Zprávy o proměnách - květen 2021

V průběhu posledních měsíců jsem psala o tom, jak se potýkám s plísní. Podstoupila jsem různé druhy léčení, a nakonec se podařilo. Vzpomněla jsem si na velmi silný příběh, na který jsem už úplně zapomněla. A to je práce, ke které se nyní posouvám.

V osmdesátých a devadesátých letech jsem často vyučovala na východním pobřeží. Byla tam široká základna. Problém však spočíval v tom, že ve všech místnostech, kde jsem učila a kde jsem byla ubytována, stěny doslova pokrývala černá plíseň. Místnosti jí byly doslova vytapetovány.

Bylo to ještě před tím, než se rozšířila popularita alternativní medicíny. Chodila jsem k lékařce, která se specializovala na zvláštní případy, zejména na ty, které souvisely se životní prostředím. Hovořila jsem s ní o svém zhoršujícím se problému s plísní. V průběhu kurzů se mi natolik znehybnily klouby, že jsem se jen stěží dokázala pohybovat a chodit.

Hovořili jsme o možných způsobech léčení. V té době se také ještě nevědělo, jak přistupovat k plísni z lékařského hlediska. V současnosti už nemůžu s nikým hovořit, aniž by na plíseň nedošla řeč. Stalo se z ní všudypřítomné téma.

Moje lékařka mi tehdy vyprávěla inspirativní příběh a já jsem se na jeho základě rozhodla jednat. Starala se o několik dalších pacientů, kteří měli na plíseň podobně extrémní alergické reakce jako já. A stejně jako já nedokázali změnit své podmínky.

Dozvěděli se o kostelu, který se nachází myslím někde v Severní Karolíně. Léčení spočívalo v pobytu v tomto kostelu a v uzdravování vztahu s Bohem a se zdrojem. Věřilo se, že všechny nemoci mají příčinu v odpojení se od Boha, od zdroje.

 

Lidé, kteří měli alergii na plíseň, byli ubytování v hodně starých obytných přívěsech, jejichž stěny byly zcela pokryty černou plísní. Strávili v nich celou dobu svého pobytu, což v té době trvalo většinou několik týdnů.

V průběhu dne seděli v kostele a pracovali na svých problémem s Bohem. Vím, že dvě ženy, které tuto léčbu podstoupily, se během svého pobytu v kostele alergie na plísni zcela zbavily.

Já jsem se do kostela nikdy nevypravila. A nemohu si už vzpomenout proč. Je to pro mě neobvyklé, protože se o léčení velmi zajímám. Bylo by pro mě velkým potěšením stát se svědkem této mimořádné činnosti. Nešlo o žádné zneužívání. Lidem se dostávalo laskavé péče a v průběhu svého pobytu se vyléčili.

Píšu teď o tomto příběhu, protože hovoří o našich systémech víry. V současnosti se na planetě vyskytuje mnoho záhadných nemocí, se kterými se lidé musí potýkat. Je to skutečně vcelku mimořádné. Buď neexistují odpovědi, nebo mnoho slavných lékařů hovoří o teorii, ale nemají téměř nic, čím by ji podložili.

V mnoha ohledech vstupujeme do nové doby. Dostali jsme se do období, v němž se proměňuje vědomí a mění se i naše těla. Jakými traumaty naše těla prochází, když se vyvíjíme duchovně a proměňujeme se v jiné bytosti? To je sama o sobě zajímavá otázka.

Chci abychom pochopili, že i když má každá nemoc mnoho různých úrovní, existují vždy její fyzické, emocionální a duchovní příčiny. Zároveň se však nabízí mnoho protichůdných možností léčení, než si mnohdy uvědomíme. V mém případě jsem se o sebe také musela postarat sama, protože mi lékařská profese nedokázala pomoct. Pomocí své osobní šamanské práce jsem se pokoušela zjistit emocionální příčinu svého problému a zjistila jsem, že jsem se v období hlubokého zármutku odpojila sama od sebe a od zdroje. Musela jsem pracovat na obnovení svého propojení. O důležitosti tohoto období jsem již psala.

Stejně jako se nacházíme v cyklech proměny, a přírodní cykly se proměňují velmi pomalu, proměňuje se i mnohé uvnitř nás. Musíme zůstat ve spojení sami se sebou, se sítí života, se svými duchovními průvodci a se zdrojem. Pokud se znovu spojíme s těmito energiemi, zůstaneme v proudu. I když stále budeme procházet lekcemi, budou se odehrávat mírnějším způsobem. Všechny bytosti jsou vzájemně propojeny. Máme tendence dívat se na síť života jako na obraz, který se nachází mimo nás, jako bychom ho sledovali v televizi. Abychom se skutečně uzdravili, musíme se znovu nechat vplést do sítě života.

V průběhu tohoto měsíce se zaměřte na to, kde jste se mohli nezdravým způsobem odpojit, a kde se znovu potřebujete spojit. Chtěla bych vám doporučit svou knihu Kniha obřadů, (The Book of Ceremony), protože je plná krásných obřadů. Pomohou vám propojit se znovu s lidmi, místy a událostmi, které vytvářejí léčivé prostředí, v němž se můžete uzdravit.

Úplněk nastává dne 26. května. Pojďme se plně soustředit na obnovení svého spojení s duchovním světlem, s naším kruhem, se zdrojem, se sítí života a se Zemí. Pojďme každý kousek naší nádherné planety zaplavit krásnými a láskyplnými energiemi.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na domovské stránce.

Tento měsíc využiji nahrávku, kterou jsme vytvořili společně s Karen Furr. Karen je skvělá učitelka, najdete ji na seznamu učitelů na www.shamanicteachers.com. Miluje práci transfigurace a vede mnoho skupin. V tomto programu vyprávím o historii transfigurace a o tom, jak jsem se k práci transfigurace dostala. Karen následně transfiguraci povede. Tímto způsobem jsem se rozhodla pracovat, protože mi Isis ukazovala, že existuje mnoho různých kvalit světla. Pro červnový slunovrat bych ráda prozkoumala tyto různé kvality světla na šamanské cestě nebo v obřadu. Napadlo mě, protože mnozí z vás s prací transfigurace teprve začínáte a tento sloupek ještě moc neznáte, že by mohlo být vhodné ukázat vám transfiguraci tímto způsobem, abyste se v červnu už mohli připojit ke skupině.

Připomínám, že tento program je pouze zvukovým záznamem.

Přeji všem nádhernou měsíční slavnost plnou radosti a smysluplných propojení.

Zde je odkaz na praxi transfigurace:

Ráda bych také řekla něco k Oznámením, které jsem začala psát, abyste se dozvídali o mých kurzech a o vydání mých knih. Sekci jsem rozšířila o podporu některých skvělých šamanských učitelů. Uvědomila jsem si však, že jsou Oznámení dlouhá, a že většinu z vás nezajímají a přeskakujete je.

Píšu to proto, že tento měsíc je sekce Oznámení velmi dlouhá. Píšu v ní o naplánovaných kurzech a událostech, které by bylo škoda zmeškat. A to obvykle neříkám.

V budoucnosti budu však Oznámení zkracovat.

Recommended Posts