Zprávy o proměnách - únor 2022         


Tento měsíc se téměř na celém světě oslavuje láska.

Bylo by krásné zaměřit se na sen o světě, kde lidé v každodenním životě sdílí lásku mezi sebou a se vším životem na zemi.

Dříve jsem si myslela, že duch na sebe bere hmotnou formu zrození proto, aby mohl projevit svůj jedinečný talent, který chce vyjádřit v životě, a také zažít krásu a zázraky fyzické formy. Duše totiž nevidí barvy, chutě jídla, necítí květiny ani dotyk na povrchu věcí, neslyší zvuky, nic z těchto věcí, které nám přináší tolik radosti.

Avšak nedávno jsem od svých duchů obdržela nádhernou  zprávu. Řekli mi, že pravý důvod toho, proč na sebe duch fyzickou podobu bere, je slyšet tlukot srdce ostatních. Přemýšlela jsem o tom a mám pocit, že je to skutečně zásadní sdělení, které chci předat dál. Je to totiž obrovská radost, naslouchat tepu srdce Země, veškerého života a zejména našich nejbližších.

Je toho tolik, co představuje být člověkem a čemu nerozumíme. Dáváme přílišnou důležitost shánění hmotných předmětů a hromadíme více věcí, než kolik opravdu potřebujeme, abychom našli v životě smysl a radost. Pořád jen mluvíme a zapomínáme ctít sílu ticha.

Zato neustále používáme fráze o tom, jak je důležité vyvíjet se v bytosti, jež žijí bezpodmínečnou lásku, zatímco však spíše podporujeme nadvládu,  chamtivost a rozdělení.

Většina z nás je ve světě opravdu svědky ničivých účinků takového rozdělování. Je nesmírně smutné vidět, kolik nenávisti je vysíláno do naší společnosti, když jsme se sem přitom přišli učit o lásce.

A právě rozdělení je to, co nyní utváří naši současnou iniciaci. Rozštěpení totiž nastává vlivem   určité destruktivní síly, jež rozbíjí náš život, jak jsme ho znali, aby se mohlo ze zániku našeho známého života zrodit něco nového.

Stále přemýšlím o tom, jak moc se věci musí pokazit předtím, než se lidé probudí a uvědomí si moc jednoty, bytí v přítomnosti světla a vyzařování lásky. Představte si,  jak odlišné by naše životy byly, kdybychom žili v harmonii s ostatními.

Ocitla jsem se v téměř úplném odpojení od toho, co se nyní ve světě děje. Projevuje se tam energie, jejíž součástí vůbec nemám chuť být.

Místo toho se i dále soustředím na svou práci, kterou dělám již mnoho let a kterou se snažím přispět k vyrovnání ženského principu s mužskými energiemi, jež stále řídí tento svět. Ano, ženská energie může být krutá, jak lze vidět u Kálí, Sachmet a dalších bohyní z různých tradic. Ale krutost je zde proto, aby bylo možné udělat ostrý řez skrze iluze. A my se právě teď v iluzi rozhodně nacházíme.

Když čtu většinu argumentů, které lidé uvádějí o covidu, politice, rasových tématech, klimatické změně a životním stylu, vypadá to, jakoby přicházeli o rozum. Mnohé z toho, co říkají, totiž

vychází čistě z ega, nikoli z jejich pravého ducha. Nejsme prostě na planetě Zemi ještě dost dlouho na to, abychom chápali složitost a dynamiku ducha a záhady vesmíru. Ale hodně lidí se chová tak, jakoby byli zasvěceni do spousty věcí, které však s naším omezeným vnímáním života vůbec nemůžeme znát. 

Já nacházím skutečný vnitřní klid v soustředění na svou duchovní práci, na psaní své nové knihy a v pobývání v přírodě.

Vím, že hodně čtenářů chce zůstat v „boji“ a že je to jejich úděl, být aktivní ve společnosti, usilovat o změnu a být jejím hlasem.

Já jsem byla v této roli v životě mnohokrát, ale nyní se učím o kráse ticha a míru.

Nedávno jsme s mým mužem chtěli vypnout televizi a jít spát. Ale najednou nás uchvátil pořad o neobvyklých mořských stvořeních. Na těchto dokumentech o přírodě je úžasné, jak nám umožňují být svědky neuvěřitelné imaginace a tvořivosti, která k vývoji těchto tvorů vedla. Je pozoruhodné, jak zvláštní některé tyto druhy jsou, a nám nezbývá nic jiného, než být v naprostém ohromení a úžasu, když vidíme, s jakými bytosti tuto Zemi sdílíme.

Když jsem učila v rámci svých kurzů o duchovních bytostech přírody v rámci The Shift Network, mou nejoblíbenější částí kurzu bylo, když lidé přinesli fotky neobyčejných přírodních bytostí. Byla jsem fascinována a ohromena bohatstvím rozmanitých stvoření, která většina lidí nikdy neuvidí, ale jsou neuvěřitelná.

V pořadu, na který jsme se dívali, ukazovali například hlavonožce zvané loděnky. Tyto prastaré bytosti jsou staré přes 500 milionů let a za tu dobu se ve svém vývoji příliš nezměnily, podobně jako vážky, o kterých tak ráda píšu.Tato stvoření jsou tu o tolik déle než my a přizpůsobovala se bez toho, aby svou podobu příliš měnila. A ačkoli jsou ovlivňována změnami životního prostředí, žijí svůj život dál, stejně jako to dělala milióny let.

Mne však na nich nezaujal pouze jejich neobvyklý zjev, ale také skutečnost, že poté, co stráví den na hladině oceánu, se ponoří 600 metrů hluboko na dno moře, kde se v bezpečí oddají hlubokému odpočinku.

Přemýšlela jsem o tom, jak jsem vždy psala o síle, kterou lze nalézt v klidném a hlubokém odpočinku v tichu. Ticho není něco, co bychom ve světě běžně zažívali –  ve světě, kde technologie 24 hodin denně vydávají nějaké zvuky. Musíme se ponořit opravdu hluboko do svého vnitřního světa, stejně jako to dělají v noci loděnky.

A vždy jsem vás povzbuzovala v tom, abyste se nořili hluboko do sebe a poznávali duchovní sílu ve své vnitřní krajině, abyste nacházeli ticho, které vám nejen umožní odpočívat, ale také přivodí stav, v němž můžete zaslechnout hlas, jímž vás vede vaše duše a váš duch.

Myslím, že čím víc tohle dokážeme dělat, tím víc budeme mít síly se vyvíjet, dělat změny v životě a adaptovat se v těchto časech změn.

Takže až budeme letos oslavovat Valentýna, přemýšlejme o všech bytostech, které na nás závisejí, a vytvořme si nový sen tím, že otevřeme svá srdce ještě víc, tak aby zahrnula veškerý život. Neboť budeme-li pokračovat v rozdělování, tak se vše, co milujeme, zničí.

Žal, který naše srdce v této době zažívají, vskutku zvětšuje naši schopnost soucitu, empatie a lásky.

Zvolme si, že budeme udržovat planetu a všechen život v lásce, v těchto stále intenzivních časech rozkladu, kdy se rozpadá způsob života, tak jak jsme ho znali.

16 února je úplněk. Zaměřme se na otevírání srdcí, takovým způsobem, který ukazuje naši neomezenou schopnost být stvořením světla a lásky. A soustřeďme se i na vnímání lásky Stvořitele a tvůrčích sil vesmíru. Protože milovat sami sebe je součást evoluce našeho vědomí. Jsme na sebe příliš tvrdí, což blokuje naši schopnost být opravdu přítomni v lásce a světle. Jestliže se totiž soudíte příliš příkře, jaký to má dopad na vaši přítomnost v kolektivních energiích?

Provádějte přípravné práce, abyste mohli poodstoupit od svého lidství a přetavit se do božské bytosti, jež zná jen světlo a lásku. Vyzařujte je ve společnosti. A vnímejte, jak tep vašeho srdce společně s láskou našeho kruhu splývá s tepem srdce Země a celého přediva života.

Jste-li novým čtenářem Zpráv o proměnách, přečtěte si prosím text Tvoření světelné sítě lidí na mých stránkách zde: https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/czech/czech-ceremonies/

A ať už strávíte valentýnský den sami, nebo s někým blízkým, popřejme si všichni šťastného Valentýna a buďme si jisti, že jsme všichni milováni.

Cestou tohoto měsíce je dar, který přináší Fotoula Adrimi a jímž je navrácení naší esence. Fotoula žije a učí ve Skotsku. Mezi svými studenty má ohromnou pověst. Je jednou z mých učitelek, jíž plně důvěřuji, a také jednou z těch, které jsem požádala, aby v mém učení pokračovaly, až tu nebudu. Velmi jí věřím, i jejímu smyslu pro odpovědnost, oddanost a celistvost.

Chcete-li ji a její práci více poznat, navštivte prosím její web. https://www.theisisschoolofholistichealth.com

O své nahrávce Fotoula napsala: 

Fotoula v této nahrávce provádí účastníky šamanskou cestou léčení. Záměrem je navrátit prvotní vzpomínku na celistvost a léčit na úrovni duše. Skrze prastaré šamanské praktiky nám nápomocní  duchové nabízejí cestu ke znovuzískání částí naší esence, jež jsme nyní připraveni obdržet a začlenit do našich životů, abychom mohli kráčet po své duchovní cestě vstříc ke ztělesnění svého  světla. Fotoula se svěřuje, jak se v její řecké rodové linii tyto techniky předků téměř ztratily, a tlumočí nám vřelé pozvání od předků, abychom si připomněli tuto starobylou spiritualitu Země, která je součástí dědictví lidstva.

Cesta měsíce je k vidění zde: https://www.youtube.com/watch?v=EZTprkyeDLM.

Také se můžete připojit k facebookové skupině Shamans Are Gardeners of Energy. Na tomto odkazu: https://www.facebook.com/groups/991720834662313. Heslo je “Transfiguration”. 

Oznámení:

V dnešní době covidu, kdy se často ruší lety z důvodu počasí, nedostatku pilotů a personálu,  je více než kdy jindy platné sdělení Isis, které učinila v devadesátých letech. Řekla, že přijde doba, kdy si studenti nebudou moci dovolit cestovat na workshopy anebo nebude cestování možné. Proto jsem od roku 2004 začala školit úžasné učitele, aby učili po celém světě. Na mých stránkách najdete workshopy, které můžete absolvovat, a některé jsou snad i v blízkosti vašeho bydliště.

Na stránkách www.shamanicteachers.com  najdete všechny, kteří se učili u mě a praktikují šamanské cesty na různých místech světa a dělají léčení na dálku. Mnozí z nich pracují s lidmi osobně.

Stále ještě čekám, zda bude možné vypsat výcvik šamanského léčitelství v době, kdy se stále potýkáme s covidem a nebezpečím, že retreatová centra bude nutné opět uzavřít. Čekám, jak se věci vyvinou a zda půjde výcvik učit fyzicky v retreatových centrech. Jak víte, jsem přesvědčena, že učení pokročilejších technik léčení je přes internet neetické a nebezpečné. Internet není prostředkem, jak předávat starodávné léčebné postupy, které mohou pro pacienta znamenat život nebo smrt.

I nadále jsou zde oblíbené kurzy, které již jsou nahrané, o šamanském cestování a ostatních tématech. Další informace najdete na mém webu na stránce Workshopy.

Můžete se také podívat na moje knihy a audioprogramy. Mají skvělý ohlas a obsahují informace a cvičení, které učím na svých workshopech.

A samozřejmě máme s Renee Baribeau oblíbený podcast nazvaný the Shamans Cave. Lidé ho mají opravdu rádi! A já ho s Renee opravdu ráda dělám. Připojte se na www.ShamansTV.com.  

Budu mít velkou radost, když se připojíte k odběru videí na Shamans TV. Pro mě a Renee je to způsob, jak získat větší podporu od Youtube.

Copyright 2022 Sandra Ingerman. Překlad Veronika Kucharská. Všechna práva vyhrazena.

Recommended Posts