Dönüşüm Haberleri Ocak 2020

Küresel topluluğumuza hayatın en iyilerini sunması dileğiyle mutlu bir yeni yıl diliyorum.

2020 yılını karşılamak için burada olmamız ne kadar inanılmaz. Pek çok farklı yaş grubundan okuyucularımız olduğunu biliyorum. Ama çoğumuz için 2020nin mitsel çağrışımları var. 2020nin fütürüstik filmlerin teması olduğunu projekte ederdik ve şimdi oradayız.

Fütüristik filmler ve romanlarla ilgili çağrışımlarım ağırlıklı olarak görünmeyen alemlerle daha fazla bağlantıda olduğumuz ve konsantrasyon ve odağımızı artırarak kendimizi, diğerlerini ve gezegeni şifalandırdığımız gerçek sihiri yarattığımız bir zamanı içeriyor. 2020ye ait projeksiyonlarım bizi olmak için doğduğumuz ruhsal varlıklara dönüştüren daha derin inisiyasyonları da içeriyor. Ve umut geri geliyor. Çünkü bu yeniden doğuş halinde potansiyelimize sahip çıkıyoruz ve bu da bize umut veriyor.

Kasım ayında vizyon deneyimlerimden birini yaşıyordum. Etrafta dolaşan düşünce ve sözcükleri gösteren görünmez bir ekranı seyrediyordum. Bazı sözcük dizileri son derece olumlu ve umut doluydu. Bazıları ise zordu ve beni sağlıksız bir geçmişe çıpalayarak durgunluk hali yaratıyordu.

Aldığım mesaj olumsuzlar yerine olumlu olan düşüncelere tutunmaktı.

Bu “tutunma” metaforu benim için çok derin bir anlama sahipti. Çünkü düşüncelere tutunma eylemi ve etkisini bedenimde imgeleyebiliyordum. Bedenimde tutunduğum bilinç hallerinin etkisini hissedebiliyordum.

Yeni bir yıla başlarken küresel bir topluluk olarak bu konuyu derinlemesine düşünelim

Spiritüel ve zihin genişleten bir müzik dinleyin. Bu meditasyon için hangi günü seçtiğinizin önemi yok.Kendimizi muhteşem ağaçların olduğu kadim bir ormandaki çok büyük bir çemberde otururken hayal edelim. Bulunduğumuz yerin kadimliği ve bize tanıklık eden ağaçların gücü ve desteği ile huşu içindeyiz.

Gün batımındayız, ki bu dünyalar arasındaki perdenin inceldiği çok güçlü bir zamandır. Doğanın güçlerinin gizemi ve tüm değişimin ortasında bile ne denli sağlam durduklarına karşı hayret içindeyiz. Bizler de doğa gibi dayanıklıyız. Bunu bazen unutuyoruz yalnızca.

Birlikte otururken, aşkın alemlerden şefkatli ve ilahi varlıkların günlük düşünce ve kendi kendimize ve diğerleriyle konuşurken kullandığımız sözcüklerimizin projeksiyonlarını yaratmaya başladığını fark ediyoruz.

Bu sözcük ve düşüncelerin ses ve ışıklarının kolektifi ve tüm yaşamı nasıl etkilediğini hayret içinde izliyoruz. Psişemiz sözcüklerimzin yarattığı sihir karşısında duraksıyor – bizi öfke, ümitsizlik ve nefret haline çeken kara büyüye karşı sevgi ve ışığın titreşimini yayan bizim için ve Yeryüzü için şifa olan güç sözcükleri. Daima hangi bilinç durumuna tutunmayı seçebileceğimizi fark ediyoruz. Ve konsantrasyon ve odaklanma yoluyla kendimizi ve tüm yaşamı sevgi ve ışıkla beslemek için doğru seçimi yapabiliriz. Fakat reaktif durumlarımızı değiştirmek için disiplinli olmamız gerekir.

Çemberimizin her üyesi, negatif düşünmemizden oluşan karanlığı dönüştürmek için öğrenmiş olduğumuz yöntemleri kullanırken aynı zamanda kolektif enerji alanına pozitif sözcükler, düşünceler ve hayaller projekte ediyor.

Kolektifin ışığını ortaya çıkarırken yaratılan simyayı hayal edin.

2020 için hangi düşüncelere tutunmak istersiniz? Seçiminizi yapın. Çünkü yaptığınız seçimler ile geleceğiniz sizin ellerinizde.

Bu dünya zihinle yaratılmış. Ruh ile yaratılmış bir gerçeklik için yanılsamanın perdesini aşmak ve bizi içinde yaşamayı arzuladığımız gerçeklik boyutuna yönlendirecek olan hayallerimizle yarattığımız güzel bir gerçekliğe adım atmalıyız.

Nezaket, onur, saygı, sevgi ve ışıkla dolu bir boyuta adım atalım.

Önceliklerimizi sözcüklerimiz, düşüncelerimiz ve hayallerimizle yaratabileceğimiz gerçekliğe odaklanmayı sürdürmek olarak belirleyelim.

Kutsal seremonilerimizi yapmaya devam edelim çünkü seremoni yapmak şamanlar için değişimin en güçlü aracıdır.

Dolunay 10 Ocak’ta. İnsanlardan oluşan bir ışık ağı yaratma seremonimize 2000 yılının kış gün dönümünde başlamıştık. Bu seremoniyi 20 yıldır yapıyoruz ve şimdi onunla yeni bir on yıla giriyoruz.

Yapmayı sürdürdüğümüz ruhsal çalışma yaşam ağını canlandırmaya devam ediyor. Her ay binlerce açık kalpli insan kendimizi, Toprak, Hava, Su ve Ateşi, tüm doğa varlıklarını ve tüm yaşamı sevgiyle beslemek için biraraya gelirken bu nasıl olmayabilirdi ki?

Gerçek değişimi yaratmanın anahtarı daha derin konsantrasyon ve odaklanma hallerine nasıl ulaşabileceğimizi öğrenmek.

Aylık seremonimiz olan İnsanlardan Oluşan bir Işık Ağı Yaratma seremonimizi daha önce hiç yapmamış gibi yapalım. Şimdi zaman çalışmamızı birlikte tazeleme zamanı.

Bir kutsal seremoniden önce, tüm yaşamın çalışmanızdan etkileneceğini bildiğinizde içinizden nasıl hazırlanmak geliyor? Hazırlık yapmadığınızda ruhsal canlılığınız ve mevcudiyetiniz zayıflar. Gün içinde olanlardan, aklınızdaki düşüncelerden ve bilinç hallerinden uzaklaşmak için ne yapmanız gerekli?

Benim için, şarkı söylemek beni ekstatik bilinç durumuna getirir. Hangi ruhsal uygulamalar sizi ekstatik duruma getirir? Şamanlar için yolculuk ve seremoniler yapmak ekstatik bir duruma girmeyi gerektirir. Davul, çıngırak çalmayı, meditasyon yapmayı, uzun sğre doğada yürümeyi deneyin. Bir seremoniye ruhsal olarak hazırlanmış durumda başlamakla çalışmanızın gücünü engelleyen güçlü bir çıpa görevi yapan tüm gündelik düşüncelerinizle başlamak arasındaki farkı fark edin.

Kendinizi seremoniye hazır” hissettiğinizde yüklerinizi bir kenara bırakın, İç Dünyanızda derinlere gidin ve parlak ışığınızı deneyimleyin. Geçmişten daha güçlü şekilde parlıyor. Işık o denli parlak ki içinde gökkuşağının tüm renklerini görebilirsiniz. Işık dönüştürücü ve hem sizin organizmanızdaki tüm hücreleri hem de adına yaşam ağı dediğimiz organizmayı dönüştürüyor. Işığımızla çabasızca parlıyoruz ve tüm canlılara canlandırıcı ışığı yayıyoruz.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız aylık dolunay seremonimizi öğrenmek için ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz


Yeni Yılı karşılarken çemberimizi sevgiyle kucaklamak için lütfen bana katılın. Bu güçlü parçalanma ve yeniden biraraya gelme değişim zamanında Yeryüzünü, elementleri ve tüm yaşamı onurlandırırken yaptığınız seremoniler sevinçle dolsun.

Hoş geldin 2020!

Copyright 2019 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.
Çeviri: Simin Uysal

 

Recommended Posts