama kolektife zehirli oklar atarak tüm yaşamı etkilemekte gayet iyi iş çıkarıyoruz.

Çalışmamızı zaten yapıyorduk ama uygulamalarımızı her ana yaymak ve yemek pişirmeden, temizliğe, diğerleriyle iletişim kurmaya kadar her anımızı bir seremoni haline getirmenin zamanıdır. Hayatta herşey sereemonidir. Seremonilerinizi bilinçle yapın.

Koronavirüsten önce yalnız ve sessizlik içinde kalmak için ihtiyaç hissediyordum. Karantina başladığında çokten izolaasyonda olduğumu fark ettim.

Ruhumu dinlemek için zamana ihtiyacım vardı. Kendi iç sesim, bedenim ve kalbimi de. “Dışarının” sesi o denli yüksekti ki kendi sesimi duyamaz olmuştum. Bu yüzden, her boş anımı sessizlik içinde geçiriyorum. Yalnızca meditasyon yapmak ve kendi düüncelerimle kalmak için. Bunu yaptığım zaman öyle büyük esin geliyor ki. Ayrıca kendi akış hissimi de kaybettiğimi de hissettim. Akışını bulmak her seviyede sağlık için kritiktir. Sonra kendi gücümü hissediyorum ve kendimi insanların kendilerini gömdüğü çılgın kolektif hallerde bulmuyorum.

Hayatımızı devam ettirmemizin anahtarlarından biri diğerlerinden değil kendinizden gelen zengin bilgiyi dinlemektir .

İşimizin bir parçası olarak Facebook’a bakıyorum. Farklı şamanik kültürlerin paylaştığı zengin bilgelik bana ilham verdi.

Ve beni en çok etkileyen de farklı kabilelerden yaşlıların dediklerinin birbiryle ne kadar örtüştüğü. Bu rehberlik geceler boyu süren seremonilerle alındı.

Hayat bir seremoni. Doğa ve yardımcı ruhlarla güçlü bir ilişki geliştirmeden yapılan seremoniler sonuç vermez.

Kutsal bir yaşam yaratın. Yaşamınızı gün boyunca onurlandırın. Tüm yaşama sevgi, ışık, nezaket, onur ve saygı yaymakta gayretli olun. Yaratmış olduğumuz nerji alanını şifalandırmak için yapabileceğimiz eylemlerden bir tanesi bu.


1980’lerde bir gece uykumdan yüksek bir sesle uyandım. Ses odayı titretti. Sesin mesajı: “insanlar 2000 yıldır tanrıyı kendi dışlarında aradılar ve sonraki 2000 yılda içlerinde arayacaklar” idi.

Bu mesajın doğruluğunu hissettim ve bu içsel yolculukta olan pek çoklarını da görebiliyorum.

İlginçtir, ses iki yıl önce geri geldi. Eşim ve ben bir macera için rezervasyon yaptırıyorduk. Formları doldurduğumuz sırada, aynı sesin “oraya gidemeyeceksiniz” dediğini duydum.

Dinlemeyi öğrendiğimizde önemli pratik bilgiler alırız.

Transfigürasyon seremonilerini sevdikleriniz ve topluluklarınızla paylaşmanız çok etkilidir. Transmutation News butonuna tıkladığınızda dört yüz kişi için yaptırdığım transfigürasyon seremonisinin metnine ulaşabilirsiniz. Bu önemli çalışmayı topluluğunuzla tanıştırmak için metni kullanabilirsiniz. Olduğu gibi kullanabilir ya da adapte edebilirsiniz.

Dolunay 7 Mayıs’ta. Çalışmamızın frekansını yükseltelim. Belirli zararlı enerjiler yüksek titreşimde yaşayamaz. Kendinizi içsel ilahi ışığınızla doldurun, tüm hücrelerinize absorbe edin ve sonra bu pırıltıyı ve frekansı tüm yaşama yayın.

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizin detayları için ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz

Sağlıkla ve ışık dolu kalın.

Copyright 2020 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts