Dönüşüm Haberleri Kasım 2020

Açıkçası, Kasım Dönüşüm Haberlerini ABD’deki seçimlerden önce yazdım. Bu yüzden, eminim ki hem kolektifimizin hem de sizing içinizde uçuşan pek çok duygu mevcut.

Sonuçlar size mutluluk da öfke de verdiyse, Yeryüzü için Şifa çalışması koşulsuz bir yaşam tarzı ve uygulamalar ve seremoniler de biz mutlu da olsak öfkeli de olsak devam eder.

Seremoniler kutsal eylemlerdir ve şamanın değişim aracıdır. Çalışmayı yapmayı bırakmayız.

Dönüşüm Haberleri yıllar içinde farklı fazlardan geçti. İlk başta aylık yazı fikri Bob Edgar’ın teşvikiyle tohumlandı. Bob, parlak bir şamanik eğitmen olan Carol Proudfoot Edgar’ın eşiydi. Halen harika bir eğitmen ve yerel topluluğuyla çalışıyor. Onların web sitesi olan shamanicvisions.com’a dahil oldum.

O zamanlar A Fall to Grace adlı vizyoner romanımı kendim yayınlamıştım.Her ay yardımcı ruhlardan bir öğreti ve onunla uyumlu bir yolculuk paylaştım. Her yazıyı elimle yazıp daktilo etmesi için Bob’a fakslardım.

2000 yılında aylık yazılarım Yeryüzü için Şifa’ya dönüştü. Yeryüzü için Şifa çalışması hakkında yazdım ve çok verimliydim. Bazı aylarda yazılarım 5 ila 10 sayfa arasında olurdu. O zamanlar farklıydı.

Ayrıca aylık seremonimiz olan İnsanlardan Oluşan Işık Ağı’nı da başlattım. İlk yılında Budist bir rahip bana mektup yazarak üyesi olduğu tapınağın her ay bize katıldığını bildirdi. Bir papazdan da mektup aldım ve transfigürasyon seremonisi için bir şarkı yazdıklarını ve her ay şarkıyı söyleyerek bize katıldıklarını söylüyordu.

Bu çalışmayı hayatın farklı alanlarından ve farklı geçmişlere sahip pek çok insanla paylaşmak zengin bir deneyim oldu.

Kolektifimizin ihtiyaçları değişti ve insanalr artık uzun bloglar ve haber bültenlerini okumak istemiyorlar. Benim de paylaşacak çok şeyim yok. Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa bizi ilahi ışığımızla, koşulsuz sevgiyle ve Doğa’yla saran kolay pratikler ve seremoniler.

Bu pratikler ve seremoniler kolay olsalar da, olası mucizevi sonuçları görebilmek için ömür boyu süren bir ustalaşma gerektiriyor. Kültürümüzdeki insanların yapabildiklerinin ötesinde bir odaklanma ve konsantrasyon düzeyi gerektiriyor. Ve seremonileri ve günlük çalışmaları sürdürmek de hayatınız ya da dünyanın koşullarına bağlı olmamalı. Ustalık, travma ve çözülmenin ortasında koşulsuz sevgiyi gerektiriyor.

Yani, yazacağım yeni bir material yok. Yalnızca çalışmanızı sürdürmenizi hatırlatabilirim ve size esin verebilirim.

Bu nedenle, Dönüşüm Haberleri yeni bir değişim fazından geçiyor.

Dönüşüm Haberlerini şu andaki formatta yazmaya devam edeceğim. Ve yazılar da cömertlikle pek çok dile tercüme ediliyor.

Buna ek olarak, her ay birlikte yapacağımız bir yolculuk ya da yönlendirmeli bir seremoni kaydedeceğim. Sylvia Edwardsbunları Zoom üzerinden kaydetmeyi kabul etti ve bir bağlantı paylaşılacak.

Zaman içinde, www.shamanicteachers.com sitesinde bulunan eğitmenleri de bir kayıt yapmak için davet edeceğim. Çalışmaları gerçekten çok parlak ve size onları tanıtmak istiyorum. Yani, bir noktada dönüşümlü çalışacağız. Fakat, kayıtların çoğunu ben yapacağım.

Her ay kaydedilmiş bir seremoni ya da yolculuk olacak.

Heyecan veren haberimiz de Sylvia ile birlikte küresel topluluğumuz için bir FB sayfası oluşturduk. Facebook sayfasının adı : Shamans Are Gardeners of Energy.

Katılmak için bağlantıya tıklayabilirsiniz https://www.facebook.com/groups/991720834662313/

Katılmak için bir soruyu cevaplamanız gerekecek. Cevap : Transfiguration.

Bu Facebook grubu yalnızca email listemde bu çembere dahil olanlara açık.

Bu yeni Facebook sayfasının odağı, kolektifi ve Doğayı hürmet, dua, koşulsuz sevgi ve ışıkla yıkamak. Çalışabileceğimiz en yüksek frekans ışık.

Eğer paylaşımlarınız pozitif bir tavır, saygı ve hürmet içermiyorsa silinecek. Yaşamayı istediğimiz bilincin kendisiyle dopdolu olsak çemberimiz nasıl olur? Gürültüde kaybolmak mı yoksa başka bir seçeneği mi, hayatı başka şekilde yaşamayı mı deneyimlemek istersiniz?

Çok güçlü çalışmalar yapmak ve onları paylaşmak için bir formatımız olması beni çok heyecanlandırıyor!

Dolunay 30 Kasım’da. Güzel bir hazırlık çalışmasından sonra, kendimizi gece göğündeki parlak bir yıldız gibi görmeye odaklanalım ve konsantre olalım ve ilahi ışığımız ve koşulsuz sevgimizle Yeryüzünü ve üm yaşamı aydınlatalım

Eğer Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız lütfen ana sayfadan “İnsanlardan Oluşan bir Işık ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyunuz.

Amerka’da Şükran Günü Kasım ayında kutlanır. Haydi ABD’deki şükranın gücünden faydalanalım ve tüm yaşamın hayrı için bu enerjiyi büyütelim.

Copyright 2020 Sandra Ingerman. Tüm hakları saklıdır.

Recommended Posts