Dönüşüm Haberleri Temmuz 2024

Hayatım boyunca, evimde veya arabamda bir şeyler bozulduğunda bunun hayatımda olup biten bir şeyin metaforu olduğuna dair bir inanç taşıdım.

Kendimi arabamla garip bir durumda buldum. Gösterişli bir arabam yok ama güvenilir bir arabam var ve bu hepimiz için önemli. Arabamı 2016 yılında birkaç güvenlik özelliğine daha ihtiyacım olduğunu hissettiğimde satın aldım. Bir Subaru’m var.

Ama her yıl aküm bitiyordu. Woods ve ben birbirimize kapıyı kimin açık bıraktığını, farları açık bıraktığını vb. suçlayıcı bakışlarla bakmaya başlardık . Bu her yıl böyle devam etti.

Sonunda birkaç ay önce aküyü kendi başımıza şarj edemediğimiz için AAA’yı aramak zorunda kaldık. Ve AAA sürücüsü, “Sizinki gibi Starlink’e sahip eski arabalarda bunu her zaman görüyorum ” dedi . Issız bir yolda yardıma ihtiyacım olursa ekstra güvenliğe sahip olmak hoşuma gittiği için Starlink’i kullanmaya devam ettim .

Uzun lafın kısası, Subaru’nun Starlink’li eski arabalarda bir sorun olduğunu her zaman bildiği ortaya çıktı . Bunun nedeni, dünya 5G’ye geçtiğinde akünün 3G’yi aramaya devam etmesi, ancak eski Subaru’un orada farklı bir frekansın olduğunu bilmemesi. Böylece artık mevcut olmayan daha eski, daha yavaş frekansı aramaya devam ediyor. 7/24 bu daha yavaş frekansı arıyordu ve akü yılda bir kez bitiyordu. Araç aküsü kapalıyken bile 3G arıyordu.

Bu benim için şaşırtıcı bir bilgiydi çünkü Subaru sorunun farkındaydı ama bana bilgi verme zahmetine girmemişti.

Ama metaforla oturmak zorunda kaldım çünkü benim ve başkalarının deneyimlediği şeyin bu olup olmadığını merak ediyorum.

Şamanik toplulukta ve spiritüel toplulukta frekansımızı yükseltmekten söz edip duruyoruz. Yeryüzü için Şifa ve Ruhsal Işıkla Şifa eğitimlerinde , yüksek frekanslara adım atmadan önce bedenimiz ve egomuz üzerinde çalışmanın gerekliliğini sürekli olarak öğretiyorum. Çünkü eğer bedeniniz bu seviyedeki enerjiyi tutmaya hazır değilse mutlaka yanacaktır. Yani diyet, egzersiz, sinir sisteminizi güçlü tutmak, topraklanmak, gölge haller ve eski travmalar üzerinde çalışmak, ruhsal hazırlığınızı yaptığınızdan emin olmak, ruhsal çalışmalarımızı yaparken ve bilincin daha gelişmiş hallerine geçerken bizi sağlıklı tutmak için önemlidir. Doğadan öğrenmek de önemlidir. Hayattaki her şey büyüme döngülerinden geçer. Doğayla, onun döngüleriyle ve sürekli değişen aşamalarıyla birleşerek daha sağlıklı yollardan ilerlemeyi öğrenebiliriz.

1980’lerin başında gece geç saatlerde evde biraz psilosibin yedim. Bu benim için alışılmadık bir durumdu çünkü mantarlarla uğraşırken doğayla birlikte olmak zorundaydım. Bütün gün nehirleri akıtmak ve ağaçlar arasında oturmak ya da bütün gece okyanusa doğru yürümek ve sonra güneş doğarken onunla birlikte oturmak zorundaydım.

Neyse, yardımcı ruhlarım bana elimi kapının tahtasına nasıl sokacağımı göstermeye başladı. Bana öğretmeye çalıştıkları bir ders vardı. Bunda başarılı olabilmek için frekansımı titrediğimden çok daha yavaş bir seviyeye nasıl yavaşlatacağımı öğrenmem gerektiğini benimle paylaştılar .

Elimin kapıdan içeri doğru hareket etmeye başladığını hissettim. Daha ileri gitmekten kendimi alıkoydum. Ancak frekansımı yavaşlatma dersi her zaman aklımda kaldı.

Böylece arabamla bir süre olup bitenlerle oturdum ve sağlıklı kalmak için nasıl daha düşük bir frekansta yaşamak istediğimi görebiliyorum ama yine de tüm güçlü şamanik çalışmamı yapabiliyorum. Ne için frekansımızı yükseltmeye çalışıyoruz?

Açıkçası, içimize bir tohum olarak ekilen Yaratıcının ışığıyla çalışan dönüşümü öğretiyorum. Ve bu ışık ve enerji, tıpkı Kaynak’ın yaptığı gibi yaratma yeteneğine sahiptir . Ve bu yüksek frekanslı bir çalışmadır.

Bu beni düşünmeye sevk ediyor ve şamanik enerjiler ve yaşam enerjileri ile çalışmanın başka bir düzeyini keşfetmek için kendimi heyecanlanırken buluyorum.

Annem ve ben hayal edebileceğiniz en yavaş yürüyenlerdik/ hala da öyleyiz. Bu Dünya’da güvende ve topraklanmış hissetmemiz için ihtiyaç duyduğumuz eşsiz hızı gerçekten anlıyor muyuz?

Kişisel olarak insanların ihtiyaç duyduğu yardımın çoğu , sinir sistemlerini sakinleştirmektir. Sinir sistemimiz ulaşmaya çalıştığımız frekanslara ayak uydurmakta zorlanıyor mu ? Vücudumuzun hayatta kalma yeteneğini mi tüketiyoruz? Yapmamız gereken daha fazla iş var mı? Peki daha düşük frekanslarla çalışmanın faydaları nelerdir ? Peki düşük frekanslar hakkında ne gibi algılarımız var?

Dolunay 21 Temmuz’d. Dış dünyanın kaosundan ve zorluklarından uzaklaşıp egonuzu, düşüncelerinizi bırakabilir, bedeninizin formunu bırakabilir ve yukarıdaki güneş, ay, yıldızlar kadar parlak olan içsel ışığınıza izin verebilir misiniz? Bize kim olduğumuzun gerçeğini hatırlatan bu muhteşem yaşam bedenleri kadar parlak bir şekilde parlamamızı sağlıyor. Gerçek şu ki siz de o ışıksınız ve bu ışığı Dünya’nın içinde ve her yerinde yaşam ağındaki her canlı varlığa yayabilirsiniz. Sevgiyi ve ışığı yaymak ve dişil prensibi gezegene geri getirmek şu anda bizim hizmetimizdir.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, aşağıda bir seremoniye nasıl hazırlanacağınıza ilişkin talimatlar ve ardından aylık dolunay törenimiz için bir İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratma talimatları için bağlantılar bulunmaktadır.

https://www.sandraingerman.com/preparing-for-ceremonial-work/turkish

Bu bağlantı sizi güçlü bir dönüşüm seremonisine yönlendiriyor.

https://www.sandraingerman.com/transmutation-news/creating-a-human-web-of-light-turkish/

Günlüklerimde bulduğum ilginç bir ilham kaynağı:

“Hayata direnemezsin çünkü güç çok güçlü.”

Doğru değil mi? Deniyoruz ama yaralanıyoruz. FB’de yakın zamanda birisinin Bufaloların fırtınalarla nasıl yüzleştiğini ve fırtınadan uzaklaşmaya çalışmaktan daha hızlı bir şekilde bu fırtınaları atlattıklarını paylaştığı bir ilham kaynağı vardı. Bu alıntının benzer bir şey söylediğini hissediyorum.

Telif Hakkı 2024 Sandra Ingerman. Her hakkı saklıdır.

Recommended Posts