Dönüşüm Haberleri Temmuz 2019

Yıllar boyunca hem kitaplarımda hem de Dönüşüm Haberlerinde insanların mevsim değişimleinde nasıl farklı duygusal ihtiyaçları olabileceğini paylaştım. Benim için yaz ayları, aynen çoğu insanın kış aylarında “kış uykusu” haline ihtiyaç duymaları gibi beni içimde derinlere çağırır.

Şu anda ruhsal yolumun beni sessizlik için daha çok zaman ayırarak ve kolektife sevgi aktarımı yaparak yaşam ağına katkıda bulunmaya yönlendirdiğini hissediyorum. Yaz mevsiminde olmakla da birleşince, münzevi hale geliyorum.

Nihayetinde muhteşem enerjii alıcı ve vericileri olan kristallere benziyoruz.

Doğa varlıklarıyla iletişimin çoğu psişik düzeydedir. Doğa varlıkları enerjiyi hisseder, hayatta kalmaları için uyarıları ve önemli bilgileri hisseder ve güzel şarkılar oluşturan titreşimlerle iletişim kurarlar. Evrenin kendisi gibi doğadaki herşey de şarkı söyler.

Düşünce ve sözcüklerimizin yaşam ağına nasıl kaotik ve yıkıcı titreşimler ve şarkılar aktardığını anlamıyoruz.

Doğayla bağlantı kurmak ve iletişim kurmak için kendi dilimizi kullanmaya çalışıyoruz.

Ama doğa yaydığımız enerjiyi okur, sözcüklerimizi değil.

Alabileceğimiz ve aktarabileceğimiz titreşimin diline kendimizi açmayarak yaşam dansında neleri kaçırıyoruz? Çevreden gelen mesajların yanında gezegeni paylaştığımız muhteşem varlıkların mesajlarını da kaçırıyoruz. Ve hakiki kapten kalbe olan sohbeti de kaçırıyoruz.

Görünmeyen göz ve kulaklarımızı açsak ve bedensel bilişimizle bağlantı kursak hayatta kalmak için daha çok araç öğrenir ve diğer türlerle daha derin etkileşime sahip olurduk. Ve elementlerle ve diğer türlerle kalpten kalbe düzeyde iletişim kurduğumuzda ve psişik duyularımızı açarak sevgi, onur, saygı enerjilerini aktarmaya istekli olduğumuzda doğa da bizi tanır. Bunu yaptığımız zaman doğal olarak yaşamın yeni bir boyutuna kendimizi açmış oluruz.

Bu ay doğada sessizce oturarak daha çok zaman geçirin. Yaşamaya eğilimli olduğumuz ağr gerçeklikteki perdeyi kaldırım ve Kristal bir sevgi ve ışık aktarıcısı olmaya kendinizi açın. Psişik duyularınızı kullanın ve size gelen enerjisel iletişimi ve karşılığında duyduğunuz şarkıları fark edin.

Dolunay 16 Temmuz’da. Enerji alanına girmek için aydan izin alarak başlayın. Sanki ailenizin bir üyesiymiş gibi ay ile ilişkinizi geliştirmeye devam edin. Çalışmanızda size desteklemek için varolan enerjisini öğrenin. Transfigüre olmak için yaptığınız kutsal seremoni çalışmasına başlamadan önce hazırlanmak için zaman ayırın. Tüm yaşam için koşulsuz sevgi yayarken içsel ilahi ışığınızın parlamasına izin verin. Haydi Yeryüzünün çevresi ve içinde tüm yaşama dokunan pırıl pırıl bir ışık ağı örmeyi sürdürelim.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız dolunay seremonilerimizin detayları için ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Çeviren: Simin Uysal


Copyright 2019 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts