Zprávy o proměnách - březen 2021

Píšu už nějakou dobu, že nás Isis vážně nabádá, abychom zůstávali v přítomnosti. Říká opakovaně, že se k nám nedostanou důležitá znamení a informace, které jsou zásadní pro naše přežití, pokud se budeme příliš soustředit na to, co by se mohlo dít dál.

Před lety jsem sdílela výrok, který má smysl znovu opakovat. Pokud nedokážete strávit život, nedokážete trávit ani jídlo, které jíte. Rozhlédnete-li se v každé lékárně, nejvíce nacpané bývají police s léky na žaludek.

Když zůstáváme v přítomnosti, dokážeme vstřebávat menší porce života a také je strávit. Můžeme tak zmírňovat tlak, který snad prožíváme. Život se zjednoduší a stane se pro nás „stravitelnějším“, jakmile se naučíme zůstávat v přítomnosti.

Dne 20. března přivítáme jarní a podzimní rovnodennost. Je úžasné, jak se jeden den rozpíjí do dalšího. Čas plyne čím dál rychleji — další důvod, proč zůstat v přítomnosti a snažit se vstřebávat krásu života.

Nahrála jsem obřad, abychom společně mohli přivítat rovnodennost. Odkaz najdete níže. Pro ty z vás, kteří neumí anglicky, obřad napíšu. Nahrála jsem ho pod jménem The Cauldron of Light (Kotel světla – pozn. překl.).

Když jsem hledala instrukce, které už byly napsané, listovala jsem svými knihami The Shaman’s Toolkit a Walking in Light (Kráčím ve světle, Maitrea, 2018). Obě knihy obsahují množství nadčasové moudrosti. The Shaman’s Toolkit byla napsána pro čtenáře, kteří o šamanismu nic neví. Přesto však obsahuje všechny praxe z Léku pro Zemi. Učím to stejné, jen nemluvím o šamanismu. Kráčím ve světle je skutečným shrnutím mé práce. Doufám, že mé knihy podpoříte!

Duchové mi ukázali obřad Cauldron of Light (Kotel světla). Je to přirozený způsob, jak lze provádět obřad s ohněm. Můžete do světla uvolnit stará zranění, zklamání, traumata a zrady, Můžete vesmíru napsat dopis a vložit ho do kotle světla. Můžete vyslovit své touhy. Ráda pracuji se záměrem odevzdat staré programy a požádat o pomoc, jak do svého života nechat vstoupit laskavost.

Dovolte své intuici, aby před vámi odhalila stavy vědomí, které byste rádi vyléčili. Přivolejte jednoho ze svých duchovních průvodců, aby vám při této práci pomohli. Udržujte záměr cestovat do kotle světla.

Jaký je váš záměr? Cítíte se být životem podvedeni? Kdo vás zklamal? Potřebujete některým lidem odpustit? Potřebujete odpustit sami sobě? Prozkoumejte události a životní situace, v nichž jste mohli být zklamáni, a potřebujete nyní najít odpuštění ve svém srdci. Jaké energie byste chtěli pročistit a transformovat?

Zranili jste někoho svým chováním nebo svými slovy? Potřebujete odpustit sami sobě? V době, ve které žijeme, je velmi důležité sám sobě odpustit.

Dovolte svému duchu a svým duchovním průvodcům, ať před vámi odkryjí vnitřní stavy vědomí, které potřebujete prokoumat, uvědomit si je a uvolnit. Jsme v době, kdy je důležité se pročistit. Podívejte se na spojení s lidmi, které je třeba uvolnit. Odpoutejte se od kolektivních energií, které vám už neslouží, abyste mohli jet svobodně na jiné vlně.

Udržujte záměr cestovat k velkému kotli božského světla a váš záměr vás tam zavede. Uvědomte si spojení, které je třeba uvolnit, vazby, které je třeba přerušit, komu potřebujete odpustit zrady a zklamání a vnímejte kolektivní energie, které potřebujete nechat odejít. Uvolněte je do božského světla, které transformuje jejich sílu a energii v lásku.

Nyní jste osvobozeni od energií, které vás spojují s hustší životní energií. Nyní můžete svobodně jet na jiné vlně. Po návratu z této cesty vnímejte, že v sobě máte více světla, nejste zatížení a jste svobodní.

Rozpusťte, transformujte a zničte všechno, co pro vás už není funkční. Žijeme v době, v níž může být čištění velmi účinné. Když v rámci cyklu přecházíme do jiného období, je velmi důležité se pročistit.

Vetkejte do svého vnitřního prostoru nový program.

Připojte se ke mně prosím a udržujme společně náš kruh v lásce a světle a přivítejme na severní polokouli jaro a na jižní polokouli podzim.

Nesmíme zapomenout na naši úplňkovou ceremonii Tvoření světelné sítě lidí.

Úplněk nastává dne 28. března. Vystupme ze svých starých energetických bublin, které ovládají naši duševní sílu a dovolme svému světlu volně proudit a dotýkat se svobodně veškerého života a Země. Současná doba na planetě volá po tom, abychom kolektivní vědomí zaplavovali bezpodmínečnou láskou a božským světlem.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkovému obřadu Tvoření světelné sítě lidí na domovské stránce.

Šťastnou rovnodennost!

Tady je odkaz na obřad Cauldron of Light (Kotel světla):

Recommended Posts