Dönüşüm Haberleri Nisan 2020

Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa çalışmalarını günlük olarak yapmak çok önemli. Şamanizmi çalışmaya ilk başladığımda, virüslerin negative düşünce formlarından yaratıldıklarını öğrendim. Dünya siyaseti, Amazon’daki ve Avustralya’daki yangınlar nedeniyle oluşan öfkenin kolektife yağan olumsuzluğunu düşünün.

Amazon dünyanın akciğeri olarak görülür. Ve şimdi de akciğerleri etkileyen bir virus var.

Herley gerçekten bağlantılı. Gördüğümüz değişimlerin insanlar yalnızca uyancaya dek değil ama önceliklerini yaşamın paradan önemli olduğu ile değişitirinceye dek süreceğini düşünüyorum.

Sağlığımızı sürdürmek, transfigürasyon çalışması ile topluluklarımızı desteklemek ve olumsuz bilinç durumlarını dönüştürmek için uygulamalarımızı beraberce yapmak için büyük bir yeteneğimiz var

The Shift Network için özel bir eğitim veriyorum. Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa çalışmalarının en güçlü uygulamalarını biraraya getirdim ve 7 haftalık bir eğitim program oluşturdum.

Eğitimin üç düzeyi olacak. Kişisel sağlığımızı, fiziksel, zihinsel ve ruhsal olarak sürdürmek üzerinde çalışacağız. Küresel çemberimizi güçlü tutmak için ve tüm yaşam için transfigürasyon ve diğer şifa seremonileri icra edeceğiz. Ve elbette, eğer ilginizi çekiyorsa, bu çalılşmayı yerel topluluklarımızla nasıl paylaşacağımıza bakacağız.

Materyalin tümü sizing için yeni olmayacak. Ama bu eğitim uygulamalarımızı hep birlikte yaparak onları canlı tutmak, bizi güvende tutmaları için güçlerini beslemek, daha büyük öğretilere kendimizi açmak, bakış açımızı genişletmek ve seremoni çalışması için biraraya gelmek için bir yol. Tüm egzersizleri ben yönlendireceğim ve eğitim için bir önkoşul yok.

Ücretsiz giriş konuşması 1 Nisan’da olacak ve eğitim de 14 Nisan’da başlayacak ve 7 hafta sürecek. Seanslara canlı katılamayanlar için kayıt edilecek.

Spitirüel Bağışıklık için 3 Uygulama: Sağlığınızı Nasıl Korursunuz, Korkudan NAsıl Kurtulursunuz ve Topluluğunuzu Nasıl Güçlendirirsiniz için aşağıdaki linkten kayıt yaptırabilirsiniz:

https://shiftnetwork.isrefer.com/go/3spSI/ingerman/

Nisan yazımı erken yazdım çünkü eğitim vermem gereken bir workshop ve hazırlanmam gereken seyahatlerim vardı. Bu yazı koronavirüs hakkında olmasa da paylaşılan mesajın sağlığımızı korumada çok önemli olduğunu hissediyorum.


Yolculuk yapıyordum ve yardımcı ruhlarım benimle aniden ABD seçimleri hakkında konuşmaya başladı. Seçimler konusunda soru sormamıştım . Bu spontan bir mesajdı. Ruhlarım ayrıntıya girmediler ama bana bazı derin içörüler sağladılar. Biraz karmaşık ama konuyu takip etmenizi rica ediyorum.

Seçimler hakkındaki bilgi hızlı ve basitti. İnsanların kendilerini güvende ve bakıldıklarını hissettiren adaya oy verecekleri söylendi.

Bu beni çevre konusuna getirdi. Çünkü güvende olmak için lider seçildiğinde çevre konusu genellikle denklem dışı kalıyor.

Bu ifade bana bunları düşündürdü. Sürekli doğayla bağlantılı olmadığımızı, doğanın kendisi olduğumuzu yazıyorum. Bana gösterilen, doğayı suistimal etmemiz bedenimizdeki organlarımızı bedenimiz otoimmün sorunlarıyla kendine saldırmaya başladığı noktaya dek suistimal etmemize benzediği.

Ve gezegenimizde bugün pekçok gizemli otoimmün sorunları görüyoruz. Doğanın kendisi olan bedenimize bakmaya başlamazsak, kendimize olan saldırılarımız da artmaya devam edecek.

Sonra bu beni kişisel çalışmama yönlendirdi. Yaptığım doğru ve güzel şeyleri teslim etmek yerine, yanlış yaptıklarım konusundaki sürekli kendimi yargılamamın sağlık sorunlarımı beslediği söylendi. Çünkü değersiz hissettiğinizde, kendinizi yargıladığınızda ve sevgiyi absorbe edemediğimizde kendimize saldırırız. Bu da otoimmün sorunlar ve ekstrem inflamasyon yaratır ki günümüzde çok yaygın.

Mesajın benim için özü, eğer kendimizi ve gezegeni iyileştirmek istiyorsak koşulsuz ilahi sevgiyi absorbe etmeli, kendimizi nasıl yargıladığımıza bakmalı ve doğaya sürekli sevgi yayarken dünyayı paylaştığımız tüm canlılara davranış ve eylemlerimizi değiştirmeliyiz. Ve bu uygulamaların ruhumuzu nasıl beslediğini biliyoruz.

Dolunay 7 Nisan’da. Gündelik endişelerinizi bir yana bırakın ve daha büyük resmi kucaklamak için bakış açınızı genişletin. Hazırlık çalışmanızı yapın ve gerçek ışıltınızı dünyaya yayın. Sevgi ve ışığınızı gezegendeki tüm canlılara yayın.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizin detayları için ana sayfadan “İnsanlardan oluşan bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Copyright 2020 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

 

Recommended Posts