Dönüşüm Haberleri Mayıs 2018

Geçen ay klasik şamanik parçalanma yolculuğunu uygulamıştık.  Bu uygulama, arınmak ve yenilenmek için düzenli olarak tekrarlayabileceğiniz harika bir uygulamadır.

Bu ay, hayatla ilgili hayal kırıklıklarımızı ve çalışmamızın başarısını sabote eden tekrarlayan düşüncelerimizi salıvermek için parçalanma sürecimizi devam ettirmeyi öneriyorum.

Eğer şamanik yolculuk yapıyorsanız, siznle birlikte çalışması için şefkatli yardımcı ruhlarınızdan birini davet edebilirsiniz. Yardımcı ruhunuza hangi inanç ya da hayal kırıklığınızın parçalanmasını istediğinizi söyleyin. Yolculuğunuzda bir kağıda sözcükler yazabilirsiniz. Ya da dönüşmesini istediğiniz enerjileri temsil eden bir çizim yapabilirsiniz. Daha sonra yardımcı ruhunuzdan bunu yırtarak yok etmesini ya da kendine özel yeteneklerini kullanarak parçalamasını isteyin.

Eğer şamanik yolculuk pratiğiniz yok ise meditasyon yapabilir ve güvendiğiniz ve birlikte çalıştığınız ialhi bir figure davet edebilirsiniz. Bu ilahi figürden, yukarı paragraftaki talimatlar doğrultusunda, size artık hizmet etmeyen her ne ise parçalamasını isteyebilirsiniz.  

Hoşuma giden başka bir çalışma biçimi de ışık kazanı.  Daha önceki yazılarımda size bunu anlatmıştım. Yolculuk ya da meditasyon yaparak doğada kutsal bir yere gidin.  İlahi bir figür ya da yardımcı ruhtan sizin için özel olan bu yere bir ışık kazanı getirmesini isteyin. Meditasyon ya da yolculuğunuz sırasında, hayal kırıklıklarınızı ya da sizi sabote eden inançlarınızı ışık kazanına bırakın.  Ayrıca, kendinizi ve diğerlerini affetmek ile konuları da dönüşmeleri için ışık kazanına bırakabilirsiniz.

Salıverme çalışmanızı tamamladıktan sonra ışıkla, güçle, ilhamla ve sevgiyle dolu enerjilerle kendinizi doldurmanız önemli.  Bunu transfigürasyon yaparak ve ilahi ışığınızın tüm hücrelerinize dolduğunu hissederek yapabilirsiniz. Yardımcı ruhunuz ya da çalıştığınız ilahi figürden sizi sevgi ve şifa dolu enerjilerle doldurmasını isteyebilirsiniz.  Rehberliğinize uygun olarak çalışın. 

Yaklaşık 30 yıl önce sağlıklı olmayan bir ilişkimi sonlandırmak istemiştim.  Hoş olmayan konuşmalar yapmıştık. Konuşmalarımız sağlıklı bir sonuca ulaşamıyordu.  Bitmemiş tüm konuşmalarımızı sonlandırmanın önemi olmadığını hissediyordum. Bu kişiyle konuşmaktansa tüm ilişkimi kesmeyi yeğledim. 

Bu konu üzerine yolculuk yaptım ve erk hayvanım bana sonuçlanmamış konuşma diye birşeyin olmadığını söyledi.  Bana bu konuya ya şimdi ya da başka bir hayatta bitirmem gerektiğini söyledi.  Bu kişiyle gelecekteki bir yaşamda bağlantılı olmak istemediğimi fark ettim. Erk hayvanım, bunun üzerine, konuşmayı şimdi sonuçlandırmam gerektiğini söyledi. 

Sağlıklı bir konuşma yapmak imkansız hale gelmişti. Bu pek çoğumuza olur ve şifa çalışmamızı fiziksel yerine olağan dışı alemde yapmamız gerekir.  Kendimizi sağlıksız ilişkilerden salıvermek için her zaman bir seremoni yapabiliriz.  Bir konuşmayı sonuca vardırmak için her zaman söz konusu kişi ile olağan dışı gerçeklikte konuşabiliriz.  Ve bu bağlantıları ortadan kaldırmak ve yıkıcı konuşmaların sözcüklerini parçalamak için parçalanma yolculukları yapabiliriz.

Genellikle karmik bağlantımız olan kişilerle ilişkilerimiz olur. Eski ruhsal dostlarla bu karşılaşmaların bazıları harikadır. Fakat özgürleşmeyi istediğimiz kişilerle yeniden ilişki kurmaktan kaçınmak isteriz. 

Düzenli parçalanma yolculukları ya da meditasyonları yapmak sizi sağlıksız bir hayata çıpalayan enerjileri temizlemenin bir yoludur. Ve sevgi ve ışık dolu enerjilerle kendimizi doldurmak size ilermek için esin vererek hayatınızı olumlu yönde dönüştürecektir.

Dolunay 29 Mayıs’ta. Gezegeni ışık ve sevgiyle doldurmak için biraraya gelelim. Lütfen hazırlık çalışmanızı yapın ki zihninizdeki düşüncelerden ve günlük hayatınızdan gerçekten uzaklaşabilin. Zihinsel konuşma çalışmanızın mümkün olan en derin seviyeye ulaşmasını engeller.  Ve çalışmamızı sığ biçime yapma lüksümüz yok. Hem gezegen hem de tüm yaşam uygulamalarınıza odaklanmış dikkatinize ihtiyaç duyuyor.

Hazır olduğunuzda derinliklerinize giderek parlak ışığınızın çemberimizin ışığıyla birleştiğini hissedin.  Ve tüm yaşama olan sevginizin çalışmanıza sağladığı enerji ile tüm gezegeni ilahi kusursuzluğu ve ışığında algılayalım. Ağır kolektif enerjilerden uzaklaşarak şamanlar ve mistiklerce bilinen ve yalnızca güzelliğin olduğu bir başka boyuta geçin.  Tüm yaşama olan sevgimizi anımsayarak biraraya gelelim ve Yeryüzünün içi ve çevresinde parlak bir ışık örelim. Sevgimizi birbirimizle ve yaşam ağındaki herşeyle paylaşalım. 

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizn detayları için anasayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Ve lütfen, Yeryüzü ve tüm yaşamı ilahi ışık ve kusursuzluk vizyonunu muhafaza etmek için en az haftada bir transfigürasyon çalışmamızı sürdürelim. Transfigürasyon, gezegenin tüm sorunlarını iyileştirecek mucizevi bir şifa gibi görünmese de, bu vizyonu mıhafaza etmek zamanla gerçekliğin dokusunu değiştiren enerji alanını değiştirir. Bu çalışma iyileşme süreci için süreklilik gerektirir ve bizler gerçekliğin görünmeyen temelini inşa etmeyi  sürdürürken muazzam değişimler meydana getirir.

Çeviren: Simin Uysal

Copyright 2018 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts