Dönüşüm Haberleri Nisan 2017

Geçen ay da sizinle paylaştığım gibi, insanlara tüm düzeylerde iyileşmelerinde yardımcı olmak için şamanik çalışmaları kullanma konusunda mucizevi vaka çalışmaları hakkında mesajlarınızı almayı sürdürüyorum.

Yakın zamanda bir Dua Ağacı yaratarak çalışmasıyla aldığı sonuçlar konusunda Ann’den bir email aldım.

Ann, evinde bir dua ağacı yapması hakkında etkileyici bir öykü paylaştı. Ann’in kuzeninin omurgasının sakral seviyesinde bir yara oluşmuş ve bunun sonucunda tekerlekli sandalyeye bağımlı hale gelmiş. Yaraları ise acı verici ve hayatını tehdit eder düzeydeymiş.

Ann, bir parça yün ipliği, kuzeninin yarasının iyileşmesi niyetini odaklayarak güçle doldurarak ağacına bağlamış. Bunu birkaç kere tekrarlamış.

Kuzeninin yaraları tümüyle iyileşmiş. Bu iyileşme iki haftadan daha az zamanda gerçekleşmiş. Tahmin edebileceğiniz gibi, kuzenini düzenli olarak kontrol eden hemşire büyük bir şaşakınlık yaşamış. Zira son altı ay boyunca kullanılan tıbbi tedaviler hiçbir işe yaramamış. Yaraların önce küçülmesi ve ardından kaybolmaları hemşireye göre imkansızmış.

Size söylememe gerek yok ama tıp dünyasında yaraların bu denli hızla kaybolması “imkansız” olarak kabul edilir.

İyileşme, Ann’in kuzeninin fiziksel durumunun ötesine de geçmiş. Onun tavrını da etkilemiş. Artık kendisini fiziksel engelinin kurbanı olarak görmüyor ve diğerleri için (arkadaş ve ailesi için) dua etmeyi teklif ediyor hale gelmiş. Kendi dua listesini hazırlamış.

Ann ve kuzeni, tahmin edebileceğiniz gibi, minnettar hissediyorlar.

12 Mart’ta Sounds True aracılığıyla verdiğim Year Of Ceremony dersinin ilk yılının kapanışı için bir transfigürasyon seremonisine liderlik yaptım. Çok güzel bir seremoni oldu. O gece yatağa yattığımda çok güçlü bir vizyon gördüm. Henüz uyumuyordum ama tamamen uyanık da değildim. “Arada” bir bilinç durumundaydım.

Yeryüzünün de bir beden olduğu ve tüm yaşam gibi onun da nasıl evrimleştiğini gördüm. Ve onun evriminde, şu anda yeni Yeryüzü enerjileri akmakta. Yeryüzünün sevginin yeni bir niteliğini ve bağlantıya geçebileceğimiz daha yüksek bir titreşim aktarmaya başladığını gördüm.

Fakat bana herkesin bir seçim yapması gerektiği söylendi. Yeryüzüne akan bu yeni titreşim ve enerjileri yalnızca bizi daha yüksek frekans ve titreşimle yaşamaya yönlendiren ruhsal pratiklerimizi sürdürerek deneyimleyebiliriz. Çünkü daha kaba olan kolektif bilinçle uyumlu olmaya devam edersek bu yeni enerjiyi deneyimleyemeyiz.

Bana hangi enerjilere kendimi açmak istediğimiz konusunda hepimizin bir seçim yapması gerektiği söylendi. Bu, öğretmenim olan Tanrıça İsis’in, şimdi hangi dalgayla yüzmek istediğimizi seçmemiz gerektiğine dair mesajı ile aynı. Daha yüksek bir bilinç düzeyinden yaşamak mı yoksa insanların hala uykuda olduğu ve transta yaşadığı bilinç düzeyinde sıkışıp kalmak mı?

Akmaya başlamış yeni enerjilere açılabiliriz. Yalnızca seçim yapmanız gerekiyor.

Eğer günlük ruhsal uygulamalarınıza, özellikle transfigürasyona devam ederseniz, arzuladığınız boyut değişimine açılan kapıyı doğal olarak bulacaksınız.

Bu enerjilerin bedenimi doldurması hissi muhteşem bir deneyimdi. Yeni gelen sevgi ve ışığın niteliğine kendinizi açmayı seçtiğinizde sizlerin de neler deneyimleyeceğinizi merak ediyorum.


Sizleri arkadaşlarınız, sevdikleriniz ve yerel topluluğuuzda transfigürasyon seremonileri yapmanız için teşvik ediyordum. Geçmişte, 400 kişilik bir grup için yönettiğim bir transfigürasyon seremonisinin metnini paylaşmıştım. Fakat, yeni okuyucular Dönüşüm Haberlerini okumaya başladıkça, metni yeniden yayınlamanın yararlı olacağını düşündüm. Sylvia Edwards metni Dönüşüm Haberleri sekmesinin altına yükledi.

Sizleri bu güçlü çalışmayı paylaşmanız için teşvik etmeyi sürdüreceğim.

Bildiğiniz gibi, doğaya aşığım. Ve mikroskopik olanlardan devasa olanlara, suda yaşayanlardan, karada yaşayanlara ve havada uçanlara kadar hepsinden pek çok şey öğrendim.

Deniz biyolojisi alanında lisans derecem var ve alg (su yosunu) çalışmalarında uzmanlaştım. Yeryüzünde başka hiçbirşeye benzemeyecek kadar güzel ve narin yosunlar mevcut. Bilimsel alanda dikkat çekmiş olan keşiş yengeçleri üzerinde bir araştırma da yapmıştım. Bunların hepsi 1970lerde oldu.

Doğada yürüyüş yaparken ya da medyada gördüğümüz doğa varlıklarına odaklamaya eğilimimiz olduğunu biliyorum. Ve o varlıkları da seviyorum.

Fakat dikkatim insanların pek fazla odaklanmadığı doğa varlıklarına da çekiliyor. Birkaç yıl önce tembel hayvanlar beni büyülemişti. Tembelhayvanlar üzerine pek çok kitap aldım ve şamanik yolculuklarımda onlardan çok şey öğrendim.

Yakınlarda birisi Facebook’ta ahtapotlar hakkında bir makale paylaşmıştı. Ahtapotları her zaman sevmişimdir. Hatta bir ara sürekli bir ahtapot oyuncakla uyuyordum. Bu makale, ahtapotların başka yaşam formlarında bulunmayan bir DNAya sahip olduğunu ve bazı bilim insanlarının onların uzaylı varlıklar olmasından şüphelendiğinden bahsediyordu.

Anlaşılabilir biçimde kafam karıştı ve meraklandım. Ve internette ahtapotları araştırmaya başladım. Ve ahtapotların muhteşem genetik yapıları üzerine yazılmış pek çok makale buldum. Ahtapot genomu neredeyse insanınki kadar geniş ve insana göre daha fazla protein kodlayan gen içeriyor (ahtapotlarda 33,000, insanda 25,000). Dikkat çekici bir gen grubu ise nöronların gelişimini denetliyor ve büyük beyinlerini oluşturuyor. Yarım milyar nöron kafalarından kollarına yayılıyor.

Sahip oldukları zekayı ve nöral ağ özelliklerini sıradışı öğrenme ve hafıza yetenekleri için nasıl adapte ettiklerini açıklayan bir genoma sahipler.

Yani, ahtapotlarla ilgili yeni şeyleri ve yaşam ağındaki enerji imzaları hakkında öğrenmek hoşuma gidiyor.

Çünkü her canlı varlık, yaşam ağına, diğerlerinin titreşim ve frekansını tamamlayan bir enerji imzası katar. Yaşayan herşeyin titreşimi gizemli ve dikkate değer bir biçimde birlikte dans ederek gezegenimize zengin güzellikler ve kendine has nitelikler kazandırır.

Bulunduğunuz yerde yaşayan ve merakınızı uyandıran bazı doğa varlıklarını öğrenmeye odaklanmanız hakkında sizi teşvik etmek isterim. Örneğin, en sevdiğiniz ağaçta yaşayan yosun olabilir. Ağaçla bağlantınız vardır ama belki yosunla yoktur.

Bu muhteşem Yeryüzünü paylaştığımız muhteşem varlıklar var. Çokça rastladığımız canlı varlıklara odaklanma kalıbından kurtulmak ve yaşam ağına pek çok armağanla katkıda bulunan küçük ve genellikle unuttuğumuz varlıklara da odaklanmanın hayata yeni bir boyut kattığını düşünüyorum.

Meraklı olun ve bu muhteşem gezegeni paylaştığımız pek çok varlık hakkında daha çok şey öğrenin.

Dolunay 11 Nisan’da. Kendinizi yaşam ağına tümüyle bağlantıda hissederek başlayın. Başlamadan önce hazırlık çalışmanızı yapın ki olağan düşünce ve endişeleriniz yaptığınız kutsal çalışmaya karışmasın. Yaşam ağının parçası olan her bir varlığa has titreşimsel enerjiyi tümüyle hissedin. Bu muhteşem Yeryüzündeki tüm yaşam formlarının titreşimlerinin nasıl birlikte dans ettiklerini hissedin. Çünkü hepimiz tüm yaşam formlarının frekanslarıyla çoğumuzun keşfetmediği ya da farkında olmadığı biçimde bağlantıdayız.

BU gezegende su altında, havada, toprakta yaşayan her bir varlığın yaşama kattığı armağanı hissetmekte çok özel bir duygu var. Ve söylediğim gibi, bu kayaları, kristalleri ve diğerlerini de kapsar. Hepimizin burada işbirliği ve ortaklık içinde yaşadığını bilerek bedeninizde farklı frekansları hissedin.Ve daha önce de söylediğim gibi bu mikroskopik boyuttan en büyüklerine dek tüm varlıkları kapsıyor. Hepimizin yaşamında olanlarla birbirimize etkileşiyoruz.

Yeryüzünü paylaştığımız tüm doğa varlıklarına olan sevginizi kalbinizde hissedin. Ve içinizde derinlere gitmek ve içsel ilahi ışığınızla parlayarak tüm yaşamı kucaklamak için kesin bir seçim yapın. Işığınızı Yeryüzünün içine ve heryerine yayın. Hep birlikte kalplerimizi birleştirir ve ışığımızı yayarken, küresel topluluğumuzdaki diğer binlercesiyle bağlantınızı hissedin.

Dönüşüm Haberlerini okumaya yeni başladıysanız, dolunay seremonimizin detayları için lütfen anasayfadan “İnsanlardan Oluşan bir Işık Ağı Yaratmak” başlıklı yazıyı okuyun.

Haydi hep birlikte Yeryüzü ve tüm yaşam için olumlu bir vizyonu desteklemeye devam edelim. Sosyal aktivizm çalışmamızı sürdürmek, transfigürasyon uygulamamıza devam etmek ve Yeryüzünü koruyup gözetmek olan kaderini unutmuş olan insanların yaptığı bililinçsiz seçimler nedeniyle etkilenen tüm yaşamı etik yollarla müdahalede bulunarak korumaları için yardımcı ruhlara dua etmeyi sürdürelim.

Recommended Posts