Dönüşüm Haberler Aralık 2022

Bugün yazarken ve öğretirken kendimi kelimeleri bulmakta zorlanırken buldum. Yolculuk yaptığımda yardımcı ruhum bana bunun bir yenilenme ve salgın ve dünya çapında yaşanan onca şeyden sonra iyileşme zamanı olduğunu söylüyor. Elbette hem bizim ve hem de gezegenin karşı karşıya olduğu sorunlar çetin. Ve tabii ki, Covid hala burada.

Ama yolculuk ettiğimde, yardımcı ruhlarım bana bunun bir bekleme zamanı olduğunu söylüyor. Hangi eylem ve hareketlerin yapılacağına dair bilgiler henüz bilinmiyor. Şu anda alınacak çok fazla bilgi yok.

Bir tanıdığımla, dünyadaki tüm savaşlara odaklandığımı ama içimde dönen savaşa bakmadığımı hissettiğimi paylaştım. Çünkü Yeryüzü için Şifa çalışmasının temel öğretilerinden biri yukarıda ne varsa aşağıda o vardır, içeride ne varsa dışarıda o vardır. Kendi dışımızda deneyimlediğimiz her şey içsel durumumuzu yansıtır. 

Neredeyse nükleer maddeye benzeyen muazzam miktarda serpinti olan bir savaş gibi bir olaydan geçmiş gibi hissediyorum. Çernobil hakkında bir makaleye yönlendirildim. Ve makale, felaketten sonra bitkilerin ve ağaçların ne kadar hızlı büyüdüğünü paylaşıyordu. Bugün, arazi hala harap olmasına rağmen, bazı orman fotoğraflarına bakmak oldukça sıra dışı. Yazıda, bitki ve ağaçların tek bir yerde durdukları için şifa için dış kaynaklardan nasıl yardım alamadıkları paylaşılıyordu. Yani ayaktayken iyileşmek için ihtiyaç duydukları her şeye sahipler. Bir bitki, güneşe ulaşan bir gövdeyi daha uzun süre büyütebilir veya köklerini toprağın daha derinlerine gönderebilir. Hayatta kalmak ve gelişmek için her türlü içsel hareket yapılır.

Çernobil gibi bir bölgeye bakarken kilit nokta dinlenme, yenilenme ve onu beslemek ve hayata döndürmek için gereken tüm unsurlardır.

Covid hala burada olmasına ve gezegene ilişkin birden fazla sorunumuzun daha yıkıcı hale gelmesine rağmen, bir şekilde bir savaştan geçtiğimizi hissediyorum.

Ve her şey için daha fazla zamana ihtiyacım olduğunu fark ettim. Çalışmaktan ve o kadar çok kişiye yardım etmekten o derece bunaldım ki, vücudum çizgiyi çiziyor ve daha fazla çalışmaya devam etmeden önce yenilenme zamanının geldiğini söylüyor.

Aynı mesajı sosyal medya aracılığıyla başkalarından birçok kez okudum. Birçoğumuz bunun yanıtları ve çözümleri aramayı bırakmanın gerçekten zamanı olduğunu anlıyoruz. Bunu yapmak için biraz yalnızlığa ve sessizliğe ihtiyacımız var. Herhangi bir tükenmişliği iyileştirmemiz gerekiyor.

Şu anda, burada doğanın kış olan evresiyle bütünleşebileceğimiz bir zamana doğru ilerlediğimiz Kuzey Yarımküre’de yaşamaktan mutluyum. İlkbaharda filizlenecek tohumların bu süre zarfında topraktan ve sıcaktan beslenmesine izin verme zamanıdır.

Ve Güney Yarımküre’de ilkbahara doğru ilerleyen sizler, hayatın odaklanıyor olabileceğiniz farklı bir aşamasını keşfedebilirsiniz. Doğa olduğumuza göre, hayatımızda uyumu bulmak için mevsimlerin evresi ve ay ile bir olmalıyız.

İşte koruyucu ruhumun, hissettiğim her türlü tükenmişliği veya bunalımı iyileştirmek için sevgiyle dolu iyileştirici bir iç manzara yaratmaya devam etmeye odaklanmam için bana verdiği bazı egzersizler:

Yıllar önce uyku sorunları yaşamaya başladım. Hala yaşıyorum. Ama o zamanlar kendimi bir mağaraya inerken ve sevimli güç hayvanlarımdan biriyle uyurken hayal ederdim. İşe yaradı. Ve kendimi güvende hissettim. Ve gece boyunca iyileştirici enerjileri emerdim. Koruyucu ruhum şimdi bunu tekrar yapmamı söylüyor.

Koruyucu ruhum bana her şeyin enerji olduğunu hatırlattı. Ve içsel manzaram üzerinde çalışırken, ihtiyacım olan şifa frekanslarını elde etmek için biraz fazla form kullanıyorum. Renkleri çok sevdiğim için onlarla çalışmam gerektiğini çünkü paylaşacak çok fazla şifa enerjileri olduğunu söyledi. Renkleri gerçekten seviyorum. Bazı renkler çok güzel.

Ayrıca, bana şifalı gelen bir rengin enerjisinin şifalı ışığıyla hücrelerimi doldurduğunu hayal etmemi söyledi. 

Koruyucu ruhumun bana verdiği bu son araca gülmek zorunda kaldım. Bana Healing Your Thoughts (Düşüncelerini Şifalandır)  Uygulamamla daha çok çalışmamı söyledi. Her iki saatte bir alarm zillerinin çaldığını duyduğumda düşüncelerimi yeniden şekillendirdiğimi söyledi. Ama kelimeyi, kutsamayı, cümleyi, fotoğrafı okumam, kelimelerin, görüntülerin, renklerin enerjisini almam gerektiğini söyledi. Uygulamayla gerçekten amaçlandığı gibi çalışmam gerektiğini söyledi.

Bu ay, zihninizde olup bitenlerden dolayı enerjik olarak tükenmiş veya bunalmış hissediyorsanız, vücudunuzun iyileşebilmesi için size yardımcı olabilecek bazı araçlar üzerinde yolculuk yapın.

Şu anda yolunda gitmeyen bir dünyayı iyileştirmek için çözümler bulmaya çalışırken zihinlerimiz biraz kontrolden çıkıyor. Dünya iyi. Ama insan bilinci mücadele ediyor ve şu andaki bölünme çok ezici.

Az önce anlattığım gibi uygulamalarla çalışırsanız, içinizdeki savaşı iyileştirebilirsiniz.

21 Aralık’taki kış/yaz gündönümü için, bize hizmet etmeyen ve bize yük olan şeyleri bırakmamız için bizi cesaretlendirmek istiyorum. 2023’e yüklerle dolu olarak girmek istemiyoruz. Bu eski acıları bırakmanın ve hayatın iyiliğine izin vermeyen her şeyi bırakmanın zamanı geldi.

Bu ayki seremoni için, Yeni Yıl’da geçmişte taşıdığımız herhangi bir acı veya travmadan etkilenmeyen yeni deneyimlere ve derslere hazır olarak yürümemizi engelleyen şeyleri bırakmak için birlikte bir ateş seremonisi gerçekleştireceğiz.

Bu seremoniye katılmak isterseniz bu bağlantıya tıklayabilirsiniz: Yeni Yıla Yüksüz Girmek
https://www.youtube.com/watch?v=TBM9zlud_WA 

Zamanın dışında çalıştığımız için ne zaman dahil olursanız olun fark etmez. Görünmeyen alemlerde zaman yoktur.

A Fall To Grace’i yazdım . O zamanlar yapması kolay bir şey değildi ama kendi kendime yayınladım. Kitap iyi sattı. Burada hala kopyalarım var, dağıtımcı New Leaf’te satıyorum. Ve ayrıca Smashwords’te . Kitap iyi sattı ve bir süre gençler arasında bir kült klasik oldu.

Her neyse, kitapta devam eden bir tema, Lao Tze ile Hayat Nehri hakkında yaptığım konuşmalar.

Ve bu sütunun adı Dönüşüm Haberleri olmadan önce, kitaptan alıntılar paylaşacağım A Fall to Grace olarak adlandırılıyordu. Ve sonra 2000 yılında köşe, Dönüşüm Haberleri oldu.

Çalışmalarımı bir süredir takip ediyorsanız, en sık kullandığım metaforun Hayat Nehri olduğunu bilirsiniz.

Bu ay İsis bana Hayat Denizi’nde yüzmek için yolculuk yapmamı söyledi. Bunu henüz kendim deneyimlemedim. Ama bir yolculukta kendiniz deneyin ve nasıl hissettirdiğini görün

Dolunay 8 Aralık’ta.  Haydi , dünyada iyiliğin ve sevginin gücü olmak için canlı yüksek frekanslı ruhsal ışığımızı birleştirelim. Işığımızın içimizde ve ayrıca güzel gezegenimiz Dünya’nın içinde ve her yerinde akmasını öncekinden daha derin hissetmemizi sağlayan sremonimizi gerçekleştirelim.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız, lütfen ana sayfamızdaki “İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmakyazıyı okuyun.

Çevirmenlerimizin Dönüşüm Haberlerini kendi ülkelerindeki İngilizce bilmeyen insanlara ulaştırma konusunda ne kadar tutkulu ve özverili oldukları benim için şaşırtıcı. Bu çok iş ve bazı çevirmenler ayrıldı ve bazıları 20 yıla yakın bir süredir çeviri yapıyor.

Veronika Kucharská haber bültenini Çekçeye çeviriyor ve kendisine yardım edecek birini arıyoruz. Yardım etmek isterseniz lütfen info@sandraingerman.com ile iletişime geçin.

Ve elbette, her ay Dönüşüm Haberlerini size ulaştırmak için benimle ve tercümanlarla yakından çalışan en yakın arkadaşım Sylvia Edwards var.

Bu gerçek bir sevgi eylemidir ve lütfen tercümanlarımıza ve ailelerine sağlık ve tüm iyi şeylerin bolluğu için hayırduaları gönderirken bana katılın .

İşte tercümanlarımız. Onlara şükranlarımızı sunarken, hepsini ilahi ışıklarında görmek için bana katılın.

2022’de katkıda bulunan çevirmenler ve Webmaster:

Sylvia Edwards – harika web yöneticimiz
Veronica Kucharská – Çekçe
Peter Almanca _ – Çekçe
Sabine Menon – Fransızca
Catherine Meyer – Fransızca 
Barbara Gramlich – Almanca
Astrid Johnen – Almanca
Flavia Cavallaro – İtalyan
Nello Ceccon – İtalyan
Miha Masuda – Japon
Ai Suzuki – Japon
Els de Graaff – Hollanda
Sandra Koning – Hollanda
Sofia Frazoa – Portekizce
Tatiana Starikova – Rusça
Ines Fermoso – İspanyolca
Lena Anderheim – İsveççe
Simin Uysal – Türkçe

Ve Dönüşüm Haberlerini okuyan ve ondan ilham alan ve dünyada ışığın ve sevginin varlığı olmayı içinizin derinliklerine çeken ve/veya çalışmayı başkalarıyla paylaşan hepinize teşekkür etmek istiyorum.

Size ve ailenize güzel bir gündönümü dilemek için küresel topluluğumuza katılıyorum!!

Yeni yılda görüşürüz!!!

Telif Hakkı 2022 Sandra Ingerman . Tüm hakları Saklıdır.

 

 

Recommended Posts