Dönüşüm Haberleri Şubat 2020

İklim olayları nedeniyle zarar gören yerler ve yaşam için pek çok duygu hissediyoruz.

Dünyanın pek çok yerinde yıkım ve ölüm olduğunu biliyoruzç Fakat yakın zamanda Avustralya’daki yangınlarla kalplerimiz parçalayarak açıyor.

Can kaybı konusunda pek çok istatistik okuyorum ve hangilerinin doğru olduğunu bilmiyorum. Yangınlarda ölen 500,000 doğa varlığı hakkında raporlar okudum. Ve bu ayın yazısını yazarken 8,000 koalanın öldüğünü öğrendim.

Bu kalplerimizin ve aklımızın hayal edebileceğinin ötesinde bir trajedi.

Yangının control altına alınması için ben de sizinle birlikte dua ediyorum.

Bu konuda yakın zamanda Stephen Dinan and The Shift Network’ün ev sahipliğindeki “The Three Hidden Worlds” eğitim programımın giriş konuşmasında bahsettim.

Şamanizm doğa temelli bir uygulamadır ve şamanik kültürlerde Toprak, Hava, Su ve Ateş dahil tüm yaşam ailemizdir. Ama diğer yaşam varlıklarını onurlandırmadığımızda, saygı göstermediğimizde ya da nezaket göztermediğimizde bunun sonuçları olur.

Toprak, Hava, Su, Ateş bize hayat verir. Bize hayat veren elementlere toksik atıklarımızı atmayı sürdürüyoruz. Onlar canlı varlıklar ve bizim ailemiz.

Kültürümüzde bizler halen kutsal bir uygulama olan karşılıklılığı görmezden geliyoruz. Bu yazılarımı okuyan herkes sezgisel olarak ve kalbinde biliyor ki eğer bize hayat veren elementleri onurlandırsaydık bu denli şiddetli davranmazlardı.

Fakat yine de elementlerle karşılıklı sevgi dolu ilişki geliştirmeyi es geçiyoruz ve yangınları, sel sularını, fırtınaları dindirmek. manipüle etmek, yağmur yağdırmak vs için yeterli kişiyi biraraya getirmeye çalışıyoruz. Bunun geçici olarak mucizevi etkileri olabilse de, bazı yönlerden daha çok sorunun bir parçası çünkü insanlar Doğaya saygı göstermek yerine onu manipüle edebileceklerini hissettiklerinde yaşam tarzlarını değiştirme ihtiyacını da hissetmiyorlar.

Eğer elementlerle karşılıklı saygıya dayalı bir ilişki geliştirseydik işlerin nasıl değişebileceğini merak ediyorum. Bunun çok büyük bir fark yaratacağını kalben bilmeniz lazım. Bunu BİLMENİZ gerek.

Fakat işte bu haldeyiz. Bu kadar çok kayıp kalplerimizi kırıyor.

Elementleri onurlandırmaya başlayın. Elementleri manipüle etmek için güçlerimizi birleştirmek yerine onlarla iletişim kanallarını açmak için ruhsal enerjilerimizi biraraya getirelim. Doğa manipüle edilmeye izin vermeyecek.

Hayatını kaybetmiş tüm varlıklar için onurlandırıcı sonlanma seremonileri yapalım. Bu seremoniler hakkında Seremoni Kitabı’nda yazdım.

Hayatını kaybetmiş varlıklarla ruhsal olarak bağlantı kurun. Onlara dünyayı ve tüm yaşamı varlıkları, güzellikleri ve güçleri ile onurlandırdıkarı için teşekkür edin.

Yaşam ağına pek çok katkıda bulundular ve kayıpları hepimiz için sarsıcı.

Onlara, eve Kaynak’a sevgi ve ışıkla dolu bir yolculuk dileyin.

Ölen tüm varlıkları onurlandıralım. Bu tüm yaşam için şifa yaratır. Hayatına kaybeden tüm canlılara sevgi ve ışığınızı yayın.

Bu bilinç düzeyi hepimizin Yeryüzünde daha bilinçli yaşamasını sağlar.

Yaşadığınız yerle, yaşadığınız yerin şefkatli atalarıyla ve elementler de dahil tüm doğa varlıklarıyla ruhsal bağlantı kurun. Her gün sevgi ve ışığınızı yayın ve size geri gelen sevgiyi hissedin.

Bunu yaparken Yeryüzündeki yaşam değişecek. Bunu BİLİYORUM! Dolunay 9 Şubat’ta. Haydi ruhsal enerjilerimizi Yeryüzünde bizimle birlikte yaşayan tüm yaşamı ne denli onurlandırdığımızı ve sevdiiğimizi göstermek için biraraya getirelim. Bu dolunayda ilahi ışığımızın tüm yaşamı sevgiyle kucaklamasına ve bu ışığın tüm dünyada parlamasına izin verelim.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, dolunay seremonilerimizin ayrıntıları için ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz. .

Transfigürasyon uygulamamızı güçlü tutalım ve tüm yaşamı kendi ilahi ışık ve gücünde algılayalım. Diğer canlılara acıma duygunuzla ağırlık yaratmayın.


Copyright 2020 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts