Zprávy o proměnách - březen 2023

Čas pádí ještě rychleji a vtáčíme se do dalšího ročního období. Myslím, že v mnoha oblastech našeho života se začínají věci dít vskutku svižně. A mám pocit, že všechny ty dnešní výzvy týkající se zdravotního stavu a klimatických změn nás tlačí na cestu léčení, abychom mohli některé z těch záležitostí, jež se nám dějí, už nechat za sebou.  

Letošní rok je pro mě rokem, kdy jsem se rozhodla sama vyrazit na cestu léčení. Už čtyřicet let vytvářím pro ostatní léčivé cesty, po kterých se mohou vydávat. Nyní jdu sama po jedné z nich. A během ní ke mně přicházejí prostřednictvím e-mailů, FB i dopisů zprávy od mnohých z vás, že se vaše cesty léčení velmi zrychlují a vede to k rapidním změnám ve vašem duchovním vývoji.

To vyžaduje hluboký ponor jak do rodových, tak i osobních traumat, která neseme ve svých tělech, a jejich propouštění. Mnozí z vás tak činí skvostnými způsoby a mne to velmi těší.

Podle korespondence, která se ke mně dostává, se mnozí z nás potýkají s problémy s imunitou a toxicitou pocházejícími z životního prostředí. Jsem přesvědčena, že podstatou úspěšného léčení je odložení břemen, která se vůči našemu tělu chovají toxicky. Je třeba provádět transfigurační techniky, jako je třeba Lék pro Zemi, a věnovat se frekvenci našich slov, myšlenek a denního snění.

Chcete-li vědět, co se to ve vašem životě děje, sledujte frekvence, ve kterých žijete. Kráčíte po cestě utrpení, anebo po cestě léčení?

Spolu s Isis jsem procházela úmluvy, které jsem uzavřela, abych žila život utrpení. A skrze cesty jsem si připomněla, že zhruba v mých čtyřiceti letech mě Isis učila, že v tomto životě nemusím trpět, abych rostla. Jsou i jiné způsoby růstu.

A já jsem se pak skutečně posunula do frekvence, v níž se život žije z místa radosti. Ovšem stejně jako se v přírodě střídají různá období a fáze a jako je i život neustálou změnou, ani já se v této frekvenci neudržím nepřetržitě.

Zkoumám tedy znovu stoupající frekvence, což je klíčové jak v praxi Léku pro Zemi, tak při Léčení duchovním světlem – jde o práci s beztvarými energiemi vysokých frekvencí se záměrem transmutace a léčení.

Pokud jde o mě, došla jsem k uvědomění, že jsem sama sobě přinášela slovy, myšlenkami a denním sněním spíše prokletí než požehnání. Nahlédla jsem to, když jsem nějakou dobu sledovala vnější události, které mi škodily. Byla jich spousta. Ale také jsem se musela postavit čelem k tomu, že si svou cestu léčení blokuji tím, jak hovořím a jak uvažuji.

Po mnoho let jsem vedla setkání s praxí Léku pro Zemi. Jeden rok jsem byla skupinou vyzvána, abychom se podívali, jak by se dalo v této práci pokročit hlouběji. Vedla jsem k tomu cestu společně s Isis. Sdělila mi, že tato práce nikam hlouběji jít nemusí. Transfigurační práce má tak vysokou frekvenci, jaká je jen možná. Ale zásadní je, aby lidé tyto praktiky ŽILI. Neustále hledáme další a hlubší techniky, aniž bychom si plně osvojili ty, které už známe.

Pro mě celý obraz další fáze léčení začal dávat smysl, když jsem pochopila, že je třeba se zbavit posvátných rodových úmluv, jež jsem kdysi uzavřela ohledně nutnosti žít život utrpení. A také musím svou vlastní duchovní práci pozvednout na vyšší frekvenci, aby mohlo dojít ke skutečnému vyléčení. Toto uvědomění mi ukazuje cestu, kudy jít dál. 

Nedávno jsem psala na facebook status o rychlém růstu, který vidím v přírodě. Naše jabloň pučela celou zimu a nyní vypučela v mrazivém počasí i planá jabloň. Pokojové rostliny v mém domě se chovají, jakoby bylo jaro. Když jsem tento post publikovala, ozvala se mi spousta lidí z celého světa, kteří tento rychlý růst též pozorují.

Přichází mi k tomu spousta myšlenek a vhledů. Jako pro nás podstatné však v tom vidím to, že ačkoli jsme životem velmi zkoušeni, dochází na základě práce, kterou všichni děláme, opravdu k rychlému růstu. To nás ovlivní na mnoha různých rovinách. Také můžeme sledovat, s jakou silou příroda odolává a čelí překážkám a pak na nich roste. Ponoříme-li se do vnitřní síly, kterou všichni máme, získáme více nástrojů. Nevěřím totiž, že by vesmír špatně odhadl naše možnosti, když se nás snaží naučit lepším způsobům života a chování.

V poslední době jsem se velmi zaměřila na to, jak hluboce sama praktikuji medicínu Lék pro Zemi. Tato praktika je mým životem a žiji jí. Ale také bývám někdy rozptýlena a přistihnu se, že se nesoustředím na frekvenci svých slov, myšlenek a denních snů. Jakákoli frekvence se objeví v komunikaci se sebou samou nebo s ostatními, to se okamžitě manifestuje. Toto se nás starověcí duchové snaží naučit.

Tento měsíc tedy můžete cestovat či meditovat pouze se záměrem setkat se s paní či pánem vašich snů. Jakmile tam budete, posaďte se na nějakém krásném místě v přírodě a promluvte si s těmito vlídnými, láskyplnými duchy o tom, co tvoříte z frekvencí, ve kterých komunikujete. Co okamžitě manifestujete ve svém životě? A pak s nimi proberte, jak byste to mohli změnit.

Pro jarní rovnodennost mi Sylvia Edwards pomohla natočit cestu, kterou můžete provést buď přesně v ten den, nebo kdykoli vám to bude vycházet a budete se moci plně věnovat práci se záměrem a celým srdcem. Můžu vám říct, že když každý udělá svou práci, tak to opravdu velmi příznivě změní váš život i svět. Nyní totiž lidé často jen surfují po internetu a účastní se online kurzů, ale nedělají skutečnou práci.

Pokud nemluvíte anglicky, řiďte se během této cesty instrukcemi, které jsem popsala výše.

Zde je odkaz, na kterém se můžete připojit k cestě:  https://www.youtube.com/watch?v=GVFUcKV1blg

Jen abyste věděli, uvažuji o vlastním online kurzu, který by se zaměřoval na materiál z praxe Léku pro Zemi a na to, jak ho v našich životech dovést na vyšší frekvenci. Tento kurz se nebude realizovat skrze organizaci, ale vypisuji ho soukromě. Více informací posdílím, až se více zorganizuji a budou známy konkrétní detaily.

Úplněk bude 7. března. Při všech tragédiích, jichž jsme svědky, pojďme zaměřit svoji koncentraci a pozornost na nastartování naší transfigurační práce a přesun k beztvarým božským energiím, abychom z pozice vyšších frekvencí umožnili naší lásce a světle plynout lehce a přinášet úžasnou milost (“amazing grace”) na všechna místa na Zemi, která právě chceme podpořit.

Jste-li novým čtenářem Zpráv o proměnách, přečtěte si prosím text Tvoření světelné sítě lidí na mé domovské stránce – jsou tam pokyny k našim úplňkovým obřadům.

Sylvia Edwards laskavě sestavila seznam všech obřadů, které jsem dosud na stránce Šamani jsou zahradníky energií sdílela. Níže na ni najdete odkaz. Jakmile tam budete, klikněte na Resources a najdete všechny minulé nahrávky s popisy (v angličtině). Děkujeme Sylvii za tento seznam:

https://www.sandraingerman.com/shamans-are-gardeners-of-energy/

Přeji spolu s vámi všem v našem kruhu slavnostní čas rovnodennosti a hluboce smysluplný čas učení.

Copyright 2023 Sandra Ingerman. Překlad Veronika Kucharská. Všechna práva vyhrazena.

Recommended Posts