Dönüşüm Haberleri Şubat 2017

2017’nin henüz bir ayını geride bıraktık ve devam eden terör saldırıları, ekstrem iklim değişikliği nedeniyle dünyanın dört bir yanında yerinden yurdundan olan yüzbinlerce insan, özelllikle ABD’de devam eden siyasi çalkantılar ve çeşitli üzüntü veren değişimlerle sıkıntı günler yaşıyoruz.

Merkezlenmek ve tüm bu çalkantılı enerjinin içinde kaybolmamak için transfigürasyon uygulamalarınızı sürdürmenizin önemini ne kadar anlatsam az. Gezegen ve ışık ağındaki herşey için yaptığımız şifa çalışmasını sürdürmemizin büyük önemi var. Kaotik ve çalkantılı enerjiyi çalışmamıza taşıdığımızda çalışmanın hiç gücü olmayacaktır.

Bu yüzden, üzüntü, korku, öfke vd. Duygularımızın derinliğini deneyimlemeli ve sonrasında da duygularınızın gerisindeki enerjiyi parıldayarak Yeryüzüni aydınlatan sevgi ve ışığa dönüştürmeliyiz. Hepimiz Yeryüzünün koruyucularıyız ve çalışmamızı yapmalıyız.

Ve bunun devamı olarak, psişelerimize ve bedenlerimize aldıklarımızı değiştrip dönüştürmeyi de sürdürmeliyiz.

Psişelerimiz pek çok korkunç haberle doluyor. Bu enerjiyi “yutmak ve sindirmek” istemeyiz. Bunu yapmak içsel bahçemizin sağlığını desteklemez. Haberleri seyder veya okurken sindirdiklerinizin ışık ve sevgiye dönüşmesini istemeye devam edin.

Ruhsal düzeyde hem Yeryüzü hem de bedenlerimiz ilahi ışıkla dolu. Birleşik alana ve birliğe adım attığımızda herşey kusursuz ve herşey ışıktan. Sonrasında paradoksal olarak ego/kişiliklerimizi ve bir bedende olmayı deneyimliyoruz. Fiziksel bedenlerimizin ihtiyaçları var. Sağlıklı kalmak ve büyümek için temiz hava, su, yiyecek ve gün ışığına ihtiyacımız var.

Hem kitaplarımda hem de geçmiş yazılarımda sizleri bedenlerimize aldığımız herşeyi ışık olarak görmeniz konusunda teşvik ettim. İnsanlar toprak, hava, su ve güneşin bize yaşam verdiği gerçeğine uyanana dek açgözlülüğe karşın sevgi ile kararlar alınması için çaba gösteröeye devam edilmesi gerekecek.

Kolektif uyanana dek ne yapmalıyız? Ruhsal çalışmamızı yapmalıyız. Yemek hazırlarken bunu sevgiyle ve kutsal bir seremoni olarak yapın. Yemeklerinizi sevgiyle ve kim için pişirdiğinize odaklanarak ve yiyen herkesin bu yemekle nasıl besleneceğine odaklanarak pişirin. Size verilmiş olan yiyecekler için toprağa teşekkür edin. Su için ve ağzınıza damla damla girip boğazınızdan akan suyun ışık olduğunu görün ve hissedin. Banyo yaparken suyun sizi her düzeyde –fiziksel, duygusal ve ruhsal- temizleyen ışıkla dolu olduğunu hayal edin. Havayı sanki ilahi ışık ve sevgiyi solurmuşcasına soluyun. Güneşe yaşamımızı sürdürmemiz için verdiği enerji için her gün teşekkür edin.

Eğer bu uygulamaları hergün ve gün boyunca yaparsanız, çevreyi koruma ve yediklerimiz, soluduğumuz hava ve içtiğimiz suyu kendimiz, çocuklarımız ve tüm yaşam için güvenli hale getirmek konusunda temel bilinç oluşana dek sağlığınızı desteklemiş olursunuz.

Bunları yapmak son derece basit. Anahtarı ise yapmayı hatırlamak. Bu basit ama önemli çalışmayı yapmayı hatırlamak için gün bıyunca görebileceğiniz yerlere notlar yapıştırabilirsiniz.

Şubat ayında kolektifteki pek çok insan Sevgililer Gününü kutlar. Kolektif “bayramlar”, ruhsal çalışmamızın gücünü katlamak için daha geniş olan kolektife katılmak için harika zamanlardır. Ve Sevgililer Günü de sevginin kutlandığı bir gün.

Sevgi ve şükran her gün kutlanmalı ve ticari bayramlara bırakılmamalı.

Küresel bir topluluk olarak kalplerimizi birleştirerek tüm yaşama ve tüm canlılara ne kadar önemli ve özel olduklarını iletelim. 10 Şubat’taki Dolunayda biraraya gelerek insanlardan oluşan bir ışık ağı yaratma çalışmamıza devam edelim. Ve ardından 14 Şubat’ta Sevgililer Günü’nde yeniden biraraya gelerek kolektife katılalım.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, aylık dolunay seremonimizin detayları için ana sayfadan Transmutation News sekmesi altında “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Hem Sevgililer Gününde hem de dolunayda dışarı çıkın ve toprağa SEVGİ yazın. Toprak yağmurdan dolayı nemli ya da ıslak olabilir – çamura SEVGİ yazın. Eğer kar varsa, kara SEVGİ yazın ve karlar eriyip toprağa karışırken suyun sevgi enerjilerini toprakla paylaşmasına izin verin. Ya da yaşadığınız yerde kum varsa kuma SEVGİ yazın. Haydi bunu hep beraber yapalım.

Ben bunu yürümek için her dışarı çıktığımda yaparım. Parmaklarınızı toprağa batırıp SEVGİ yazmak için her gün iyi bir gündür.

Bunu yaparken “sevgi” kelimesini üzerine derinlemesine düşünün. Titreşimini ve enerjisini hissedin. Şamanlar sözcüklerimizin gücü olduğunu öğretirler. Kullandığımız her bir sözcüğün titreşimi evrene gider ve bir form olarak vücut bulur. Zira fizikselde gerçekleşmeden önce tüm yaratım görünmeyende başlar.

Ve bu ay uygulamalarınızda, her birlikte yüm yaşam ve yeryüzü için çalışmaya devam eden küresel topluluğumuzla güçlü bir biçimde birarada durmak için kararlı bir seçim yapmayı sürdürün.

Copyright 2017 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

 

Recommended Posts