Dönüşüm Haberleri Ekim 2021

Gezegendeki türlerden biri olarak pek çoğumuz bir korku ve öfke halindeyiz. Oysa ki işin aslı, ruhumuz ışıl ışıl  parlıyor.

Ayrışmanın çoğunun huzursuzluktan kaynaklndığını hissettiğimi yazmıştım. Fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak huzursuzuz. Bize yalnızca daha çok acı getirmesine rağmen dikkatimizin çoğu dış dünyaya yönelmiş durumda. Çünkü dünyanın içinde bulunduğu durumu değiştirmek için yapabileceğimiz hiçbir şey yok.

Bizden istenen, derinlerdeki ruhumuza uzanmak, ki bu bize merkezlenme ve metanet duygusu verecektir.  Egomla bağlantıya geçtiğim zaman, çevresinde hiçbir destek olmayan ve olan bitenlerin büyüklüğü karşısında son derece önemsiz hisseden büzüşmüş küçük bir çocuk gibi hissediyorum.

Çok küçük ve önemsiz hissetmeye çok sık başladığımı fark ettim.  Böyle hissedenin egom olduğunu tanımlamak iyiydi. Fakat bu içinde yaşamak için sağlıklı ya da üretken bir hal değil. 

Yeryüzü için Şifa çalışmasından iki tane transmutasyon uygulaması yapmaya başladım. Bende korku ya da öfke yaratan her duyguda kendime şamanik ekstraksyon yapmaya başladım. İçimden o enerji halini çekiyorum ve dışarı itiyorum. Ne de olsa hepimiz enerjiden ibaretiz. Ve bu enerjiyi hareket ettirebiliriz.  Yok edilemez. Fakat transfigürasyon çalışmamı yapabilir ve bedenimde daha önce spiritüel blokajların olduğu yerleri ışığın doldurduğunu hissedebilirim.

Ve zihnimden geçen her düşünceyi sevgi enerjisine transmute ediyorum.O enerjinin beni doldurduğunu ve kollektifle paylaşıldığını hayal ediyorum.  Öfkem ne kadar derin olursa olsun onu kolaylıkla sevgiye dönüştürebilirim çünkü aslında öfkemi taşıyacak enerjiye artık sahip olmadığımı düşünüyorum.

Bu uygulamalar son derece basit ve bunları hayatımın her saniyesine katıyorum. Çünkü olan bitenin ortasında düşünmek için çok zaman var.

Ayak diredikçe daha da köşeye sıkıştığımızı hissediyorum. Değişmek zorundayız. Dünya değişiyor, Doğa değişiyor, yaşam tarzımız değişiyor ve hayatta yeni bir yolda yürümek için gerekli olan içsel gücü bulmanın yollarını bulmalıyız.  

Ve, durmalı ve nasıl yaşadığımız da dahil tüm düzeylerde kaybetiklerimiz için yas tutmalıyız.  İnsanlar kaçıyor. Her şey yolundaymış ve değişmesi gereken hiçbir şey yokmuş gibi davranmaya çalışıyorlar.

Sorun dab u. Pandeminin ve iklim değişimleri ve felaketlerinin olmasının bir nedeni var.  Durmak ve bizden ne istendiği üzerine düşünmek yolculuğumuzun bir parçası.

Ve size o çok arzuladığınız rahat ve huzuru verecek olan tek şey ise dakika dakika yaptığınız ruhsal uygulamalar. Akıl sağlığınızı korumanıza yardımcı olacaklar.

Eğer çalışmanızı yaparsanız, güncel değişimlerin ve yaşamın akışının size de getirdiklerine şaşıracaksınız. Ama işlerin yeniden “normale” dönmeyeceğini kabul etmelisiniz. Kaybettiklerinizin yasını tutmalısınız. Yoksa keder enerjisi bedeninizde sıkışıp kalarak başka bir spiritüel intrüzyona daha neden olur. 

Bu zamanı içimizin derinliklerine dalmak için fırsat olarak kullanan çoğumuz için harika dersler ve bilinç halleri  var.  20 yıldır spiritüel uygulamaların yalnızca yüzeyinde gezindiğimizi yazıyorum. Ve şimdi başka çaremiz kalmadı. Şimdiki yolculuğumuzu zerafetle yürümek istiyorsak içimize dönmeli ve içsel rehberliğimizi takip etmeliyiz, dışsal dünyaya projekte ettiğimiz her şeyi sahiplenmeli, yas tutmalı ve yaşam ırmağının akışına yeniden girmeliyiz.  

Derin zorlukların yaşandığı zamanlarda :

Odağımızı korumalı

Olumlu kalmalı

Merkezimizde kalmalıyız.

Dolunay 20 Ekim’de. Haydi enerji alanımızı dolduran pırıl pırıl ışıkla dolalım ve bu ışığı kolketif enerji alanına yayan güçlü birer bağlantı olalım. Haydi Yeryüzünü ve tüm yaşamı sevgimiz ve ilahi ışığımızla dolduralım. 

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, dolunay seremonimizin detayları için ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyun.

Evelyn C. Rysdyk bir şamanizm eğitmeni ve yazardır. Kitaplarının adları : The Norse Shaman, Spirit Walking: A Course in Shamanic Power, A Spirit Walker’s Guide to Shamanic Tools, The Nepalese Shamanic Path with indigenous Nepali jhankri Bhola N. Banstola. 

Video:

Bu videoda Evelyn gezegenimizin yaşayan toprağıyla derin bir bağlantı ve şifa için yönlendirmeli bir seremoni yapıyor.   Bağlantıyı aşağıda bulabilirsiniz.

https://youtu.be/UNaW0EaNg70

Ayrıca, DÖnüşüm Haberlerinin yeni bir okuyucusu iseniz, birbirimize esin vermek için bir FB sayfası kurduk.  Adı Shamans are the Gardeners of Energy ve yalnızca olumlu ve esin verici paylaşımlar için.  Katılmak için cevaplamanız gereken sorunun cevabı “Transfiguration”.

Copyright 2021 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts