Dönüşüm Haberleri Kasım 2022

Ruhkarım bana değişimlerin hızlıca geldiğini söylüyor. Değişimler halihazırda oluyor. Bu yüzden, içimizde hakiki bir denge sağlamak önemli. Ki böylece değişimlerle başa çıkabilelim ve savrulmayalım.

Shamans Cave programında bu konudan kısmen bahsettim. Tüm zirveler, podcastler, ücretsiz sunumlar, ve eğitimlerin tümü bizim için işe yarayan bir ruhsal uygulamada köklenebileceğimiz bir yere getirmek ve yaşadığımız tüm değişimlerde akıl sağlığımızı koruyabilmemiz için orada .

Her şeyi görmüş ve gittiğimiz yeri görebilen ruhlara danışabilmek benim için çok büyük önem taşıyor. Çünkü çok stresli olduğumuzda zihnimiz kontrolü ele alabiliyor ve aniden kendimizi yaşamın akışının dışında ve kime güvenebileceğimizi bilemez durumda bulabiliyoruz. Zihinlerimiz, korku nedeniyle, nasıl yaşayacağımız, nasıl sağlıklı ve güvende kalabileceğimize dair çözümler aramaya başlıyor.

Ama ruhlara teslim olduğumuz zaman onlar bizi sevgiyle tutabilir, korkumuzu yatıştırabilir ve nasıl merkezlenmiş, tutarlı ve güvende kalabileceğimize dair pratik önerilerde bulunabilirler. Bu çok öenmli. Şamanik yolculuk bizim iyi bir akışta ve hem kendi yaşamlarımız hem de kolektif için olumlu değişimlere giden iyi bir yolda kalmamız için muhteşem bir araç. 

Ve ilahi benliğimizi evrenin yaratıcısı ya da evrenin yaratıcı güçleri ile birlik haline getiren seremonilerimiz var. Ve seremoni yaparken onları yaptığımız görünmeyen alemlere güçlü bir bağlantı oluşturuyoruz ve yaşamın gerçek güçleriyle öylesine uyumlanırız ki hayallerimizi gerçekleştirmeye yardımcı olurlar.

Sözcüklerimizi, düşüncelerimizi, hayallerimizi takip ederek ve bunların kendi hayatımız ve gezegenimizde neleri tezahür ettirdiğini keşfederek ruhsal bir hayat yaşamamızı sağlayan Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifalanma çalışmamız var. Muhteşem gücünü ve hayatlarımıza getirdiği mucizeleri anlatmama hiç de gerek olmayan transfigürasyon uygulamamız var. Biliyorum ki bu çalışma biçimi geçmişte ve günümüzde kullanılan şifa yöntemlerini aşacak ve gelecekte de müdahaleci olmayan yollarla çalışmanın bir yolu olacak bir çalışma.

Görebildiğim kadarıyla, ruhsal çalışmalarında en derine giden insanlar, doğayşa güzel ve canlı bir ilişki kurmaya odaklanan ve dünyada yaşadığımız ama engellememizin mümkün olmadığı dramalarla pek ilgilenmeyenler.  Öğrencilerim ve arkadaşlarımdan kaç tanesinin yaşadığımız bu çılgın 3 boyutlu gerçeklikten uzaklaşıp yaşamın güzel bir boyutunda yaşamaya başladığını görmek harika.  Bunu ruhsal uygulamaları, çalışmalarını yaşamaları ve doğanın gerçek bir parçası olarak yapıyorlar.

Yaşayabileceğimiz birden çok gerçeklik boyutu olacağı öngörüm gerçekleşiyor. Bunu detaylıca Walking in Light kitabımın sonunda okuyabilirsiniz. Korku ve acı boyutunda yaşayanlar insanları ve ruhsal uygulamaları hayatlarının bir parçası haline getirerek bu boyuttan muhteşem bir boyuta adım atan insanları görüyorum. 

Çalışmayı yaşamalıyız. Medicine for the Earth adlı kitabımda bir Haiti atasözünü paylaşmıştım.  Özeti: “Yaşamı incelemek onu yaşamak değildir ve dolayısıyla hiç sihiri yoktur.”

Gerçekliğin hangi boyutunda yaşamak istediğimizi seçebiliriz. Sonra bunu doğayla ve tüm yaşamla ve kendimizle bütünleşerek inşa edebiliriz.  İçsel bahçenize ektikleriniz yaşadığınız dünyayı yaratır. Güzel bir iç dünya yaratmaya devam edin ve yaşadığınız gerçeklik boyutunun nasıl değiştiğini görün.

Dolunay 8 Kasım’da. Gezegende altın bir ışık yaymak için bir çember olarak biraraya gelerek ruhsal enerjilerimizi birleştirelim.  Tüm yaşam sevgi ve ışığın varlığına tepki verir. Ve transfigürasyon çalışmamızla da görünmeyen alemlerde gerçek değişimler yaratırız ve bunlar da ilahi zamanlamaya bağlı olarak gerçeklik olarak tezahür eder.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonimizin detayları için lütfen anasayfadan “İnsanlardan OLuşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz. 

Bu ay pek çok kişi Şükran Gününü kutluyor. Her yıl yazdığım gibi hayatın her gününü şükran günü olarak yaşamalıyız.  Şükran enerjisini güçlendirmek ve kolektifi de sarmasını sağlamak için kolektife siz de katılın lütfen.  Görünmeyen alemlerdeki tüm bu eylemler gelecekteki zamanlardayeni bir gerçeklik olarak tezahür edecek. 

Medicine for the Earth kitabımı yazarken Mısır tanrısı Osiris bana gelerek çalışmanın önemli bir parçasının sözcüklerin gücü ile çalışmak olduğunu söylemişti.  Bu uygulamayı geçmiş yazılarda okudunuz ve tabii tüm eğitimlerimde de bu pratiği öğretiyorum.

Sözcükler sihirdir. Ve kullandığımız sözcüklerin titreşimini ve frekansını gerçekten keşfedebildiğimiz zaman, yaşamlarımıza ve yaşam ağına olumlu enerjileri getirebiliriz. Sözcükler kutsama ya da lanet olabilir. Bu ayın yolculuğunda bunu inceleyeceğiz. İngilizce bilmeyenleriniz bir yardımcı ruhunuza kullandığınız sözcüklerle içsel bahçenize ve dışınızdaki dünyaya ektiğiniz frekansları  göstermesini isteyebilirsiniz. 

BU ayın yolculuğu için lütfen tıklayınız:

https://www.youtube.com/watch?v=uv7G1P2aiPo

Copyright 2022 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts