Dönüşüm Haberleri Kasım 2016

Kasım ayı Dönüşüm Haberleri ABD’deki başkanlık seçimlerinden önce karşınıza geliyor. Yani sonucun ne olacağını bilmiyoruz. Adayların kampanyalarının son derece rahatsızlık verici olduğunu biliyoruz. Pek çok şey buna bağlı ve kampanyaların gidişatını seyretmek de hayret verici.

Dönüşüm haberlerinin pek çok ülkeden okuyucusu var. Ve ABD’deki başkanlık seçimlerinin size ilgilendirmediğini düşünüyor olsanız da, sonuç tüm dünyayı etkileyecek.

Seçim sonucu ne olursa olsun lütfen:
Odağınızı koruyun
Pozitif kalın
Merkezinizde kalın

Çalışmamızı sürdürelim. Dikkatimizin dağılmasına izin vermemeliyiz.

Eğer ihtiyaç olduğunu hissedersem, seçimlerden sonra sizlere ilham vermek için bir mesaj yazacağım. Ve elbette Facebook sayfalarımda da paylaşımda bulunacağım.

Ve Kasım ayında ABD’deki insanlar ŞÜkran Gününü kutlarlar. Her yıl aynı şeyi yazarım ve bu yıl da böyle yapacağım. Hayatı kutlamak her gün yapmamız gereken bir şey. Şükretmek, bir seremoni olan hayatlarımızın içinde olmalı. Çünkü hayatlarımız bir seremoni. Ve şükretmek de tüm seremonilerin temel öğelerinden biri.

Doğal karşılıklılık halini deneyimlemek için her gün şükran günü olmalı. Her sabah uyandığımızda hayatımız için şükrederek güne başlamalıyız. Ve sonra kalplerimizin derinliklerine uzanmalı ve yaşam ağındaki her şeye duyduğumuz takdirle ne için minnettar olduğumuzu söylemeliyiz. Her gün uyanır uyanmaz ilk olarak yaşadığım yerin ruhuna, yaşadığım yerin yardımcı ata ruhlarına ve bana hayat veren kendi atalarıma teşekkür ederim. Büyüyüp gelişmemiz için ihitiyacıız olanı verenToprak, Hava, Su ve Ateş olarak güneşe teşekkür ederim. Tüm elementlerde yaşayan doğa varlıklarına teşekkür ederim. Ve bizimle irlikte Yeryüzünü gözeten gizli halkı onurlandırırım. Dünya üzerindeki herkesin her gün böyle yaptığını hayal edin. Yeryüzündeki yaşam nasıl farklı olurdu hayal edin.

Bu ay büyük bir kolektif şükranlarını sunmaya odaklanacağı için bu enerjiye katılarak sevgi ve ışığın gücünü artırabiliz.

İnsanlardan oluşan bir ışık ağı oluşturduğumuz dolunay seremonimizin gücünü artırabiliriz. Dolunay 14 Kasım’da. Haydi Yeryüzü ve tüm yaşam için yeni bir düş ile canlanacak bir gerçeklik dokusunu yaratan sevgi ve ışık enerjisini yükseltmeye başlayalım. Yeryüzünün çevresi ve içinde bir ışık ağı örmek için hep birlikte ışık, sevgi ve şükranlarımızla ışıyalım.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başlayanlar lütfen ana sayfadan İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak başlıklı yazıyı okuyun. Bu makale dolunay seremonimizin detaylarını içeriyor.

Bu ay enerji alanımızı bağlamak ve küresel topluluğumuzun gücünü davet etmek için her birimizin bir çıngırak yapmasını öneriyorum. Bir topluluğun diğerleri, tüm yaşam ve gezegenin şifası için odaklandığında gücünün geometrik olarak arttığını hepimiz biliyoruz.


Pek çok ruhsal gelenek şifayı desteklemek için topluluğun bu gücünden faydalanır. Örneğin, kendilerini şifalandırmak için bireysel olarak çalışırken aynı zamanda gezegen için şifa enerjilerine odaklanabilen uygulamacıların yarattığı chi alanı ile bağlantı kurmayı öğreten ChiGong öğretmenleri vardır.

Bizler de çalışmamızda tüm yaşama ve Yeryüzüne hizmet etmek için güçlü bir ışık ve sevgi alanı yaratmaya odaklanıyoruz.

Güçlü bir toplulukoluştururak çalışan pek çok farklı ruhsal gelenek mevcut.

Sizi küresel topluluğumuzu ışık ve sevgi ile beslemek için kullanacağınız bir ruhsal araç olarak bir çıngırak yapmaya davet ediyorum.

Boş bir şişe bulup bir kısmını tohumlar, kristaller, küçük taşlar ya da mısırla doldurarak basit bir çıngırak yapabilirsiniz. Daha özenli bir çıngırak da yapabilirsiniz. Ya da birden fazla çıngırağınız varsa bir tanesini topluluğumuzun çalışmasını desteklemek için ayırabilirsiniz.

Bu çıngırağı evdeki sunağınızda tutun. Ve her gün onu sallarken küresel topluluğumuzu düşünün , çemberimizdekilere, yaşam ağı ve Yeryüzü için farklı biçimlerde dua edenlere ve elbette Yeryüzüne sevgi ve ışık yayın.

Bunu her gün yaparken hepimizin birlikte çalışmasıyla oluşan alanı hissedeceksiniz. Ve Yeryüzüne hizmet edenlere odaklanırken çıngırak sallama eylemi, değişim ve dönüşüm yaratmak için sınırsız güce sahip kolektif enerji alanını güçlendirecek.

Copyright 2016 Sandra Ingerman. All rights reserved.

 

Recommended Posts