Zprávy o proměnách únor 2021

V posledních téměř šesti letech jsem procházela intenzivním procesem léčení. Začala jsem přijímat také šamanské léčení a navštívila jsem mnoho alternativních léčitelů. Ať jsem se obrátila kamkoli, řešení se neukazovalo. Vždycky jsem věděla, že skutečný lék se nachází v mém nitru, jak jsem učila po celých dvacet let ve Zprávách o proměnách.

Kdykoli se však v naší kultuře začneme cítit nemocní, okamžitě vyhledáme pomoc u druhých, kteří mohou najít řešení ve vztahu k tomu, co nás ovlivňuje. Potřebujeme však cestovat do hloubky duše, kde se můžeme od těla dozvědět, co přesně se děje, co je v nerovnováze a k uzdravení.

Někteří z nás jsou však velmi tvrdohlaví, stejně jako já. I když jsem vnímala, že mě znamení obracejí dovnitř spíše než ven, bylo jednodušší hledat řešení venku. Věci se pak v mém procesu přirozeně změnily. Po dobu pěti let v hodinách nejhlubší noci, kdy šamani provádějí svou nejsilnější práci, cestovala a pracovala jsem se svými duchovními průvodci. Pracovala jsem na tom, abych našla příčiny ve své minulosti a přítomnosti, které mě stále pronásledovaly a působily, že se mé tělo svíjelo v bolestech.

Po dobu pěti let jsem ze svého těla uvolňovala bolest. Pocity byly opravdu neskutečné. V tomto období jsem trpěla, ale procházela jsem skvělými lekcemi a dozvěděla jsem se mnoho o sobě, o druhých, o životě, o síti života a přírodních cyklech. Byly to vlastně přírodní cykly, které mi poskytly nejvíce návodů, jak se uzdravit.

V průběhu prosince jsem se ponořila ještě hlouběji a pokoušela se kolem sebe vytvořit co nejvíce klidu a ticha. Bylo to hodně náročné, protože lidé jsou zvyklí se mě pořád ptát, jak se mám anebo mě žádají o pomoc. Potřebovala jsem však opravdu naprosté ticho, odpojit se od Facebooku a od svého e-mailu. Nepodařilo se mi to provést tím nejelegantnějším způsobem, ale udělala jsem to a dostalo se mi ticha, které jsem potřebovala.

Jakmile jsem se do ticha dostala, mé tělo a duchovní průvodci se mnou začali bez přestání hovořit a vedli mě postupně tam, kam jsem se potřebovala dostat. Potřebovala jsem skutečně nechat odejít svou minulost, která se stala jedním z břemen, které bylo příliš těžké nést. Většinu své minulosti jsem doslova zapomněla. Potíže, které se otiskly do mé osobnosti, mi už nesloužily a brzdily mě. Provedla jsem mnoho obřadů uvolnění a propuštění.

Zjistila jsem, že klíčem k mému uzdravení bylo podívat se na svou minulost, nedržet se jí a dokázat od ní odstoupit. Jakmile jsem od ní dokázala odstoupit, zjistila jsem, že jdu mimo trasu. Můžu upřímně říct, že si nedokážu představit, že bych se vrátila ke svému starému způsobu bytí. Cítím, že vstupuji do nového života. Nedokážu se do něj však zcela ponořit, dokud zcela nevystoupím ze své minulosti a nerozloučím se s ní.

Sdílím to s vámi, protože se pomalu posunujeme do nového paradigmatu a nemůžeme s sebou vzít svou minulost. Není možné vstoupit do života ve svobodě naplněného láskou a světlem a zároveň na ramenou nést hořkost a zátěž minulých zrad a zranění.

Představte si, že šplháte na horu. Jakmile cesta začne být příliš strmá, musíte odložit těžké zásoby. Jakmile se dostanete na vrchol, nebude se vám chtít věřit, že jste byli ochotní vláčet se tak dlouho s takových závažím. Kdybyste nenesli tolik zátěže, mohli jste si cestu a výhledy užívat.

Měla jsem na to pět let. Vím, že mnozí z vás pracovali na všech úrovních duchovně, emocionálně i fyzicky. Pokud se těšíte na nové příležitosti, které se k nám blíží, jediný způsob, jak můžeme vstoupit do nové dimenze skutečnosti je uvolnit se od svých minulých zátěží, které nás udržují ve starých bublinách.

Úplněk nastává dne 27. února. Pojďme vystoupit ze starých bublin, které zadržují naše psychické síly a dovolme svému světlu volně plynout a dotýkat se veškerého života na Zemi.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na domovské stránce.

Doufám, že se vám bude líbit obřad, který jsem na tento měsíc nahrála. Pro ty, kteří čtou tento sloupek poprvé, každý měsíc vytvářím nahrávky šamanských cest a obřadů. Založili jsme také novou motivační stránku na Facebooku s názvem Shamans Are Gardeners of Energy (Šamani jsou zahradami energie). Pokud se chcete připojit, heslo je „Transfiguration“.

Zde je odkaz na obřad tohoto měsíce. Děkuji Sylvii Edwards za nahrání videa. Připojte se k nám!

Recommended Posts