Dönüşüm Haberleri Kasım 2021

Eğer içsel ruhumuz ve bedenimiz hayattaki yargı ve seçimlerimize rehberlik ediyor olsaydı, hepimiz bambaşka bir hayat deneyimi yaşardık.  Fakat çoğumuz zihinimiz ve gün boyunca döngü yapan zihinsel düşünceler tarafından yönetiliyor. Ve zihinsel düşüncelerimizin çoğu bize inanılmaz acı veriyor.

Size daha fazla meydan okuma yaratan bazı düşüncelerinizi aşmak için muhtemelen kendi araçlarınızı geliştirmişsinizdir. Çünkü düşüncelerimiz artı niyet, kendimiz ve kollektif için kaos yaratmak için büyük güce sahiptir.  Yeryüzü için Şifa öğretilerinden bir tanesi de “niyet beyin tarafından eylemin gerçekleşmesi olarak görülür”.

Kişisel olarak ürettiğimiz ve kollektiften absorbe ettiğimiz negatifliğin üzerine çıkmak önemlidir.

Sürekli kullandığım bir araç, adına parçalanma dediğimiz güçlü bir şamanik şifa yolculuğunu kullanır. Ama bütün bedenimin parçalanması niyeti yerine düşünce formlarımın parçalanması niyetini kullanırım.

Parçalanma şamanizmde bedenin ve zihnin geride bırakıldığı ve inisiyenin böylece kendi ruhsal kimliğini hissedebildiği ve Yaratıcı ile birleşerek yalnızca birliğin ve bütünlüğün olduğunu anımsadığı güçlü bir inisiyasyondur. Bir yardımcı ruh ya da element olabilen doğanın bir gücü tarafından beden parçalanır. Ve kemikleri ve organları temizlenir. Var olan hastalıklar temizlenir ve inisiye yenilenir. 

Parçalanma vizyonları şamanlığın işareti olarak kabul edilirdi ve bir parçalanma rüyası ya da vizyonu yaşayan kişi çok özel psişik ve şifa yetenekleriyle geri döner ve bu da kişiyi kusursuz bir şaman adayı yapar.

Günümüzde parçalanma pek çoğu tarafından şifa için kullanılır. Çoğu kitabımda parçalanma üzerin eyazdım. Ama daha fazlasını öğrenmek ilginizi çekiyorsa, Walking in Light adlı kitabımdaki ilgli bölümü okumanızı öneririm.

Kişisel olarak şifalanmak için parçalanma yolculukları yaparım. Fakat ayrıca bir yardımcı ruhumun da yardımıyla bir süreç geliştirdim. Yardımcı ruhum negative bir düşünce formumu alıp hiçbir parçası kalmayıncaya dek parçalamama yardımcı oluyor.  

Ve sonrasında da işin püf noktası parçalanmış düşünce formundan boşalan yeri doldurmak için pozitif bir düşünce formuna odaklanmak. Hepsi niyetle ilgili. Bir düşünce formunu parçalamak için niyet edin ve neler olduğunu gözlemleyin.

Eğer şamanik yolculuk yapıyorsanız, bir yardımcı ruhunuz size yardımcı olabilir.

Diğer çok basit bir yöntem de, hayal gücümü kullanırım ve kendimi düşünce formunu bir kara tahtaya yazarken hayal ederim. Sonra bir silgi ya da beyaz boya kullanarak onu silerim. Bu şekilde çalıştığım zaman düşünce formum silinene dek kat kat boya sürmem gerektiğini gördüm.

Ve sonrasında işiniz bittiğinde sevgi ve ışıkla dolmak önemli.

Bu ay şamanik yolculuk çalışmanızı, meditasyon zamanınızı ya da doğada geçirdiğiniz zaman negative düşünce formlarınızı dönüştürme k için kendi araçlarınızı geliştirmek için kullanın.

Bu zor bir zaman ve düşüncelerimizi ve duygularımızı ifade etmemiz lazım. Bu bizim doğuştan hakkımız. Ama sürekli negative olana odaklanmak enerji alanınızı değiştirir ve içinde olması hoş bir alan alan olduğunu hissetmezsiniz.

Bu günlerde çokça yalnız zaman geçirdiğim için İçsel Dünyamda hoş bir çevre yaratmaya çalışıyorum. Bu da gün boyunca içinde yaşadığım enerji alanını ve gerçeklik boyutunu yaratıyor.

A.B.D’de Kasım ayında Şükran Gününü kutlarız. Şükran göstermeye bağlılık daima takdir edilir. Şükranlarımızı sunmak için koşulsuz sevgi ve ışığımızı dünyanın dört bir yanındaki insanlarla birleştirmenin bu günde çok çok güçlü olacağını hissediyorum. 

Kimsesiz, aç ve evsizleri de kalplerimizde tutuyoruz. Kaynakları ya da toplulukları olmayanlar için yılın zor bir zamanı. Onları kendi ışık ve güçlerinde görmek, başka hiçbir biçimde yardım etmemiz mümkün olmasa bile, hepimizin verebileceği bir şey.   

Pandemi ve kayıplar nedeniyle, bu bir kalp kırıklığı zamanı da olabilir.  Transfigürasyon uygulamamızı yaparken haydi vefat edenleri ve geride bıraktıklarını hatırlayalım ve onları kalbimizde tutalım.

Dolunay 19 Kasım’da. Haydi bu çemberdeki herkesi koşulsuz sevgiyle saracak yeterli parlak ışık üretelim. İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak için gereken kişisel çalışmamızı yaparken, şu anda sevilmesini ve korunmasını istediğiniz tüm kıymetli varlıkları düşünün.

Sadece sevgiyi bilen ve acıyı hiç bilmeyen kendi ilahi ışığınıza seyahat edin ve bu ışığın hücrelerinizi doldurmasına izin verin ve herşeyi en yüksek sevgiyle sararken tüm kollektife yayılmasına izin verin.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, dolunay seremonimizin detaylarına ulaşmak için lütfen ana sayfadan İnsanlardan Oluşan Bir Işık Yaratmak başlıklı yazıyı okuyun.

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts