Dönüşüm Haberleri Şubat, 2012

Umarım tüm dünyanın sularına hayırduaları göndermek ve dolunayda bir bardak su içerek gelecek yıl için hayırdualarını absorbe etmek için Ocak ayında gerçekleştirdiğimiz seremoniye katılmışsınızdır. Keyifli ve enerjik olduğunu kendimden biliyorum!

Hepimiz hayatlarımızda ve gezegende olumlu değişimler görmek istiyoruz ve bu değişimleri şimdi görmek istiyoruz! Bu egonun sesi. Ve bu çizginin en altında, hepimiz ruhsal bir yolculukta olduğumuz için ego istediğini, istediği formda ve istediği zaman çerçevesinde alamayabilir.

Yeni bir istasyonuna gitmek üzere trene bindiğimizde, eğer tüm “eski çöp”ümüzü alırsak sonra tüm bu eski çöp gelecekteki istasyonda indiğimizde de orada olacak.

Anahtar şimdi denilen anda olmaktır. 2011’in son aylarında, evrensel sevginin gücü ve dünyaya koşulsuz sevgiyi getirmenin ihtiyacı hakkında epey yazdım.

Biz kendimizi sevmedikçe, evrensel ve koşulsuz sevgi için bir araç olmamızın yolu yok. Öyle hemen olmayacaktır. Ve Yeryüzü için Şifa (Medicine for the Earth) çalışmasına ek olarak, sevginin dünyada ortaya çıkması için bizler sevgi olmalıyız.

Eğer kendimizi sevemezsek ve geçmiş eylemlerimiz ve davranışlarımız için kendimizi affedemezsek, o zaman tüm eski yüklerimizi geleceğe taşırız. Ve tüm bu eski yükler, yargılar, sevgi eksikliğidir güncel problemleri yaratan. Eğer onları iyileştirmezsek sadece onları geleceğe taşırız ve hiçbir şey değişmez.

Evrensel ve koşulsuz sevgiyi kendimize nasıl getireceğimizi öğrenmemiz gerekir. Bizler sürekli vemek üzerine hayli eğitildik.

Ve artık tıbbi ve psikolojik araştırmalardan biliyoruz ki fazla verme eğilimi fiziksel hastalığa sebep olur.

Bu ay dikkatinizi kendinize verin! Her sabah kalktığınızda ya da her akşam yatmadan önce kendinize zaman verin!

Dinlemeyi sevdiğiniz bir müzik koyun. Ellerinizi kalbinizin üstüne yerleştirin. Saf evrensel sevgi ve ışık olan içsel ilahi ruhunuz ile bağlantıya geçin. Sevginin varlığınızın her hücresinde titreşmesine izin verin.

Şifalanması gereken tüm eskileri sevgi ve ışık ruhuna bıraktıkça gelecekte yeni bir şeyler yaratmak için özgür oluruz. Yoksa yalnızca kendimizi içinden çıkıp özgürleşmek istediğimiz aynı eski çemberi yaratırken buluruz.

2012 için kişisel hedeflerim üzerine meditasyon ve şamanik yolculuklar yaparken, kendi ruhsal bilgeliğimin derinliklerine gitme ve kollektif transtan uyanma özlemi duyduğumu farkettim.

İnsanlar olarak istifade ettiğimizden çok daha fazla potansiyelimiz olduğunu çocukluğumdan beri biliyorum. Ve her yıl geçtiğinde, belirli bir hareket eksikliğinden hayal kırıklığına uğradığımı farkediyorum. Bilinçte çok fazla olumlu değişimler ve geçişler olmakta. Ve anda kalıyorum, insanların ne kadar büyüdüğünü ve evrimleştiğini takdir ediyorum. Oysa beynimizin çok azını kullandığımızı da biliyoruz. Hala birçok alanda uykudayız!

Nasıl sağlıklı ve anlamlı bir hayat yaşayacağımız ile ilgili bir plan ile doğduk. Doğayla uyum içinde yaşamak ve kendi derin ruhsal bilgeliğimiz ile bağlantımız kesildiğinde kendi planımızla da bağlantıyı koparıyoruz.

Tüm değişim bir niyet koymakla başlar. Niyetinizi uyanmaya ayarlamanız önemlidir. Biz doğayla bir olduğumuz için bu niyetin bir kısmı doğayla yeniden bağlantıya geçmek ilgili olmalıdır. Kendi derin ruhsal bilgeliğimize bağlantı kurmamız için niyet etmemiz gerekir. Kollekif transtan uyanmak için de niyet etmeliyiz. Bu, kendi içsel bilişimiz ile bağlanmaktan kendimizi nasıl uzaklaştırdığımızı görmemiz gerektiği anlamına gelir.

Hepimiz muazzam bir ruhsal yaratıcı potansiyele sahip olmaya programlanmışızdır. Ancak biz kendi içsel programımız ile bağlantıyı koparınca ve bunun yerine dışsal kitlesel kollektif programa bağlandığımızda, transta kalıyoruz ve yapabileceklerimizi unutuyoruz.

Daha yüksek frekansların farkında olamayacak kadar uykuda olduğumuz için etrafımızda görmediğimiz gerçeklik boyutları, içimizde ve çevremizde enerjiler var. Doğanın kendi içindeki daha yüksek aklına uyku halindeyiz.

Bilerek doğmuş olduğumuz olana uyanma zamanı bizim için. Bu vaatte bulunduğumuzda, içimizdeki yaratıcı tutku yakıt sağlıyor ve hayatta ilerlemek için bize yeni enerji veriyor.

Dolunay 7 Şubat’ta. Gelin birlikte kollektif transtan uyanmak için niyet edelim. Ruhsal ışığınıza odaklanın, dünyanın içinde ve her yanında bir ışık ağı dalgalandırmaya devam ederken bu ışığı yansıtmakta topluluğumuza katılın.

Gerçekten ihtiyacı olanları iyileştirmek için onlara yardım ederek topluluğumuzu ışıkta tutalım. Toplulukta çalışmanın gücünü hatırlayın. Niyetimizi birlikte tuttuğumuz sürece, çalışmamızın gücü katlanacaktır. İnsan olarak gelmiş olduğumuzun ve potansiyelimizi birlikte açığa çıkarırken birbirimizi desteklemeye izin veriyor olmamızın sınırsız potansiyelinin bir kez daha hayalini kurun.

Bu ay bize ilham vermek için John Muir’den bir söz var:“Bir kişi tabiattaki basit bir şeyi çekiştirdiğinde, kendisini dünyanın kalanına bağlanmış olarak bulur.”

Duyurular:

Dönüşüm haberleri için artık Macarca çevirimiz olduğunu da duyurmaktan memnunum. Katalin Abrudan cömert bir şekilde çeviri yapmak için gönüllü oldu. Kalplerimizi bir araya getirelim ve Katalin’e çemberimizi genişletmekte yardım ettiği için hayır dualarımızı gönderelim.

Sylvia Edwards, websitelerimizin webmaster’ı, birkaç yıldır, renklerin, modellerin ve sembol frekansını kullanarak kişilerin titreşimlerini yükseltmek için sade bir yol getirmek için Meleksi Alem ile birlikte çalışıyor. İnsanlığın bilinci yükseldiği için, Sylvia’ya Hayatın Spiralleri® disklerinin bir sonraki seviyesi veriliyor – Aydın İnsan (homo-luminous) Serileri.

İnsanlık için bir sonraki evrimsel Homo-luminous düzeyine ilerlerken, ruh düzeyinin derinliklerinde, yiyecek, korunma ve giyinme, para, ulaşım, herşeye güvenebilme ve sağlık gibi temel ihtiyaçlar için çırpınmaya gerek olmadığı ve bunların sağlanmasının kutsal bir hak olduğu anlayışı vardır.

Çoğu birey, kendilerine sağlananlara bir kazanım gibi bakarlar. Aslında kazanımlar bu sağlananları yaratan düşünce ve inançlardır. Homo-luminous seviyesinde, siz düşüncelerinizin efendisi olursunuz ve bu yüzden de kazanımlarınız sınırsızca çoğalır.

Meleksi alemin özelliklerine göre resmedilmiş ve sonra çoğaltılmış olan bu kartlar, bireyi sadece temel ihtiyaçları temin ve muhafaza etmek gerçekliğinden öte daha geniş ve kapsamlı bir anlayışa ve yaratıcı güç ile işbirliğine davet eder.

Bu kartları kullanmayı seviyorum! Bu ileri araçları Sylvia’nın websitesini www.collectivelight.com/homoluminous.html ziyaret ederek edinebilirsiniz. Homo-luminous serilerine ilave olarak, Sylvia, özgürlük ve neşe hayatımıza girerken artık bize hizmet etmeyen eski modellerimizi bırakmak için de yardımcı olmak adına yeni tasarımlar eklemeye devam ediyor ve onları burada bulabilirsiniz www.collectivelight.com/itemsforpurchase.html.

Recommended Posts