Zprávy o proměnách - září 2020

Nedávno jsem měla během hluboké duchovní práce jednu z nejkrásnějších vizí. Procházela jsem se živým, prastarým lesem. Listy mnoha stromů se po mě natahovaly. Předávaly mi zprávu, kterou se mnou sdílela v poslední době celá příroda.

Zpráva zní: Příroda nám jde naproti tolik, kolik my jdeme k ní.

Na dosah máme obrovské léčení. K přírodním bytostem se pokoušíme mluvit ze své racionální mysli. Příroda však komunikuje s našimi tělesnými smysly, ne s naším rozumem. Bytosti přírody s námi nechtějí mluvit. Chtějí se nás dotýkat, a tak vnímejte jejich doteky a vůně, které pro nás mohou být velmi léčivé.

Byla jsem naprosto ponořena do sítě života a vnímala každou buňkou těla, jak každá bytost přírody dává a přijímá vzájemnou podporu. Byl to zážitek jako ze „šedesátek“, jednota, propojení a vnímání obrovské lásky.

Dne 22. září vplyneme do rovnodennosti. Je to nejkrásnější den, který můžeme strávit v přírodě, protože jsou nejlepší podmínky k tomu, abychom se ponořili hluboko do pole Země.

K oslavě rovnodennosti proměňte svůj postoj od rozdělování k propojování. To je to nejlepší, co právě teď můžete udělat pro veškerý život i sami pro sebe. Protože to ostatní, co se momentálně odehrává, je skutečné šílenství. Ať do té díry nespadnete.

V současnosti se před námi odkrývá mnoho různých energetických polí. Vybírejte moudře v den rovnodennosti pole, ve kterém chcete žít, zatímco roční období plyne jedno do druhého. I vy můžete vplynout do zdravějšího a jednoduššího způsobu života.

Dovolte přírodě, ať vám ukáže, jak.

Pokud hledáte vhodnou ceremonii, kterou byste mohli v den rovnodennosti uspořádat, zalistujte mou knihou Kniha obřadů: Šamanská moudrost pro objevení posvátnosti v každodenním životě. (The Book of Ceremony: invoking the Sacred into Everyday Life).

Úplněk nastává dne 2. září. Ponořme se do hlubin našeho duchovního světla, které se po nás natahuje. Jděte mu naproti a spojte se s ním ve svém vlastním světle. Spojte se se zářivým světlem naší globální komunity a dovolte mu vybudovat zdravé energetické pole pro veškerý život.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkové praxi „Tvoření světelné sítě lidí“ na domovské stránce.

Připojuji se k našemu kruhu s přáním krásné rovnodennosti.

Recommended Posts