Dönüşüm Haberleri Eylül, 2020

Yakın zamanda derin ruhani çalışma yaparken çok güzel bir vizyon gördüm. Kadim ve yaşam dolu bir ormanda yürüyordum. Ağaçların yaprakları bana uzandı ve bu dönemde tüm doğanın benimle paylaştığı bir mesajı ilettiler: Bizim doğaya el uzattığımız kadar doğa da bize el uzatıyor ve bizimle iletişime geçiyor.

Bu, şifa dolu bir ilişki. Bizler doğa varlıklarıyla rasyonel zihnimizi kullanarak konuşmaya çalışıyoruz; ama doğa bizimle bedensel hislerimiz aracılığıyla iletişime geçiyor, zihnimiz aracılığıyla değil. Doğa canlıları bizimle konuşmak istemezler. Onlar bize dokunmak, onların dokunuşunun ve doğanın kokusunun bizim için nasıl da kuvvetli bir şifa gücü barındırdığını hissetmemizi isterler.

Bizleri çevreleyen yaşam ağıyla bütünleştim ve her hücremle doğadaki tüm varlıkların birbirine nasıl destek verdiklerini hissettim. Ne kadar sevildiğimizi anladığım, birlik ve bağlantı duygularını tecrübe ettiğim gerçek bir “60 kuşağı” deneyimiydi.

Ekinoks 22 Eylül’de. Ekinoks dönemi doğada olmak için en ideal zamanlardan birisi. Kendimizi yerküreye bırakmak ve onunla bir olmak için mükemmel bir hava var.

Ekinoksu kutlamak ve onurlandırmak için ayrılıktan uzaklaşıp birliğe adım atın. Bu, kendiniz ve çevrenizdeki tüm yaşam için yapabileceğiniz en iyi şey. Dünyada bu dönemde yaşananların diğer bir çoğu ise gerçekten çılgınca. Bu girdaba düşmemeyi seçin.

Bizlere şu an birçok değişik enerji alanları sunuluyor. Akış bizi bir mevsimden diğerine götürürken hangi enerji alanında yaşamak istediğinizi dikkatle ve bilgelikle seçin. Sade bir hayat yaşamanın daha sağlıklı bir yoluna da geçiş yapabilirsiniz.

İzin verin doğa size yolu göstersin.

Ekinoksta yapmak için güzel bir seremoni arıyorsanız “Seremoni Kitabı: Kutsal Alemleri Gündelik Yaşamımıza Taşımak İçin Şaman Bilgeliği” adli kitabıma bir göz atın.

Dolunay 2 Eylül’de. Ruhani ışığımızın derinlerine inelim ve bize uzanan ışığa kendi ışığımızla karşılık verelim. Küresel topluluğumuzun göz alıcı ışığına katılalım ve bu ışığın tüm hayat için sağlıklı bir enerji alanı oluşturmasına katkıda bulunalım.

Eğer Dönüşüm Haberleri’ne yeniyseniz lütfen ana sayfada bulunan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” adlı dolunay seremonimizi okuyun.

Tüm çemberimiz olarak hepinize sevgi dolu ve güzel bir ekinoks diliyoruz.

Copyright 2020 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts