Zprávy o proměnách – září 2019

V červenci jsem se svým manželem měla příležitost vydat se na výpravu za polární kruh. Byl to můj životní sen. Na jedné šamanské cestě mě také slunce požádalo, abych tuto pouť podnikla.

Vypravili jsme se tedy na expedičním ledoborci na cestu. Byla to nádherná příležitost cestovat do tohoto magického světa. Dojeli jsme až na Špicberky.

Během naší cesty se led rozšířil, takže jsme dostali až na osmdesátou rovnoběžku. Dopluli jsme do vzdálenosti 730 mil od severního pólu. Dál to však nešlo.

Těžko se mi dává do slov, co všechno jsme tam prožili. Máme teď určitě „polární horečku“ a vážně uvažujeme o tom, že bychom se na nějaký čas do města za polárním kruhem přestěhovali.

Jela jsem tam, abych se vystavila ledu a tichu. Bylo pozoruhodné cestovat a plout skrze ledové kry! Viděli jsme však také úžasné bytosti přírody – delfíny, tuleně, mrože a spoustu nádherných ptáků, květin, jelena, polární lišku a také ledního medvěda. Málem jsem viděla, když lezl na ledovou kru, jeho zadek. Pak jsem ho ale viděla kráčet. Stalo se to všechno tak rychle, že jsem nestihla fotografovat. Byl to ale obrovský dar!

Ve Zprávách o proměnách často píšu, že veškerý život zpívá. Na jedné z výprav jsme se dostali na fjord, kde jsme slyšeli zpívat led. Měli jsme čas strávit na tom místě celou hodinu, než jsme se museli vrátit.

Dala jsem na svou stránku na Facebooku krátké video na kterém uslyšíte, jak zpívá led:
http://www.facebook.com/SandraIngerman

Podnikli jsme nádherné výšlapy a úžasné cesty po zvěrokruhu, kde jsme viděli bohatství zvířat, ptáků a krajiny.

Být v tichu v magické dimenzi reality je zkušenost, která změní váš život.

To všechno nám chybí v naše uspěchaném způsobu života, který vedeme. A rychlost, jakou život nabral, je příčinou nemocí duše.

Musíme se vrátit ke způsobu života, který je více spojený s přírodou. Pomohlo by to lidem na emocionální, duchovní i fyzické rovině.

Se všemi změnami, kterými naše životní prostřední prochází, se musíme naučit přizpůsobovat. Naše současné životné prostředí je plné toxinů, musíme se k jejich transmutaci skutečně stavět proaktivně.

Nedávno jsem se dozvěděla prostřednictvím lékařského testu, že jsem plná velmi toxické plísně stejně jako náš dům. Spolupracujeme s týmem, který se snaží plíseň dostat z domu. Já beru pro vlastní uzdravení doplňky stravy.

Uvědomila jsem si však, že se můžu ztratit v paranoidních představách, jak plíseň unikne čištění, které děláme.

Uvědomila jsem si, že namísto toho, abych se nechala ovládnout strachem, je čas, abych se pustila ještě do hlubší vlastní praxe transfigurace. Víme z mnoha událostí, kterých jsme v průběhu let byli svědky, že to skutečně funguje. Světlo transformuje toxické látky.

V průběhu dne se soustředím, abych vnímala a cítila své vnitřní slunce, jak vyzařuje světlo skrze všechny mé buňky. Vyzařuji světlo a lásku celý svým domem a zemí, kde žijeme.

Vidím náš domov v jeho božském světle. Provádím svou duchovní praxi, abych vystoupila z energetického pole plísně. Vystoupení z energetického pole je téma, ke kterému bych se s vámi chtěla v budoucnosti vrátit.

Abychom se dokázali přizpůsobit našemu životními prostředí, musíme dělat svou práci. Musíme vystoupit z pole zběsilé energie, ve které je mnoho z nás lapeno, a najít způsob, jak vstoupit do energetického pole ticha. Potřebujeme to, abychom se dokázali regenerovat!

Musíme také provádět svou praxi transfigurace a proměňovat to, co se k nám dostává z okolního prostředí a nežít ve strachu.

Přizpůsobení bude klíčem k našemu životu. Běžte do přírody a uvažujte chvíli o tom, co píšu.

Co děláte, abyste se dokázali přizpůsobit? Jak inspirujete své blízké a společenství, kde žijete, aby se k vám připojili? Je to důležitá práce, kterou už nesmíme zanedbávat.

Existují bytosti přírody, které se dokáží spojit s energetickým otiskem, se kterým se narodili, a přizpůsobit se, pro jiné bytosti nastal čas, aby planetu opustili. Na všechno živé je však v přítomnosti kladen nárok, aby se buď jedním nebo druhým způsobem přizpůsobil.

Úplněk nastává dne 14. září. Je to nejlepší příležitost, kdy se spojit se silou Slunce, Měsíce, hvězd a napojit se na své božské světlo, které zpět odráží silné životodárné energie. Najděte způsob, jak můžete přizpůsobit svou vlastní praxi transfigurace, abyste se dokázali napojit na své nejčistší zářivé světlo.

Vyzařujme společně světlo celou naší globální komunitou a navzájem se posilujme. Vyzařujme také po celé Zemi a skrze ni a dotkněme se každé živé bytosti dokonalostí a láskou.

Pokud čtete Zprávy o proměnách poprvé, přečtěte si prosím instrukce k úplňkovému obřadu „Tvoření světelné sítě lidí“ na domovské stránce.

Nádherné léto a zima se proměňují v podzim a jaro na severní a jižní polokouli. Je čas propojit se se Zemí, kde žijete, a pocítit změny uvnitř i venku a přivítat nové životní období.

Dne 23. září nastává rovnodennost. Během podzimu se vždycky zamýšlíme nad tím, co potřebujeme pustit a odevzdat zemi, aby se energii mohla kompostovat do nového života. Na jaře zase uvažujeme o nekonečnu možností, které se mohou zrodit, když do země zasadíme nová semínka.

Pojďme v ceremonii během letošní rovnodennosti zasadit semínka naděje do země, kde žijeme. Můžete provést šamanskou cestu nebo meditaci. Lepší by však bylo, kdybyste šli ven, vzali si s sebou své posvátné nástroje, pozdravili se s duchovními průvodci, soucitnými předky země, přírodními bytostmi, se zemí, vzduchem, vodou a ohněm ve formě Slunce, se silou Měsíce a hvězd, kteří budou vašimi svědky. Použijte semínka, která jste nasbírali nebo koupili, a když je budete sázet, vdechujte do každého z nich naději, lásku a světlo. Naplňte každé semínko nadějí, která v pravý čas pronikne do celého světa. Jak se budou proměňovat roční období, pokvetou všude květiny naděje.

Každá živé bytost na Zemi je svatá. Vy jste svatí. Život je svatý. Pojďme si vzpomenout, jaký je to dar, být tady a pokračujme v prohlubování naší duchovní praxe.

Připojuji se k našemu kruhu s přáním krásné a silné rovnodennosti!

Recommended Posts