Dönüşüm Haberleri Mayıs 2019

Mayıs ayını seviyorum. Mayıs ayında doğadaki enerji daima hoş gelir. Mayıs her geldiğinde huzurlu hissederim. Belki de “Mayıs” sözcüğünün bana hitap eden bir titreşimi var.

Kayıp ruh parçalarını geri getirme uygulamasını yapmaya ve öğretmeye ilk başladığım zamanlarda, danışanlarımla ruh kaybına neden uğradıklarına dair detayları paylaşırdım. Danışanımın travma esnasında giydiği kıyafetleri bile görürdüm. Gördüklerimi de danışanlar onaylardı. Travma hakkında uzun mesajlar ve geri gelen ruh parçalarının danışana geri getirdiği yetenekler hakkında şifalandırıcı öyküler verilirdi.

Zaman içinde, öğrenciler ve danışanların geri getirilmiş ruhsal özün gücü, ışığı ve yetenekleri yerine öykülerin detaylarında takılı kaldıklarını fark ettim.

O zamanlarda kimse internette değildi. Bu yüzden altı ayda bir Ruhun Yitik Parçalarının Geri Getirilmesi haber bültenleri yazar ve abone olan öğrencilere gönderirdim. Ayrıca, Kayıp Ruh Parçalarının Geri Getirilmesi – Parçalanmış Benliği Onarmak adlı kitabıma da yeni bir Önsöz ve Sonsöz de ekledim.

Bir haber bülteninde bu konu hakkında ve yardımcı ruhlarımın bunun nasıl düzeltileceği üzerine önerisi hakkında yazdım. Bana, geçmişe ilişkin danışanın takılıp kalabileceği öyküleri vermeyi durdurdular. Bunun yerine, yardımcı ruhlarım geri getirilen yetenekler hakkında şiflandırıcı öyküler ve danışanın ilerlemek için ne yapması gerektiğine odaklanmaya başladılar.

Çünkü yaşadığımız çağda bizi geçmişe çıpaşayan daha fazla travmaya ihtiyacımız yok. Kayıp Ruh Parçalarının Geri Getirilmesi çalışması danışana gerekli sağlığı geri getiren özü geri getirir. Danışanın yaşamında olumlu değişimler yaratan şey sözcükler ya da öykü değil geri getirilen enerjidir.

Haber bültenlerimde çalışmamdaki değişiklikten bahsettim ve aldığım tepkiler inanılmazdı.

Benim çalışmamda değişiklikler yaptığım sırada eğitmiş olduğum uygulayıcılar da benzer şekilde değişimler için rehberlik almışlardı. Hepimiz topluca aynı zaman içinde bu rehberliği almıştıkl Yardımcı ruhların çalışması hayranlık uyandırıcı!

Kadim spiritüel yöntemleri modern kültürümüze getirmeye devam ederken bu benim için önemli bir mesajdı. Zihinlerimizde takılı kalabiliyor ve çok fazla şeyi rasyonel olarak anlamak istiyoruz. Bilgi iyileştirmez, enerji iyileştirir. Bizden farklı olarak, yerli kültürlerdeki insanlar sadece şifa enerjilerini absorbe etmek ister.

Şimdi bunun aynısının şamanik ve seremoni çalışmalarında olduğunu görüyorum. İnsanlar rasyonel zihinlerinde çok zaman geçiriyorlar, yalnızca egonun gözlerinden görüyorlar ve şamanik yolculuklardaki iletişimin enerji aktarımının gücünü algılamak yerine verilen mesajı anlamak istiyorlar.


Gerçekten inanıyorum ki daha yüksek titreşimli enerjiler ve şarkılarla çalışmak için değişmeye istekli insanlar da Yeryüzünün değişimine benzer biçimde değişiyor ve evrimleşiyor.

Öfke, nefret ve ayrılık titreşiminde takılı kalmayı seçen insanların daha yüksek bir titreşimle hareket etmeyi seçenlerden ayrıldığına dair boyutlar arasındaki ayrım ile ilgili pek çok teori mevcut.

Yıllardır aylık yazılarımda ruhsal öğretmenim İsis’in bize nasıl hangi gerçeklikte yaşamayı seçmemiz gerektiğini önerdiği ile ilgili yazıyorum.

Bu daha yüksek bilincin gerçekliği ile, inanıyorum ki,duyularımızı açmanın yeni bir yolu ile tanışacağız. Bu da iletişimimizin çoğunun psişik düzeyde ve enerji aktarımı yolu ile olması demek.

Çünkü çok sayıda sözcüğe odaklandığımız zaman ruhsal çalışmamızın anlamını ve bize sağladığı armağanlarını yitiriyoruz.

Doğada yürüyüşler yapmaya çalışın ve bu yürüyüşler sırasında karşılaştığınız doğa varlıklarıyla konuşmayın. Yalnızca sevgi ve ışık yayın. Aldığınız enerji aktarımlarının farkına varın. Bahse girerim ki bunlar tüm sözcüklerden çok daha derin olacaktir. Bunu yaparken farkındalığınız ve hayata dair algınız değişecek.

Yardımcı ruhlarınıza birlikte sessizce kaldığınız yolculuklar yapmayı deneyin ve paylaştığınız enerjiden neyin ortaya çıkacağına bakın. İçinizde başlayan dönüşümü gözlemleyin.

Tahminim daha net, huzurlu, ışıltılı, yaşama daha bağlantılı ve Yeryüzüne daha köklenmiş hissedeceksiniz.

Farklı gerçeklik boyutlarına adım atmak konusunda, “Doğa Ruhlarıyla birlikte Şamanik Yolculuk: Hayvanlar, Ağaçlar ve Orta Dünyadaki Diğer Dostlarla Güçlü Karşılıklı İlişkiler Geliştirmek” başlıklı yedi haftalık bir eğitim verdim.

Bu eğitimde, şamanik kültürlerde topluluğun yaşadığı çevredeki her canlıyı nasıl akraba olarak gördüğünü paylaştım. İnsanlarla bitkiler, taşlar, ağaçlar, hayvanlar, böcekler. Vs arasında sürekli bir konuşma olurdu. Çünkü çevrelerinde yaşayan herşey onlar için aileydi.

Ağaçlarlave diğer doğa varlıklarıyla konuşmak için zaman ayırarak ve onalrın verdiği cevapları dinleyerek, ne kadar çok insanın farklı bir yaşam tarzına uyandığını görmek beni çok memnun etti. Doğa ile ailemizin bir bireyi ya da bir dostumuz ile konuşur gibi konuşmak yerine genellikle bir işaret ya da mesaj istiyoruz.

İnsanlar bu yeni boyutla tanıştıklarında yoğun kolektif enerjilerde boğulmuş hissetmediklerini gördüm. Bunun nedeni, güzellik, mutluluk, doğa ile karşılıklı paylaşılan sevgi ve tüm yaşama gösterilen nezaket ile dolu yeni bir gerçeklik boyutunun onlara açılmış olmasıydı Pek çok kişinin bilincin yeni evremine kendini açtığını ve buna adım attığını hissediyorum. Gördüğüm dönüşüm nefes kesiciydi. Güzellikle dolduk ve yaşamın güzelliğini algıladık.

Elbette insanlar olarak diğer yaşam türlerine olan davranışlarımıza duyulan acının içinde kaybolanlar da oldu. Çünkü pek çok düzeyde, özellikle doğaya yaptıklarımız açısından, barbarca bir zamanda yaşıyoruz. Bu düzeyde gerçeklşemesi gerekli pek çok iyileşme var. Bu duruma ben de sıklıkla kendimi bu durumda buluyorum.

Fakat tüm yaşamı sevgi, nezaket, onur ve saygı ile tutabilmek enerji alanını değiştirir.

Ve gezegendeki yıkıcı güçler kolektifi öfke ve ayrılık ile beslmeye devam ederken, kolektifi sevgi ve ışık yağmuruna tutma çalışmamıza sahip çıkmanın zamanıdır. Aksi takdirde, olumlu değişim göreceğimize inanmıyorum. Ama doğa ile derin bir ilişki için olan kişiler organik biçimde bilincin yeni evrime geçecektir.

Facebook’ta pek çok kişi aşağıdaki muhteşem videoyu paylaştı. Bu videonun eğitimde ve yıllardır da Yeryüzü için Şifa eğitimlerinde öğrettiklerimi yakaladığını hissediyorum. Videoda Lakota ulusundan bir kadın sui le konuşma deneyimini anlatıyor.


Bu harika bir eğitim ve ders verirken ben de dönüştüm. Kendimle doğa ve evrenin yaratıcı güçleri arasında gerçek bir sevgi akışına girdiğimi ve bunun da hayatıma yeni şifalandırıcı enerjiler kattığını hissediyorum. Yardımcı ruharla çalışmak için şamanik yolculuk öğretilmeden önce bu çalışmanın öğretilmesi gerektiğine samimiyetle inanıyorum.

Bu sihirli çalışmayı keşfetmek için 6 aylık ayda bir bir Topluluk Grubu programladım. Doğanın güzelliğini ve doğa varlıklarıyla iletişimi keşfetmek isteyenler için bu 6 aylık kurs, baştaki 7 haftalık kurs ile birleştirilecek. Şehirde de kırsal alanda da yaşıyorsanız bu uygulamalar dönüştürücüdür ve yeni derin bir huzur duygusu yaratır.

Dolunay 18 Mayıs’ta. Ruhsal benliğiniz ve kutsal alana girmek için çalışma yaparak başladığınızdan emin olun. İçinizde kendi gerçek benliğinize yolculuk yapın. Tüm duygularınızın ve düşüncelerinizin ötesinde saf ruh, ilahi ışık ve koşulsuz sevgisiniz. Taşıdığınız enerji bu. Şİmdi ışık enerjilerimizi birleştirerek bunu muhteşem Yeryüzüne yayalım. Yeryüzündeki her varlığı saran bir yaşam ağını örmeyi sürdürelim.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seeremonimizin detayları için lütfen anasayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyun.

Bir sabah uykumdan çok güçlü bir mesajla uynadım. Mesaj şöyleydi; Çalışmadan kaçmak yerine ona koşmak zamanı, böylelikle gelecek nesiller için tohumları ekebiliriz!

Copyright 2019 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.
Çeviren: Simin Uysal

 

 

 

 

Recommended Posts