Dönüşüm Haberleri Haziran 2024

Santa Fe’nin hemen dışındaki Chi Center’da verdiğim Bir Yıllık Uygulayıcı Eğitimimi paylaşma şansım olmadı. Bazıları Avrupa’dan, Avustralya’dan ve hatta bazıları Japonya’dan olmak üzere dünyanın her yerinden 50 kişi seyahat etti. Böylece hemen bağlanan çok ilginç insan karışımına sahip olduk. Sonra davullar, danslar ve insanlar, ruhlar, topraklar ve birbirleri arasındaki inanılmaz dans geldi. Şahsen geri döndüğüm ve hem yardımcı ruhlarla hem de insanlarla yeniden derin ve anlamlı şekillerde bağlantı kurduğum için gerçek bir coşku ve mutluluk içinde olduğumu söyleyebilirim. Artık başka türlü öğretmenlik yapmayı hayal edemiyorum!

Karanlıkta Yürümek hakkında geri bildirim almak benim için gerçekten ilginçti . Birçoğunuz onu okudunuz ve bana kitap hakkında geri bildirimde bulunuyorsunuz. Bazıları için bu bir can simidi haline geldi. Son olarak, her şeyi hemen pozitifliğe ve ışığa dönüştürmeye çalışmak yerine, karanlıkta yürümekten bahseden yazarlar var.

Yeryüzü İçin Şifa çalışması, gözlerinizi açıp dünyaya adım attığınızda göreceğiniz kadar zengin ve güzel bir iç manzara inşa etmeye odaklanır. Algımız gerçekliğimizi yaratır ve çok karanlıklaştığımızda içimizde ve dışımızda gördüğümüz şey budur.

Ancak yine de hayatta spiritüel bypass yapamayacağımız bazı gerçekler var. Ve hayatınızda derinden incindiğiniz zaman o bölgeden geçmek de önemlidir. Ve bu şekilde güzelliği kucaklayabileceğimiz diğer tarafa geçiyoruz.

Karanlıkta yürürken egomuz sıyrılır. Egomuz sıyrılıncaya kadar etrafımızda ne olursa olsun her an bu kadar canlı ve canlı olan ruh dünyasını gerçekten göremeyiz.

Kollektifimiz şu anda derin bir inisiyasyon içinde. Ve evrimin yeni aşamalarına adım atanlar da egoları sıyrılan insanlar. Bunu görmek çok güzel. Ancak bazılarımız, bize gerçek bir hediyenin verildiğini görebilmemiz için, derin bir inisiyasyona eşlik eden ihanet duygusunu ve kaybı hissederek başlamak zorundaydık. Hediye, zorluklara rağmen hayatı iyi bir şekilde yaşamak için tam olarak güçlenmiş hissettiğimiz başka bir bilinç düzeyinden hayatı kucaklamak.

Anahtar budur. Ve ruhun karanlık gecesinden ayrıldığımızda ve ışık bizi evimizde karşıladığında, Dünya’ya ve elbette hepimiz bir olan kendimize bakacak araçlara sahip oluruz.

20 Haziran yaz/kış gündönümüne yaklaştığımız şu günlerde, yılın en uzun gününün kutlandığı ancak çoğunlukla bize hayat veren güneşin gücünün onurlandırıldığı bir dönemdir. Aşamaların değiştiği her zaman olduğu gibi bunlar da gelecek mevsime dair niyetinizi belirlemek ve doğayla bağlantı kurmak için harika ve güçlü zamanlardır.

Bazı insanlar seremonileri doğada bir parkta, plajda, hatta kendi arka bahçesinde gerçekleştirmeyi sever . Kelimenin tam anlamıyla iç içe olduğum topraklarımda seremonilerimi burada gerçekleştiriyorum.

Seremoniye nasıl hazırlanılacağına dair yazdığım yazıyı okuyabilirsiniz. Hazırlık tüm kutsal ruhsal çalışmaların anahtarıdır. Tören kutsal bir karşılıklılık yaratır, böylece sizinle evrenin yaratıcı güçleri arasında aktarılan çok fazla enerji akışı olur.

Bu bağlantı sizi güçlü bir dönüşüm seremonisine getiriyor.

İklim değişikliğiyle uğraşıyoruz. Bize verdiği tüm yaşam için güneşi onurlandırmanın zamanı geldi. Güneş olmadan hayatta kalamayız . Şamanik kültürlerde Şamanlar, insanlarla yaşadıkları iklim ve toprak arasında denge sağlamak için seremoniler düzenlerlerdi.

Kutsal elementlerimizi, kutsal seremonilerimizi ve uygulamalarımızı onurlandırmaya başlamanın zamanı geldi ve ardından karşılıklılık yoluyla bazı dramatik değişikliklerin meydana geldiğini görebiliriz. Güneşe olan sevginizle dans edebilir, şarkı söyleyebilir, onun hayat veren ışığının şerefine bir mum yakabilirsiniz. Güvenliyse bir ateş seremonisi yapabilir ve güneşle konuşabilirsiniz. Ateşin sizden bir acıyı ya da yolunuza yük olan bir şeyi almasını istediğiniz törenleri nasıl yapacağınızı hepiniz biliyorsunuz. Veya ateşten, yaratma konusunda tutkulu olduğunuz şeylere dair niyetlerinizi evrenin yaratıcı güçlerine taşımasını isteyebilirsiniz.

Doğanın güçleriyle ruhsal olarak bağlantı kurmak için davullarınızı ve çıngırağınızı kullanın ve güneşi onurlandırdığınızdan emin olun. İçinizde yaşayan güneşin enerjisiyle çalışmak, güneşin içeride ve dışarıda değişen evrelerinin sizi nasıl etkilediğini öğrenmek ve bilgi edinmek için önerdiğim bazı içsel çalışmaları gerçekleştirin.

Seremoninize katılımlarından dolayı yardımcı ruhlara ve elementlere teşekkür etmeyi unutmayın ve onlara işinizin bittiğini ve onları serbest bıraktığınızı bildirin.

Seremonileri gerçekleştirme konusunda yeniyseniz Sounds True tarafından yayınlanan The Book of Ceremony (Seremoni Kitabı) kitabıma göz atın. Bunu içinde yaşadığımız günlerimiz ve seremoniler oluşturmada yardımcı olabileceğimiz konular için yazdım .

Dolunay 21 Haziran’da. Çilek Ayı. Bu, tüm yaşamın daha büyük iyiliği için yaptığımız her şeyi bırakmanın ve Dünyanın içinde ve her yerinde yayılan parlak ruhsal ışığımızı uyumlu hale getirmek için en kutsal işimizi yapmaya hazırlanmanın zamanıdır. Çalışmalarımızın, dünyanın her yerindeki tüm geleneklerde insanların barış için dua etmek için yaptıkları tüm güzel çalışmalara katkıda bulunmasını diliyorum.

Işığımıza döndüğümüzde, her zaman evimize huzur içinde döneceğiz.

Dönüşüm Haberleri’nin yeni bir okuyucusuysanız lütfen ana sayfadaki İnsanlardan Oluşan Bir Işık Ağı Yaratmak yazısını okuyun .

İşte birkaç yıl önce yazdığım günlüğümden bir ilham kaynağı:

Eğer bir enerji alanımız varsa, kendinize nasıl bir alan inşa ediyorsunuz? Çünkü etrafınızdaki enerji alanının kendisi yaşamınızı ve başkalarının size nasıl tepki vereceğini etkileyecektir. Alanınızı , olumlu niteliklerinizi, diğer varlıkları nasıl paylaştığınızı ve yükselttiğinizi kendinize ifade etme cesaretiyle dolduruyor musunuz? Yoksa kendinizi sabote edici inançlarla mı dolduruyorsunuz ? Veya kendinizi ve alanınızı hayatınızda ve dünyada yanlış olan her şeyle dolduruyorsunuz. Yardımcı ruhlarımızın ‘şifasını’ taşıdığımızı paylaşmaya devam ediyorum. Kendi ‘şifamızı’ da taşıyoruz . Ve siz ve tüm yaşam, taşıdığınız ‘şifa’ sayesinde şifa buluyorsunuz.

Herkese mutlu bir gündönümü dilemek için bir araya geliyoruz !

Telif Hakkı 2024 Sandra Ingerman. Her hakkı saklıdır.

Recommended Posts