Dönüşüm Haberleri Eylül 2021

Equinox ceremony


 

Bu ayki yazıma Spiritual Immunıty (Spiritüel Bağışıklık) eğitimini Shift Network’te Zoom üzerinden öğreteceğimi haber vererek başlamak istiyorum.  Giriş konuşması 4 Eylül’de olacak ve eğitim de 28 Eylül’de başlayacak.  Bu eğitimi Shift Netwrok’te Covid’in başlangıcında ve kapanmalar yeni başladığında vermiştim.  Bununla ilgili olarak iki e-posta göndereceğim.

Bu eğitim Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa’dan uygulamalar içeriyor.  Pek çok korku ve öfkenin bize birden çok dokunduğu bu zamanlarda merkezlenmiş kalmak için harika bir yol. Bu eğitim, zorlu yaşam mücadelesinin ortasında gücünüzü nasıl koruyacağınızı ve uyumu nasıl bulacağınızı öğretir

Hayatlarımızdaki ve dünyadaki hızlı değişimlerden bahsediyoruz. Ve bu sürecin hızlandığını da görüyoruz. Değişimle ilgili bir dinamiği sizinle paylaşmak isterim. 

Bazılarımız hayatlarımızı nasıl yaşadığımız ile ilgili büyük  ve hızlı değişimler yapıyoruz. Böylesi hızlı değişimleri nasıl yönettiğinizi görmek için kendinizi tüm düzeylerde tarayın.   Çünkü hayatı çok hızlı yaşadığınız, bir anda çok fazla değişiklik yapmaya çalıştığınız zaman bu derin keder duygularına yönlendirir. Çünkü psişemiz değişimi entegre etmek için zamana ihtiyaç duyar.

Doğada büyük bir olay olduğunda, entegrasyon sürecicine izin vermek için günler boyu süren bir sessizlik olur.

Sanki aniden duran hız trenlerinde gibi davranıyoruz ve sonra da  kedere yol açabilecek bir çeşit şoka giriyoruz. Sürecimiz pek çok açıdan her zaman doğal olmuyor. 

Hayatımda yaptığım her şeyde yavaşlamam gerektiğini gördüm. Çünkü içsel ve dışsal pek çok değişim nedeniyle bedenim ve ruhum fazla heyecanlı. Bu yüzden ayak uydurmaya çalışmak yerine yavaşlamam gerek. Ayak uydurmaya çalıştığımız zaman, yaptığımız değişimlerin bizi bilmeden yeniden ruhun karanlık gecesine götürebileceğini hesaplamıyoruz. 

Bunun çözümü yavaşlamak. Bundan daha önce de bahsetmiştim. Zaman hızlandıkça, psişeme uyum sağlama fırsatı vermek ve organik biçimde hareket etmek için bilerek ve isteyerek yavaşlıyorum.

22 Eylül’de kuzey yarımkürede en sevdiğim mevsim olan sonbaharı, ölüm döngüsünü kutlama zamanını karşılamaya hazırlanıyoruz.  Güney yarımküredeyse yeni doğumu ve bize umudu hatırlatan yeni filizleri kutluyorsunuz.

Önümüzdeki ekinoks üzerine meditasyon yapıyordum ve ekinoksu karşılamak için seeremoni ya da yolculuğumuzun ne olması gerektiği hakkında bir mesaj almaya da açıktım.

Silahlarımızı bırakmak için bir seremoni yapmam söylendi. Bu beni gerçekten etkiledi. Çünkü bildiğiniz gibi, Dönüşüm Haberleri Yeryüzü için Şifa’dan çalışmalar, mesajlar ve egzersizler içeriyor. Dönüşüm Haberlerinde özetlediğim ruhsal çalışmayı gerçekten uygulamak için işlenmemiş enerjilerimizi kendimize, sevdiklerimize, tüm Doğa’ya ve kolektife gönderen silahkarımızı bırakmamız gerek. 

Ruhsal topluluk genel olarak silah sahibi olmaya karşı. Ama biz hala diğerlerinin davranışları ve sözleriyle tetiklenmek için kendimize izin veriyoruz. Aynı fikirde olmadığımız insanlara psişik olarak ateş ediyoruz. 

Nefret ve yargılamadan gelen enerjileri koşulsuz sevgi ve ışığa dönüştürmek için transmütasyon çalışmamızı çoğumuzun yaptığını düşünüyorum. Bunu yaptığımız zaman, bizi ve çevreyi şifalandırabilecek olan evrensel koşulsuz sevginin gücüyle bağlantıya geçeriz.  Koşulsuz sevgiyi kişisel sevgiyle karıştırmayın.

Yani tetiklendiğimiz zaman psişik silahlarımızı elimize aluyoruz ve How to Heal Toxic Thoughts kitabımda yazdığım gibi tetiklerimizle çalışmalıyız ki tetiği çekmeyelim.

İnglizce bilmeyenler için talimatları yazacağım ve tercüme edilecekler. Ve ekinoks seremonisine katılmak isteyen topluluk üyelerimiz için bağlantı aşağıda:

https://youtu.be/mAcz3koJYmM 

Seremonilerden önce hazırlık çalışması yapmak gerekir. Dönüşüm Haberlerinin ana sayfasında sermeoni çalışmasına hazırlık ile ilgili bir kaynak mevcut. https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/english/shamanic-ceremony/preparing-for-ceremonial-work/

Arzumuzu evrenin gücüne bildirirken bize yardım edebilecek ruhlarla güçlü ve ilahi bir bağlantımız olabilemsi için egomuzu yoldan çekmek isteriz.

Eğer egzersizi yönlendirdiğim videoyu seyretmiyorsanız şifa ve sihirin olabileceği olağan dışı diyarlara girmenize izin veren spiritüel müzik dinleyin. Yolculuk esnasında dans etmek ve şarkı söylemenin yanı sıra davul ya da çıngırak çalmanızı öneririm.

Güzel bir plajda ayakta durduğunuzu hissedin. Kumlar bembeyaz. Gökyüzü bulutsuz ve masmavi.

Güneşin sıcaklığını ayaklarınızın altında hissedin ve güneşi, denizi, toprağı, havayı, ayı ve yıldızları selamlayın. Doğadaki bu yerin saflığına bakın.  Deniz sizi çağırıyor ve size bu özel günde selamlamak istiyor. Serin suların size temizlemesine ve kalbinizi sevginin gücüne açmasına izin verin.

Eğer şamanik yolculuk yapmayı biliyorsanız yardımcı ruhlarınıza seslenin. Eğer bilmiyorsanız, size huzur veren ilahi bir figure seslenebilirsiniz. Yardımcı ruhların yardımıyla silahlarınızı metaforik olarak bırakmak için yardım isteyin. Psişenizde hangi silahları gizliyorsunuz? Neye benziyorlar? Başkalarını ve kendinizi psişik olarak nasıl kesiyorsunuz ve nefret ve yargı mesajları gönderiyorsunuz? 

Bu çalışmada tuttuğunuz silahları görmek ve hissetmek için hayal gücünüzü kullanın. Fiziksel olarak bir silaha sahip olmayabilirsiniz. Fakat düşüncelerimiz aynen ateşlenen silah gibidir. Kendi silahlarımız olduğu için, diğerlerini silahla yaralayanları yargılamayı bırakmalıyız.

Elementlerin size taşıdığınız silahların yükünden arındırdığını hissedene dek yolculukta kalın.

Şimdi ruhsal gücünüze adım atmanın zamanı. Covid bize bir mesaj getirdi ama onu ciddiye almıyoruz.

Değişimi davet ettik. Ve şimdi buradayız. Fakat en azından bu zamanda içsel huzurumuzu bulalım. Bir seçim yapmanız gerek. Her zaman sevgi ya da şiddet arasında seçim yapma şansınız var.

Dolunay 20 Eylül’de ve bir hasat dolunayı. Haydi sevgi ve ışık toplayalım ve yaşam ağıyla bütünüyle bağlantı kuralım.  Eğer yaşam ağıyla bağlantı kurarasak aradığımız desteği hissedeceğiz. İçsel ışığımızla bir olduğumuzla her şey berraklaşır ve netleşir. Huzurla dolarız. Ve dolunayı içimizdeki huzurla selamlamak isteriz.

Hazırlık çalışmanızı yapın, zihninizi genişleten spiritüel müzik dinleyin ya da ışığınızın güçlü biçimde parlamasını engelleyen blokajların çözülmesini sağlayan transfigürasyon çalışmanızı yapmak için doğaya gidin.

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizin detayları için ana sayfadan – İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyunuz. Seremoni çalışmasına Hazırlık linki size dolunay seremonimize de yönlendirecek.

Beni sosyal medyada izliyorsanız, Facebook, Twitter, ve Instagram’dan ayrıldığımı haber vermek isterim.  Facebook sayfalarımda ve Shamans are Gardeners of Energy grubunda ara sıra ilham verici mesajlar paylaşbilmeyi ümit ediyorum. Fakat 2015’ten bu yana haftanın 7 günü Facebook’ta olmak artık sağlıklı gelmiyor, ruhsal hayatıma ve uygulamalarıma da katkıda bulunmuyor. Paylaşımlara uzun yıllar boyunca cevap vermek çok stresli hale geldi ve maalesef sağlığımı etkiledi. Hayatımı yalnızca FB paylaşımlarına cevap vermek yerine ruhsal çalışmalarıma adamak istiyorum.  shamanicteachers.com sitesinde kendilerinden öğrenebileceğiniz pek çok pırıl pırıl eğitmen mevcut.  

Shamans are Gardeners of Energy sayfamızı çok seviyorum. Zaman zaman sayfaya bakıyorum ve paylaşımlar kollektife aşk  şarkıları söyler gibi. Enerjisi tüm yaşama yayılıyor.

Fransızca çeviriler için bir çevirmene ihtiyacımız var. Eğer yardımcı olmak isterseniz lütfen verdiğim e-posta adresinden Sylvia Edwards ile iletişim kurun: info@sandraingerman.com.

Küresel çemberimize muhteşem bir ekinoks diliyoruz!

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts