Transmutation News – July 2021 – Czech

Zprávy o proměnách – červenec 2021 

transmutation news may 2014 1200x630Chystám se konečně na dovolenou, o kterou jsem se pokoušela už roky. V červenci a srpnu si beru čas na zotavenou a pobyt v přírodě. Po celou dobu budu zcela odpojená od internetu.

Nebudu odpovídat na e-maily ani trávit žádný čas na Facebooku. Vím, že skupina Shamans are Gardeners of Energy (Šamani jsou zahrady energie) bude dál inspirací pro náš kruh a zároveň díky pozitivní energii, kterou vytváříme, bude mít dopad v kolektivní rovině vědomí obecně.

Tento měsíc se podělím o příběh, který jsem vyprávěla již dříve. Je velmi inspirativní a vyžadoval by si hlubší praxi, dokud by většina z nás dokázala něco takového vložit do svých činností.

Před lety vyprávěla jedna studenta na mém semináři ten nejpodivnější příběh. Stalo se to pravděpodobně někdy začátkem tisíciletí. V Santa Fe je knihkupectví s alternativní literaturou, kam si spousta místních chodí prohlížet knihy, věštecké karty a různé spirituální předměty. Lidé si chodí prohlížet zboží, ale také si popovídat s lidmi stejného ražení.

Jednoho dne se sešla skupina lidí kolem pokladny. Jednou z těchto lidí byla tibetská mniška, z níž vyzařovala ta nejnádhernější láskyplná energie a překrásný úsměv, který dokázal rozveselit každého, ať už se mu v životě dělo cokoli.

Obyvatelé Santa Fe tuto mnišku velmi dobře znají. Lidé v obchodě věděli, že byla mučena v čínském vězení. Když ji propustili, emigrovala do Santa Fe, v němž žije poměrně početná tibetská enkláva.

Někdo se té nádherné duše zeptal, jak skrze ni může proudit tolik světla, lásky a radosti po tom všem, čím si prošla.

Odpověděla, že celý den stále dokola opakovala mantru, dokud ji mantra zcela neproměnila. Zněla:

„Děkuji ti za všechno

Vůbec na nic si nestěžuji.“

Vždycky si vzpomenu, jak se tento příběh dotkl i Kate Vashi, jedné z mých kamarádek a studentek, která pomáhala tvořit experimenty s vodou na mých kurzech Medicine for the Earth and Healing with Spiritual Light (Lék pro Zemi a léčení duchovním světlem). Vzpomínám si, jak Kate při chůzi stále dokola opakovala tato léčivá slova odpuštění. Vždycky jí zářily oči. Vím, že někteří z vás, kteří četli Zprávy o proměnách už v té době, si na Kate pamatují.

Jaká je vaše mantra na tento měsíc? Jaká slova dokážete navléct ze srdce jako perly na šňůru, která vám do života přinesou mír?

My všichni o takový mír usilujeme.

Jedno z učení, které jsem sdílela ve Facebookové skupině Shamans are Gardens of Energy (Šamani jsou zahrady energie) vypráví, že jsem vždycky měla vize šamanských léčitelů, kteří se zasadí o to, aby chránili a vyživovali kolektivní vědomí láskou a světlem. Podobá se to štafetovému závodu, v němž každý dostane svou příležitost a když potřebuje, může si odpočinout.

Měla jsem pocit, že spravovat Facebookovou skupinu, kterou jsme vytvořili se Sylvií, je jako běžet takový štafetový závod. Jsou lidé, kteří sem chodí inspirovat druhé, pak jsou ti, kteří si potřebují odpočinout a zůstat odpojení a pak ti, kteří se jednotlivými příspěvky krmí.

Je pro mě zajímavé pozorovat tu proměnu, kdy se po úvodním nadšení jako po velkolepé události dostaví velká únava. Uvažovala jsem o tom, co by se stalo, kdybychom se střídali a pokaždé by novými nástroji, cestami a zprávami inspiroval někdo jiný. Nacházíme se ve vyčerpávající době a je důležité pro ty, kteří mohou provádět svou duchovní práci, aby ji dělali a ti, kteří si potřebují odpočinout, aby si dopřáli čas na snění nového snu, v němž obdrží informace o tom, jak dál pokračovat. I krásné fotografie přírody, které sdílíte, lidem mohou dopřát pocit odpočinku.

Úplněk nastává dne 24. července. Pojďme se společně pustit do duchovní praxe a vnímejme, jak používáme zvuk jako součást naší měsíční ceremonie tvoření světelné sítě lidí. Slabika óm obsahuje všechny mantry a je původním zvukem stvořitele. Pracujte se zvukem, zpívejte písně a pobrukujte si. Dělejte to, co cítíte že podporuje tu nejhlubší část vás samotných, která v této nelehké době vyzařuje do světa jasné světlo.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na mé domovské stránce

Tento měsíc povede krásnou šamanskou cestu jedna z našich skvělých učitelek z řad certifikovaných učitelů uvedených www.shamanicteachers.com. Mara Bishop se mnou spolupracuje od počátku devadesátých let. Její práce je úžasná. Je jedna z lidí, kteří dokážou skvěle komunikovat, a v její silné přítomnosti se budete cítit spojeni se zemí a v bezpečí. Vážím si na ní také to, že se ve svých individuálních lekcích se studenty noří velmi hluboko.

Doufám, že jsem vám Maru alespoň trochu představila. Je skutečně překrásnou duší a provádí hlubokou práci. Prošla si různými životními zasvěceními a je nyní moudrou ženou.

Mara nám tento měsíc nabídne:

Ceremonii louky divokých bylin.

V této ceremonii uvolníme své chápání toho, kým si myslíme, že jsme, abychom mohli přirozeně dorůst k těm, jimiž skutečně máme být.

Zde je odkaz na YouTube: https://youtu.be/piQ6E8eXoco 


Oznámení:

I am ACTIVELY exploring teaching physical workshops again!! Hang on! I am missing them as much as you are!

In the meantime, there are a couple of online Evergreen courses that I had taught live and now you can do the courses self paced. There are multiple courses but here are two you might be interested in.

Check out Healing with Spiritual Light

The Transmutation News is based on my book Medicine for the Earth: How to Heal Personal and Environmental Toxins. I taught this work all over the globe with miraculous results and people receiving powerful tools to transform,  create the energies, and ride the waves with grace and ease like times we are in now.

As I was reaching my elder years, I contacted Sounds True and asked them if they would film a live course with me teaching it so people would always have access to this incredibly powerful and uplifting work.

And Sounds True said yes. We titled the course Healing with Spiritual Light. The feedback I have received from this course is spectacular.

To sign up for the free introductory class click

If you’d like to experience the power of these teachings for yourself, Sounds True is offering as a FREE introduction the first session of Healing with Spiritual Light.

https://product.soundstrue.com/healing-with-spiritual-light/gift#a_aid=5d2e32ffc1326&a_bid=6ac8b549]

To register for the 8 – week Healing with Spiritual Light workshop click on

https://product.soundstrue.com/healing-with-spiritual-light/?sq=1#a_aid=5d2e32ffc1326&a_bid=e629fb5a

 

I hope you will join us for this 8-week life-changing course Healing with Spiritual Light!

Shamanic Journeying for Guidance & Healing with Sandra Ingerman (Evergreen)

Through a practice called shamanic journeying, you can seek and receive guidance and healing for yourself and others from divine compassionate spirits in the unseen realms.

If you’re interested in learning this powerful skill, you won’t want to miss a free, virtual event with called: The Healing Power of Shamanic Journeying: How to Access Inner Guidance from Helping Spirits.In the intro call I give a very detailed lecture on healing from shamanic perspective including power loss, soul loss, intrusions, and possession.

So just the free intro call has a wealth of information.
https://shiftnetwork.infusionsoft.com/go/sjgheg/ingerman

If you prefer to skip the free introduction and buy the course the link to do is:  https://shiftnetwork.isrefer.com/go/sjcSI/ingerman/

I am still in love with working with Renee Baribeau on our weekly podcast The Shamans Cave. Join us by subscribing on www.ShamansTV.com.  

And please help to support my work by buying or referring others to my books and audio programs. They are so helpful for our times.  Shamanic Journeying A Beginner’s Guide, Walking in Light, The Book of Ceremony and my other books are filled with tools to help us stay on the path!

https://www.sandraingerman.com/bookscds.html  

Due to the times we are living in I am sharing workshops that teachers I love and respect are offering. I wanted to let you know of the wealth of offerings.

During this exceptional time and the need for social distancing the teachers and practitioners I trained are offering virtual circles and courses and are adding more during this time. The circle link is https://www.shamanicteachers.com/shamanic-circles/.   We also have a section for online courses: https://www.shamanicteachers.com/online-telephone-workshops

Shamanic teacher and practitioner Jane Burns will help you discover how shamanic perspectives, shamanic journeying, and the transformative capabilities of mythic wisdom can help you open to betwixt and between times — and even accelerate their prescribed changes so they arrive more easily and quickly with the very insights you need to transcend your challenges.

You can register here for Transform Uncertainty Into Opportunity With the Wisdom of Celtic Shamanism: Approach Life’s Betwixt & Between Times With Courage, Acceptance & Intention: https://shiftnetwork.isrefer.com/go/wcsSI/ingerman/

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Překlad Petr Němčanský. Všechna práva vyhrazena.

Transmutation News – June 2021 – Czech

Zprávy o proměnách – červen 2021    

Uvažovala jsem o tématu, které má mnoho rovin. V posledních letech jsem psala v několika sloupcích o tom, jak se v prastarých kulturách zpívaly jedinečné písně stvoření. Sdílela jsem učení, jak zpěv písně stvoření pomáhalo šamanovi, léčitelům a členům komunity rozpouštět nemoci a všechno ostatní, co bylo třeba rozpustit. Potom se zpívaly písně k obnovení harmonie a rovnováhy. Zpěv funguje jako skutečné zaříkávání, má sílu trhat na kusy, rozpouštět, rozebírat a ničit. Píseň stvoření se následně použije k obnově, tvoření, tkaní nové látky, zrození zpět do komunity a vyživení.

Ti z vás, kteří čtou mé sloupky už mnoho let, víte o mé naprosté fascinaci zpěvem a písněmi stvoření prastarých kultur, které používali k rozpuštění toho, co už není potřeba a k navrácení zdraví, rovnováhy a harmonie do sítě života, do kolektivního vědomí, komunity nebo klientovi.

Píseň stvoření byla pro šamanské kultury skutečně důležitá, protože pro lidem poskytovala hodnoty a mapu životních cest. A jak víte, píšu ve většině svých knih o vlastních příbězích stvoření zejména o tom, kolik lásky jsme dostali, když jsme byli stvořeni. Život se nepromění víc, než když do všech svých buněk vstřebáte bezpodmínečnou lásku svého stvoření.

Otázka, která pro mě vyvstane se týká písní a jejich síly. Pokud šamani a šamanské kultury používají písně a zpěvy se silou tvořit silná kouzla a léčení nebo roztrhat na kusy to, co má být zničeno, znamená to, že písně mají sílu tvořit a ničit. Dovedlo mě to k úvahám o písních, které si zpíváme v průběhu dne. Co prostřednictvím své hudby vytváříme?

Poslouchala jsem písně, na které stále ráda tancuji, ale když jsem se zaposlouchala do jejich textů, začala jsem se skutečně zamýšlet na tím, co se vytváří v kolektivním vědomí prostřednictvím vibrací těchto slov, která si lidé zpívají stále dokola. Mou práci znáte, tak si nemyslím, že to musím vysvětlovat.

Kladu si otázku a přemýšlím o tom, jak v současnosti používáme hudbu a vytváříme pro sebe, pro síť života a pro planetu lepší život?

Je zajímavé se nad tím zamyslet. Je zajímavé na toto téma cestovat a zamýšlet se nad ním v průběhu slunovratového přechodu, který je součástí cyklu proměn planety. Léto a zima jsou silná roční období, během nichž se snadno tvoří a rozpouští.

Dne 20. června přivítáme slunovrat, další proměnu v cyklu planety a našich životů.

Léto je skutečně významné období růstu a tvoření a může být velmi významným obdobím, během nějž bychom mohli dbát o slova, která v průběhu dne používáme, a o denní fantazie, které si dovolíme přehrávat stále dokola. Zamyslete se však také nad slovy písní, které posloucháte, a nad písněmi, které zpíváte. Položte si otázku, co jejich prostřednictvím vytváříte.

Na jižní polokouli se můžete zamýšlet, zda písně, které zpíváte, rozpouštějí a ničí to, co je potřeba rozpustit a odstranit z našeho života?

Věřím, že to bude zajímavá praxe, která mnohé odhalí a přinese nový způsob bytí do našeho života a do světa v období slunovratu.

Stále více lidí se probouzí a otvírá se potřebě jiného způsobu života. Jiný způsob života v sobě obsahuje to, jak se chováme ve fyzické, mentální, emocionální a duchovní rovině. Pokud se soustředíme na duchovní praxe, které ani nevíme, že provádíme, můžeme proměnit mnohé. Každé slovo, každá myšlenka, každá denní fantazie, kterými se zabýváte, jsou součástí duchovní praxe, duchovní praxi provádíte neustále, když jednáte ve vnějším světě, řídíte auto nebo jedete dopravním prostředkem.

Když budete uvažovat o slovech, myšlenkách, fantaziích a zpívat písně stvoření a přivádět do světa bezpodmínečnou lásku, zamýšlejte se i nad tím, o čem píšu. Provádějte šamanské cesty, meditujte nebo pobývejte v přírodě. Prociťte, jestli to, co jsem napsala, je pro vás pravdivé, a pak se rozhodněte, jak své každodenní chování můžete proměnit.

Když zpíváme vlastní písně, budujeme si svou vlastní cestu a posouváme se vpřed.

Úplněk nastává dne 24 června. Pojďme duchovní praxi používání zvuků učinit součástí naší měsíční ceremonie tvoření světelné sítě lidí. Slabika óm obsahuje všechny mantry a je původním zvukem stvoření. Pracujte se zvuky a s písněmi. Dělejte to, co podporuje praxi vyzařování světla na té nejhlubší úrovni.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k praxi tvoření světelné sítě lidí na mé domovské stránce.

Přeji všem krásný slunovrat a žádám vás, abyste v průběhu slunovratu zpívali pro síť života, pro každého v našem kruhu, pro veškerý život na planetě Zemi i všem elementům píseň lásky.

Níže je odkaz na audio nahrávku, v níž vás zavedu do místnosti s oltářem, kde můžeme provádět svou duchovní praxi v průběhu následujících let. Zaposlouchejte se do jí, určitě se vám bude líbit:

https://youtu.be/kgOl1NiWFAs

Oznámení:

I am ACTIVELY exploring teaching physical workshops again!! Hang on! I am missing them as much as you are!

In the meantime, there are a couple of online Evergreen courses that I had taught live and now you can do the courses self paced. There are multiple courses but here are two you might be interested in.

Check out Healing with Spiritual Light

The Transmutation News is based on my book Medicine for the Earth: How to Heal Personal and Environmental Toxins. I taught this work all over the globe with miraculous results and people receiving powerful tools to transform And create the energies and ride the waves with grace and ease like times we are in now.

As I was reaching my elder years I contacted Sounds True and asked them if they would film a live course with me teaching it so people would always have access to this incredibly powerful and uplifting work.

And Sounds True said yes. We titled the course Healing with Spiritual Light. The feedback I have received from this course is spectacular.

If you’d like to experience the power of these teachings for yourself, Sounds True is offering as a FREE introduction the first session of Healing with Spiritual Light.

https://product.soundstrue.com/healing-with-spiritual-light/gift#a_aid=5d2e32ffc1326&a_bid=6ac8b549

To register for the 8 – week Healing with Spiritual Light workshop click on

https://product.soundstrue.com/healing-with-spiritual-light/?sq=1#a_aid=5d2e32ffc1326&a_bid=e629fb5a

I hope you will join us for this 8-week life-changing course Healing with Spiritual Light!

Shamanic Journeying for Guidance & Healing with Sandra Ingerman (Evergreen)

Through a practice called shamanic journeying, you can seek and receive guidance and healing for yourself and others from divine compassionate spirits in the unseen realms.

If you’re interested in learning this powerful skill, you won’t want to miss a free, virtual event with called: The Healing Power of Shamanic Journeying: How to Access Inner Guidance from Helping Spirits.In the intro call I give a very detailed lecture on healing from shamanic perspective including power loss, soul loss, intrusions, and possession.

So just the free intro call has a wealth of information.

 https://shiftnetwork.infusionsoft.com/go/sjgheg/ingerman

If you prefer to skip the free introduction and buy the course the link to do is:  https://shiftnetwork.isrefer.com/go/sjcSI/ingerman/

I am still in love with working with Renee Baribeau on our weekly podcast The Shamans Cave. Join us by subscribing on www.ShamansTV.com.

And please help to support my work by buying or referring others to my books and audio programs. They are so helpful for our times.  Shamanic Journeying A Beginner’s Guide, Walking in Light, The Book of Ceremony and my other books are filled with tools to help us stay on the path!

https://www.sandraingerman.com/bookscds.html

Due to the times we are living in I am sharing workshops that teachers I love and respect are offering. I wanted to let you know of the wealth of offerings.

During this exceptional time and the need for social distancing the teachers and practitioners I trained are offering virtual circles and courses and are adding more during this time. The circle link is https://www.shamanicteachers.com/shamanic-circles/   We also have a section for online courses: https://www.shamanicteachers.com/online-telephone-workshops

I know all of you are familiar with the work of Alberto Villoldo. But some of you might not know that his wife Marcela Lobos is a well-known shaman in Chile. She has made a huge contribution to the world of shamanism with her work. She is an incredibly compassionate woman. And I truly support her and the work she is bringing into the world.

In Awakening Your Inner Shaman: A Women’s Hero’s Quest Marcela reveals the maps offered by the shamanic Medicine Wheel and the hero’s journey to awaken your inner wisdom. She shares a compass to live a remarkable life, not because of material or outer success, but to cultivate presence and courage in the face of personal challenges and societal unrest. Her story, from growing up in a war-torn country to being initiated by the shamans of the Andes and becoming a teacher and a medicine woman, offers a flesh-and-bones context for each step of the archetypal journey to Self. Also, with her examples about other people crossing the veils from ordinary to extraordinary, Marcela invites you to a new level of openness to perceive the mystical world beyond appearances.

Mara Bishop’s new book Shamanism for Every Day: 365 Journeys is available now. For more information about Mara please visit WholeSpirit.com

With 365 unique journey topics that can be used in any order, or as meditations, Shamanism for Every Day offers an invaluable guide to anyone searching for daily wisdom, spiritual insights and connection to the sacred.

Mara is a truly gifted shamanic practitioner and teacher listed on shamanicteachers.com. She has a true gift of sight. I love her work and how she communicates.

Dr. Margaret holds a PhD in psychology and she is a relationship expert, noted public speaker, workshop leader, educator, consultant, and artist. She has appeared on many radio and TV shows, including the Oprah show. Her work has helped thousands of people change their lives!

Over the years I have had email contact with Margaret who is one of the most compassionate people I have met. She has helped so many work through trauma using her inner Bonding Process. And now she is off on her own teaching her own new webinar.

Margaret wrote an e-book that speaks to such issues as:

  • You could confidently trust your intuition and make clear decisions without second guessing yourself
  • A multitude of opportunities and synchronistic events just find their way to you
  • You only allow people in your field who love and adore you and treat you in the most loving and respectful way possible
  • You feel supported in all areas of your life so no matter what happens you know something better is in the works for you.

What if all of your relationships in your life could be madly in love with you?

How amazing would this feel!?

There are four main mistakes Dr. Margaret sees people making that keep them from falling madly in love with themselves.

This is why she wrote an e-book called The 4 Mistakes That Block Self-Love and Relationships.

Click here to access this e-book.

https://innerbondingcourse.com?afmc=8j

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Překlad Petr Němčanský. Všechna práva vyhrazena.

Transmutation News – May 2021 – Czech

Zprávy o proměnách - květen 2021

V průběhu posledních měsíců jsem psala o tom, jak se potýkám s plísní. Podstoupila jsem různé druhy léčení, a nakonec se podařilo. Vzpomněla jsem si na velmi silný příběh, na který jsem už úplně zapomněla. A to je práce, ke které se nyní posouvám.

V osmdesátých a devadesátých letech jsem často vyučovala na východním pobřeží. Byla tam široká základna. Problém však spočíval v tom, že ve všech místnostech, kde jsem učila a kde jsem byla ubytována, stěny doslova pokrývala černá plíseň. Místnosti jí byly doslova vytapetovány.

Bylo to ještě před tím, než se rozšířila popularita alternativní medicíny. Chodila jsem k lékařce, která se specializovala na zvláštní případy, zejména na ty, které souvisely se životní prostředím. Hovořila jsem s ní o svém zhoršujícím se problému s plísní. V průběhu kurzů se mi natolik znehybnily klouby, že jsem se jen stěží dokázala pohybovat a chodit.

Hovořili jsme o možných způsobech léčení. V té době se také ještě nevědělo, jak přistupovat k plísni z lékařského hlediska. V současnosti už nemůžu s nikým hovořit, aniž by na plíseň nedošla řeč. Stalo se z ní všudypřítomné téma.

Moje lékařka mi tehdy vyprávěla inspirativní příběh a já jsem se na jeho základě rozhodla jednat. Starala se o několik dalších pacientů, kteří měli na plíseň podobně extrémní alergické reakce jako já. A stejně jako já nedokázali změnit své podmínky.

Dozvěděli se o kostelu, který se nachází myslím někde v Severní Karolíně. Léčení spočívalo v pobytu v tomto kostelu a v uzdravování vztahu s Bohem a se zdrojem. Věřilo se, že všechny nemoci mají příčinu v odpojení se od Boha, od zdroje.

 

Lidé, kteří měli alergii na plíseň, byli ubytování v hodně starých obytných přívěsech, jejichž stěny byly zcela pokryty černou plísní. Strávili v nich celou dobu svého pobytu, což v té době trvalo většinou několik týdnů.

V průběhu dne seděli v kostele a pracovali na svých problémem s Bohem. Vím, že dvě ženy, které tuto léčbu podstoupily, se během svého pobytu v kostele alergie na plísni zcela zbavily.

Já jsem se do kostela nikdy nevypravila. A nemohu si už vzpomenout proč. Je to pro mě neobvyklé, protože se o léčení velmi zajímám. Bylo by pro mě velkým potěšením stát se svědkem této mimořádné činnosti. Nešlo o žádné zneužívání. Lidem se dostávalo laskavé péče a v průběhu svého pobytu se vyléčili.

Píšu teď o tomto příběhu, protože hovoří o našich systémech víry. V současnosti se na planetě vyskytuje mnoho záhadných nemocí, se kterými se lidé musí potýkat. Je to skutečně vcelku mimořádné. Buď neexistují odpovědi, nebo mnoho slavných lékařů hovoří o teorii, ale nemají téměř nic, čím by ji podložili.

V mnoha ohledech vstupujeme do nové doby. Dostali jsme se do období, v němž se proměňuje vědomí a mění se i naše těla. Jakými traumaty naše těla prochází, když se vyvíjíme duchovně a proměňujeme se v jiné bytosti? To je sama o sobě zajímavá otázka.

Chci abychom pochopili, že i když má každá nemoc mnoho různých úrovní, existují vždy její fyzické, emocionální a duchovní příčiny. Zároveň se však nabízí mnoho protichůdných možností léčení, než si mnohdy uvědomíme. V mém případě jsem se o sebe také musela postarat sama, protože mi lékařská profese nedokázala pomoct. Pomocí své osobní šamanské práce jsem se pokoušela zjistit emocionální příčinu svého problému a zjistila jsem, že jsem se v období hlubokého zármutku odpojila sama od sebe a od zdroje. Musela jsem pracovat na obnovení svého propojení. O důležitosti tohoto období jsem již psala.

Stejně jako se nacházíme v cyklech proměny, a přírodní cykly se proměňují velmi pomalu, proměňuje se i mnohé uvnitř nás. Musíme zůstat ve spojení sami se sebou, se sítí života, se svými duchovními průvodci a se zdrojem. Pokud se znovu spojíme s těmito energiemi, zůstaneme v proudu. I když stále budeme procházet lekcemi, budou se odehrávat mírnějším způsobem. Všechny bytosti jsou vzájemně propojeny. Máme tendence dívat se na síť života jako na obraz, který se nachází mimo nás, jako bychom ho sledovali v televizi. Abychom se skutečně uzdravili, musíme se znovu nechat vplést do sítě života.

V průběhu tohoto měsíce se zaměřte na to, kde jste se mohli nezdravým způsobem odpojit, a kde se znovu potřebujete spojit. Chtěla bych vám doporučit svou knihu Kniha obřadů, (The Book of Ceremony), protože je plná krásných obřadů. Pomohou vám propojit se znovu s lidmi, místy a událostmi, které vytvářejí léčivé prostředí, v němž se můžete uzdravit.

Úplněk nastává dne 26. května. Pojďme se plně soustředit na obnovení svého spojení s duchovním světlem, s naším kruhem, se zdrojem, se sítí života a se Zemí. Pojďme každý kousek naší nádherné planety zaplavit krásnými a láskyplnými energiemi.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na domovské stránce.

Tento měsíc využiji nahrávku, kterou jsme vytvořili společně s Karen Furr. Karen je skvělá učitelka, najdete ji na seznamu učitelů na www.shamanicteachers.com. Miluje práci transfigurace a vede mnoho skupin. V tomto programu vyprávím o historii transfigurace a o tom, jak jsem se k práci transfigurace dostala. Karen následně transfiguraci povede. Tímto způsobem jsem se rozhodla pracovat, protože mi Isis ukazovala, že existuje mnoho různých kvalit světla. Pro červnový slunovrat bych ráda prozkoumala tyto různé kvality světla na šamanské cestě nebo v obřadu. Napadlo mě, protože mnozí z vás s prací transfigurace teprve začínáte a tento sloupek ještě moc neznáte, že by mohlo být vhodné ukázat vám transfiguraci tímto způsobem, abyste se v červnu už mohli připojit ke skupině.

Připomínám, že tento program je pouze zvukovým záznamem.

Přeji všem nádhernou měsíční slavnost plnou radosti a smysluplných propojení.

Zde je odkaz na praxi transfigurace:

Ráda bych také řekla něco k Oznámením, které jsem začala psát, abyste se dozvídali o mých kurzech a o vydání mých knih. Sekci jsem rozšířila o podporu některých skvělých šamanských učitelů. Uvědomila jsem si však, že jsou Oznámení dlouhá, a že většinu z vás nezajímají a přeskakujete je.

Píšu to proto, že tento měsíc je sekce Oznámení velmi dlouhá. Píšu v ní o naplánovaných kurzech a událostech, které by bylo škoda zmeškat. A to obvykle neříkám.

V budoucnosti budu však Oznámení zkracovat.

Transmutation News – April 2021 – Czech

Zprávy o proměnách - duben 2021

Vzpomínám si, že když mi bylo sedm let a vyrůstala jsem v Brooklynu, znepokojovala mě míra nerovnosti, kterou jsem viděla ve svém okolí. Nedokázala jsem pochopit, proč někteří lidé mohou mít víc než ostatní. Nechápala jsem, proč někteří lidé mají jídlo a jiní ne. Proč se za nějakou práci platí o tolik víc než za jinou, když si všichni musí odpracovat stejný počet hodin?

Trápím se očividně problémy, které vyvstaly během našeho života, když sledujeme svět, který je tak přelidněný. Prostě neexistuje rovnost. Jsou lidé, kteří mohou dostávat služby a lidé, kteří nemohou, jsou lidé, kteří mají střechu nad hlavou a mají co jíst, zatímco jiní hladoví a snaží se nějaký přístřešek najít. A týká se to také všech vzácných přírodních bytostí.

V současnosti existuje tolik rozdílů. Myslím si, že se všechno exponenciálně vychýlilo z rovnováhy. Ti, kteří „mají pravomoci“ ví mnohem víc o tom, jak ovládat naše jednání a chování. Zároveň chceme svou nezávislost a svobodnou vůli.

Jeden z přátel mého bratra byl velmi inteligentní, vedli jsme spolu hluboké filozofické debaty, když mi bylo sedm, a jemu asi deset nebo jedenáct. Pokoušeli jsme se vyřešit všechny problémy světa a rozmlouvali jsme o tom, proč všichni nemůžou mít stejně.

Mluvím o tom kvůli všem problémům zapříčiněným tím, že někteří lidé mají tolik, že ani neví, co se vším svým bohatstvím a prostředky dělat a jiní lidé se zase doslova snaží najít nějaké jídlo a alespoň nějaký přístřešek. Jsme všichni soucitní lidé. Domnívám se, že o našich sociálních otázkách uvažujete různými způsoby.

Není to na Zemi nový problém. Zdá se, že rozdíly na planetě v současné době narůstají do ohromujících měřítek. Můžeme skutečně pozorovat a vnímat, jak se formují různé dimenze reality způsobené rozdílným vnímáním otázek klimatu, politiky, rasové příslušnosti, duchovnosti, očkování a seznam by mohl pokračovat a narůstat.

Nepíšu o tom v tomto sloupku proto, abych nabídla řešení a uzdravení otázek nerovnosti, se kterými se potýkáme. Můžeme se podívat například jak očkování rozděluje populaci do několika táborů. A rozdíly i díky tomu dále narůstají.

Jaké jsou tedy reakce na potřebu lidí a všech bytostí přírody na základní právo svobody a prostředků. S tolika lidmi na planetě prostě není k dispozici tolik pomoci, kolik by bylo potřeba. Kvůli těmto problémům nespím, když vidím, jak se děti a rodiče snaží najít způsob, jak přežít další den. Sama jsem byla v té situaci. Nezažila jsem traumata, která zažívají lidé po celém světě. Ale nemít jídlo a nevědět, kde strávím další noc, toho jsem zažila dost. Vím, jak to člověka emocionálně vyčerpá.

Rozdíly ve všech možných oblastech a na mnoha úrovních nás emocionálně vyčerpávají až do bodu, kdy musíme přehodnotit svá přesvědčení, morální zásady, filozofické otázky a duchovní praxi.

Na fyzické úrovni můžeme finančně podpořit ty, kteří to potřebují. Musíme být hlasem dětí všech žijících druhů, které si nedokážou říct o potravu, přístřešek, laskavost, úctu a respekt.

Můžeme dělat dobré skutky pro ostatní. Na duchovní úrovni můžeme projevit úctu a respekt každému, kdo potřebuje nějaké uznání.

Lidé mi neustále říkají, že to nestačí. Mám s tím však zkušenosti z první ruky. Když jsem musela žebrat, abych měla na jídlo, byl velký rozdíl v tom, jak jsem se cítila, když na mě někdo plivnul, nebo na mě byl laskavý – usmál se nebo řekl povzbudivá slova.

Naše stanovisko a duchovní postoje se počítají. Má to skutečný dopad.

Lidé nemohou pořád dokola opakovat, že laskavost a láska nestačí. Je to potrava pro duši! Láska někomu může pomoci udržovat světlo poměrně dlouhou dobu, zejména pokud už je zesláblé.

V knize Kráčím ve světle jsem sdílela krásný obřad, který velmi ráda provádím na kurzech v přednáškových centrech, ale je silný, i když se provádí online. Říkám tomuto obřadu Vnitřní chrám světla.

Na této cestě se setkáváme s láskyplnými bytostmi bez tváří, které nás zavedou do Vnitřního chrámu světla uvnitř Země. Jsou tam miliony lidí, kteří opravují vlákna sítě života. Dělají to však anonymně. Nikdo nevidí tváře těch ostatních. Je to krásná cesta, která ukazuje, že není podstatné, kolik jste toho nahromadili, jak jste slavní, nebo jak vypadáte. Jediným důležitým měřítkem je, kolik lásky a světla vyzařujete do sítě života. Klíčem není, chtít za to uznání, ale pouze dělat to, co je správné.

Obřad, který tento měsíc povedu, je mírně odlišnou verzí tohoto obřadu. Je nádherný. Na této cestě budete vnímat všechny lidi, kteří chodí po zemi a povzbuzují každého, ať už trpí nebo má radost, jen tím, že jsou přítomností světla a lásky.

Přijměte pozvání na cestu, pokud si přejete zažít pole energie, které můžeme vytvořit z libovolného místa, a vnímat, jak vyživuje každou žijící bytost na naší krásné Zemi.

Zde je odkaz na You Tube:

Těšíme se na vaše zážitky z této cesty, které můžete sdílet na stránce Shamans Are Gardeners of Energy na Facebooku. Heslo do skupiny je „Transfiguration“.


Úplněk nastává dne 27. dubna. Pojďme vystoupit z toho, co od nás společnost očekává a dovolme své duševní vnitřní síle a světlu volně plynout a dotýkat se veškerého života na Zemi. Tato doba na planetě nás vyzývá, abychom vyživovali kolektivní vědomí bezpodmínečnou láskou a božským světlem.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na domovské stránce.

Transmutation News – March 2021 – Czech

Zprávy o proměnách - březen 2021

Píšu už nějakou dobu, že nás Isis vážně nabádá, abychom zůstávali v přítomnosti. Říká opakovaně, že se k nám nedostanou důležitá znamení a informace, které jsou zásadní pro naše přežití, pokud se budeme příliš soustředit na to, co by se mohlo dít dál.

Před lety jsem sdílela výrok, který má smysl znovu opakovat. Pokud nedokážete strávit život, nedokážete trávit ani jídlo, které jíte. Rozhlédnete-li se v každé lékárně, nejvíce nacpané bývají police s léky na žaludek.

Když zůstáváme v přítomnosti, dokážeme vstřebávat menší porce života a také je strávit. Můžeme tak zmírňovat tlak, který snad prožíváme. Život se zjednoduší a stane se pro nás „stravitelnějším“, jakmile se naučíme zůstávat v přítomnosti.

Dne 20. března přivítáme jarní a podzimní rovnodennost. Je úžasné, jak se jeden den rozpíjí do dalšího. Čas plyne čím dál rychleji — další důvod, proč zůstat v přítomnosti a snažit se vstřebávat krásu života.

Nahrála jsem obřad, abychom společně mohli přivítat rovnodennost. Odkaz najdete níže. Pro ty z vás, kteří neumí anglicky, obřad napíšu. Nahrála jsem ho pod jménem The Cauldron of Light (Kotel světla – pozn. překl.).

Když jsem hledala instrukce, které už byly napsané, listovala jsem svými knihami The Shaman’s Toolkit a Walking in Light (Kráčím ve světle, Maitrea, 2018). Obě knihy obsahují množství nadčasové moudrosti. The Shaman’s Toolkit byla napsána pro čtenáře, kteří o šamanismu nic neví. Přesto však obsahuje všechny praxe z Léku pro Zemi. Učím to stejné, jen nemluvím o šamanismu. Kráčím ve světle je skutečným shrnutím mé práce. Doufám, že mé knihy podpoříte!

Duchové mi ukázali obřad Cauldron of Light (Kotel světla). Je to přirozený způsob, jak lze provádět obřad s ohněm. Můžete do světla uvolnit stará zranění, zklamání, traumata a zrady, Můžete vesmíru napsat dopis a vložit ho do kotle světla. Můžete vyslovit své touhy. Ráda pracuji se záměrem odevzdat staré programy a požádat o pomoc, jak do svého života nechat vstoupit laskavost.

Dovolte své intuici, aby před vámi odhalila stavy vědomí, které byste rádi vyléčili. Přivolejte jednoho ze svých duchovních průvodců, aby vám při této práci pomohli. Udržujte záměr cestovat do kotle světla.

Jaký je váš záměr? Cítíte se být životem podvedeni? Kdo vás zklamal? Potřebujete některým lidem odpustit? Potřebujete odpustit sami sobě? Prozkoumejte události a životní situace, v nichž jste mohli být zklamáni, a potřebujete nyní najít odpuštění ve svém srdci. Jaké energie byste chtěli pročistit a transformovat?

Zranili jste někoho svým chováním nebo svými slovy? Potřebujete odpustit sami sobě? V době, ve které žijeme, je velmi důležité sám sobě odpustit.

Dovolte svému duchu a svým duchovním průvodcům, ať před vámi odkryjí vnitřní stavy vědomí, které potřebujete prokoumat, uvědomit si je a uvolnit. Jsme v době, kdy je důležité se pročistit. Podívejte se na spojení s lidmi, které je třeba uvolnit. Odpoutejte se od kolektivních energií, které vám už neslouží, abyste mohli jet svobodně na jiné vlně.

Udržujte záměr cestovat k velkému kotli božského světla a váš záměr vás tam zavede. Uvědomte si spojení, které je třeba uvolnit, vazby, které je třeba přerušit, komu potřebujete odpustit zrady a zklamání a vnímejte kolektivní energie, které potřebujete nechat odejít. Uvolněte je do božského světla, které transformuje jejich sílu a energii v lásku.

Nyní jste osvobozeni od energií, které vás spojují s hustší životní energií. Nyní můžete svobodně jet na jiné vlně. Po návratu z této cesty vnímejte, že v sobě máte více světla, nejste zatížení a jste svobodní.

Rozpusťte, transformujte a zničte všechno, co pro vás už není funkční. Žijeme v době, v níž může být čištění velmi účinné. Když v rámci cyklu přecházíme do jiného období, je velmi důležité se pročistit.

Vetkejte do svého vnitřního prostoru nový program.

Připojte se ke mně prosím a udržujme společně náš kruh v lásce a světle a přivítejme na severní polokouli jaro a na jižní polokouli podzim.

Nesmíme zapomenout na naši úplňkovou ceremonii Tvoření světelné sítě lidí.

Úplněk nastává dne 28. března. Vystupme ze svých starých energetických bublin, které ovládají naši duševní sílu a dovolme svému světlu volně proudit a dotýkat se svobodně veškerého života a Země. Současná doba na planetě volá po tom, abychom kolektivní vědomí zaplavovali bezpodmínečnou láskou a božským světlem.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkovému obřadu Tvoření světelné sítě lidí na domovské stránce.

Šťastnou rovnodennost!

Tady je odkaz na obřad Cauldron of Light (Kotel světla):

Transmutation News – February 2021 – Czech

Zprávy o proměnách únor 2021

V posledních téměř šesti letech jsem procházela intenzivním procesem léčení. Začala jsem přijímat také šamanské léčení a navštívila jsem mnoho alternativních léčitelů. Ať jsem se obrátila kamkoli, řešení se neukazovalo. Vždycky jsem věděla, že skutečný lék se nachází v mém nitru, jak jsem učila po celých dvacet let ve Zprávách o proměnách.

Kdykoli se však v naší kultuře začneme cítit nemocní, okamžitě vyhledáme pomoc u druhých, kteří mohou najít řešení ve vztahu k tomu, co nás ovlivňuje. Potřebujeme však cestovat do hloubky duše, kde se můžeme od těla dozvědět, co přesně se děje, co je v nerovnováze a k uzdravení.

Někteří z nás jsou však velmi tvrdohlaví, stejně jako já. I když jsem vnímala, že mě znamení obracejí dovnitř spíše než ven, bylo jednodušší hledat řešení venku. Věci se pak v mém procesu přirozeně změnily. Po dobu pěti let v hodinách nejhlubší noci, kdy šamani provádějí svou nejsilnější práci, cestovala a pracovala jsem se svými duchovními průvodci. Pracovala jsem na tom, abych našla příčiny ve své minulosti a přítomnosti, které mě stále pronásledovaly a působily, že se mé tělo svíjelo v bolestech.

Po dobu pěti let jsem ze svého těla uvolňovala bolest. Pocity byly opravdu neskutečné. V tomto období jsem trpěla, ale procházela jsem skvělými lekcemi a dozvěděla jsem se mnoho o sobě, o druhých, o životě, o síti života a přírodních cyklech. Byly to vlastně přírodní cykly, které mi poskytly nejvíce návodů, jak se uzdravit.

V průběhu prosince jsem se ponořila ještě hlouběji a pokoušela se kolem sebe vytvořit co nejvíce klidu a ticha. Bylo to hodně náročné, protože lidé jsou zvyklí se mě pořád ptát, jak se mám anebo mě žádají o pomoc. Potřebovala jsem však opravdu naprosté ticho, odpojit se od Facebooku a od svého e-mailu. Nepodařilo se mi to provést tím nejelegantnějším způsobem, ale udělala jsem to a dostalo se mi ticha, které jsem potřebovala.

Jakmile jsem se do ticha dostala, mé tělo a duchovní průvodci se mnou začali bez přestání hovořit a vedli mě postupně tam, kam jsem se potřebovala dostat. Potřebovala jsem skutečně nechat odejít svou minulost, která se stala jedním z břemen, které bylo příliš těžké nést. Většinu své minulosti jsem doslova zapomněla. Potíže, které se otiskly do mé osobnosti, mi už nesloužily a brzdily mě. Provedla jsem mnoho obřadů uvolnění a propuštění.

Zjistila jsem, že klíčem k mému uzdravení bylo podívat se na svou minulost, nedržet se jí a dokázat od ní odstoupit. Jakmile jsem od ní dokázala odstoupit, zjistila jsem, že jdu mimo trasu. Můžu upřímně říct, že si nedokážu představit, že bych se vrátila ke svému starému způsobu bytí. Cítím, že vstupuji do nového života. Nedokážu se do něj však zcela ponořit, dokud zcela nevystoupím ze své minulosti a nerozloučím se s ní.

Sdílím to s vámi, protože se pomalu posunujeme do nového paradigmatu a nemůžeme s sebou vzít svou minulost. Není možné vstoupit do života ve svobodě naplněného láskou a světlem a zároveň na ramenou nést hořkost a zátěž minulých zrad a zranění.

Představte si, že šplháte na horu. Jakmile cesta začne být příliš strmá, musíte odložit těžké zásoby. Jakmile se dostanete na vrchol, nebude se vám chtít věřit, že jste byli ochotní vláčet se tak dlouho s takových závažím. Kdybyste nenesli tolik zátěže, mohli jste si cestu a výhledy užívat.

Měla jsem na to pět let. Vím, že mnozí z vás pracovali na všech úrovních duchovně, emocionálně i fyzicky. Pokud se těšíte na nové příležitosti, které se k nám blíží, jediný způsob, jak můžeme vstoupit do nové dimenze skutečnosti je uvolnit se od svých minulých zátěží, které nás udržují ve starých bublinách.

Úplněk nastává dne 27. února. Pojďme vystoupit ze starých bublin, které zadržují naše psychické síly a dovolme svému světlu volně plynout a dotýkat se veškerého života na Zemi.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na domovské stránce.

Doufám, že se vám bude líbit obřad, který jsem na tento měsíc nahrála. Pro ty, kteří čtou tento sloupek poprvé, každý měsíc vytvářím nahrávky šamanských cest a obřadů. Založili jsme také novou motivační stránku na Facebooku s názvem Shamans Are Gardeners of Energy (Šamani jsou zahradami energie). Pokud se chcete připojit, heslo je „Transfiguration“.

Zde je odkaz na obřad tohoto měsíce. Děkuji Sylvii Edwards za nahrání videa. Připojte se k nám!

Transmutation News – January 2021 – Czech

Zprávy o proměnách – leden 2021

Říkala, že se to děje, protože při průchodu proměnou provádíme příliš mnoho práce v osobní rovině, čímž se kvůli chaosu, který tak vzniká, vytváří otvor. Tento otvor teď umožňuje, aby sem vstoupili různé síly. Musíme se proto soustředit, abychom své duchovní energie příliš nerozprostírali a neztenčovali je tím, že se budeme snažit naučit příliš mnoho duchovních metod, namísto toho, abychom se ponořili hluboko do své práce. Pokoušíme se násilím projít transformací, která však nastane v ten správný čas. Mezi lidmi teď neexistuje žádný řád.

Abychom toho dosáhli, potřebujeme dosáhnout míry koncentrace, které mnoho lidí v duchovní komunitě není schopno. Necháváme se příliš rušit vším, co se odehrává ve vnějším světě. Pokud se však nedostaneme do stavu nadměrné psychické ostražitosti, můžeme cestovat hluboko do svého nitra, kde všechny odpovědi, které potřebujeme znát k dokončení cyklu, můžeme najít. Abychom dokázali provádět potřebnou hlubokou práci, nesmíme se nechat vyrušovat děním ve vnějším světě.

Isis mi řekla, že lidstvo je na této planetě velmi novým druhem. Přesto však máme pocit, že jsme Zemi i veškerému životu nadřazeni. Říkala, že jsme si ve skutečnosti nezasloužili právo nadvlády, protože tady nejsme dost dlouho. Říkala také, že k vytvoření řádu, který na planetu navrátí harmonii, je třeba pracovat v komunitě a s ženským principem, což mi sděluje už dvacet let. Důležité není, co ve světě děláme, ale kým se staneme.

Říkala, že problémy, se kterými se potýkáme, způsobuje mužská nadvláda.

Necháváme se chytit ve svém egu a v mysli namísto toho, abychom se odevzdali síle ducha. Síla ducha nás provede dokončením dalšího cyklu. Isis však řekla, že lidstvo čelí vlastní smrti. Když se člověk na planetě blíží smrti, duchovní průvodci jej začnou zaplavovat láskou. Právě to se teď na planetě odehrává. Duchovní síly sem vstupují a zaplavují nás spoustou lásky.

Tato láska samozřejmě je „lékem“. Právě teď ji potřebujeme přijmout, přesunout se do hloubky a provádět svou transformační práci. Musíme také zkoumat, jak pracuje příroda, protože příroda je vždy v dokonalém řádu. Lidé se teď musí od přírody spíše učit, a ne se ji snažit zachraňovat.

Isis řekla, že touha zachránit planetu není něco, na co bychom se teď měli soustředit. Země prochází klimatickými změnami od počátku svého zrození. To, co teď prožíváme, se ničím neliší od našich prožitků z minulosti. Jde jen o to, že si lidé usmysleli, že už jsou dost vyvinutí na to, aby věděli, co je pro veškerý život, pro Zemi i pro každého z nás nejlepší. Musíme se teď obrátit k přírodě. Příroda má v sobě dokonalý řád. Lidé však stvořili chaos a postrádají úroveň řádu, který je pro další fáze evoluce potřeba.

Isis řekla, že chaos vytvářejí lidé provádějící praxe, jejichž pomocí chtějí dosáhnout klidu, aniž by pracovali s novými energiemi, které každého z nás i Zemi zaplavují. Musíme se nyní spojit jako jednotné pole. Isis mě žádala, abych o tom psala už od tragédie 9/11. Síly temnoty jsou velmi koncentrované, musíme povstat ve své největší síle.

Duchovní komunita byla vždycky rozdělena. Nyní jsou však mezi lidmi rozdíly, které nás od sebe odtrhávají natolik destruktivním způsobem, že jsme lidstvo dovedli k boji za svobodu a právo žít.

Sdílela také něco zajímavého ohledně odmítání zdravotních problémů mezi lidmi v duchovní komunitě. O tomto tématu hovořím s ostatními učiteli, protože učitelé mimo můj nejbližší okruh mají zdravotní potíže. I já je mám.

Isis řekla, že si sami vytváříme pocit viny a stydíme se za své zdravotní potíže, protože máme pocit, že jsme selhali. Říkala, že nemáme potuchy o souboji, kterého se nadaní duchovní praktikující účastní v duševních říších v nejtemnějších hodinách noci. Říkala, že v průběhu dne prostě musíme odpočívat. Můžete to nechat být, pokud k vám tato slova nepromlouvají. Já osobně si je beru k srdci. Odpočívejte, když můžete. Vím, že každý má v životě povinnosti.

Pokud bych měla sdílet jádro zprávy od Isis; lidé by měli přestat dovolovat svému egu, aby je vedlo a umožnit Duchu, aby je vedl. Musíte se však utišit, abyste byli schopni zprávy od Ducha a přírody uslyšet.

Nechte se vést Duchem namísto svého ega.


Jak jsem psala v minulém roce, budu dál pokračovat v psaní Zpráv o proměnách v současném formátu. Sloupky se velmi velkoryse překládají do mnoha jazyků.

K nabídce každý měsíc přidám předem vytvořenou nahrávku šamanské cesty nebo ceremonie, kterou budeme společně provádět. Sylvia Edwards souhlasila s tím, že bude nahrávku sdílet přes Zoom a odešle na ni odkaz.

Po nějakém čase přizvu učitele uvedené v mém seznamu na stránkách www.shamanicteachers.com, aby i oni něčím přispěli. Dělají skvělou práci a chtěla bych vám je touto cestou představit. Od určitého bodu se tedy budeme střídat. Většinu nahrávek ale vytvořím sama.

Každý měsíc bude k dispozici jedna nahrávka šamanské cesty nebo ceremonie.

Mám pro vás také skvělou zprávu týkající se Facebookových stránek, které jsme se Sylvií vytvořily pro náš celosvětový kruh. Stránka se jmenuje Shamans Are Gardeners of Energy (Šamani jsou zahrady energie). Pokud čtete mé sloupky, víte, že je to mé oblíbené učení, které se mnou sdíleli Prastaří.

Pokud se chcete připojit, klikněte na odkaz: https://www.facebook.com/groups/991720834662313/.

Před vstupem budete muset odpovědět na otázku. Odpověď je „Transfiguration“.

První video ceremonie prosincového slunovratu najdete zde: https://youtu.be/431Qy5Exiuo

Úplněk nastává dne 28. ledna. Pojďme se propojit jako jednotné energetické pole – bez rozdělování a v dokonalé koncentraci a soustředění. Pojďme Zemi a veškerý život vyživit světlem prostřednictví vytváření světelné sítě lidí.

Pokud úplňkovou praxi ještě neznáte, přečtěte si prosím pokyny k Vytváření světelné sítě lidí na mé domovské stránce.

Pamatujte, že šamani jsou zahradami energie. A to, co zaléváme roste. Jaké energie budete vyzařovat do roku 2021? Jaké budete mít myšlenky a denní fantazie? Naše budoucnost závisí na tom, jak zodpovíte na tyto otázky.

Šťastný Nový rok!