Ocak 2019 Dönüşüm Haberleri

Yeni Yıla girerken daima bir umut hissi vardır. Şifalanma, büyüme ve değişim için yeni fırsatların farkına varmak umudu yeşertir. Klektif enerji alanlarında

Dönüşüm için ruhsal yardım ararken kolektif enerji alanlarında her zaman yeni geçitler ve açıklıklar vardır. Fakat çoğumuz, gizli ve sık gidilmeyen alemleri aramak yerine oturup karşımıza neyin çıkacağını bekleriz. Bu görünmeyen bölgelerde aslında, onları arayıp, doğru soruları sorarsak ve birlikte nasıl çalışabileceğimizi öğrenirsek bize yardımcı olmaya hazır çok kadim ve güçlü müttefikler vardır.

Her geçen gün daha fazla öğrencim Kadim Olanların enerjilerini dünyaya taşıdıklarını benimle paylaşıyor. Ve onları aramak için ilk adımı atarsak bize yardımcı olmak için bekleyen pek çok bilgi mevcut.

Yıllar boyunca insanların bilinçdışı davranışlarının kendini, diğerlerini ve tüm yaşamı onurlandıran olgun bir kişi olarak büyümemize yardımcı olacak besleyici sevgiyi çoğumuzun almadığı temeline dayandığını yazdım.

Eğer yaradılışımıza katılmış koşulsuz sevgiyi gerçekten hissetmiş olsaydık, sevgi, ışık, saygı ve her bir eylemimize ve tanıştığımız her kişiye saygı enerjilerini doğal olarak taşırdık.

Buraya sevgi ve ışığın gücünü hatırlamak için geldik.

İlk olarak kendimizden başlamalı ve kendimizi koşulsuz sevmeyi öğrenmeliyiz. Ve ancak bundan sonra aynı şeyi diğerleri için de yapma şansımız olur.

Ve kendimizi sınırladığımız limitleri kaldırmamız gerektiğini ve Yeryüzünün ve doğanın dilini öğrenmemiz gerektiğini biliyoruz. Doğada size yakın gelen bir varlık bulun. Bu bir kaya, bir yaprak, bir ağaç, nehir, vs olabilir. Bırakın olduğu yerde kalsın ama onu bir dostunuz gibi her gün ziyaret etmeye, gününüzü anlatmaya, onunla konuşmaya gayret edin.

İlişki geliştirdiğiniz bu doğa varlığının zaman içerisinde sizinle neler paylaşmaya başladığını fark edin. Doğa ile bağlantı kurmak zaman ister çünkü Yeryüzünü paylaştığımız diğer türlerle ilişki kurarken kendimizi yeni bir düşünce tarzına ve yeni bir dile açmamız gerekir. Ama ne kadar güzel bir uygulama. Ve bu uygulamanın sizi zamanla nereye götürdüğünü görün. Muhtemelen hem kendinizle hem de doğayla daha derin bir ilişkiye açıldığınızı fark edeceksiniz. Doğanon dilini öğrenin ve nasıl değiştiğinizi seyredin.

Yeni Yılı karşılamak için ne kadar muhteşem bir yol. Bunun yanında hangi acınızı bırakmaya hazır olduğunuz hakkında bir seremoni yapmak için derinlemesine düşünebilir ve yeni başlangıçlar ve umudu karşılarken niyetinizi belirleyebilirsiniz. Arzu ettiğiniz sonuça odaklanmak yerine çalışmanızı nasıl derinleştirmek istediğinize odaklanın. Çünkü bu herkes için en yüksek hayıra doğru götürür.

Dolunay 21 Ocak’ta. Kendimizi evernin ve Kaynak’ın koşulsuz sevgisine açalım ve tüm yaşamı onurlandıran, destekleyen ve kucaklayan ışık ağına en güzel sevgi ve ışık titreşimleri yayalım.

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, dolunay seremonisinin ayrıntıları için lütfenana sayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyun.

Yeni Yıla girerken tüm yaşam için en iyi dileklerde bulunan çemberimize katılıyorum!

Copyright 2018 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.
Çeviren: Simin Uysal

Recommended Posts