Zprávy o proměnách - prosinec 2022

Zjistila jsem, že je pro mě v poslední době těžké při psaní a při učení nacházet slova. Když cestuji, moji duchové mi sdělují, že je nyní čas regenerace a léčení po tom všem, co se na světě událo během pandemie. Samozřejmě, problémy lidstva a planety jsou děsivé. A stejně tak i covid tu nadále zůstává.

Moji duchové však říkají, že je čas vyčkat. Informace o tom, co podniknout či kam se posunout, totiž zatím nejsou k dispozici. V tuto chvíli mnoho informací nedostáváme.

Jak jsem se onehdy svěřila známým, věnovala jsem tolik pozornosti všem válkám, které po světě zuří, že jsem si nevšimla války, co zuří v mém nitru. Klíčovým učením práce podle Léku pro Zemi je Jak nahoře, tak dole, a Jak uvnitř, tak venku. Vše, co zažíváme okolo sebe, je odrazem našeho vnitřního stavu.

Mám pocit, jako bych měla za sebou nějakou událost typu války, s obrovským množstvím spadu nějakého snad až jaderného materiálu. Přivedlo mě to k článku o Černobylu. Psalo se tam o tom, jak rychle se po katastrofě vrátily rostliny a stromy. Je velmi zvláštní se dívat na dnešní fotografie tamního lesa, přestože krajina je stále poničená. Ve článku se taky zmiňuje, že rostliny a stromy nemohou získat žádnou pomoc zvenčí, protože jsou stále na stejném místě, takže vše, co potřebují k léčení, mají v sobě, zatímco nehybně stojí. Rostlina může vyhnat svůj stonek do větší výšky, aby se dostala ke slunci, nebo zapustit kořeny hlouběji do země. Aby přežily a prospívaly, používají rostliny všemožné vnitřní pohyby.

Při pohledu na oblast, jako je Černobyl, je klíčová potřeba odpočinku, regenerace a všech živlů, jež ji vyživují a navrací do života.

Ačkoli tu stále máme covid a mnohé globální problémy jsou čím dál ničivější, mám pocit, že jsme svým způsobem prožili válku.

Také zjišťuji, že potřebuji na všechno více času. Práce a pomáhání tolika lidem mě natolik zahltily, že moje tělo nakreslilo do písku čáru a oznámilo, že došlo k vyčerpání, teď je čas na odpočinek a až potom může práce pokračovat.

Stejnou zprávu jsem četla už tolikrát i od dalších lidí na sociálních sítích. Mnozí z nás se dostávají do bodu, kdy nastal čas přestat hledat odpovědi a řešení. Potřebujeme k tomu trochu samoty a ticha. Vyčerpání je třeba doléčit.

Jsem ráda, že právě žiju na severní polokouli, kde zrovna nastává čas, kdy můžeme splynout s přírodní fází, jíž je zde zima. Je to čas na cestu dovnitř, čas nechat semena, jež budou klíčit na jaře, aby je v tomto období vyživila země a její teplo.

Vy, kteří žijete na jižní polokouli a začíná vám jaro, se možná nacházíte v jiné fázi života, na niž se nyní zaměřujete. Jsme součástí přírody a abychom ve svých životech našli harmonii, musíme splynout s plynutím ročních období a měsíčními fázemi.

Zde je několik cvičení, která mi předal můj strážný duch a jež pomáhají se soustředit na tvorbu léčivé vnitřní krajiny naplněné láskou – pro léčbu jakéhokoli typu vyčerpání či zahlcení, které se objeví:

Před mnoha lety se mi objevily problémy se spánkem. Mám je stále. V té době jsem si představovala, že jdu spát do jeskyně s jedním z mých mazlivých silových zvířat. Fungovalo to. Cítila jsem se jistě a bezpečně. Během noci jsem absorbovala léčivé energie. Můj strážný duch mi to nyní navrhuje znovu.

Také mi připomněl, že všechno je energie. Když pracuji na své vnitřní krajině, používám k získání léčivých frekvencí, které potřebuji, až příliš moc formy. Duch mi řekl, že jelikož mám tak ráda barvy, měla bych s nimi pracovat – mají totiž spoustu léčivé energie, kterou mohou předat. A já barvy opravdu miluji. Některé z nich jsou tak krásné, že se mi z nich dokáže i zatočit hlava.

Řekl mi, že si mám představit energii barvy, u níž mám pocit, že je pro mě léčivá, a naplnit v představě jejím léčivým světlem všechny svoje buňky.

Dalšímu nástroji, který mi strážný duch dal, jsem se musela smát. Řekl, že mám víc pracovat s aplikací Healing Your Thoughts. Prý u ní vždy pouze přerámuji svoje myšlenky, když mi co dvě hodiny cinkne upozornění. Je však ale třeba přečíst i uvedené slovo, požehnání, citát, fotku a vtáhnout do sebe energii slov, obrazů a barev. Duch řekl, že mám opravdu aplikaci používat tak, jak byla zamýšlena.

Tento měsíc se na cestách podívejte na nástroje, které vám mohou pomoci, pokud se cítíte vyčerpaní či energeticky zahlcení vším, co se ve vaší mysli děje, aby se vaše tělo mohlo zotavit.

Naše mysl se někdy poněkud vymyká kontrole při vší své snaze najít řešení k vyléčení světa, který zrovna moc nefunguje. Země je ale v pořádku. To lidské vědomí zápasí, a toto rozdělení je tím, co nás zahlcuje.

Používáním praktik, které jsem právě popsala, můžete utišit válku, jež se uvnitř vás odehrává.

Pro zimní/letní slunovrat 21. prosince bych nás chtěla podpořit v propouštění toho, co už nám neslouží a je nám přítěží. Do roku 2023 opravdu nechceme vstupovat obtěžkáni břemeny. Je čas se zbavit starých zranění a setřást ze sebe vše, co brání kráse života, aby k nám mohla proudit.

Obřad budeme tento měsíc pořádat jako ceremonii ohně, abychom společně propustili vše, co by překáželo vstupu do nového roku. Tomu, abychom do něj vstoupili připraveni na nové zážitky a lekce, které nebudou poznamenané zraněními a traumaty minulosti.

Chcete-li se zúčastnit našeho obřadu, klikněte na tento odkaz – Zbaveni břemen vstupujeme do nového roku: https://www.youtube.com/watch?v=TBM9zlud_WA 

Jelikož pracujeme mimo čas, nezáleží na tom, kdy se připojíte. V neviditelných říších čas neexistuje.

V roce 1997 jsem napsala svou vizionářskou novelu A Fall To Grace (Pád do milosti; česky nevyšlo). Vydala jsem ji vlastním nákladem, což v té době nebylo nic jednoduchého. Prodávala se dobře; stále tu ještě mám nějaké výtisky, které prodávám distributorské firmě New Leaf, je také na Smashwords. Svého času byla mezi teenagery kultovním hitem.

Nicméně průběžným tématem, které se v knize objevuje, jsou mé rozhovory s Lao-c´em o Řece života.

Předtím, než byla tato rubrika pojmenována Zprávy o proměnách, byl jejím názvem Pád do milosti a já jsem v ní sdílela úryvky ze stejnojmenné knihy. Až v roce 2000 se tyto texty staly Zprávami o proměnách.

Pokud moji práci už nějakou dobu sledujete, víte, že Řeka života je mou nejpoužívanější metaforou.

Tento měsíc mi řekla Isis, abych se na své cestě vydala plavat v Moři života. Dosud jsem to nikdy nezažila. Můžete to na svých cestách vyzkoušet a uvidíte, jaké to bude.

Prosincový úplněk je letos osmého. Propojme vzájemně svoje zářící vysokovibrační duchovní světlo, ať je pro svět silou dobra a lásky. Provádějme svoje transfigurační obřady, které nám umožní ještě hlouběji než dříve prociťovat ono světlo a jeho proudění nejen skrze nás, ale skrze celou naši nádhernou planetu Zemi.

 Jste-li novým čtenářem Zpráv o proměnách, přečtěte si prosím text Tvoření světelné sítě lidí na mých stránkách, abyste se dozvěděli něco o našem každoměsíčním úplňkovém obřadu.

Je úžasné, s jakým zápalem a odhodláním naši překladatelé zprostředkovávají Zprávy o proměnách svým anglicky nemluvícím krajanům. Je to spousta práce, někteří překladatelé nás opustili a jiní překládají už téměř 20 let.

Také samozřejmě máme Sylvii Edwards, mou skvělou přítelkyni, která spolu se mnou a překladateli pracuje na tom, aby k vám Zprávy o proměnách každý měsíc dorazily.

Jsou to opravdu skutky lásky. Pošlete prosím spolu se mnou překladatelům a jejich rodinám požehnání, ať mají pevné zdraví a hojnost všeho dobrého.

Toto jsou naši překladatelé. Pohlédněme nyní na každého z nich v celém jejich božském světle a vyjádřeme jim svou vděčnost.

Překladatelé, kteří přispívali v roce 2022, a naše webmasterka:

Sylvia Edwards – naše báječná webmasterka
Veronika Kucharská – čeština 
Petr Němčanský – čeština  
Sabine Menon – francouzština
Catherine Meyer –  francouzština
Barbara Gramlich  – němčina
Astrid Johnen  – němčina
Flavia Cavallaro – italština 
Nello Ceccon – italština 
Miha Masuda – japonština 
Ai Suzuki – japonština 
Els de Graaff – nizozemština
Sandra Koning – nizozemština
Sofia Frazoa – portugalština
Tatiana Starikova – ruština
Ines Fermoso  – španělština
Lena Anderheim – švédština
Simin Uysal  – turečtina 

A chci tu také poděkovat všem, kteří Zprávy o proměnách čtou a nechávají se jimi inspirovat a buď je nechávají hluboko v sobě, aby tam byly přítomností světla a lásky ve světě, anebo svou práci sdílí s ostatními.

Připojuji se k našemu celosvětovému společenství a přeji vám a vašim rodinám krásný slunovrat!

Uvidíme se v novém roce!

Copyright 2022 Sandra Ingerman. All rights reserved.

Recommended Posts