Dönüşüm Haberleri Haziran 2019

İnsanları çoğumuzun yapmadığı biçimde doğa ile bağlantı kurmaları için teşvik etmeyi seviyorum. Çünkü şamanik uygulamamızda bu gezegeni paylaştığımız yaşamla hatta yardımcı ruhlarımızla güçlü ilişkiler kurmak yerine rehberlik ve şifa istemeye alışmışız.

21 Haziran’da hep birlikte gün dönümünü kutlayacağız. Elementler ve yaşadığınız yerdeki doğa varlıklarıyla bağlantı kurmak için bu harika bir zaman.

İnsanlara doğadaki varlıklarla konuşmalarına “senin enerji alanına girebilir miyim?” diye sorarak başlamalarını rica ediyorum. Bir doğa varlığı buna evet dediğinde onay aldınız demektir ve bunun iletişim kurduğumuz varlıkla sevgi dolu bir enerji alanı kurduğunu gördüm.

Bağlantı kurmadan önce bu soruyu soran öğrencilerim yaşadıkları yerde daha fazla hayvan ve kuşun kendilerini gösterdiğini fark ediyor. Tüm yaşama çekici gelen bir enerji alanı yaratmış oluyorlar.

Şamanizm uygulamasında arazi şamanın birlikte çalıştığı en önemli yardımcı ruhlardan biridir.

Bundan hareketle, gün dönümüne dışarı çıkarak ve yaşadığınız yerde yere oturarak başlayın. Eğer bir şehirde yaşıyorsanız, betonun üzerine oturun ve betonun altındaki toprakla bağlantı kurun. Öğrencilerim için bunu yapmak çok güçlü bir deneyim oldu.

“Enerji alanına girebilir miyim?” diye sorun. Sonra sessizce araziye sevgi, ışık, saygı ve onurlandırma yaymaya başlayın. Doğru olduğunu hissettiğinizde, kendinizi araziye tanıtın. Kendisine tarihi ve yaşamı hakkında bilgi verip vermek istemediğini sorun. Sanki yeni bir arkadaşınızla konuşmaya başladığınız gibi başlayın.

Aynı süreci yaşadığınız yerdeki su kaynağı ile sürdürün. Kaçınız suyunuzun geldiği ye rile bağlantı kurdunuz? Enerji alanına girip giremeyeceğinizi sorduğunuzda, kendisine sevgi, ışık, onur ve saygı yaydığınızda ve sonrasında ondan bilgi aldığınızda suyun tadındaki ve onunla ilişkinizdeki oluşacak farklılığı hayal edin. Ailenizin bir üyesi olur ve su tarafından tamamen farklı biçimde beslenirsiniz. Siz de bir aile üyesi ve dostunuz olan suya farklı şekilde davranırsınız.

Bunu hava, rüzgar ile tekrarlayın. Enerji alanına girebilir miyim? Sevgi, ışık, onurlandırma ve saygınızı yayın. Kendisiyle bir dost, ailenizin bir üyesi olarak konuştuğunuzda çevrenizdeki rüzgarın davranışının nasıl değiştiğini fark edin.

Daha sonra aynısını güneşle yapın. Enerji alanına girebilir miyim? Yaşamıma kattığın her şey için seni sevgi ve saygı ile selamlıyorum. Bana ve tüm yaşama parlayan ışınların olamdan hayatta olamayacağımı biliyorum.

Yaşadığınız yerdeki diğer doğa varlıkları ile sürece devam edin.

Bedeninize, yaşadığınız yerdeki doğaya ve Yeryüzüne ne kadar bağlantılı hissettiğinizi fark edin.

Doğa ile tüm yaşam ailemizin bir parçasıymış gibi konuşmaya başladığımızda yaşamın yeni bir boyutuna adım atarız – tüm yaşamla derin dostlukla dolu çok güzel bir boyuta. Yaşadığınız yerdeki ve yaşam ağındaki tüm canlı varlıklarla böyle güçlü ilişkileriniz olduğunda nasıl hissedeceğinizi hayal edin.

Dolunay 17 Haziran’da. Uygulamanıza aya kendisinin enerji alanına girip giremeyeceğinizi sorarak başlayın. Gücünü ve sevgisini hissedin. Kendisi hakkında birşeyler öğrenin. Ay ile güçlü bir dostluk kurduğunuzu hissettiğinizde Yeryüzüne ışığınızı yaymak için transfigürasyon yapmaya başlayın. Güçlü ve güzel bir ışık ağı yaratmaya devam edelim.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız ana sayfadan “İnsanlardan Oluşna bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Size sihir, ışık ve sevgi dolu bir gün dönümü dilemek için çemberimize katılıyorum.

Copyright 2019 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.
Çevirren: Simin Uysal

Recommended Posts