Dönüşüm Haberleri Temmuz 2022

Bildiğiniz gibi insanlar çok huzusuz hissediyor ve herşeyin görünürde normal olduğu önceki hayatlarına dönmek istiyorlar. Tabii ki hiçbir şey uyum içinde değildi. Öyle olsaydı bugün gördüğümüz şiddetli parçalanmayı görmeyecektik.

Dostlarım ve bana yakın olan öğrencilerimin yorumlarını fark ediyorum. Hayata yeniden katılmaya hazırlar. Ve katı bir meditasyon, yoga ve şamanik uygulamaları olanlar ise yaşama yeniden  dönmek için daha çok zaman harcadıklarını ve uygulamalarını bıraktıklarını ya da zaman bulduklarında yaptıkları şekilde ikinci plana düştüğünü söylüyorlar. 

Bazı tanıdıklarım ise yaşamlarını yıllar boyunca şekillnedirmiş ve şifalandırmış uygulamalar yerine, güne haberleri okuyarak başlıyor.

Bir kere daha önceliklerimizi şaşırmış duurumdayız.

Hepimiz hayatın yeniden normale döneceğine inanmak istiyoruz ama tandığım kimsenin normalin ne olduğunu tanımlayabilceğini düşünmüyorum. 

Ben ise iyimser olmaya çalışıyor ve çok uzun zamandır yardımcı ruhlarımla çalıştığımdan, olanlara daha geniş perspektiften bakabiliyorum.  Bu da bana kolketifin çılgınlığında kaybolmak yerine kendi yolumda yürümeye nasıl devam edebileceğime dair ipuçları sağlıyor. Ruhsal çalışmama sadık kalarak ve huzursuz duyguların beni ele geçirmesine izin vermeyerek çevremde kaos ve trajedi olduğunu bilsem de merkezimde kalabiliyorum. Ömrüm boyunca yaratabileceğim tek huzurun içimdeki huzur olduğuna inanıyorum. Dünyanın kendi kaderi olduğuna inanıyorum.

Tekrar tekrar paylaştığım gibi, dünya büyümemizi sağlamak ve önceliklerimizi değiştirmek için karşılaştığımız tüm trajedileri içselleştirmek için çok büyük. Bir adım geri gitmeli ve kendi hayatlarımıza ve topluluklarımıza nasıl katkıda bulunabileceğimize bakmalıyız. 

Shamans Cave podcastımızda Renee Baribeau ile “hassas insanlar” hakkında çokça konuştuk.  Zirve sunumlarımda da bu konuda konuşuyorum ve yazılarımda da çokça değiniyorum

Hassaslığımız bizim gücümüz, zayıflığımız değil! Şaman, mistik, kahin ve şifacı olarak topluluklara hizmet edenler her zamaan hassas insanlardı.

Fakat hassas olan insanlar haberlerin içinde kayboluyor ve kolektife bir şifa mevcudiyeti olan yeteneklerinden kurtulmanın yollarını bulmak için durmadan dersler alıyorlar.

Yani, eğer hassas olduğunuzu hissediyorsanız, eğer dünyada olup bitenlerin size etkilediğini hissediyorsanız, ruhsal çalışmanızı yapın. Bizim gerçekliğimizin hemen ardında tümüyle uyum ve denge içinde olan ve insanla doğanın işbirliği içinde olduğu başka bir gerçeklik boyutu mevcut.  Ruhsal çalışmamızı yaparak ve doğanın yalnızca güzelliğin olduğu bu gerçeklik boyutuna bir geçiş kapısı olmasına izin vererek, tüm bu çılgınlığın ortasında bile o güzel enerjileri hayatımıza taşıyabiliriz.  

Dolunay 13 Temmuz’da. Kendimizi ruhsal çalışmamıza yeniden adayalım. Hayat bize biraz daha tembel, izole, korkmuş vs. hissettiriyor olabilir. Ama daima eve yani kendimize dönebiliriz.  Ruhumuz gerçek evimiz ve evrenin yaratıcı güçleriyle bir olmak da yaşamak istediğimiz şey.

Dünyada bir ışık olabilir ve hem kendimiz hem de yaşam ağı için değişim yaratabiliriz. Ama bunun için hevesle, tutkuyla ve derin hazırlık yaparak aktif biçimde çalışmamızı yapmamız gerek. 

Tam bir bütünsellik içinde güzel, ışıl ışıl ve parlak ışığımızı Yeryüzünün karanlık yerlerine ışığımızı yaymak için bana ve çemberimize katılın.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başlayanlar lütfen ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Sylvia, bu ay bana denge ve uyumu yeniden sağlamak için dişi enerjileri gezegenimize ve hayatlarımıza davet ettiğimiz bir yönlendirmeli şamanik yolculuk kaydetmeme yardımcı oldu.  Video kaydının linki aşağıda:

https://www.youtube.com/watch?v=lD_CM2lJlDE

Copyright 2022 Sandra IngermanTüm hakları saklıdır.

Recommended Posts